Opinie o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tarnwell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Ed yta

Pracuję od nie dawna, pracodawca narazie można powiedzieć że jest ok, natomiast pracownicy działu produkcji zachowują się jak dzicz w większości. Dobrze by było gdyby ktoś zwrócił uwagę na to że wypadało by czasami zachować troche kultury osobistej, a nie zachowywać się jak skrajna (usunięte przez administratora) Nikt nie panuje nad tymi osobami, pani koordynator produkcji powinna wprowadzić trochę dyscypliny bo towarzystwo bardzo rozpieszczone.

@Ed yta

Wszyscy pracownicy tak się zachowują? Tylko tobie to przeszkadza? Wiadomo że dobrze by było pracować z samymi kulturalnymi ludźmi ale w pracy się nie wybiera i można trafić na różne charaktery. Zrządza tylko koordnator czy jest też jakiś kierownik?

Pitupitu
@Ed yta

Mi osobiście, nie przeszkadzają wygłupy, czy głośniej wypowiedziane słowa/ zdania na grupie- jest wesoło, można się pośmiać. Przynajmniej u mnie na grupie, ludzie znają się na żartach i mają dystans do siebie. Wolę to, niż ciągle kłótnie, czy grupki księżniczek czy innych samozwańczych przywódczyń grup, które wcześniej wykręcały oczy jedna na drugą a teraz darzą się wszechobecną sympatią i miłością.. Pff.. Bardziej EDY TA od tej, jak nazwała DZICZY wkur..wia mnie fakt, iż osoby, które przyszły do firmy z urzędu, bądź po " znajomości" ( nie wiem więc nie wnikam) są wysyłane na stanowiska, gdzie nie obowiązują ich normy, a jak się też okazuje, nie obowiązują ich godziny pracy, ponieważ z zakładu wychodzą wcześniej / kończą pracę dużo wcześniej przy stanowisku, bądź robią sobie przerwy na pogaduchy przez telefon kiedy chcą. I nie są wysyłane, na takie stanowiska, ponieważ zmianowa / wy sobie tak umyslala, ale po prostu dlatego że się do norm nie nadają, albo można tłumaczyć po 500 razy a i tak nie zalapia o co chodzi i robią odwrotnie. Jęczenie, że się komuś nie chce albo nie ma siły jest po prostu nie na miejscu. Nie twierdzę, że nie wolno tak mówić, ale w pracy, przy stanowisku bez normy, gdzie są po prostu na siłę przypisywane, dla danej osoby bo nie ogarnia to trochę slabo. Bo co mają powiedzieć osoby które pracują przy maszynach gdzie trzeba skrupulatnie robić swoją robotę, stanie 8 godzin i pilnować, żeby wszystko było tak jak ma być, czy przy stanowiskach wtryskarek z montażem, gdzie montowane są elementy na tzw wcisk ( po 1 godz czasem palce mają dość) pilnowania papierów, komponentów i innych rzeczy i dają radę i mają siłę na żartowanie, nawet POMOC między czasie innym. Podejrzewam, że nie tylko mi, ciąży fakt, iż osoby te są na umowie zlecenie i nie dostają mandatów czy innych kar, za pomyłkę bądź źle zmontowanie bo zapinać papierki na gumkach to przedszkolak potrafi. Do tego dobijające jest to, że jeden ma pozwalanie na WIELE i przymyka się na jego/ jej występki a czasami karygodnym zachowaniem, cichutkim upomnieniem i zamiecieniem sprawy pod dywan, BA twierdzeniem a nawet oczywistą sprawą, że przecież mogłeś / mogłaś nie prowokować, lub nie reagować na zaczepki to by był spokój.

Fikumiku

Bzdura... rozumiem że można kogoś nie lubić... ale jak tak bardzo chcesz to idź i naucz się pracy "wydajnej" na k-line i go wygryziesz. Pracuje już długo w Tarnwell i z tego co wiem to nikt na tej linii nie chciał pracować ... bo tam same awarię i trzeba caly czas wokół biegać. Nie jestem fanką Roberta... ale wg mnie robi swoje i pracuje wydajnie. Moze mieć uwagi do jego charakteru. Ale facet podobnie jak ja zasuwa. Robi swoje. Poprostu robi swoje. Ja za to widzę że wiele nowych osób rzeczywiście przychodzi jak na wakacje. Ale to oni będą płakać jak im umowy nie przedłuża.

