Opinie o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Klara

polecam. pozdrowionka

Małgorzata wlkp

Polecam ta firme. Wyjezdzam juz ponad dwa lata, sa uczciwi i zaangazowani. Wynagrodzenie jest zawsze przed czasem i wszystko się zgadza. Moja koordynatorka interesuje się co u mnie - pozdrawiam z mroznych Niemiec.

Ala

Moje zlecenie ciężkie, ale zgodne z tym co opowiadały dziewczyny, za to za dobre pieniądze.

Jagoda

Jestem zadowolona z firmy. Pracuje kilka miesięcy czyli tak naprawdę 2 wyjazdy do Niemiec. Wszystko w porządku

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Opiekun klienta kluczowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.

do Erica20

możesz wyjaśnić jak firma ukradła Ci pieniądze?

Bardzo dobry kontakt, panie na miejscu z obsługi uprzejme. Wyjeżdżamy ze sobą 2 rok.

Halina

Witam Panie i Panów ;) jestem z firmą na 3 wyjeździe, w sumie już po. Zlecenia mi się trafiły nie powiem. Dlatego też może ciężej krytykować. co do zleceń: zgodne z opisem, raz był przypadek, że dziadek miał głębsze problemy ze wzrokiem niż było napisane, ale mi to nie przeszkadzało. Kontakt z koordynatorką ze strony polski jak i niemiec stały, bez zastrzeżeń. polecam

Krystyna

pozdrowienia z Niemiec. 5/5

@Krystyna

Pozdrowienia z Polski :) Bardzo krótko piszesz, pewnie babcia albo dziadek są wymagający. Skoro 5/5 to pewnie firma daje zastępstwo jakieś, żeby odsapnąć od podopiecznego?

Janusz

Witam, zdecydowanie mogę polecić firmę. Bardzo dobry kontakt z koordynatorkami po stronie polskiej. Firma, w której czuje się bezpiecznie, wynagrodzenie 30/1. Polecam

Aldona

Pracowałam 2 lata temu, później przerwa ze względów zdrowotnych. Wróciłam i poziom zleceń oraz obsługi zadowalający, także mogę polecić. pozdrawiam

Maria

Wszystko w porządku, firma na 5. Wyjazdy zgodne z fragebogen.

Marzena

z mojego doświadczenia kontakt z Paniami z administracji jest naprawdę dobry i nie ogranicza się do godzin 9-17 a także służą pomocą w nagłych wypadkach w weekend bądź wieczorami. pracowałam w 3 firmach zajmujących się opieką i moją szczerą subiektywną opinią to Prosperum stawiam na najwyższym podium, właśnie za podejście do nas.

Konkurencja działa

Jak widać, im więcej pochlebnych opinii tym szybciej konkurencja dodaje negatywne komentarze...

Monia

Jakos nie zauważyłam sfrustrowania w dzisiejszej rekrutacji, wrecz przeciwnie bardzo miło mi sie rozmawiało z Panią rekruterka która również sprawdzała mój język , pełen profesjonalizm, miła kulturalna,nie mam nic do zazucenia

Irena
@Monia

Cześć Monia :) Mogłabyś przy okazji napisać mi od razu jak wyglądała cała rekrutacja w Prosperum Care, w której brałaś udział? O jakie dokładnie stanowisko się ubiegałaś? Czy proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów? Kiedy można spodziewać się decyzji w sprawie zatrudnienia?

Lucyna

Firma na 5

BasiaA
@Lucyna

chyba na -5. Trzymać się z dala chyba, że lubisz pracować nielegalnie bez gwarancji wypłaty itd. to śmiało wybieraj.

Jania
@BasiaA

Droga BasiuA pracuję ponad rok z firmą, wypłatę otrzymuję między 28 a drugim nigdy później nigdy wcześniej. Przykro, że tak łatwo wylać hejt.

Tesa
@Jania

To nie jest hejt, to po prostu opinia innej osoby, też jestem teraz w takiej sytuacji, że nie otrzymałam wynagrodzenia, pomimo super referencji ze strony rodziny,a pracuję jako opiekunka już ponad dwadzieścia lat

Jerzy
@Tesa

Czy po raz pierwszy odkąd pracujesz w Prosperum Care zdarzyło się, że nie otrzymałaś wynagrodzenia? Z czego może wynikać taki problem? Może to wina pandemii albo tymczasowych kłopotów finansowych firmy? Czy ta sytuacja została jakoś rozwiązana albo wiesz coś więcej?

Prosperum Care
@Tesa

Dzień dobry, szanujemy wolność słowa, dlatego do tej pory nie komentowaliśmy wypowiedzi, a wyciągaliśmy wnioski aby nasza jakość była jak najwyższa, a opinii pozytywnych przybywało. Niestety nie możemy godzić się z fałszywymi opiniami i szerzeniem nieprawdy. Na to nie ma zgody, firma wynagrodzenia wypłaca dokładnie tak jak opisała osoba wyżej. Z końcem lub początkiem miesiąca. Nie ma możliwości braku wypłaty wynagrodzenia lub wypłata po czasie. Proszę Pani @Jania o informację kiedy nie otrzymała Pani wynagrodzenia i jak się Pani nazywa, przedstawimy stosowne dokumenty, że taka sytuacja nie miała miejsca.

