Opinie o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź Pomorska 106A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Infosys Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infosys Poland Sp. z o.o. w Łódź Pomorska 106A

Kr

Nie polecam tej firmy nikomu, na żadnym szczeblu doświadczenia. Beznadziejna kultura organizacyjna, kompletny chaos w działach kadrowych, bardzo słabe wynagrodzenie względem rynku, sporadyczne i bardzo niskie podwyżki raz bardzo długi czas, przekładane w nieskończoność, w żaden sposób niewspolmierne do inflacji. Firma nie inwestuje w pracowników, nie doczekasz się złamanego grosza na szkolenia, ani jakikolwiek rozwój. Jeśli masz do rozliczenia jakieś pieniądze z firmą to będzie to trwało miesiące, o ile cokolwiek dostaniesz. Poziom osób zarządzających bardzo niski, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Liderzy we Wrocławiu dukaja po angielsku. Nadgodzin się nie wypłaca, imprez nie ma. Bonusy roczne marne i podzielone na 2 żeby stworzyć złudzenie przelewanej kasy. Można pisać i pisać, trzeba przestrzegać każdego przez wdepnieciem w ta śmierdząca koope.

Mała
@Kr

Niestety jeszcze pracuję w Infosysie i zgadzam się z powyższą opinią. W zeszłym roku otrzymałam niewielką podwyżkę w związku z szalejącą inflacją, w tym już nie, choć w zeszłym roku dużo zrobiłam dla firmy, gdy przechodziliśmy na nowy program, który bardzo dobrze znam. W normalnej firmie byłabym mianowana na super usera. Każdego miesiąca ktoś odchodzi z zespołu, w poprzednim było 3 pracowników. Ostatnio jeszcze zmuszają pracowników do chodzenia do biura i ponoć mają to konsekwentnie egzekwować. Firma nie wypłaciła niejednemu pracownikowi wynagrodzenia za nadgodziny więc wypadałoby wytoczyć pozew zbiorowy. Wstyd się przyznać znajomym gdzie się pracuje

Prawdziwa

Ta firma powinna zostac zamknieta i nie powinna prosperowac na rynku polskim. Tuz przed zlozeniem wypowiedzenia uslyszalam, ze skoro headquarters sa w Indiach, to nie rozumieja polskiego prawa pracy, ze oni maja inne prawo: Dlatego nadgodziny sa wyplacane raz na trzy miesiace, bo system sie co chwile zwiesza? To jest skandal, zadna szanujaca osoba sie nie powinna podejmowac pracy tam, ostrzegam!! Wszystko fajnie na papierze na facebook i na linkedin. Potraktujcie ta opinie powaznie, za zadne skarby nie zatrudniajcie sie tam. Wiekszego szamba w moim UK-US doswiadczeniu nie spotkalam. Unikajcie tej firmy wielkimi krokami, a klientow ostrzegam jeszcze bardziej!

Hgffrrr
@Eychu

A jakie są analogiczne stawki w innych firmach?

Rekrutacja Nowy wpis

Rekrutacja to kpina, ponad miesiąc czekania do rozmowy z rekruterem, potem rozmowa techniczna i ponad miesiąc czekania na informację zwrotną. Brak szacunku i poszanowania czasu kandydatów. Brak informacji zwrotnej, trzeba się upominać (3 razy), rekruter informuje, że da znać danego dnia i potem brak informacji. Niesłowność albo zwykłe kłamstwa. Brak jasnych terminów, nikt nie wie ile to będzie trwać, długo, tak musi bo musi... nie polecam, jeśli ktoś szanuje siebie.

Czy pracodawca Infosys Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Anonim Nowy wpis

Brak podwyzek, awansow, przedluzania umow. Kluczowi klienci odchodza, trzeba sie ewakuowac, bo nic dobrego tej firmy nie czeka.

Prawdziwa

Abc
@Prawdziwa

Zarówno ja, jak i dziesiątki znajomych uciekliśmy z pracy we wrocławskim biurze. Od czasu stary we Wrocławiu, w ciągu ok 3 lat zwolnilo się kilkaset osob. Nie znajdziesz pozytywnej pojedynczej opinii.Reputacja firmy jest dramatyczna. Infosys zapracował sobie na taką opinię. Nie polecam nikomu.

