Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź Pomorska 106A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Infosys Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź Pomorska 106A

Artur

Dla tych z Was jak ja, którzy opuszczają tę firmę, gratulacje! Dla każdego, kto wciąż tu utknął i masz do czynienia z menedżerami i partnerami Infosys, poniżej znajduje się link, który może ci pomóc, gdy codziennie cię(usunięte przez administratora)

Ok
@Artur

Myślę że to ważne, wielu ludziom w infosysie może się to przydac i uratować zdrowie.

A
@Ok

Większość mobbingowanych osób we Wrocławiu już się zwolniła, często nie mając jeszcze nagranej nowej pracy. Z tych co zostali, jak wrażenia, dalej dużo pracy w niepłatnych nadgodzinach i ciśnienie na więcej?

Bobo
@A

Tutaj nigdy się nie zmieni więc nie ma o czym dyskutować. Każdy kto mógł już dawno się zwolnil. Nie ma najmniejszego sensu pracować dla infosysu

Inflacja

Ciekawe jak od nowego roku infosys zareaguje na szalejącą inflację. Pewnie po swojemu, czyli w ogóle więc ludzie będą zarabiać coraz mniej zamiast coraz wiecej

Hahaha
@Inflacja

Infosys nie zareagował w ogóle! Do tego nie potępił inwazji, a Łódź na forum podaje informacje, że mają polecenie zatrudniać uchodźców ale tylko dlatego że są tańsi od Polaków. To straszny wstyd, ale nic co może zaskoczyć pracownika Infosysu. To tego poziomu poniżej dna jesteśmy przyzwyczajeni

Rrr
@Inflacja

Wciąż bez żadnych podwyżek, same kłamstwa od miesiecy

to jest forum dla Wrocławia

Drogi GoWork, czy możecie zmienić dane na Wrocław? Tutaj wszystkie posty tyczą się wrocławskiego oddziału Infosysu, który jest we Wrocławiu od 2019.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Aaa

Atmosfera fatalna, kto tylko może to się zwalnia, bardzo niskie standardy. Jak pracowałam w Infosysie to wstyd mi się było przyznać ludziom, że tam pracuję.

Baśka
@Aaa

Ja jak szłam do biura to wstyd mi było wyciągać ta niebieska smycz na bramkach, żeby nikt nie zobaczyl. Na szczęście już nie pracuję w infosyfie, czego i wam życzę.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Małgorzata

Witam, czy coś się zmieniło na dobre w tej firmie? Jaka atmosfera, jak nowe biuro na Strzegomskiej? Proszę o jakieś informacje, bo zastanawiam się czy nie aplikować, a może to jednak strata czasu?

Ex
@Małgorzata

Nowe biuro jest nadal na Suchej, Infosys BPM przeniósł się na drugą stronę ulicy do biurowców Wroclavii. Póki co pracownicy tam jeszcze nie pracują, ale widziałam wizualizacje podczas prezentacji i biuro wygląda bardzo fajnie. Nie skupiaj się jednak na biurze, to najmniejszy problem. Większy jest taki, że w firmie jest mega stres, ciśnienie, duża rotacja.. W pazdzierniku połowa działu HR się zwolniła, to też coś mówi o tym, jako klimat w tej firmie panuje.

@Ex

Infosys BPM ze Strzegomskiej to nie jest to samo co Infosys z Suchej powstały z przejęcia działu księgowego od EY.

Ex
@Next

Infosys BPM to jest ta spółka, która przejęła EY i pozostaje na Suchej. Na Strzegomskiej jest inna spółka, ten oddział zajmuje się procesami IT i tego nikt nigdy nigdzie nie przenosił. Sucha i Strzegomska to są 2 odrębne i niezależne byty.

@Małgorzata

Bez cienia wątpliwości strata czasu.

Małgorzata
@Ex

Dziękuję za wyjaśnienie.

Juz
@Małgorzata

Strata czasu, firma w grudniu obiecała podwyżki, jest marzec i dalej nic.

Danuta
@Juz

Okej, a poza tym, jak jest Twoim zdaniem w Infosys? Może aktualna pensja dla niektórych chętnych do tej pracy okaże się atrakcyjna. Podasz jej wysokość, np. porównując ją do mierników - najniższej lub średniej krajowej? Ciekawią mnie również testy analityczne, które podobno ma się w procesie rekrutacji do firmy...

D u p a
@Juz

Jest kwiecień rok później i dalej nic.

Czy to firma godna polecenia?

