Opinie o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Marszalik Km-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

trojmiasto

ciekawy artykul o mafii marszalika i jego odwziernego janczeskiego ;) https://www.pb.pl/weksel-sledztwo-i-upadek-kamy-734781

@trojmiasto

Trójmiasto -czyżby Pan Kuśmierczyk się znowu pojawił .Ostarnie informacje jakie mamy to ponoć pobyt w szpitalu dla chorych i legitymacja w podstacji żółtej kartki .Mam nadzieje że wszystko dobrze u Pana Kuśmierczyka .Mam nadzieje że to tylko plotka a sam Pan Kuśmierczyk nie będzie unikał odpowiedzialności i chował się za żółtymi karteczkami po swoich jesiennych wyczynach !! Panie Kuśmierczyk zdrowia !

@KM

stary smieciu, nie musialem sie nigdzie pojawiac bo nigdzie nie ucieklem, newsy o zoltych papierach chyba masz ze szpitala jak sam byles ostatio na badaniach by uniknac odpoiwedzialnosci za wszystkie oszustwa wobec wszystkich kogo oszukaliscie, co szykujesz kwity na emeryture by spedzic ja jednak na wolnosci ? ciekawy artykul o waszym wyludzeniu marszalik, w sumie to tak samo jak wyludziliscie ode mnie prace moich ludzi, ktorych nawet nie rozliczyliscie do konca i wywaliliscie na bruk jak wszystkich chce Pana poinformowac, ze mam sie swietnie u lekarza zadnego nie bylem kilka lat bo nie mam potrzeby w tym wieku ale pan to juz pewnie nawet nie pamieta jak to jest byc przed 40tka zapewniam Pana, ze zlozylem juz odpowiednie wyjasnienia w odpowiednich instytucjach wiec teraz tylko prosze uzboric sie w cierpliwosc ! bedzie Pan zaraz wyjasnial wiele rzeczy, mam nadzieje, ze nie bedzie sie Pan zaskanial swoja demencja lub zoltymi papierami ;) prosze tym oszusta nie dawac na termin nawet dlugopisa bo i tak nie zapalca ! OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI OSZUSTAMI !!!!! ZAINTERESOWANYM UDOSTEPNIE DOKUMENTY 4 FIRM OSZUKANYCH PRZEZ MARSZALIKA I JEGO H. DO SZCZANIA JANCZESKIEGO :)

@trojmiasto

Dobrze ,proszę pisać więcej ,więcej .Proszę udostępnić Tą listę !

Co wchodzi w socjal Krzysztof Marszalik Km-Bud?

gregory

jaki socjale??? chłopie czytaj wszystkie opinie ..to są (usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora) I innym firmą zalegają z zapłatą... ostrzegam przed marszałkiem i janczewskim...poczytaj sobie dokładnie wstecz ile jest negatywów

@gregory

Pan Grzegorz M nadal się rozpisuje w tych swoich nieprawdziwych komentarzach .To jest jedyny sposób ,,zemsty ,,w sytuacji kiedy to się (usunięte przez administratora) nie wystawiając faktur a IAS zaczyna swoje czynności ! Panie Grzegorzu proszę wystawić faktury za towar który otrzymał Pan pieniądze !

@gregory

marszalik i janczeski to starzyy ooszusci ;) niedawno oszukiwali ludzi w olsztynie na budowie strabag radze omijac tych wwyludzaczy m.in. towarow, strasza pozwami, a nie stac ich na zaplaki zeby napalic w smoluchu ;)

@trojmiasto

Panie Kuśmierczyk Pan jest analfabetą ,czy złotoustym Panem Świata ? Tyle błędów !!! Odbierze Pan pocztę od nas bo trzy razy wracała !