Edyta
@Abc

Co ostatecznie sklonilo Cię do odejścia stamtąd? Jakiś konkretny powód czy kilka się nałożyło na raz?

Ee
@Edyta

Dla mnie 3,8k brutto z doświadczeniem na poziomie specjalisty to przesada. W 3M dostałem 7k na start

Asia
@Ee

rotacja w infosysie jest bardzo mala, max 3% rok do roku a wielu tych co odchodza po pewnym czasie orientuje sie ze zrobilo blad i wraca do infosys ponownie;) bo inne firmy sa duzo gorsze mamy wiele takich przypadkow infosys ma najlepsze biuro w Lodzi i placi najwiecej w branzy nikt w infosysie nie zarabia mniej niz 7 tys

Eychu
@Asia

Ale bzdury! Ludzi masowo odchodzą we wszystkich lokalizacjach. A pensje zaczynają się od 5000pln. Każdego miesiąca z każdej lokalizacji odchodzi kilkanaście pracowników. Nikt tu nie chce wrócić.

Hgffrrr Nowy wpis
@Eychu

A jakie są analogiczne stawki w innych firmach?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w Infosys Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Na szczęście były pracownik

Ja również nie polecam. Trzeba wziąć oczywiście pod uwagę, że infosys to firma outsourcingowa, więc mamy klienta, który jest jednocześnie naszym bezpośrednim przełożonym, a z infosysem ma się podpisaną umowę. To jak się pracuje zależy właśnie głównie od naszego klienta. Trafić pewnie można różnie. Ja trafiłem na totalny chaos, brak onboardingu ze strony klienta, nieumiejętność przydzielenia tasków. Na dostępy czasami czeka się wieki - ja czekałem ponad miesiąc. Ogólnie większość osób miała mnie gdzieś, szkoliły mnie osoby, które zaczęły pracę niewiele wcześniej i większość swojej wiedzy wyniosły z poprzednich miejsc pracy - ja takowych umiejętności nie miałem, bo zajmowałem się wcześniej czymś innym. Irytujący jest również brak możliwości dogadania się pomiędzy infosysem a klientem, czuć że infosys znajduje się pod i to my musimy się dostosowywać. Sam infosys, nie jest najgorszy - systemy wewnętrzne na pewno są do poprawy i mówienie komuś że musi się przyzwyczaić bo jest jak jest nie jest fajne. Traci się za dużo czasu, żeby wklepać sobie obecności, nadgodziny, goale itd. Niestety wolałem rozwiązać umowę niż zmieniać klienta, bo outsourcing nie jest dla mnie. Nie dało się totalnie dogadać, o wszystkim było wiadomo po fakcie. Rada: Warto dowiedzieć się podczas rozmowy jak duża jest rotacja, bo u nas był koszmar..

Po roku pracy zgadzam się z przedmówcami. Ogolnie chaos, onboarding to zart, brak dostepow lub problemy ze sprzetem czy tez z mailem i platformami infosysowymi, a komentarz na to “przyzwyczaj sie”. Brak mozliwosci szkolen, na podwyzki marne szanse, stawki niskie w porownaniu z analogicznymi stanowiskami w innych firmach. Ciagle zmiany, bo co chwila ktos odchodzi. Brak jasnej struktury HR i brak jasno okreslonych obowiazkow na danym stanowisku. Nie polecam.

Czy jest możliwość pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. na część etatu?

