Opinie o Lapin Trans Sp. Zo.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lapin Trans Sp. Zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lapin Trans Sp. Zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lapin Trans Sp. Zo.o. w Katowice

Grzegorz Lenard

Szukam kontaktu telefonicznego do firmy Lapin, gdzie mogę go znaleźć?

@Grzegorz Lenard

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 788240390

Janek

Macie moze info czy teraz prowadzą jakieś rekrutacje ?

@Janek

trzeba sprawdzac na ich stronie moze są jakies nowe ogloszenia !

Polecam firme

Piotrek

Cześć. Mam pytanie odnośnie pracy. Na jakim poziomie wymagany jest angielski i czy w ogóle jest? Jeśli już jest to co jeśli ktoś jest dobry z pisemnego a nie koniecznie rozumie wszystko przez np. telefon? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Piotrek

Jeśli chodzi o język to na poziomie A2/B1 głównie chodzi o to żeby porozumieć się przez telefon z klientem + ustalić szczegóły odnośnie transportu :)

Filip
@Lapin

ja slyszalem ze na A2/B1 , ale nie jestem pewny. Lepiej zapytac ludzi ktorzy tam pracuja

Grzes
@Filip

chyba średniozaawansowany ale nie wiem szczerze mówiąc, musisz dopytac kogos kto tam pracuje

Czy po rozmowie w Lapin Trans Sp. Zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Pawlo

Polecam fimre Fajna firma centrum miasta fajne biuro :) dobra ekipa!

Dominik
@Pawlo

no własnie, moze w koncu jakas konkret firma , bo co chwile jak sprawdzam to czasami takie ogloszenia daja inne firmy ze az glowa boli ...

POLECAM FIRME LAPIN TRANS, Szukałam pracy jakiś czas temu i odbijałam się z miejsca na miejsce, zdecydowałam się na tą firmę, zdrowe relacje z przełożonymi, świetna ekipa - to jeden z powodów dlaczego zostałam w tej firmie. Warunki pracy spoko, jak na początek to uwazam ze warto spróbować.

Tymek
@Karolina

ja własnie słyszałem że spoko tam jest, sam zlozylem cv i czekam.

karol

Na rynku pracy mają bardzo dobre opinie, warto chyba spróbować, ktoś wie może kogo teraz poszukują ?

@karol

co chwile dają jakieś ogloszenia warto sprawdzac !

oferta

ktoś wie kogo teraz poszukują ?

MAREK

POLECAM FIRME

Narcyz

Polecam firmę bardzo fajna młody zespół mila atmosfera :)

Maja

Nie zgadzasz się z pozytywną opinią o Lapin Trans? Jeśli tak, to powiedz proszę, jak Ty oceniasz pracodawcę. Co Ci się podoba w tej pracy?

Timo

Hehe Narcyz, co Darek Cię przycisnął troszkę chyba;) , prawda jest tak, bynajmniej według mnie: - atmosfera super, pod warunkiem ze robisz swoje, jak Ci się nie chce pracować albo nie potrafisz zrobić wyniku to uwierz ze nie chcesz z nim pracować. Jak chcesz w pracy coś osiągnąć, dobrze zarobić ( tak realnie koło 10 tys. Po pół roku ) to polecam. - zawsze można liczyć na szefa, Darek jak masz problem potrafi Ci wszystko załatwić, nie zostawi Cię samego -zawsze jak robimy dobry wynik to świętujemy , jak nie dostaniemy super obiadu ;) to gdzieś wyjdziemy całym zespołem na miasto;) Ale jak się w tym nie odnajdziesz to jest ciężko

Kaziu
@Narcyz

Byłem tam na rekrutacji, widziałem i potwierdzam , zespół bardzo fajny, młodzi ludzie od razu czuć atmosferę

@Kaziu

jak wygląda rekrutacja?

Lapin Trans
@Gość

W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Lapin Trans Sp. Zo.o.?