@KM

niewydaje mi sie stary (usunięte przez administratora):) w odroznieniu od twojej DG oszukujacej wszystkich od pracownikow, straz graniczna i us moja firma posiada sekretarke i nie zdarza nam sie takie cos jak "listy wracajace do nadawcy" bo jestesmy legalnie dzialajaca firma z ponad 30 klientami obecnie, ktorzy wynajmuja naszych pracownikow. nie musimy "podkradac" nikomu pracownikow jak Pan ze swoim odwziernym Janczeskim, bo placimy ludziom i wracaja do nas co roku, nie tak jak wy co sezon nowi ludzi, bo starzy wyrzoceni na bruk bez rozliczenia koncowego, bo marszalik i janczeski nie maja na zycie, a nawet na paliwo by dojechac na budowe i wtedy musza brac towar i nie placic za niego jak dotychczas... czekam na te wasze pozwy i czekam i co ? pewnie nie stac was nawet na prawnika, myslicie ze ktos sie boi tego waszego chlapania jezorem stare dinozaury bez rozumu ? pamietaj marszalik smieciu i oszuscie, takie jak wy "kundle" szczekaja, a karawana jedzie dalej ;) ps. zajalem sie juz wami, poczekajcie jeszcze chwile :)

Gregory

Widział ktoś z poszkodowanych oszusta marszalika lub janczewskiego bo coś dziwnie marszalik ucichł czy go cowid zezar..chyba że znowu kogoś oszukali , i ten ktoś się bardzo zdenerwował..

@Gregory

Panie Grzegorzu M : -po pierwsze nikogo nie odszukaliśmy w przeciwieństwie do Pana ,zapłaciliśmy Panu za towar ponad 15 tyś zł a nie możemy doprosić się faktury ani jednej . -po drogie to Pan jest oszustem bo wyrządzona szkoda jest bezsporna ,brak faktur uniemożliwia przeprowadzenie czynności księgowych i skorzystania z nabytych praw ,i tu zapewne UKS nie będzie miał wątpliwości .Oszustem jest Pan bo unikając wystawienia faktury uszczupla Pan podstawę do opodatkowania i naliczenia podatków na rzecz SP a posiadając środki z tego czynu zabronionego popełnia Pan kolejny który jest opisywany ,,jako pranie brudnych pieniędzy ,, -po trzecie ,brak faktur których Pan nie chce wystawić nie możemy zakupu ująć w podstawie opodatkowania ! -po czwarte : nie pozwolimy się pomawiać i oczerniać przy pomocy rozpowszechniania nieprawdziwych informacji ,realizuje Pan groźbę szantażu przedstawianą w SMS .To jest w świetle Polskiego prawa przestępstwo .Dla Pana wiadomości podjęliśmy kroki cywilnoprawne i karno procesowe w celu ochrony dóbr osobistych ,wnioskować o przeprowadzenie postępowania karnego i odszkodowawczego .To ma Pan jak w banku ! Nie zgodne jest z prawem upóblicznianie wizerunku ,nazwisk osób .Nawet Pana choroba alkocholowa nie usprawiedliwia Pana zachowania ani nie uchroni przed odpowiedzialnością .

Gregory

Uwaga na (usunięte przez administratora) marszalik i janczewski nacinają wykonawców ,,,nie płacą za usługę i towary ..przestrzegam nie podejmujcie współpracy z nimi ..standardowe działanie jak cos potrzebują jest kontakt ...a potem (usunięte przez administratora) już nie odbierają telefonu...unikają płatności...i tak jak już w wspomnieli inni wykonawcy...stary grzyb straszy kancelarią prawną..

@Gregory

Tak to proszę napisać ,za co jesteśmy Panu winni ,podać numer faktury itp ?

@KM

Za wynajem Panu moich pracowników na co posiadam podpisana umowę przez Pana do wglądu dla zaintersowanych, stary ooszzuscie myślałeś, ze Ci to ujdzie :D

Ksiegowy km bud
@KM

Numery faktur ma Pan opisane w KRD gdzie widnieją wpisy za nierozliczone faktury to może tam Pan je sprawdzić, poza tym zaksięgował Pan w US moje faktury wiec co Palcic nie trzeba ale koszty się przydadzą ???? Widzimy dodatkowo (usunięte przez administratora) skarbowo podatkowe ładnie ładnie Panie Marszalik

@Ksiegowy km bud

Kolejny profil utworzony i podpisywany przez Pana ,Panie Kuśmierczyk !

@Ksiegowy km bud

Podszywa się pod księgowego firmy ,czy uważa Pan że to nie będzie kolejna cegiełka na Pana konto ?