Kris

Cześć jestem po rozmowie z osobą rekrutująca do firmy Infosys już nie będę pisał dokładnie z imienia i nazwiska. Napiszę tylko była to kobieta z pochodzenia Hinduska, to bez znaczenia ale poziom języka angielskiego po stronie pani technicznej wręcz nie zrozumiały miałem problem z zrozumieniem tego co chce abym zrobił. I tutaj sensacja Pani z Indii stwierdziła abym napisał w Javie kod odnośnie tego to nie do końca wiedziała co mi mówiła - usilnie ale to usilnie chciała złapać mnie na błędzie w kodowaniu niestety nie dała rady tego zrobić to zarzuciła mi, że patrzę się na ekran i stwierdziła żebym nie patrzył. Odpowiedziałem jak mam kodować skoro nie mogę patrzyć w ekran. Oczywiście powiedziała ok. Mojej rekruter powiedziała, że mam niewystarczające umiejętności techniczne choć zrobiłem wszystkie jej zadania na żywo kodowałem ponad godzinę. Myślę, że nie chciała abym przeszedł tą rekrutację ogólnie pachniało mi to amatorką i brakiem umiejętności technicznych ze strony osoby przesłuchującej - rekruter technicznej . Zdecydowanie nie polecam z uwagi na brak kultury, rozmowa natychmiast została rozłączona bez słowa wyjaśnienia i pożegnania na pytaniu o adnotację w spring. Takie hinduskie pitu pitu, szkoda czasu i życia na tak słabą rekrutację. Daje oczywiście ocenę neutralna aby nikt nie zarzucił mi złego nastawienia do innych nacji i kultury. Oceńcie sobie sami to co napisałem. Dodam jeszcze hit pani z Indii kazała mi się wymeldować dowodem kto wie może już mam kredyt o którym nie wiem. Pozdrawiam serdecznie czytających

Bobo
@Kr

Ja dodam że firma boryka się z ogromnym problemem z rekrutacja nowych ludzi. Reputację infosys ma fatalna. Cały Wrocław wie że jest to najgorsza korporacja w mieście. Na szczęście ludzie ze sobą rozmawiają. I płaci również fatalnie dodatkowo rekrutację są prowadzone marnie i nikt zdesperowany nie zdecyduje się na takie posunięcie żeby podpisać umowę. Nawet jeśli to po paru miesiącach go nie ma.

Barbara
@Kr

To jakie to wynagrodzenie jest i gdzie dają więcej i lepiej w takim wypadku? Wydajesz się dobrze obeznany

@Barbara

Wynagrodzenia zaczynają się od 4 brutto z tym że na podobnych stanowiskach w innych firmach zarobisz ok 30 procent więcej. Znana jest 1 firma UPS która jest na porównywalnie niskim poziomie we Wrocławiu, nie da się praktycznie tak źle wdepnąć jak do Infosysu.

@Kr

A w Łodzi właśnie ktoś napisał że dostał propozycję za 3,5k brutto, obcokrajowiec. Liczą że się naiwniak trafi za stawkę głodową.

Pracownica
@Kr

Totalna prawda. Ta firma powinna byc zgloszona do (usunięte przez administratora).

Mała

???

Co was motywuje do pracy w infosys? I drugie pytanie dodatkowe, co poszło wam nie tak w życiu że tam trafiliście (używki, problemy rodzinne, choroby psychiczne). Niech każdy podzieli się historia!

@???

przez covid stracilem poprzednia prace i coz...brzytwy sie chwytalem :/ na szczescie juz tam nie pracuje.

Ooo
@???

U mnie używki. Tylko te barany z infosysu mnie wzięły. Ale też zmieniłem po 10 miesiącach na lepszą robotę o 1,5k na dzień dobry :D

@Ooo

I dobrze ziom że odszedles, nas wodkoholikow jest jeszcze sporo w infosysie

@???

Kasa i mozliwosci rozwoju. Jak ktos nic nie umie i ma kilka lat doswiadczenia przy klepaniu danych do systemu to niech sie w Infosys duzej kasy nie spodziewa.

Kaz

zamordyzmem? straszeniem i deadlinem? oraz slowem na "m", ktorego u nie uzyje bo gowork go usunie.

Kamila
@Kaz

Napiszesz coś więcej jak te działania się objawiają? Ogólnie poprzednie komentarze nie są zbyt przychylne... Dasz znać czy mimo wszystko można dobrze tutaj zarobić?

@Kamila

nie, nie mozna dobrze zarobic. Stawki jak na BPO sa bardzo slabe. Odradzam

@Kaz

ok czyli stawki nie podchodzą... a co innego w warunkach tutaj jest takiego, ze ludzie mimo tego pracują? pytam, bo raczej nikt nie zmusza, co nie?

