Opinie o Prima Tel w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prima Tel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prima Tel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Tel w Zduńska Wola

Ulala la

Jak na call center to dobre zarobki i normalne godziny pracy, nie trzeba siedzieć po nocach ;-p

FREE
@Ulala la

I w zacnym towarzystwie a to nie bez znaczenia :)

Xymena

Może i monotonne zajęcie ale w fajnym miejscu, ludzkich godzinach i za w miarę normalne pieniądze. Polecam.

Edyta
@Xymena

Wolę już tą monotonię niż harówkę gdzieś na magazynie, taśmie albo kasie.

Siema!

Zarobki pomiędzy 2200 a 3000 na czysto i to jest argument. Tym bardziej, że nie dzwigam i rączek sobie nie brudzę. Polecam.

MM
@Siema!

Tu naprawdę każdy kto lubi rozmawiać ma szansę :)

Zdun
@Siema!

Najlepsza opcja dla każdego wygadanego osobnika. Hajs konkretny i na czas.

Tina
@Siema!

Oprócz pieniążków ludzka atmosfera, można się dogadać.

Taki

Szczypta przemyśleń. Jak widać są też tacy osobnicy, którzy pracowali tu długo, po kilka miesięcy widocznie coś ich trzymało. Pewnie zarobki, które faktycznie są tu dobre ale i atmosfera. Nie wierzę żeby można długo pracować w firmie gdzie czujesz się fatalnie. No chyba, że jest się masochistą. Ja polecam. Wiadomo jest głośno bo to call center a nie sanktuarium. Tak praca słowem i głową.

!!!
@Taki

W punkt! Ja nie przepracowałabym nawet dnia gdyby mi było tak źle.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prima Tel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dekarz
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
Blablabla

Najgorsza praca na świecie, kadra koszmar. Nie polecam,

Tekla
@Blablabla

Widocznie chciałeś dostawac kasę za friko a tu trzeba pracować i wtedy są efekty. Twoja opinia to takie blablabla właśnie.

@Tekla

7 Msc w(usunięte przez administratora) firmie. Zdarzały mi się premie tygodniowe za "wynik" więc daruj sobie zbędne odpowiedzi ???? nowa rektuterka musi poprawiać wizerunek firmy?(usunięte przez administratora)

Poważnie :)
@Blablabla

Śmieszny jesteś i twoja opinia jest nic nie warta. KTO CIEBIE TU TRZYMAŁ AŻ TYLE CZASU? PRZECIEŻ W KAŻDEJ CHWILI MOGŁEŚ ODEJŚĆ. ŚMIESZNY JESTEŚ I FAŁSZYWY. WIDOCZNIE NIE BYŁO TAK JAK MÓWISZ BO JEŚLI BYŁO TO JESTEŚ NIEPEŁNOSPRYTNY.

@Poważnie :)

Niepełnosprytny? Ile masz lat? 10? Bo widzę, że riposta na takim właśnie poziomie. Pracowałam bo szukałam czegoś normalnego w tym czasie, jak każdy tam ???? polecam to samo. (usunięte przez administratora)

Halinka

Nikt tu nie dostaje pieniędzy za odbębnienie 8 godzin... I może dlatego niektóre osoby się zawiodły i plują :D Normalnych pozdrawiam.

Ucho
@Halinka

Praca na słuchawce nie jest dla leniuszków :) Dobre zarobki jak na cc.

Alicja
@Halinka

Dobre zarobki ale tylko wtedy kiedy dajesz z siebie 100%. To się opłaca!

Got

W porównaniu z tym co się nasłuchałem o tego rodzaju pracy to szczerze powiem rzeczywistość jest inna praca owszem nie jest lekka ale klimat i zarobki bardzo dobre. Pasuja mi godziny pracy i jak dla mnie super lokalizacja.

Skorpion
@Got

Często tak jest... Dlatego najlepiej zawsze cudze opinie sprawdzać samemu. Co dla jednego jest piekłem dla innego jest rajem. Życie.

Ilona J.
@Got

Złe opinie generują osoby, które się nie sprawdziły. Dlatego nie należy się tym przejmować i zawsze sprawdzać osobiście. Polecam tu pracę.