@KM

Stary oszuście albo udajesz że masz sklerozę albo tyłu dłużników ,że nie wiesz komu płacić za jaka fv ... Z komentarzy wynika to drugie..strugasz głupa i nie płacisz firma za usługę i materiały..przyjdzie czas i wypłacisz wszystko grzybie stary razem z janczewskim

@Gregory

Panie Kuśmierczyk a Pan dalej swoje ! My wiemy za co komu i za jaką fakturę płacimy i mamy płacić

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Elektrobud

Firma nie rozlicza się Anizą materiał ani za wykonane zlecenie ! Janczewski i Marszalik zorg. grupa przestępcza wyłudzaczy

Poszkodowany
@Elektrobud

Janczewski i reszta KM-bud wyłudza teraz towar w Olsztynie i pracuje na budowie spalarni pod firma Strabag ! Poszkodowani z wyrokami niech wstrzymują tam szybko płatności i pokazują wyroki.. nasz prawnik już działa :)

@Elektrobud

Kolejny fałszywy profil stworzony przez chorego maniaka (Pana Kuśmierczyka )Nigdy nie mieliśmy żadnego kontaktu z firma elektrobud a tym bardziej nie zleciliśmy żadnych spraw

@Poszkodowany

Proszę napisać od kogo wyłudziliśmy towar w Olsztynie ? Jeden przykład ,nazwę firmy ?

@KM

Ten który już zabrałem Pana wspólnikowi z budowy Strabag w Olsztynie Mariuszowi Janczewskiemu za brak płatności Panie Marszalik w internecie jest sporo informacji o pańskich „numerach” trzeba tylko dobrze poszukać, proszę pamiętać, ze w internecie nic nie ginie ;) (usunięte przez administratora)

@Pogromca baranów km - bud

Co niby Pan zabrał z budowy ?

@Pogromca baranów km - bud

Panu Kuśmierczyk Pan już nie wie z którego profilu pisać ,proszę zobaczyć

Pogromca Marszalika
@KM

Na szczęście wpisując tylko sam km bud w przeglądarkę już wyskakują koszerne opinie o Panu i sposobie prowadzenia przez Pana interesów z kontrahentami i jak ich Pan rozlicza czyt. Nierozlicza wcale !!!(usunięte przez administratora)

KM

Nie prawda ,nic nam nikt z budowy nie zabrał a tym bardziej nie mógł bo niczego nie montowaliśmy używanego .Twierdził Pan że to Pan nam zabrał ! Co jest nie prawdą .Co Pan chciał uzyskać pisząc te pomówienia to Pana sprawa .Jak Pan sobie rzeczy to Możeny opublikować wszystkie SMS które Pan wypisywał i które w odpowiedzi Pan dostał nie tylko od nas .Nie będzie i nie ma przyzwolenia na groźby ,szantaże czy wymuszenia .Uważa Pan że grożąc połamaniem rąk i pobiciem będzie pozostawione bez reakcji ? Tym bardziej iż zapłaciliśmy Pana praxowniką bo Pan im nie Płacił ! Spokojnie ,przyjdzie taki dzień kiedy będzie musiał Pan odpowiedzieć i przeprosić za wypisywanie oszczerstw i pomówień .

@Pogromca Marszalika

My wiemy i inni też o co Panu chodziło ,za pomocom gróźb ,szantarzy ,pomówień chciał i dalej w rozbójnicy sposób wymusić wykonanie nie należnego świadczenia pieniężnego bo zostało ono wykonane na rzecz pracowników których Pan przysłał ,bez badań ,umów czy ubezpieczenia .Jeszcze jeden z nich pracował nielegalnie w Polsce bo nie miał pozwolenia na prace ! Może sobie Pan pisać dalej te oszczerstwa ,im więcej tym lepij !

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

gregory

chłopie firma nie płaci ludzia za usługę materiał to gdzie ci zasponsorują imprezy czytaj komentaże...!!!!