Gabi

Dobra firma, mają szeroka ofertę i dbają o pracowników więc warto starać się o pracę akurat tu!

Justyna

Niestety nawet dobry pracodawca nie zadowoli wszystkich. Jeśli ktoś ma naturę marudy to zawsze znajdzie powód żeby narzekać.

Ela opiekunka

Akurat nie jeździłam z tą firmą, ale kontakt mam. Pani Kasia jest bardzo miła i sympatyczna. Chciałam tylko zaznaczyć, że bardzo często rodzina kłamie, bo koniecznie chcą mieć opiekunkę dla rodzica. Sama wyjechałam do pana, który był chory, ale wyzdrowiał, trzeba tylko dbać aby jadł owoce i wiadomo inne posiłki. Wyjechałam z mojej agencji, z którą pracuję już parę lat. Jak się okazało, przypadek nieuleczalny. I wiem, że rodzina szukała w wielu agencjach, bo tą samą ofertę dostałam również z innej agencji. Z dokładnie taką samą informacją: był chory, wyzdrowiał. Najważniejsze, aby agencja wywiązywała się na czas z wypłatami. Ważne, żeby utrzymywała stały kontakt z opiekunką. I myślę, że w każdej agencji jest podobnie.

JstKow091073

Szanowni Państwo każdy człowiek ma do swych opini. Z doświadczenia wiem jak to jest, kiedy nie masz znajomości języka niemieckiego i brakuje ci doświadczenia ale jak się uczysz i rozwijasz to powoli małymi krokami to myślisz pozytywnie to piszcie pozytywne komentarze. Ale jeśli jedziesz i masz postawę roszczeniową to miejsca nie zagrzejesz. Tylko wymagasz od innych a nie od siebie. Ponadto nadużywasz alkoholu, a opiekunce tego nie wolno robić wręcz jest zabronione. To w jaki sposób można napisać pozytywnie i nie wylewać jadu i hejtować swoich pracodawców. Kochani już 8lat pracuję sprawdziłam 4 firmy opiekuńcze. Były największe jak Egida z Optimum pro Senior PR 24 i Medcare24 i InterKadra wróciłam do największej zawsze można zmienić firmę i miejsce pracy. Moim mottem życia jest: dyrektor firmy(korporacji) czy to sprzątaczka nauczonomnie, że każdemu podaję rękę z szacunkiem i szczerze z każdym rozmawiam. To dewiza, której nauczyli mnie moi rodzice i dziadkowie oraz nauczyciele prawdziwi pedagodzy. Wymagajcie od siebie nawet jak nie będą od was wymagać inni. To parafraza słów papieża Polaka św. Jana Pawła II. Pozdrawiam serdecznie Joanna ????????????????????????☺️☺️????‍❤️‍????‍????

mari
@JstKow091073

wynika z tego ,ze dobre opinie tylko od pracowitych ,znajacych jezyk.opiekunek.Prawda jest taka ,że i taka osoba ma roszczenia do pracodawców ,czy nawet rodzin.Pracodawca po podpisaniu umowy "nie slyszy " juz opiekunki,i o czym czesto pisza.Podopieczni natomiast myslą ,ze opiekunka przyjechala tu do opieki nad cala jego rodziną ( samotnym synusiu ,wnuczusiem itp) wypierze bo to jedno pranie,ugotuje ,bo jeden garnek i posprzata cala posesje ,pomimo,ze polowa synusia.Prosze mi wiezyc ,ze panie z podstawowa znajomoscia j.niem sa byc moze pracowitsze od pani..A pisanie o alkoholiczkach itd.to moze pracodawca winny bo kasa sie liczy i zatrudnia z lapanki .Sa firmy jak czytam ich anonse to mysle sama sie tam wybierz.Malo tego ,w wiekszosci zadna z nich nie byla na wyjezdzie .Nie pisze o tej agencji,bo nigdy z nimi pracowalam ale ten wpis mnie do tego zachecil.Juz nie pracuje w opiece.Pozdrawiam

Basia

Pracuję z firmą od 2 wyjazdów na sztelę. Wynagrodzenia na czas, zlecenie się zgadza, mogę polecić.

Urszula

i teraz idealnie potwierdza się to co pisałam, tylko pojawiły się problemy i firma wydmuszka zaraz znika z rynku. Uważajcie wszyscy na swoje wypłaty bo już niedługo zobaczycie całe 0

Do Urszula
@Urszula

Urszula juz wczesniej osmieszylas sie piszac klamstwa... firma dziala, ma zlecenia i wyplaca na czas... rozumiem ze ciezko sie pracuje dla konkurencji i ciezko znalesc Ci prace skoro wypisujesz bzdury ale ja z firma mam bardzo dobry kontakt i jestem zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.
4.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ujeścisko 23A lok. 2
    80-130 Gdańsk

Prosperum Care Sp. z o.o. sp.k.