Ernest
@Natalia

Ludzie gdzieś pracować muszą... Dla osób bez doświadczenia to często jedyna opcja żeby się zahaczyc. Zwykle zły wybór bo w infosys zobaczysz tylko fatalna kulturę organizacyjną i brak poszanowania ludzi.

A moze

Rozliczmy tutaj grzechy główne Infosysu. W którym momencie poczuliście się (usunięte przez administratora) zaniedbani, zrozumieliscie że podpisanie umowy albo zgodzenie się na transfer było ogromnym błędem.

R.
@A moze

Mnie bolały kłamstwa odnośnie inwestycji w pracownika, gdzie jesteś zostawiony sam sobie, firma nie włoży w ciebie zlotowki. 0 szkolen.Wiecznie niedziałająca beznadziejna skrzynka email z indyjskim spamem. Brak jakiejkolwiek kultury organizacyjnej. Management na townhallach ledwo mówi po angielsku. Nie wyglądają nawet na profesjonalistow tylko marne marionetki, które kłapią gebami i klamia. Obrzydliwi, cała firma ich nie znosi.Brak perspektyw i jedna wielka niewiadoma. Won z rynku (usunięte przez administratora)

@A moze

w zasadzie juz na poczatku kiedy prawie 2 miesiace trwalo zalatwianie dostepow i calego sprzetu a z Indiami niczego nie dalo sie ustalic... Potem zmieniono mi zakes obowiązków bez konsultacji tego ze mną, potem byly kombinacje z podwyzkami. W miedzyczasie ogolnie panujaca frustracja i atmosfera zamordyzmu. mniej wiecej po pol roku to juz wiedzialem, ze to jest (usunięte przez administratora) bez dna

@A moze

Pierwszego dnia, kiedy absolutnie nic nie działało, dział HR masowo zrezygnował i nie miałem żadnego kontaktu z żadnym kierownictwem do tego stopnia, że ​​musiałem gonić ich na linkedin, żeby nawet dowiedzieć się, co się dzieje. W żadnym wypadku nie można pozwolić tej firmie na prowadzenie działalności w Europie.

!
@A moze

Nie ma uczciwej, klarownej rozmowy i dyskusji z pracownikami. Pracodawca ma ludzi za tania siłę roboczą z którą nie musi się liczyć, uwłacza inteligencji pracowników. Podczas spotkań firmowych rozmawia się dosłownie o całkowitych głupotach, np quizy świąteczne zamiast podnieść ważne tematy. Na pytania pracowników się nie odpowiada. Taki to pracodawca.

Aneta
@Infosyf

Dział hr masowo zrezygnował, ale dlaczego? Co tam się zadziało i kto w takim razie wszedł na ich miejsce gdy wszyscy odeszli?

B.
@Aneta

Wchodziły kolejne dziewczyny, które zwalniały się co kilka miesięcy. Podobnie jak pracownicy w innych działach.

@B.

Za każdym razem jest tak samo i nie inaczej będzie z obecnymi trollami.

@Aneta

Jak to dlaczego? Nienawidzili swojej pracy, dlatego! 4 miesiące zajęło mi znalezienie 1 młodszego HR-a do ich zastąpienia, a potem Marta biegła tak szybko, jak tylko mogła. A biedna pani, którą zostawili, wkrótce zniknie.

...
@A moze

Kilkaset osób przejętych z EY GDS zwolniło się gdy zobaczylo jakim nonsensem jest infosys. Jak fatalna to firma. Nowi co przychodzili bardzo często zwalniali się tak samo szybko. To nie są standardy wrocławskie co ta badziewna firma proponuje. Cała doświadczona kadra zmieniła się w tania i byle jaka.