Yasmina

Energia i moc! Jak w ulu. Kasiorka spoko i ogarnięta ekipa.

Nicko

Nie ma tragedii, fajni ludzie.

COŚ

Ciesze się, że ktoś mnie zatrudnił i płaci więcej niż symboliczne minimum krajowe. Każdy dostaje swoją szansę.

Ciacho

Jestem tu dla pieniędzy.

123ewr
@Ciacho

I to jest zdrowe podejście :)) może i nie jest to robota na stałe i nie ma nic wspólnego z moim wykształceniem ale jest pewny pieniądz a koleżanki i ładne i pomocne.

Joasia

Najlepsze zarobki - dla osób bez doświadczenia i w każdym wieku(usunięte przez administratora)

Poważnie :)

Praca polega na mówieniu. Nie jest to jakieś specjalnie trudne aczkolwiek nie leciutkie ale jedno jest pewne: przyzwoite zarobki pomiędzy 2100-2700 na czysto. Ktoś tu blebla, że pracował 7 miesięcy a teraz pluje na firmę a tak naprawdę (choć pewnie jest tego nieświadomy) pluje na siebie. Nikt tu nikogo nie zmusza, można odejść w każdej chwili.

Wiedźmin
@Poważnie :)

Wiem jedno jakby było mi tak źle to rzuciłbym tą robotę. Nie jest to praca na wieki wieków ani ta wymarzona ale pieniądze i atmosfera bez zarzutu. Jasne, że trzeba się narobić nikt tu darmozjadów nie będzie trzymał.

Syrenka

Praca męcząca psychicznie jednak pozytywna załoga łagodzi te bóle no i pieniążki też.

ZW

Jest jak jest... a u nas nie ma wielu realnie zatrudniających firm także ciesze się, że mogę tu pracować. Na ośmiorniczki może jeszcze mnie nie stać ale na schabowe :) jak najbardziej.

Aneta
@ZW

Dostać u nas pracę z zarobkami przynajmniej powyżej 2 na czysto graniczy w naszym mieście z cudem. Także moim zdaniem ta praca na słuchawce za te spokojnie ponad 2 tysiaki tutaj jest jak na ten czas świetnym rozwiązaniem. Wiadomo jak jesteś leń to nie dasz rady ale jak chcesz pracować to możesz zarabiać nie jakieś ochłapy.

Tekla
@Aneta

Tak jest! Za ciężką pracę dobrze tu płacą. Leniwym nie polecam.

M@ŁP@

NAJWAŻNIEJSZE, ŻE W MEGA SYMPATYCZNYM TOWARZYSTWIE. Pieniądze może nie mega ale przyzwoite (ostatnia wypłata prawie 2400 do ręki :))

Łysy :D
@M@ŁP@

Potwierdzam i polecam.

????

Dzień dobry! Czy przyjmują państwo jeszcze do pracy? Jakie warunki trzeba spełnić?

Prosta
@????

Ukończone 18 lat, umiejętność rozmowy, pozytywne nastawienie, odporność na stress, chęć zarabiania pieniędzy :) zapraszamy.

Mati

To już trzeci miesiąc i przynajmniej na brak hajsu nie narzekam. Jak dla mnie samego to wystarcza, i jeszcze odkładam, nie jest to jakiś mega super zarobek ale zawsze powyżej 2 mieszkam z rodzicami więc za wiele rzeczy nie płacę.

tak mam

dobre pieniądze i spoko ekipa a jak mi się znudzi to mogę odejść w każdej chwili :)

Dancer
@tak mam

I gra gitara. Praca może nie moich marzeń i aspiracji ale nie przeszkadza mi w szukaniu czegoś bardziej odpowiedniego. Szmalec na czas a ludzie pozytywnie pi...ci :)

Polecam!

Polecam każdemu kto naprawdę chce pracować! Dobre zarobki i godziny pracy a ekipa jest bombowa.

ja7
@Polecam!

Potwierdzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Tel - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Prima Tel?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Tel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Tel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prima Tel