@gregory

Panu Kuśmierczykowi się nie znudzi nigdy chyba i tak zawsze będzie że tworzy fałszywe profile i pomawia

@KM

Fałszywy to jest jedynie Pan i Pana Wspolnik kolejny (usunięte przez administratora) wyłudzacz, zreszta czytamy komentarze różnych firma wiec z pańskimi oszustwami wiec chyba jest coś w tym prawdy, a Pan niby taki nieskazitelny hahahahaahahahaah Co taka bidna ta wasza firma, ze musicie oszukiwać hurtownie i pracowników ??? A opowiadacie ile to wybsorzetu nie macie, koparek, aut... buahahahahahahaa Pan powie kto to widział chociaż raz ??? Chyba demencja Panu dokucza, mam nadzieje, ze COVID Pana nie dopadnie przed sprawiedliwością bo by było szkoda nie obejrzec tego cyrku

Trójmiasto (poszkodowany)

Radzę omijać ten (usunięte przez administratora) płacy, który nie płaci swoim pracownikom i podwykonawcom i jeszcze straszy ich jakaś kancelaria na która normalnie nie stać Pana Marszalika. Radzę moijac tego oooszusta z Krakowa. Przestrzegam wszystkie firmy w branzy elektrycznej ale i nie tylko !

@Trójmiasto (poszkodowany)

Witam Pana z trójmiasta tez jestem poszkodowany ...może mi pan podać @ żeby sie zkontaktować z Panem??

@Trójmiasto (poszkodowany)

też przestrzegam wszystkich z branży elektrycznej przed (usunięte przez administratora)marszalik i janczewski ,wspólnicy

Trojmisto
@gregory

Biuro.melpol@wp.pl Zapraszam do kontaktu !

Elektra
@gregory

Nam tez nie zapłacili za materiał i janczewski nieodbiera telefonów, a Marszalik starszy prokuratura stary SBek Nie polecam !

@Trojmisto

Może się Pan ujawni i napisze co jesteśmy Panu lub firmie MEL-POL winni ?

Poszkodowany

Mech

Macie namiary na klientów tego pana?

@Mech

Tak znamy ,Państwa należność została uregulowana mimo wątpliwości więc dziękujemy za współpracę .Prosze się powstrzymać od wypisywania nieprawdziwych komentarzy i pomówień .

mech

Firma nie zapłaciła za dostarczony towar, czekamy na egzekucję, potem policja i prokurator zostanie, szkoda

Producent rozdzielnic elektryc

Firma od pół roku nie zapłaciła za kupiony towar W dniu dzisiejszym wysyłamy sprawę do Sądu Nie polecam współpracy

@Producent rozdzielnic elektryc

Proszę podać dane swoje dane !

zainteresowany

Powiedzcie czy firma może być zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

KM

Żyje Pan ,super .To może odpowie Pan na zadane pytanie w dniu 21.04.2020 r ?

PK

Przestrzegam przed tym oooszzzustem ! Nie polecam!

@PK

Zabawne Pan Kuśmierczyk ma chyba zły dzień ,nie wyspał się Pan dziś ? Może Pan pisać te swoje ,,chore opinie ,, Nie jestem oszustem ,nim to jest Pan ,zapłaciłem bezpośrednio ludzią których Pan oddelegował ,nie płacił im ,nie podpisał umowy o prace ,fałszował dokumenty ,kiedy oni przeszli szkolenie BHP przeprowadzone przez Pana ,widnieje na nich Pana Podpis a nawet tych ludzi nie widział ,Ci ludzie byli nielegalnie .To Pan jesz oszustem bo nawet nie spełnił ani jednego warunku zapisanego w umowa .Dla mnie i prawników jest Pan zwykłym,, chandlarzem ludźmi ,,Nie ulegnę presji pisanej na tym portalu i telefonów od Pana ukraińskiego wspólnika Włodka .

KM

Co Pan jeszcze wymyśli ? Pomijając Pana słownictwo to faktycznie bez większych analiz Pana osoby można stwierdzić że naprawdę boryka się Pan z poważnymi zaburzeniami .Może sobie Pan pisać do woli te (usunięte przez administratora) .bo tylko to Panu pozostało i faktycznie tyle potrafi .Prosze merytorycznie się odnieść do moich pytań : -czy oddelegowani pracownicy mieli pozwolenie na prace ? -czy przebywali w Polsce legalnie ? -czy miał Pan z nimi umowę o prace ? -czy odbyli szkolenie w zakresie BHP ,ogólne i na stanowisku ? -czy płacił Pan od nich ZUS i podatek ? -dlaczego im Pan nie płacił wynagrodzeń ? Dlaczego ma Pan taki problem z tym że im zapłaciliśmy ? Ludzie pracują ,maja pozwolenia na prace ,maja płacone wynagrodzenia .Czekamy aż dostaniemy postanowienia o wszczęciu dochodzenia a wtedy oczywiście będzie miał Pan szanse udowodnić Tą swoją doktrynę ale nie sądzę bo analizując bilans i sprawozdanie za rok 2019 (FASST SERWIS ) ,wnisoski są przytłaczające .

