Opinie o Lapin Trans Sp. Zo.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lapin Trans Sp. Zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lapin Trans Sp. Zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lapin Trans Sp. Zo.o. w Katowice

Wiola Nowy wpis

Jakieś pracy takiej asystenckiej tutaj nie ma? Nie wiem, czy to ta firma, ale wydaje mi się, że tak. To ogłoszenie np. 4 lata temu mieli. Asystent Dyspozytora. Chłopak mój skończył niedawno szkołę: pomagam mu znaleźć jakąś pracę, ale póki co średnio nam to idzie. W ogóle myślicie, że takie początkujące osoby to w praktyce chętnie biorą do pracy?

Krzysztof

Kolejna firma tego samego dziada, który zadłużył już kilkanaście firm! Ciekawe dlaczego, prezesa obsadziłeś innego tym razem! Zrobiliśmy kilka transportów, po czym cztery miesiące się męczyliśmy, żeby oddali nam kilka tysięcy euro! Jak ktoś poszukuje jeszcze kontaktu w sprawie płatności, to zostawiam namiar 573 985 388 , który nam pomógł.

Art ter
@Krzysztof

Dziękuję, w końcu ktoś w temacie. Też będziemy w takim razie działać.

Julita
@Art ter

Uwaga, pod tym numerem tylko wyłudzają dane, a potem oddzwaniają i (usunięte przez administratora)telefonami.

Art ter
@Julita

Widać ktoś z Lapina dalej próbuje siać dezinformacje. Przestańcie się wydurniać, wystawiliście mnóstwo firm do wiatru i dziwicie się, że poszkodowani grupują się na postępowania przeciwko wam.

Maja
@Art ter

W jaki sposób, macie już jakiś plan? Nie pytam w końcu czy polecacie pracę tak jak miałam w zamyśle, bo widzę że chyba nie ma sensu

klient Nowy wpis
@Krzysztof

Dzień dobry, podaliśmy do sądu tą firmę, oczywiście nam też nie zapłacili ale potrzebujemy ich numer rachunku bankowego a nie możemy go ustalić, czy jest szansa, jeżeli Państwu zapłacili, żebyście nam podali numer rachunku bankowego z którego wpłynęły pieniądze? Z góry dziękuję i pozdrawiam Katarzyna Chrostowska

Ania Nowy wpis

Odzyskane! Nie wierzę! 7 transportów, ponad 5 tys euro! POLECAM!

Paweł Nowy wpis

U mnie 2 tysiące w złotówkach ale zawsze coś! ;) dzownię

Iwona

Jakby ktos potrzebował kontaktu w sprawie płatności to polecam, 730361496

Kordian
@Iwona

Super, dzięki za kontakt. Na szczesccie pomogli i odzyskalismy kase.

Marlena
@Iwona

Na szczescie po samym kontakcie z kancelarią Lapin zaczal placic. Serdecznie dziekuje za udostepnienie numeru do mecenasa.

Zbigniew MAG Transport
@Iwona

Też się zgłosiłem do kancelarii, ogólnie polecam, ale jestem zaskoczony szybkością działania, a to nie pierwszy kontrahent co ma problem z płatnością i zazwyczaj to trwało trochę. Aż się zastanawiam czy oni nie współpracują razem, choć na mnie nie zarobili nic bo kosztami obciążyli Lapina więc tym bardziej jestem zmylony.

Iwona
@Zbigniew MAG Transport

Witam, to ja zamiescilam tutaj opinie z numerem telefonu. U mnie całe postępowanie z odzyskaniem pieniędzy trwało 1.5 miesiąca.

Andrzej TRANSPORT ADR MIEDZYNA
@Iwona

Zadzwonilem i dopiero sie dowiedzialem w co sie wkopalem. Kancelaria poki co powiedziala ze maksymalnie pol roku to potrwa, ale co z tego jak ponad 20tyś euro mam zamrożone u nich a jestem tylko JDG. Zyczcie mi powodzenia

Czy po rozmowie w Lapin Trans Sp. Zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
xxx

da sie zarobic, jesli nie masz problemu z oszukiwaniem przewoznikow, a do wystaiwania pozytywnych opinii o firmie, są zmuszani przez Darka pracownicy. Nie polecam.

Aleksandra
@xxx

a w jaki sposób działa to oszukiwanie przewoźników?

PRZEWOZNIK

TERAZ TE KRZAKI DZIAŁAJA NA TEJ FIRMIE Noble Transport Sp. z o.o. 31-323 KRAKÓW

MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, (usunięte przez administratora)

Joanna
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Polecam kontakt! Bardzo sie martwilam ale kancelaria odzyskala moje pieniadze. Najbardziej polecam mecenasa Adriana, bardzo rzeczowy i konkretny człowiek. Co powiedział to tak było.

