Opinie o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krzysztof Marszalik Km-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Marszalik Km-Bud w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Krzysztof Marszalik Km-Bud? Można dołączyć rodzinę?

Wiecie może, czy w Krzysztof Marszalik Km-Bud szukają chętnych na staż?

Gregory Nowy wpis

Dzieciole czytaj komentarze to sa (usunięte przez administratora)nie podejmoj suge zadnej wspolpracy..

ano

Stanowczo nie polecam. Naciągają ludzi na kasę. Można sprawdzić zadłużenie w KRD.

gregory

wszystko prawda (usunięte przez administratora) wyłudzacze, nie płacą ...UWAGA na tych cwaniaczków szczególności na janczewskiego.....nie współpracować z nimi...oczywiście że zaprzeczenia ,,km" to nie prawda..hhha (usunięte przez administratora) stary tylko zaprzecza a nie widzi ile negatywów jest na jego pseudo firmę...juz nie pamięta ilu firmą nie zapłacił..

Jan Nowy wpis
@gregory

To wyjaśnij mi jak to jest, że dalej działa skoro nie zapłacił tylu osobom? Dziwne, dziwne...

Nie dziękuje !!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Krzysztof Marszalik Km-Bud? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

KM

Co z głupoty ,jaka recepcja ,jaka kawa ? Nigdy nie prowadziliśmy recepcji ,nigdy nie zatrudnialiśmy żadnej kobiety .Czy Pan,,K,,nasz psychofan zwariował do końca ?

KM

Brawo, robi się bardzo ciekawie .Agresja w treści tych wiadomości nie usprawiedliwia ogromnej ilości błędów .Nasz wielbiciel pisze i będzie pisał . To człowiek niestety z poważnymi problemami .Nie mam żadnego abonamentu a administrator usuwa te wpisy zgodnie z regulaminem dlatego że Pan ,,K,,tworzy różne profile które pochodzą z tego samego IP

KM

Jakie blachy ,żadnego takiego zlecenia nie było i nie prowadzimy usług w tym zakresie .

KM

Tylko tyle Panu zostało ,nie realizowaliśmy żadnego zlecenia i nie zajmujemy się żadnymi blachami .Kłamstwo !!

zawiedziony

przykro sie patrzy na praktyki stosowane przez wlodarzy Km Bud w tym curku, ktory powinien byc dobrze skontrolowany przez UKS !

zawiedziony
@zawiedziony

ale skutecznie i to najważniejsze ;)

@zawiedziony

Skutecznie ,nie sądzę ! Może sobie Pan pisać te głupoty ile chce .

KM

Nic nie muszę takiego robić .Jestem cierpliwy i sam się nie mogę doczekać sprawiedliwości o którą walczę aby autorzy takich nieprawdziwych wypisów i pomówień odpowiedzieli .Tym bardziej że autor jest ten sam i to analfabeta .W dobie edytora tekstu żeby robić błędy ,wstyd !!

KM

Nie znudzi się to Panu nigdy ?

znajomy

oj Krzysiu nieladnie wstydz sie ! ;(

@znajomy

Znajomy ,ciekawe ? Może się przedstawisz?

znjanomy

oj Krzysiu, nic sie nie zmieniles :(

@znjanomy

Ja nie widzę potrzeby się zmieniać a tak na marginesie nie mam wśród znajomych analfabety .Nawet jednego więc jegomość nie jest moim znajomym !

KM

Ale bzdury ,ciekawe co jeszcze jegomość wymyśli ? Kiedyś się to Panu z nudzi ? Tym bardziej że żaden Włodi ( jak zwał tak zwał ) w tej firmie nie pracował .

KM

Już taki wpis był tylko się użytkownik zmienił .Został usunięty przez administratora .Znamy autora

sasha

ta firma to porazka razem z jej wlascicielem.

@sasha

Pracownik o takim imieniu nigdy nie pracował

KM

Piotr i Krak to przecież to ta sama osoba jak i autor wcześniejszych wpisów .Widać że kolega się denerwuje bo administrator skasował dwa ostatnie wpisy .Żaden Piotr nigdy w tej firnie nie pracował .Ciąg dalszy trwa bo psychofan obudził się z letargu po ponad miesięcznej przerwie .

A kim jest MiszaMasza ?

@KM

stary capie myslisz, ze bedziesz wszystko negowal i ktos w to uwierzy ? twoi pracownicy i kontrachenci wystawili ponizej odpowiednia ocene o tobie, twoim slugusie i warunkach pracy u cb staryy ooszusciee !! żal ze tej meliny jeszcze nie zamknieto !!

malopolska i okolice

nie polecam, a nawet stanowczo odradzam !

@malopolska i okolice

Jak nie Marek to Małopolska !! Jeden autor a tyle uprzejmości .

banda cwaniaczków !

@Marek

Jaki zmowu Marek ?

zainteresowany

KM BUD KRZYSZTOF MARSZALIK Z KRAKOWA I JEGO PSEUDO KIEROWNIK JANCZEWSKI TO BANDA WYLUDZACZY I TOTALNE (usunięte przez administratora) ! RADZE OMIJAĆ Z DALEKA ! NIE POLECAM !!!

@zainteresowany

Dlaczego Pisze Pan cały czas to samo nie przytaczając żadnych faktów ,tylko pomówienia ! Ale proszę pisać dalej ,nie krępować się !