PK

Moje faktury oddał Pan do US i odliczył podatek, a zapłacić już nie trzeba ??? (usunięte przez administratora)Przestrzegam !!

PK

Nie polecam i przestrzegam ! KM-BUD Krzysztof Marszalik nie płaci za wynajętych ludzi, nie płaci pracownikom, nie płaci za materiały ! Podplacaja nieswoich ludzi, bo nikt u nich nie chce pracować i „zatrudniają” na czarno cwaniaczki ! Biorą materiały na budowy i nie płaca !

PK

Przecież to ja wykonałem prace na Pana rzecz, a Pan mi nie zapłacił.. :) Ma Pan coś z głowa poza oszukańczym charakterem ? Żal mi Pana i współczuje rodzinie.

@PK

Współczuć to powinien Pan sobie ,bo nie rozumie ? Pan na moją rzeczy wykonał prace ? Nie zgodnie z umowa dostarczył Pan pracowników w stawce godzinowej którym zapłaciliśmy .Pan im nie płacił ,nie zapewnił stosownych pozwoleń ani świadczeń .

Elektra Opole

Proszę o podanie adresów @, prześle dokumenty potwierdzające o nierzetelności firmy KM-BUD Krzysztof Marszalik ! Poniżej przesyła cześć treści @, który został wysłany 17 marca do wszystkich firm z branzy elektrycznej w południowej Polsce. PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMA !!! „ W dobrze pojętej trosce o Państwa bezpieczeństwo finansowe, niniejszym przestrzegam Państwa przed podejmowaniem jakichkolwiek działań handlowych w stosunku do firmy KM-BUD Krzysztof Marszalik z Krakowa (NIP:5221479989). KM-BUD Krzysztof Marszalik nie reguluje swoich zobowiązań finansowych za otrzymane urządzenia/usługi. Na wypadek przedpłaty od firmy KM-BUD Krzysztof Marszalik proponuję Państwu dokonanie korzystnej dla naszych firm cesji. Ponadto w przypadku wiedzy, proszę o wskazanie podmiotów/inwestycji, na rzecz których KM-BUD Krzysztof Marszalik świadczył lub świadczy usługi, co umożliwiłoby nam skuteczną komorniczą windykację należności bezpośrednio u jego Zleceniodawcy. Liczę na Waszą współpracę w przedmiotowej kwestii, mając nadzieję, że wspólne działanie wyeliminuje tę nieuczciwą firmę z rynku. Pozdrawiamy właściciela i liczymy, ze szybko ureguluje wszystkie zobowiązania wobec wszystkich firm w którym ma zaleglosci, a trochę tego jest jak widzimy.

@Elektra Opole

Przestrzegam przed FASST SERWIS ,Pan Kuśmierczyk tworzy kolejne fałszywe profile ale na zadane pytanie nie odpowiedział .Przytocze jedno z nich: ,,Czy Maxim był u Pana zatrudniony legalnie a dokładnie czy posiadał pozwolenie na Pracę u Pana ? Proszę odpowiedzieć Panie Kuśmierczyk

@KM

no przecież u Pana niby pracował i Pan i mu płacił prawda? Proszę pokazać umowę na podstawie której mu Pan zapłacił, pozwolenie na wykonywanie pracy w Pana firmie, gdzie to jest? Czy tylko pracował u Pana na czarno, a Pan mu zapłacił do raczki za prace na czarno? Ciekawe... :) sam Pan tu na siebie ukręcił bata hahahaha Dobrze, ze screeny tych komentarzy codziennie wysyłam do krakowskiego PIP Milego dnia stary cccaaapie! I rozlicz wszystkie oszukane firmy Elektrę tez z której właścicielem jestem w ciągłym kontakcie telefonicznym (usunięte przez administratora):) :)

@PK

Maxim pracował u mnie legalnie i został rozliczony ,ludzie dalej pracują i są legalnie .Jakie biuro na Ukrainie ? Dobre u pośrednika Włodka ? Jak to było ( w SMS zapisane ) major czy pułkownik ukraińskiej policji który zrobi z wszystkimi porządek ?