;)
@Paweł

Zapomnij

Haha

Temat obiecanej podwyżki dzisiaj na townhallu zostały rozwiązane koncertowo, milczeniem. Za to był festiwal obłudy i kompromitacji. Poziom wynagrodzeń pozostał na rynkowym dnie. Infosys niech wróci tam skąd przyszedł, bo psuje rynek w Polsce.

!!!

Infosys nie potępił oficjalnie inwazji Rosji na Ukrainę. Jedyne na co ich stać to wrzucenie białego gołębia na Facebooku, w kontekście żeby zakończyć wojnę. Wstyd, każda normalna firma umie nazwać rzeczy po imieniu, ale skoro tutaj kapitał jest z Indii to i firma jest neutralna. Neutralny znaczy niewchodzacy w drogę ruskim. Wstyd, dla Infosysu ważna jest tylko i wyłącznie kasa, nigdy pracownik ani żadne wartości tego świata

Mmmm
@!!!

Zgadzam się i dodam, że od kiedy infosys jest we Wrocławiu to pracownicy od połowy 2019 do dzisiaj dostali, pomimo szalejących cen, ok 2-2,5 procent podwyżek. Praca w tym miejscu mija się z celem

K.
@Mmmm

Od wielu miesięcy jesteśmy mamieni obietnicami o podwyżkach, bo tutaj nigdy nawet inflacyjnej nie było. Nic z tego nie wynika, firma napycha kieszenie pieniędzmi od klientów, żerując na krzywdzie pracowników, (usunięte przez administratora) odradzam wszystkim

Grażyna
@K.

W takim razie ile zarabiacie, że tak narzekacie na brak podwyżek, nawet inflacyjnych?

K.
@Grażyna

Każdy sporo mniej niż rynek przewiduje na danym stanowisku, firma to totalny low cost, zwykły posrednik pracy

Info bzdura

Dodam, że nadgodziny nie są już wypłacane w ogóle, z firmy pozwalnial się już kto mógł. Aż strach ze taka firma jak EY pozwoliła na obniżenie jakości swoich procesów, oddając procesy w łapska Infosysu, szumnie nazywającego się "pracodawca".

Aleksandra
@Info bzdura

Hm, jak nadgodziny nie są wypłacane to jak są one w takim razie rozliczane aktualnie? Czy były to jakieś większe zwolnienia? Ilu obecnie pracowników liczy Infosys?

Nina-szczęśliwa, że odeszłam
@Aleksandra

Nadgodziny są trackowane w Excelu jako do odbioru, tylko nigdy ich nie możesz odebrać, bo została garstka ludzi z doświadczeniem (obecnie na końcówce wypowiedzeń) I trzeba pracować za kilka etatów. Jeśli masz większą liczbę nadgodziny to ich się już nie da dotrakowacć, robisz zatem za darmo.

@Nina-szczęśliwa, że odeszłam

Wg kodeksu pracy nadgodziny są do odbioru do końca okresu rozliczeniowego. Jeśli nie odbierzesz, pracodawca musi za nie zapłacić

Abc

Musiałby najpierw pozwolić Ci je zatrackowac

Barbara
@Abc

Co to znaczy? Nie rozumiem, trochę się zgubiłam w tej dyskusji. Możesz wyjaśnić jak to jest w końcu z tymi nadgodzinami

Ktokolwiek
@Barbara

Potwierdzam, system pozawala na wprowadzenie tylko 8 godzin maks i nic wiecej. Jak probujemy wpisac wiecej to zmienia na 8 :-)

Infosyf
@Ktokolwiek

Zgadza się, każda płaca z czasem jest zablokowana w systemach w Polsce, ale będą oczekiwać i zmuszą Cię do pracy 14 godzin dziennie lub znalezienia nowej pracy, jak mówią.

Zdecydowanie nie polecam aplikowania do pracy w tej firmie. Infosys nie oferuje nic a wymaga wiele. Jest ogromny stres, braki kadrowe, większosć ludzi ucieka po kilku miesiacach. Wiecznie nie działają laptopy, aplikacje, załtwienie czegokolwiek z dzialem kadr to koszmar bo tam też nie ma ludzi do pracy. Na wszystko trzeba zalożyć ticket, który z reguły nie zostaje rozwiazany i znika w czasoprzestrzeni. Okres spędzony w tej firmie to jedna wielka frustracja. Firma może odbra dla całkowitych nowicjuszy żeby sobie nabić doświadczenie do CV a potem uciekać.

Magda

A jak jest w dziale podatkowym ?

Qnta

Cześć, z czego wynika ten stres ? Co jest głównym czynnikiem ?