@zainteresowany

prosze poczytac o naszych rekinach biznesu marszaliku i janczeskim..... (usunięte przez administratora)

defensor
@zainteresowany

Mariusz Janczewski, (usunięte przez administratora) i krętacz pierwszej wody.. Dopiero po 3 miesiącach kontaktów z tym Panem zorientowałem się z kim tak naprawdę miałem do czynienia. Ale już niedługo zajmie się nim prokurator i może już nikogo więcej nie (usunięte przez administratora)

MJ
@defensor

Panie Koto Pan zacznie płacić faktury ,przestanie sprzedawać maszyny należące do Leadingu i (usunięte przez administratora).Od 4 miesięcy nie płaci Pan pracowniką .A prokurator to puka do was

Nie znudzi się to Panu ?

Gregory
@defensor

Witam defensor_a.. gdzie Pana (usunięte przez administratora)na jakiej robocie?? Mnie też naciął bajkopisarz janczewski i marszlik to on zekomo ma płacić fv .ostrzegam wszystkich przed tymi cwaniakami ..po całej Polsce odszukają.. To nie są żadne pomówienia..jak pisze marszałek..

@defensor

Szanowni Czytelnicy należy wyjaśnić iż : ,,defensor ,,to właściciele firny Armapol z Łuszczowa . Jest to firma której opinia i wydarzenia w niej sprawiają nawet dla niektórych obrzydzenie . Firma nie płaci od kilku miesięcy (Armapol ) .Całe pomówienie ma kulka początków ,Janczewski kupił tokarkę która wiozłem we czwartek wielkanocny Janczewskiemu a się okazało że Kotorowiczowie sprzedali ja mimo iż jest własnością PKO LEASING !! Podobny numer Armapol zrobił w osobie Kotorowiczów z wypalarką oszukując kuźnie Stalowa Wola .Sprzedali um wypalane ,wzięli pieniądze kotory a wypalarka jest leasingu .KM-BUD robił dla spółki w której Kotorowicz jest prezesem koncepcje i PZT i bilanse dla Energi Machnów ,wystawione faktury nie zostały zapłacone dla KM i jeszcze innych .Kierowana Enegia Machnów przez Kotorowicza miała wspólnika ,Pana Wysokinskiego który został ,,wydymany ,jak złoto przez zabiegi a spółka Wysokinskiemu jest dłużna 350 tyś zł To zwykle pomówienie ,zemsta bo Janczewski i Marszalik chcą swoich ,powiadomili innych oszukanych przez Kotorowiczów w tym leasing i bank . Wiem że złożyli zawiadomienie .Jest to opinia krzywdząca dla Janczewskiego i KM Bud . Chcesz dokumenty i materiały ,zostaw Tu proszę meila a dostaniesz .

defensor
@R4S

Rozumiem zdenerwowanie i agresję Pana MJ, ponieważ rzeczeni Kotorowicze nie dali mu się (usunięte przez administratora)i wydymać. Zapraszam innych poszkodowanych przez naszego bohatera o kontakt, to może zbierze się kilka fajnych historii o Panu MJ i jego mentorze. Pozdrawiam gorąco i obiecuję, że będę wysyłać cebulę!

@defensor

Cebule to chyba zarządowi spółki Armapol -Stel bożna zacząć wysyłać .Po tylu walkach jakie zrobili !

Zdzisław
@R4S

Pracuję dla Kotorowiczów od kilkunastu lat. Mają kłopoty jak wielu dzisiaj ale niema problemu żeby sie z nimi dogadać. Te kłopoty zostały wykorzystane przez takiego krętaczaz Warszawy, chyba mu Janczewski na nazwisko. Omijajcie go z daleka i gońcie gdzie pieprz rośnie, bo albo was oszuka albo przysporzy problemów o jakich nie śniliście.

@Zdzisław

Panie Zdzisławie ,to nie Zdzisław pisał !! Zdzisław jest w kontakcie z nami i gdyby nie pieniądze od M.J to w maju nie miał za co jeść bo od kilku miesięcy nie dostaje wynagrodzenia !!

zainteresowany

cos cicho w tym tygodniu na stronie najwiekszych krakowskich oszustoow ? nigoko nie okradli ani nie oszukali w tym tygodniu ????? :D

@zainteresowany

Zainteresowany ? Nie ma Pan odwagi się ujawnić i napisać o co Panu chodzi tylko się ukrywać u pomawiać wypisując te paszkwile i kłamstwa !! Trochę więcej odwagi ,proszę się ujawnić ,no chyba że nie ma Pan odwagi ani argumentów na poparcie swoich oszczerstw -bo nie ma !!!

@zainteresowany

Jeszcze problem ,,zainteresowany ,,ma z stosowaniem znaków inter !!!!

@KM

dobrze wiem kto mnie (usunięte przez administratora), poczekaj jeszcze chwile, twoje odbijanie pileczki ze cie ktos pomawia na nikogo juz nie dziala stary (usunięte przez administratora)krakowski :) jedziemy juz z toba w urzedach wiec daj jeszcze chwile (usunięte przez administratora)

@zainteresowany

Nie odbijamy piłeczki ,widzę że ktoś się strasznie zdenerwował ? Kontrola czy coś innego ?

@zainteresowany

To niemożliwe, takie lenistwo, może urlopuje

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Marszalik Km-Bud - Kraków

• Jak się pracuje w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Marszalik Km-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Marszalik Km-Bud?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krzysztof Marszalik Km-Bud
  • Karmelicka 29 lok. 5