KM

Specjalista jako agencja pracy FASST SERWISS ,od delegowania pracowników z Ukrainy nielegalnie ,bez pozwolenia na prace ,pobyt turystyczny itp .Może sobie Pan Pisać a pana kolega Włodek może wydzwaniać .Poczekamy na czynności które są realizowane przez prawnika inicjowane postępowania .Treść każdego postanowienia w tej sprawie będziemy publikować

PK

Przestrzegam przed tym oooszzzustem ! Nie polecam!

PK

Denny właściciel to i firma żałosne (usunięte przez administratora) nie płacąca pracownikom i podwykonawca ! Nie polecam nie płaca za materiały w hurtowniach m.in. w Opolu A fikcyjne konto to ma Twój stary żałosny łeb :)

@PK

Na proste pytanie reaguje Pan agresywnie ,znamy odpowiedz na zadane pytanie ,To Pan jest oszustem i prowadzi strategie oszczerstw i nieprawdziwych pomówień w nadzieji że się ugniemy i dla świetego spokoju zapłacimy .Nic bardziej mylnego ,zapłaciliśmy ludzią których Pan przysłał do pracy ,bez przygotowania ,bez zezwoleń nie płacąc ZUS-u żerując na nich itp .Pan jest oszustem Panie Kuśmierczyk .Traktował ich Pan jak żywy towar w nadzieji że będzie Pan na tym patencie długo jeździł .Ale spokojnie Sąd to z pewnością osądzi .Nawet Pana groźby i Pańskiego ukraińskiego wspólnika nic nie pomogły bo wam podziękowali .Mysli Pan że nie powiadomiliśmy o tym odpowiednich służb ? To się Pan myli a czekamy dnia kiedy Pan zrozumie że takie oszukańcze zachowanie jest naganne .Miłego dnia !!!

@KM

W takim razie w spokoju czekamy na te dokumenty od Pana :) Odpowie Pan za wszystko niebawem przed sądem, nietylko wobec naszej firmy jak widzimy, a z Panem Wrona jestem w stały kontakcie i potwierdza, ze Pan dalej mu nie zapłacił :) a mi tu chodziło tylko o kilka marnych komentarzy o sposobie wyłudzania przez Pana świadczeń na swoją korzyść by ludzie to czytali latami w internecie :) dał się Pan w to wciągnąć jak amator :) :) :) Ps. dlaczego nie odbiera Pan korespondencji z naszej kancelarii? :) Myśle, ze takiego zaszczytu Pan nie dostąpi aby mnie zobaczyć na sali sądowej ale do „szybkiego zobaczenia” Ludzi zamówił Pan u mnie, ludzie przyjechali, prace wykonali, godziny Pan zaakceptował, poniosłem koszta, a potem Pan nie zapłacił i dalej to Pan uważa, ze ja oszukałem Pana? :D Ppsychiatra to jedyne miejsce, które mogę Panu polecić w Pana obecnym stanie :D

@PK

Szybko Pan zmienia swój poziom rozmowy.Zobaczymy się zapewne na sali sądowej z uwagi na fakt iż jest Pan stroną ,dokumenty wszystkie zostały przekazane Pani Mec dr Magdalenie Makieła która w imieniu firmy prowadzi tą sprawę od strony prawnej .My swojego stanowiska w stosunku do firmy która Pan reprezentuje nie zmieniamy (FASST SERWIS) Zapewne wykonany postanowienie sądu które prędzej czy później zapadnie .

@KM

Nie mogę się doczekać oraz tego ile was skroi kancelaria za z góry przegrana sprawę :D

@KM

A powie mi Pan jak to jest, moje faktury Pan złożył w urzędu skarbowego i je odliczył ale zapłacić nie zamierza ?? Dobra checa :D Sąd to wszystko zweryfikuje niebawem razem z Urzędem Skarbowym oraz Strażą Graniczna

@PK

Straż Graniczna to będzie weryfikowała Pana poczynania i fakt dlelegowania do pracy nielegalnie przebywających w Polsce i bez pozwolenia na prace .Miłego dnia

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Marszalik Km-Bud - Kraków

• Jak się pracuje w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Marszalik Km-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Marszalik Km-Bud
  • Karmelicka 29 lok. 5