Opinie o Prima Tel w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prima Tel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prima Tel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prima Tel w Zduńska Wola

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Odpowiadam

Stawka rosnąca w zależności od wyniku zaczyna się od prawie 13 złotych netto i dochodzi do 16 netto, godziny pracy 8-16 i 2 soboty miesięcznie 8-15 przerwy 3x15 minut wypłata zawsze w terminie projekt niesprzedażowy rozumna kadra i pozytywna załoga

Qrka wodna

Można naprawdę konkretnie zarabiać, wiem to po sobie.

Ula

Pewna kasa i fajni ludzie. W ludzkich godzinach z dużą ilością przerw.

No cóż...

Nie każdemu nie musi się ta praca podobać (są tacy, którzy wolą dźwigać ciężary, zbierać grzyby, żyć z zasiłków, siedzieć na kasie) każdemu wolno jak kto chce. Tutaj pieniądze pewne i znacznie powyżej minimalnej. Tylko PRACOWAĆ trzeba a nie symulować.

Dzieńdobry
@No cóż...

A ile tu jest na godzinę? Słyszałam ale dużo osób rezygnuje bo wciska się kity ludziom przez tel i ogólnie ciężko wytrzymać. Czy to prawda? Może się ktoś wypowiedzieć?

Ulala
@Dzieńdobry

Stawka zaczyna się od 13 netto ale rośnie wraz z wynikami, są takie osoby, które bez jakiejś napinki wyciągają 15-16 na rękę oczywiście. Na 8 godzin pracy (8-16) masz 3 przerwy po 15 minut oczywiście płatne. Także nie jest tak źle. Tylko trzeba pracować tym narządem mowy :D jak lubisz i masz gadane to się odnajdziesz.

XYZ
@No cóż...

Pracuję tu 4 miesiąc średnia mojego zarobku wynosi 2400-2600 na czysto.

@No cóż...

Załoga MEGA! Kadra też ujdzie ;) i w dobrych godzinach nie cisnę wieczorami ani po nocach. Polecam!

Jolka
@No cóż...

Przyjmują wszystkich poza niemowami i płaca b. dobrze wiadomo nie wszyscy się nadadzą i można odejść w każdej chwili.

ZdUN
@No cóż...

w ZW trudno o lepsze pieniądze szczegónie jak cv czyste albo wiek nie ten...

Swój własny
@Dzieńdobry

Moja wypłata za styczeń 2580 netto :) i nie byłem w gronie najlepszych.

Shrek

Praca choć nie najlżejsza to lepsza niż wiele ofert za mniejsze pieniądze, z nawijaniem nigdy nie miałem problemu.

Enter
@Shrek

Jako wyjście awaryjne świetna sprawa dla bardzo młodych i tych 45 +, sensowny zarobek.

Dobry

Dzień dobry, gdzie można zgłosić się na rozmowę? Jestem zainteresowany.

Ja 77
@Dobry

Zapraszamy! Ulica Getta Żydowskiego 3, telefon 517262097 :)

Mimi
@Dobry

Zarobek i atmosfera. CZAD!!!!

Radość
@Dobry

Cieszę się, że się zdecydowałam jest o wiele lepiej niż się spodziewałam i nareszcie nie jestem zależna od innych :)

wodnik
@Dobry

Warto było przyjść :) pensja za styczeń 2560 do rączki! Polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prima Tel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dekarz
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
Luc

Wystarczy chcieć :) i jest okey :)

Gośka

Dobre jak na zduńską zarobki i fajni ludzie a sama praca nie tak masakryczna jak myślałam.

Iga
@Gośka

Jak się chce pracować i lubi rozmawiać to naprawdę można sensowne zarobki wyciągać a opóźnień czy jakiś szachrajstw tutaj z kasą nie ma. Polecam!

Lepieja

Lepsza słuchawka w dłoni niż pusty garnek w chałupie. Pracuję i zarabiam a to co ludzie mówią mam w ....

Nenka

Jak za takie nawijanie to poważnie dobry pieniądz i co też ważne ludzka kadra i pozytywne osoby.

Hipcio
@Nenka

Nie da się ukryć, tutaj nie czeka się na telefon tylko dostaję pracę.

Helenka :)

Lepiej tutaj na słuchawce niż wcale. A tak to mniej więcej wygląda w moim przypadku. Stara jestem 40 plus :D

Bułeczka
@Helenka :)

Mroczne czasy... Dobrze, że jest ta firma.

Jest pozytywnie!

Luna

Bez pracowitości, cierpliwości, punktualności, nie utrzymasz długo tej pracy. A wypłaty faktycznie niezłe i terminowo płacone. Lokalizacja jak dla mnie idealna.

Cierpliwa
@Luna

Trzeba mieć dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Inaczej może być bardzo ciężko. Co do kasy to potwierdzam.

Pancerny
@Luna

Niezbędna pancerna psychika, co do firmy i ludzi to jest spoko.

O!

Pozytywne zaskoczenie: kasa, załoga, biuro.

Niki

Bez pracy nie ma kołaczy! Wesołych świąt!

Hera

Monotonne zajęcie za jako takie pieniądze. Traktuję to jako wyjście awaryjne ale nic lepiej płatnego nie znalazłam. Da się przeżyć.

Ho ho ho
@Hera

Monotonne? Każda rozmowa jest inna i może być ciekawa. Trzeba się wczuć to jest i zabawnie i są efekty. Można też nawijać jak katarynka... wtedy rzeczywiście i nuda i męcząca. Pzdr.

Mig29
@Hera

Dla mnie to po prostu praca którą chce dobrze wykonywać i za to mam płacone. Przyjaciół tu nie szukam.

Irenka
@Hera

Praca może i nużąca lecz jak dla mnie nie jest to jakaś mordęga. Wystarczy wsłuchać się w człowieka :)

Wiedźma

Dobrze mi się tu zarabia inaczej bym tu nie pracowała.

Ewka
@Wiedźma

Wszystko dobrze poukładane, ludzka kadra, praca nie jest może szczytem marzeń ale pozwala się utrzymać.

Praca

Praca 3+/6

Jakby coś

Życie to nie koncert życzeń heh. Specyficzna robota za w miarę normalne pieniądze.

Sylwia
@Jakby coś

Faktycznie pieniądze lepsze niż się spodziewałam myślałam, że to bajki ale za pierwszy miesiąc bądz co bądz pracy, w której nie miałam żadnego doświadczenia 2380 do rączki to naprawdę nie jest źle.

Słuchawa ;D

Wolę tu pracować i być niezależnym niż żebrać po znajomych i bliskich.

Tu zarabiam

Tu zarabiam. Nic ponadto. 3 na 5.

Zduńczyk
@Tu zarabiam

Mam tak samo. 4-/5 :)

Hejka!

Dlaczego tu pracuję? Po pierwsze tutaj naprawdę dają zarobić i przyjmują do pracy. Po drugie sensowne godziny. Po trzecie nie jest to fizyczna praca. Po czwarte otwarte drogi awansu.

Czarownica
@Hejka!

W Zduńskiej firm, które realnie zatrudniają jest bardzo niewiele a takich, które płacą więcej niż minimum krajowe to chyba nie licząc tej nie ma. Bez układów i znajomości to jest jedyna sensowna alternatywa.

Edyta
@Hejka!

Alternatyw praktycznie u nas nie ma nie licząc b. cięzkiej pracy za minimum a tutaj spokojnie zawsze dużo ponad 2 tysiaczki na rękę.

Zostaw merytoryczną opinię o Prima Tel - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Prima Tel?

Zobacz opinie na temat firmy Prima Tel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prima Tel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prima Tel