Opinie o Prima Tel w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prima Tel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prima Tel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Tel w Zduńska Wola

Co wchodzi w socjal Prima Tel?

Zdunska

Socjalu żadnego nie ma,jak to na zleceniu. Co wyrobisz to masz.

Inna66

Dobra praca na chwilę,(usunięte przez administratora)Trzeba zrobić wymagana ilość zaproszeń na dzień.

Romantyczka

Jeśli jesteś zdeterminowana i odporna to serio możesz sensownie zarobić. Lepsze to niż jakaś harówa w spożywczaku czy na produkcji.

Olala

Jak na telemarketing to naprawdę ok. Wiadomo, że poziomu 3 koła nie przeskoczysz ale na pewno lepsze to niż jakieś minimalne krajowe bo pomiędzy tą 2 a 3 na czysto to już można z "palcem w nosie".

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prima Tel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dekarz
Takaja

A kiedy są wypłaty??

GOD
@Takaja

Pomiędzy 10 a 15, czasem wcześniej ale się nigdy nie zdarzyło by później. Czyli pracowałaś w sierpniu, wypłata 10-15 września itd.

Prosta

Tu jest tak: pracujesz zarabiasz i to nie jakieś minimalne krajowe grosze tylko kilkaset złotych więcej. Nie pracujesz - nie zarabiasz. Tak to jest w tej telemarketingowej branży.

Bunia

A macie swoją bazę z której dzwonicie, czy trzeba samemu kombinować?

Kcin
@Bunia

Nic sama nie kombinujesz :) w zależności od miasta w którym ma się odbyć spotkanie wrzucane są numery przypisane do tej okolicy.

Chmmm

O co chodzi z tym zapraszaniem na spotkania ???

Kinia
@Chmmm

Nie sprzedajesz niczego, nie wciskasz, po prostu zapraszasz ludzi na spotkania, które organizują nasi Klienci, nie jest to takie łatwe gadac przez kilka godzin ale szmal pewny i nie minimalny.

Jako tako 4-
@Chmmm

Nagadać i swoje odsiedzieć trzeba ale do ludzi i zarobków nie mam zastrzeżeń.

Janekzdw

A ktoś mi powie jak tam jest z tymi wszystkimi składkami idę na l4 i co?(usunięte przez administratora)

janusz

czy są obecnie przyjęcia do pracy ?

hurrrra
@janusz

Już działamy na całego! Polecam!

Klaudia 98
@janusz

Warto było spróbować, niezła kasa na wakacje :)

anima

odczucia moga być rozne tak to juz jest fakty jednak takie, ze 2,5k do raczki to bez specjalnego katowania sie tutaj zarabiam

Luiza
@anima

Po prostu dobre call i pieniązki nieśmieciowe i ludzie nienabzdyczeni hehehe

Beata
@Luiza

@Luiza, to brzmi świetnie. Zdradzisz, czym są te konkursy pieniężne, o których Prima pisze w ogłoszeniu o pracę? Dzwonicie na gotową listę, czy dobrze jest mieć własny portfel klientów?

Gabi

Baaaardzo przyzwoite zarobki i mega ludzie tak konsule jak kadra, gadanie nie jest takie łatwe hehe.

Wenus
@Gabi

Faktycznie można się jakoś przyzwyczaić. Polecam osobom bezskutecznie szukającym pracy.

O n a

Poważnie nieźle płacą za gadanie.

i
@O n a

2620 netto :) aż chce się pracować!

Hej ludzie!
@O n a

Na rękę za luty 2540 to bardzo dobry hajski tym bardziej, że pracuję tu dopiero od końca stycznia.

Mizo

Jeśli jesteś gotowa na zarabianie przez gadanie: nie wahaj się ani chwili!

PATrycJA
@Mizo

Monotonna i niekiedy stresująca robota za pomocą mówienia... W miłym i pozytywnym towarzystwie za całkiem niezłe pieniążki. Oczywiście jak na Zduńską.

Lalamido

Jak jest na słuchawce to ci, którzy pracują wiedzą... Tu jednak za dobre pieniądze i wśród miłych ludzi. A Zduńska to nie Londyn czy choćby Warszawa także jestem na tak!

Ingrid

Odczucia są różne, często skrajne, niemniej pieniądze 2-3K netto a ludzie sympatyczni.

Obca

Najważniejsze, że tutaj w rzeczywistości zatrudniają i dają sensownie zarobić. Sama praca nie jest taka straszna, nietypowa to może.

Moje zdanie

Jako wyjście awaryjne to bardzo dobra praca i zarobki, jak na całe życie to niekoniecznie ale tak czy inaczej lepiej tu za 2300-2800 netto niż całować wiecznie klamkę.

CV
@Moje zdanie

Tak było ze mną dziesiątki wysłanych CV i nic a teraz od poniedziałku zaczynam tutaj. Może i nie jest to praca marzeń ale można zarobić na niezależność.

Kwiat paproci

Moja opinia: nigdzie w ZW nie było dla mnie pracy. Wszędzie mówili, że jestem za stara a mam 43 lata... a tutaj zarabiam i to całkiem przyzwoicie.

Raz dwa
@Kwiat paproci

Takie są fakty, każdy ma szansę jeśli tylko chce pracować.

Renata
@Kwiat paproci

Jako rozwiązanie tymczasowe, pierwsza praca, lub stałe zajęcie (np. dla nieco starszych) to firma bardzo dobra i pewny pieniądz.

Harpia
@Kwiat paproci

Idealnie ani lekko to nie jest ale zarabiam i nie dziaduję.

To i tamto
@Kwiat paproci

Załoga bardzo zróżnicowana od nastolatek po osoby starsze, wszyscy wygadani dadzą radę i bez jakiegoś naginania zarabiają uczciwe i niezłe pieniądze.

Królowa snów
@Kwiat paproci

Ciężko w Zduńskiej o pracę gdzie lepiej by mi płacili i gdzie wymogiem jest pracowitość i chęć. Takie są fakty.

Prima
@Kwiat paproci

Naprawdę tutaj każdy ma szansę na niezłe zarobki. Polecam.

Jędza

Język kołkiem staje i gardło wysycha ale pieniązki faktycznie ok.

@Jędza

Wszędzie są plusy tutaj to kasa i ludzie i minusy: trzeba się nagadać, napracować :)

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Tel - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Prima Tel?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Tel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Tel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prima Tel