Sandy
@A moze

moj komentarz zostal usuniety...coz, to swiadczy o firmie najlepiej. Powtorze go: moj ojciec mial zawal, musialam wziac dzien wolnego (wszyscy wiedzieli dlaczego). Nastepnego dnia nikt m nie powiedzial nawet "czesc" ani nie spytal czy moj ojciec zyje tylko uslyszalam od razu, ze taki i taki raport jest potrzebny na 9:00 To przelalo moją szalę goryczy. Wczesniej o reszcie nie pisalam ale skoro Infosys usuwa komentarze to napiszę tym bardzej: W firmie zarzadzanie jest fatalne, kontakt z Indiami to zart, na rozwiazanie ticketu czeka sie tygodniami, onboarding to byla porazka - nicnie dzialalo. Benefity sa smieszne w porownaniu z inymi bpo, wynagrodzenie chyba najorsze na łdzkim rynku jesli chodzi o bpo, brak poszanowania pracownika. Naczelną zasada jest wycisniecie go jak cytryny i nie danie niczego w zamian (chyba poza potencjalna nerwica). Probemy sa zamiatane pod dywan, nikt nie moze skrytykowac otwarcie przeloznego albo w ogole czegokolwiek bo slyszy, ze nie nalezy psuc atmosfery w zespole (w sensie tej frustracji i ludzi pracujacych jak za kare?). U mnie na dzien dobry pogubiono dokumenty, do tego nie dzialaly mi 6 tyg dostepy. Kpina... Ogroooomna rotacja (czemu w ogole sie nie dziwie). Bledy w naliczaniu wyplat. Firma smiechu warta....gdyby nie bylo to tak tragiczne. Zdecydowanie najgorsza firma w moim 13 letnim stazu NIE POLECAM

Anonimous

Zgadzam się że wszystkimi negatywnymi opiniami tu. Zarządzanie jest okropne, rozwiązanie jakiegokolwiek problemu zajmuje tyle czasu, że aż szkoda gadać. Pensje marne, brak możliwości rozwoju, ale jak pijesz piwko z team leaderami to owszem, możesz bardzo szybko rozwinąć się z 2a na 4 nawet jak prawie nie rozmawiasz po angielsku. Tragedia. No i dzielenie się dostępami i hasłem, bo załatwienie dostępów trwa w nieskończoność.

Nini

Ta firma to totalna porażka. Mega duże wymagania jeśli chodzi języki obce i doświadczenie. Ponad miesiąc procesu rekrutacji, dopasowanie pod kilka projektów i na koniec okazuje się że nie mają nic do zaproponowania. Niech się lepiej zastanowią czy szukają pracownika czy frajera. Szkoda czasu.

Abc
@Nini

Ale ciągle ludzie się nacinają, zamiast poczytać to forum. W Łodzi na forum jest ten sam dramat, Poznań też tam się odzywa że jest totalne nieporozumienie

Olga
@Nini

A to ile ta rekrutacja ma etapów że aż tyle trwa? Możesz wypisać co to są za etapy i na czym polegają?

@Olga

Mogę, w rzeczywistości, stworzyliśmy odpowiedni proces dla okropnych zespołów talentów i akwizycji, ale ludzie nie mogli tego zrozumieć.. Nawet użyliśmy jasnych kolorów w procesie rekrutacji... A może wolałbyś, abyśmy umieścili tutaj oficjalny Infosyf proces? Albo pełna lista kłamstw, które rekrutacja każe ludziom zapełnić miejsca?

@Infosyf

Nie wiem czemu ona zaniemówiła, Twoja odpowiedź to tylko takie retoryczne wtrącenie i nie masz zamiaru tego już więcej rozwijać?

The same
@Nini

Potwierdzam. Dlatego sie zwalniam ????

Wiktoria
@Nini

Mega duże wymagania jeśli chodzi o języki obce, to znaczy że w jakim stopniu trzeba je znać?

Sama prawda
@Wiktoria

C1 minimum B2 ale z B2 bywa ciezko

@Sama prawda

w sensie ciężko się dostać czy praca gorzej idzie. kursów nie ma żadnych w razie czego?

@Natalia

nie ma kursow, nikt Ci nie dofinansuje nauki angielskiego ale teraz tak spadly wymagania przez rotacje, ze spokojnie z B1+ sie dostaniesz tylko zastanow sie czy ma to sens bo Infosys w CV potem to niezły wstyd i babol

@Kaz

wstyd? w sumie mimo wszystko chyba nie trzeba wpisywać jak ktoś nie chce. Ale skoro już o tym całym doświadczeniu mowa to jak długo pracują tu osoby o najdłuższym stażu? i taki zbiorczy średni ile może wynieść, z rok spokojnie?

