Opinie o Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. w Lublin

dona223@o2.pl Nowy wpis

Gorąco polecam usługi Biura Nieruchomości ARENA! Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem Pana Dominika, cała transakcja została dokonana w expresowym tempie, Pan Dominik wszystko zrobił w 100% spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie. Dziękuję i polecam serdecznie

Michał Nowy wpis

Współpraca z Panią Kamilą jest lepsza niż rewelacyjna! Cała tranzakcja została dokonana w expresowym tempie, Pani Kamila wszystko zrobiła w 100% spełniając moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na kupującym. Dziękuję i polecam serdecznie

Zbigniew Bratko

Pełny profesjonalizm. Kontakt z p. Agnieszką Cz. będącą moją przedstawicielką bez zarzutu. Wszystkie problematyczne zagadnienia załatwione "od ręki". Osoba bardzo mobilna, większość zaświadczeń odbierała osobiście (nie musiałem dojeżdżać z Krakowa). Same +++ +plusy

Małgorzata Korpal Nowy wpis
@Zbigniew Bratko

Pani Agnieszka, pełen profesjonalizm, właściwa osoba na właściwym miejscu.

Małgorzata Korpal Nowy wpis

Pani Agnieszka Czarny załatwiła wszystkie formalności za mnie, mieszkając za granicą, wróciłam na podpisanie sporządzonej już umowy , jeszcze raz dziękuję i polecam!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Małgorzata Korpal

Szczerze polecam Panią Agnieszkę Czarny. Pani sprzedała moje mieszkanie pierwszemu klientowi który je oglądał.

KAROLINA

Gorąco polecam usługi Biura Nieruchomości ARENA! Spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem Pani Kingi, która w punkt trafiła z ofertami.Bardo szybko kupiłam mieszkanie nie martwiąc się o formalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.?

Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Związkowa 21
    20-148 Lublin

Arena Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.