Lapin

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16 :)

Widziałem ogłoszenie w internecie, że można zarobić nawet ponad 30000pln. Pytanie tylko jak to jest możliwe, bo pierwszy raz słyszę o takich zarobkach w tej branży.

pawian
@Gość

Pewnie trzeba zrobić wysoką marże, ale na to potrzeba czasu i umiejętności. Widocznie nie każdemu jest to dane :)

@pawian

No napewno, ale nie w dzisiejszych czasach. Nie jest to możliwe zrobić taką marżę i tym bardziej to , żeby ktoś dał zarobić tyle ;)

@pawian
@Gość

I tutaj sie kolego mylisz osobiscie pracowalem z takimi spedytorami co zarabiali jeszcze wiecej :) swojego czasu bylo glosno o pewnej spedycji gdzie kilku spedytorow zarobialo po 50tys. Jesli jest podstawa +% od marzy to niema rzeczy niemozliwych.. Skoro wypracowales wynik to % poprostu Ci sie nalezy :)

@@pawian

Kolego jestem pewien, że pomyliłeś zarobioną marżę dla firmy od zarobku (podstawa +prowizja) dla spedytora ;) To są dwie różne rzeczy. ;)

Lestek
@Gość

Kolega ma rację, spedycja dużo zarobi a spedytorowi odda jakieś grosze. Wracając do pytania, niemożliwe żeby tyle zarobić l to tylko chwyt żeby zwabić do siebie potencjalnych pracowników. Zarobki marne oferują dlatego na rozmowie skończyła się moja przygoda z tą firmą

pawian
@Gość

nie pomyliłem się.. Miałeś na myśli wypłatę którą bierze spedytor i głównie tutaj mam na myśli prowizje jaka mu przysługuje z wypracowanego wyniku....

Rychu
@Gość

Jak zrobisz marzy ze 150 koła to pewnie ze 30 dostaniesz wypłatę, ale coś tego nie widzę bo najlepszy w Sosnowcu robi 60-70 koła

Grześ
@Rychu

No to w końcu ile tam robią najlepsi 60-70 tys. Czy 150 tys bo już się gubię w tej dyskusji ?

Mariusz

Firma jak każda spedycja, musisz robić marże , i to jest dla nich najważniejsze , co prawda i trzeba im przyznać nie ma żadnych dziwnych tematów ze przy wypłacie odliczają za obciążenia, albo jednak miało być inaczej. Jeśli chodzi o wynagrodzenia to wszystko się zgadza i jest na czas a nawet wcześniej . Wydaje mi się ze podejście do pracownika tez maja życiowe tylko minus to ciśnienie na marże

leniuch

Polecam Fajna firma centrum miasta fajne biuro :)

przemo

Polecam Rzetelny i uczciwy pracodawca :)

Wojt

Dlaczego nie polecasz ??

retre
@Wojt

premia w tej firmie jest uzależniona od wyników.. Osobiście jeśli chodzi o mnie nie odpowiada mi to !!!!!

Jak się pracuje z ludźmi z Lapin Trans Sp. Zo.o.?

Polecam Firmę młody zespół ludzie bardzo pomocni.. atmosfera super w pracy :)

lukas

Pracuje 4tydzieńi jest bardzo dobrze :) młody zespól atmosfera bardzo koleżeńska . Pełne szkolenie i wdrożenie co jest najważniejsze jak dla nowej osoby takiej jak ja :) Teraz tylko zostało mi się rozwijając i robić coraz to większa marże bo im większa marża tym lepsza kasa :):)

Przemysław
@lukas

Widzę, że Twoje wynagrodzenie zależy od wyników sprzedaży. Czy prócz marży, o której wspominasz dostajesz także inne dodatki takie jak dofinansowanie do lunchów lub prywatna opieka lekarska?

Lukas
@Przemysław

wynagrodzenie jest to podstawa + premia za wyniki marżowe.. Tak się złożyło że za Październik każdy pracownik dostał w większej lub mniejszej kwocie premię. Jeśli chodzi o benefity to multisport + Prywatna opieka

@Lukas

Pytanie o zarobki. Chodzi mi o podstawę. Czy jest zbliżona do średniej krajowej czy bardziej minimalnej ? ;)

benekkkk

Byłem u nich na rozmowie w Piątek. Szukam pracy od 2 tygodni, ale ta firma mnie bardzo mile zaskoczyła jeśli chodzi o warunki finansowe :) jak na razie najlepsza rozmowa od 2 tygodni .. Pracę dostałem zaczynam od Poniedziałku .. za jakiś czas napisze jakie odczucia mam jako ich pracownik :)

@benekkkk

konradooo

Pracuje około 6 miesięcy jak narazie wszystko oki .. Wypłata nawet przed czasem :)

@konradooo

Zostaw merytoryczną opinię o Lapin Trans Sp. Zo.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lapin Trans Sp. Zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lapin Trans Sp. Zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lapin Trans Sp. Zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lapin Trans Sp. Zo.o.
4.9/5 Na podstawie 36 ocen.

Lapin Trans Sp. Zo.o.