Anon

Rekruterka nie umie powiedziec mi na jakie stanowisko chce mnie zatrudnic ale chce zebym podał swoje oczekiwania finasowe.... tylko na ktore stanowisko? Dodatkowo: brak pozytywnego / negatywnego feedbacku i poszanowania czasu

Jaki jest okres rozliczeniowy w Infosys Poland Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Sama prawda

10 tego

Z tym ze
@Sama prawda

Czym się różni pracownik infosysu od balkonu? Pracownik infosysu nie utrzyma rodziny.

@Sama prawda

Zawsze wszystko jest planowo do tego 10tego? Żadnych opóźnień? W ostatniej mojej pracy różnie z tym było dlatego pytam

@Grażyna

Płacą na czas, tylko bardzo mało w stosunku do analogicznych stanowisk w innych firmach. Błędy w naliczaniu wynagrodzeń oczywiście się zdarzają, szczególnie jeśli pracownik ma dostać coś extra.

@A

no i co wtedy. jak wyłapię błąd to ide i zgłaszam i po temacie? normalnie wyrównują?

@Natalia

Taa fajnie by było. W infosysie załatwienie czegokolwiek to droga przez mękę. Pakujesz się miesiącami z takimi rzeczami. Pewnie ci oddadzą ale może to potrwać np pół roku.

Biura

Jak tam nastroje w Poznaniu? W Łodzi widać niewesoło. U nas we Wrocławiu pełen dramat, nie ma jednej osoby która chwaliłaby za cokolwiek ta "firmę". W ciągu 2 lat odeszło koło 300 osób. To bardzo dużo jak na niewielki oddział. Ci co są to szukają. Ci co odeszli to w sporej mierze mają traumę.

@Biura

A co się takiego dzieje że tyle osób odchodzi? I czemu niby te osoby miałyby mieć traumę?

Pam
@Grażyna

- mikromanagement - zaniżone wypłaty - brak podwyżek - (usunięte przez administratora) - problemy w komunikacji z Indiami - tygodniami nie rozwiązywane problemy techniczne z dostępami itp - błednie liczone nadgodziny - overload zadaniami w pracy - brak możliwości rozwoju - brak określonej jasno scieżki rozwoju - bardzo duza fluktuacja a przez to brak specjalistow z wiekszym stazem, ktorzy mogliby wesprzec - management wylewajacy swoje frustracje na osoby na nizszych JL lista jest dluuugaaaa.....

@Pam

Ano faktycznie trochę tego jest. Odnośnie tych nadgodzin to normalnie da się to naprostować? Ludzie własną ewidencję tego prowadzą?

Pam
@Natalia

czy prowadza to trzeba byloby kazdego pytac. Mysle, ze jakby zaczeli i by sie wspolnie dogadali to mozna byloby zlozyc pozew zbiorowy

Czy pracownicy w Infosys Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Brb

Z tym to różnie:)

@Brb

A od czego to zależy, że jest różnie? ;)

@Grażyna

Od dnia oraz od pogody. A także od beznadziejnej kultury organizacyjnej jaka posiada i która nie pozwala pracownikom na normalne funkcjonowanie i realizowanie celów. Dno i wodorosty.

Małgorzata
@A

Co masz na myśli przez ,,normalne funkcjonowanie”? Jak to nie pozwala? Rozwiniesz?

Aaa

Czy plotki o powolnym wyjściu Infosysu z Wrocławia i w ogóle z Polski są prawdziwe? Podobno organizacja jest tak źle zarządzana, że jest to jedyne rozwiązanie które można zastosowac.

Tak
@Aaa

W Łodzi się o tym mówi od jakiegoś czasu już, coś na pewno jest na rzeczy. Firma przegrała wszystko.

@Aaa

nie zdziwilabym sie bo zarzadzanie jest tragiczne

Małgorzata
@Ann

A co Twoim zdaniem możnaby poprawić jeśli chodzi o zarządzanie?