@Qnta

W firmie nie da się nic załatwić i niczego być pewnym. Taka wydmuszka bardziej niż firma

Jak wygląda sprawa grafiku w Infosys Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Abc

Sytuacja grafiku jest w bardzo trudnej sytuacji

Jakub
@Abc

Czemu w trudnej sytuacji? Szef nie wie jak ułożyć grafik, czy ludzie chcą pracować na różne godziny? Możesz wytłumaczyć o co w tym chodzi?

Źdźś

Czy może ktoś podać widełki brutto wynagrodzeń dla doświadczonego project leada i/lub team leada we Wrocławiu? Czy 8 tys. brutto bez języka innego niż angielski jest realne?

Na jakie benefity można liczyć w Infosys sp.z o.o. we Wrocławiu ul. Sucha 2?

Benefity

Największym benefitem będzie dla Ciebie omijanie tej firmy z daleka

Uciekaj

Infosys Poland sp. z o.o we Wrocławiu to jest największy dramat jaki mialam okazję poznać. (usunięte przez administratora) zastraszanie, groźby są codziennością, zwłaszcza od lutego 2021 jak ludzie zaczęli na potęgę uciekać, składnie wypowiedzeń bez nowej pracy pokazuje cały obraz tej okropnej firmy.

Qqq

Firma bez biura. Miało być nowe, ale po co, więc ludzie siedzą w domach. Miały być nowe laptopy i też nie ma. Hasła najpierw rzucane na wiatr, a później brak komunikacji z pracownikami. Firma z Indii, więc najlepiej żeby te same zasady obowiązywały też w Polsce. Ale czego oczekiwać od ludzi, którzy nawet angielskiego nie umieli się porządnie nauczyć.

Kika
@Qqq

A biuro na muchoborskiej to nie biuro??Ludzie siedzą w domach bo jest covid i to nie wina firmy a sytuacji. Zanim coś napiszesz zastanów się 10 razy bo piszesz totalne brednie.

ex
@Kika

Qqq dobrze pisał: nie mieliśmy biura przez kilka miesięcy. Firma na Muchoborze to jest inna spółka, my tu piszemy o Infosys BPO, który miał siedzibę w Sagitariusie. Brak biura to był horror dla działów administracyjnych: nie mieliśmy dostępu do drukarki, skanera, poczty, kuriera, aby wysyłać jakiekolwiek dokumenty do pracowników. Nikomu nie życzę tego stresu, kiedy nie można np. wydrukować skierowania na badania dla pracownika, bo nie ma gdzie, kiedy nie ma miejsca, aby podpisać dokumenty etc. praca dla tej firmy to było brzegowe doświadczenie, do tej pory ludzie odchodzą nie mając nic nagranego, bo nie mogą wytrzymać.

Aleksandra
@Kika

A jak obecnie wygląda organizacja pracy w Infosysie? Mogłabyś przybliżyć? Jeśli jest całkowita zdalna praca to czy pracownik sam sobie ustala dokładne jej godziny czy jest to jakoś regulowane?

Nie warto, odradzam KAZDEMU

Życie jest za krótkie, żeby tracic czas na taką firmę jak Infosys. Obrzydliwe zagrywki, wyzysk i brak szacunku dla pracownika to jest standard jaki oferuje Infosys. Nie ma różnicy czy to Wrocław, czy Łódź. Popytajcie ludzi, każdy ma jakąś mniej lub bardziej przykra historię do opowiedzenia. I niech nikt się nie da zwieść jakimiś pozytywnymi opiniami, które są fakeami pisanymi przez firmę, żalosnymi próbami ratowania resztek reputacji lub pisane przez pracowników, którzy dali się zniewolić i godzą się na mocno zaniżone wynagrodzenia względem rynku, na każdym stanowisku. Jeśli komuś Infosys odpowiada to mi jako zwyklemu człowiekowi jest po prostu przykro.

Ble

Infosys we Wrocławiu okazał się całkowita klapą. Ludzie masowo uciekają przez beznadziejne zarządzenie, totalne (usunięte przez administratora) brak organizacji i zerowe perspektywy, niemożność załatwienia niczego. Firma rzekomo z branży IT, obiecała pracownikom szkolenia i rozwój, co okazało się zwykłym kłamstwem. Nie wiadomo nawet kto jeszcze pracuje, a kto już się zwolnił. Jeśli chodzi o Hr, IT i inne administracyjne działy to pracownikow w tych dzialach już praktycznie nie ma, bo się zwolnili. Porażka na całej linii. Powiedzieć że w firmie źle się dzieje to nic nie powiedzieć.

Prawdziwy Infosysjanin.