Anita SPEDYCJA
@MACIEK TRANSPORT MIEDZYNARODOW

Dziekuje, u nas też już kasa na koncie. Bardzo fajna kancelaria i pewnie bedziemy wspolpracowac dluzej

Czy jest obecnie prowadzona rekrutacja na stanowisko spedytora? pozdrawiam

Dlaczego aż taka zła opinia?

Gabriela
@Kandydat

Do czego się odnosisz z tą złą opinią?

Konrad

Na początku jak wszędzie rozmowa kwalifikacyjna przez telefon i umówienie na drugi etap rekrutacji na miejscu w biurowcu. Na rekrutacji podstawowe pytania o poprzednie prace, oraz o język angielski. Praca rozpoczyna się szkoleniem grupowym z Darkiem i tutaj ogromna pochwała, ilość wiedzy i konkretów dot. spedycji to jak przyspieszone studia. Team leaderzy są wymagający i może nie jest to najłatwiejsza praca, ale najbardziej opłacalna w jakiej kiedykolwiek byłem

@Konrad

A jak opłacalna? ;) Pytam, bo nie widzę ogłoszeń żadnych, co dopiero z widełkami. Gdyby były, nie pytałabym. Nie mam wyjścia, jak tylko polegać na Twojej podpowiedzi...

@Monika

Jeżeli się z nimi skontaktujesz to daj znać…. Ja próbuje się skontaktować w sprawie pracy ale się nie da

Krzysztof

Nie chcą płacić za transport, (usunięte przez administratora)nas i kilka innych znajomych firm. Jak ktoś szuka kontaktu w sprawie płatności, 573985388 to zostawiam.

big

Bardzo nieuczciwafirma juz 2 miesiace po terminier i faktura nadal nieuregulowana, windykajja , firma zdjeta z Gieldy Trans , zdecydowanie nie polecam uwazxac!!!!!!!!!

Gabriela

Sam otwarcie deklarujesz, że cokolwiek zgłaszałeś? Co konkretnie niby, bo jakoś w komentarzach nie widzę zbytnio podstaw co do tego, co napisałeś

spedytor

Lapin jest jedną z normalniejszych, lepszych firm spedycyjnych na śląsku. Ludzie ok, praca ok, kasa sie zgadza.

Dominika

Jak jest problem z wypłacaniem pieniędzy to faktycznie kiepsko. Ile byli Ci winni?

Aktualność

Ogłaszamy nabór na przewoźników Lapin Trans. Wyznajemy kilka prostych zasad, które oparte są na partnerskich warunkach pomiędzy przewoźnikami a naszą spedycją:

- Nie wracamy na pusto
- Większość zleceń obsługujemy bez wymiany palet, a jeżeli jest wymiana informujemy o nie
- Organizujemy trasy na kółkach i gwarantujemy taką ilość kilometrów jaką potrzebujesz

Dowiedz się więcej napisz do nas e-mail przewoznicy@lapintrans.pl lub zadzwoń tel: 532 488 252

Czy firma Lapin Trans Sp. Zo.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

To chyba kolego nie te czasy już żeby jakaś dyskryminacja w tak dużej firmie występowała. Z resztą jak tak spojrzeć na nasze zatrudnienie to chyba więcej jest kobiet w firmie. Jeszcze nie seksmisja, jeszcze nas nie biją ale bardzo dobrze, że coraz więcej kobiet pracuje w transporcie.

mari

Mam bardzo dobre odczucia po rozmowie.. Wszystko rzetelnie przedstawione.. Atrakcyjny system wynagrodzeń :)

po rekrutacji
@mari

mam podobne odczucia bardzo rzadko się trafiaja takie rzeczowe i konkretne rozmowy. Wszystko wiadomo co i jak. Pada pytanie o języki jeżeli kandydujemy do działu międzynarodowego ;)

Maciek

Dzień dobry wszystkim. Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Liczę, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Katowic. Mam prośbę, dajcie znać jak pracuje się w firmie Lapin Trans? Czy dobrze płacą? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Maciek

Leszek

Polecam spedycje dla młodych i ambitnych ludzi ! Fajne wynagrodzenia , praca bardzo wymagająca ale jak juz się wdrożysz to idzie gładko. Zgrana ekipa, ja jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Lapin Trans Sp. Zo.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lapin Trans Sp. Zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lapin Trans Sp. Zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lapin Trans Sp. Zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lapin Trans Sp. Zo.o.
4.9/5 Na podstawie 36 ocen.

Lapin Trans Sp. Zo.o.