@Małgorzata

Skoro zarządzanie idzie bezpośrednio z Indii to nigdy nic dobrego w firmie się nie dzieje.

@Małgorzata

kulturę organizacyjną - Polska to nie Indie; promowanie ludzi bez kwalifikacji tylko po to żeby zatrzymać ich w firmie; bardzo niskie wynagrodzenia w bpo; wspołpracę z Indiami na linii wsparcia IT; mikromanagment... wymuszanie nadgodzin ponad ilość dozwoloną w kodeksie pracy; błędy w wypłatach; bardzo długi łancuch decyzyjny; szkolenia wydmuszki, które są fatalnie prowadzone; komunikacja wewnętrzna siedzi i kwiczy; wprowadzić przejrzystość wynagrodzen - kazdy wie, że osoby pracując długo zarabiają mniej niż nowi pracownicy a to generuje kolejne frustracje... itd itp wg mnie na zmiany jest za pozno i ktos juz dawno zdecydowal pozwolic zeby Infosys powoli poszedl sobie na dno w Polsce

Artur
@Ann

Co za absolutne kłamstwo, pracuję w tej firmie już 15 miesięcy, a „kultura” infosys to nic innego jak fabryka mięsa, która zatrudnia niewykwalifikowanych Indian do projektów tylko po to, by zapełnić miejsca. Nielegalna podróż przymusowa bez działającego systemu podróży, opłata za tę podróż często odbywa się na koszt pracownika! Przeciętny 14-godzinny dzień pracy bez rekompensaty za nadgodziny. To nie jest polska kultura i jeśli w to wierzysz, to muszę powiedzieć, że jesteś jednym z indyjskich menedżerów, którzy po raz kolejny tylko okłamują ludzi.

@Artur

a Ty w ogole umiesz czytac i przeczytales moja wypowiedz? bo watpie...

Jakub
@Ann

Masz racje, to powinno iść do poprawy Szczególnie że nowi mają więcej niż ci doświadczeni. Teraz przyjmują na najniższą krajową czy można zarobić więcej?

Bd
@Jakub

Wymagania duże a na start dają ok 4 brutto

Joe
@Aaa

Takie pogłoski słyszałem już z rok temu- jednak nie z powodu złego zarządzania. Myślę, że wyjście z Polski obecnie jest mało prawdopodobne, aczkolwiek nie niemożliwe. Póki jeszcze polski pracownik jest konkurencyjny i daje on firmie zadowalające zyski, to nie muszą się martwić. Z tego co wiem, to w Łodzi jest problem ze skompletowaniem kadr, więc może już będzie to szło w stronę zmniejszania ilości procesów, a co za tym idzie również i zespołów, ale samo wyjście, kto wie. Czas pokaże.

Wiktoria
@Aaa

A co Indie mają z tym wspólnego?

@Wiktoria

wszystko. To firma hinduska, caly wyzszy management jest z Indii, duza czesc managementu w Polsce tez. Staraja sie stosowac kuture organizacji z Indii na polskim gruncie co jest totalna pomylka. Tutaj nie jest tak ze jak nie ty to jest 100 na Twoje miesce a oni maja nadal taka mentalnosc wyniesiona wlasnie z Indii, stad brak zupelny poszanowania pracownikow a co za tym idzie cale domino błedów

@Aaa

Decyzja o przeniesieniu Infosys Krakow do Indii juz zapadła wiec bardzo możliwe :) do końca roku nie będzie juz biur w Krakowie i wszystko idzie do Indii :)

Kaz

jeszcze troche i Wrocław tez sie posypie patrzac na to jaka maja tam konkurencje a jakie warunki oferuja :D swoja droga w kazym miescie na tych samych stanowiskach zarabia sie inaczej w Infosys

Joanna
@Kaz

a to macie dostep do zarobkow innych pracownikow innych miastach ze wiecie ze sa roznice? jak bardzo znaczne 100/200 czy juz mocno odczuwalne i wieksze?

Zostaw merytoryczną opinię o Infosys Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Infosys Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Infosys Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infosys Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Infosys Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infosys Poland Sp. z o.o.

Infosys Poland Sp. z o.o.