Dzień dobry jestem rolnikiem posiadającym swój własny skrawek ziemi uprawnej. Hoduję buraki, a potem je przetwarzam na naturalny sok z kiszonych buraków. Wszystko szło w dobrą stronę bo miałem odbiorców i zbyt na te soki. Przez pandemię wirusa straciłem tychże odbiorców i brak mi środków na buraczany biznes. Moje pytanie jest takie: czy są przyjęcia do Was do firmy bo CV już złożyłem i czekam. Jakich zarobków mogę oczekiwać od firmy i czy mogę z nimi negocjować? Dodam, że jestem uczciwym i solidnym pracownikiem. Praca przy burakach zahartowała mnie jak najtwardszą stal.

@Prawdziwy Infosysjanin.

Jeśli chodzi o zarobki to na pewno możesz oczekiwać bardzo niskiej stawki. Nazwa tego forum błędnie zaczęła wskazywać na Łódź pomimo że ciągle mowa o Infosysie we Wrocławiu. Widocznie wstydzili się tyłu negatywnych opinii i zaczęli kombinować jak koń pod górę. Myślę, że z buraków na pewno wyciągales więcej, negocjuj jak możesz, nam już podwyżek nie dają, pomimo tego że firma ma się bardzo dobrze.

jowwa
@Prawdziwy Infosysjanin.

Z tego, co wiem rekrutacje są. Płaca zalezy od Twoich umiejętności, co wynegocjujesz to dostaniesz. Nie wiem o jakim stanowisku myślisz, ale dobrze poszukać kontaktu do osób które tam pracują, to się czegoś dowiesz. Tu w komentarzach wyszcyc piszą co chca,. PS. Wrocław ma swoje forum.

@jowwa

Tutaj jest forum dla Wrocławia

jowwa
@Robert

nie, dla Łodzi

@jowwa

Czytać nie umiesz? Jest to forum Infosys Wrocław trollu HRowy

Z jednej strony przybywa we Wrocławiu pracodawców, ale z drugiej czy takich pracodawców nam potrzeba? Kolejna zepsuta firma, która zupełnie nie dba o pracowników i bardzo mało płaci.

Albert
@999

Skoro firma się rozwija w czasie gdy inni zwalniają, to może znaczyć że jest dobrze zarządzana. Mam tam dwóch znajomych, którzy są zadowoleni zarówno z atmosfery jak i zarobków wiec nie wiem po ten wpis. Może to że zarobki idą w parze z umiejętnościami na duższą metę nie jest takim głupim rozwiązaniem.

@Albert

Skoro tam nigdy nie pracowałeś to nie oceniaj po co jest ten wpis. Twoi znajomi pewnie nie znają realiów rynkowych albo nie mają wielkich potrzeb w życiu do spełnienia, więc nie mają wysokich oczekiwań. Widziałem że się wcześniej też udzielałes,mimo że tam rzekomo nie pracujesz wiec zakładam że jesteś z HR, bo nikt kogo znam nie ma w żaden sposób nic dobrego do powiedzenia o tej firmie. Żenada

Beata
@999

jesli ci tak źle w infosysie to korporacji masz do wyboru do koloru, Może ktoś o ciebie zadba należycie, w covidzie polecam karierę w gastro, tam sie dba o pracownika. Napiwki z dostaw domowych, wspaniałe perspektywy rozwoju, multi srulti i codziennie owocowy czwartek. Takie komentarze pisze ten, komu pracować się nie chce. Słabe

Abc

Pracownicy w Infosys to ludzie, którzy zostali przejęci z EY GDS. Niestety warunki w Infosys są dużo gorsze, standardy tej firmy to dramat. Nie ma praktycznie ocen pracowników, nie ma nawet ustanawianych celów, nie ma nadgodzin, żadnej wizji, nie ma niczego jak mówił klasyk. Firma nie ma chwilowo nawet biura, bo nie potrafiła go załatwić przez rok. Dopiero za jakiś czas pracownicy trafia do nowego biura. Janusz style to tak w skrócie.

Pracownik2

W naszej firmie oceny roczne dla pracowników, które sa proponowane przez liderów zespołów są obnizane przez leadership do poziomu wyjściowego. Dzieje się tak w wielu przypadkach, czyli osoby wyróżniające się na tle reszty dostają ocenę przeciętna. Ma to na celu wypłacenie niższych stawek za premie roczne. Czy jest to legalne, żeby ogromną część pracowników zrównywać do jednego poziomu i podważać kompetencje osób, które je oceniają, tylko po to żeby zaoszczędzić parę groszy na i tak bardzo skąpych premiach?

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.

Infosys Poland Sp. z o.o.