Loko
@Fikumiku

Tak pracuje wydajnie, że później przy nitowaniu na paletę puszek, może uzbierały się z 3 pełne kartony bez " defektu" i kary nie było. A zgłaszane do wyższej instancji bylo.

Xyz
@Loko

Czemu nikt mu tego nie powie wprost ? Tylko każdy potrafi wypisywać tu. Bardziej obłudnych ludzi niż w tej firmie nigdzie się nie spotka.

@Pitupitu

Z tymi przyzwoleniami na WIELE się zgodzę w 1000 procentach, albo jest udawane że się nie widzi....mam nadzieję że trafi kiedyś kosa na kamień i się skończy.

W tej pracy panuje taka zasada "cudze widze swojego nie" wtrącanie sie w czyjeś kompetencje, prace jest na porządku dziennym (nie piszę że na każdej zmianie tak jest, ale jest) Jakby każdy zajął się swoimi obowiązkami było by ok. Zwrócą Ci uwagę mimo że sami nie widzą w sobie "co robią nie tak" Może w końcu by się ktoś tym zainteresował ? Praca z ludźmi jest ogólnie trudna bo nikomu nie dogodzisz.

Janusz

Pojawiło mi się ogłoszenie dot. stanowiska elektromechanika, jest już niestety wygasłe od 7 miesięcy, ale i tak chciałem o nie dopytać. Jest w nim wzmianka o pracy w systemie zmianowym, napisze ktoś ile jest zmian i w jakich godzinach? Piszą w nim też o konkurencyjnym wynagrodzeniu, czyli o jakim? :D Mogę liczyć na podanie widełek na start? :)

wózki z jakiej firmy są używane w tarnwellu do wysokiego składowania? Toyota, jungheinrich czy inne?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Czy są nadal przyjęcia do pracy na produkcję?

Kore

Czy można prosić żeby pani Aga ze zmiany B przestała komentować czy od kogoś pachnie źle czy dobrze bo jest to niepotrzebne?

Dorota
@Kore

Aha? O co z tym chodzi, ona tak każdemu zwraca uwagę czy tylko jednej osobie? Zastanawiam się po prostu czy wynika to ze złośliwości czy po prostu faktycznie ktoś ma problem i chciała delikatnie zwrócić uwagę ;d

Miła

Dokładnie wystarczy zadbać o higienę, pracujemy w grupie i takie zapachy są naprawdę uciążliwe. Idzie lato na hali jest naprawdę ciepło, i sytuacja z tym zapachem staje się nie do zniesienia.

Zainteresowana

Jak teraz wyglada sytuacja na tarnwellu? Szukają do pracy? Jaka kasa i czy na czas?

I'm love in it
@Zainteresowana

Kasa git .... I to nawet przed czasem ????

Mr. Lova Lova
@I'm love in it

bo księgowa nowa :)

@Mr. Lova Lova

Taka jedna zmiana wystarczyła, żeby tyle osób uszczęśliwić? ;p Chociaż chyba kasa sama w sobie od niej nie zależy, to w sumie od czego, że tak "git" jest?

Pi
@Anna

Od tego, że obecna kadrowa myśli o ludziach i puszcza przelewy na czas, a nie czeka z przelewami do ostatniej chwili ( ten kto ma wiedzieć dlaczego ten wie) a pozniej ma glupie tlumaczenia ze jrj sie hakerzy wbijają na konto firmowe albo inne irracjonalne rzeczy paranormalnr sie dzieja i dlatego nie mogła puścić wczesniej przelewów.

tak
@I'm love in it

Witam jaka stawka aktualnie?Godziny pracy?Poda ktoś info?Praca cięzka czy lzejsza ciuchy swoje czy firmowe?

Leo.
@tak

Godz 6-14, 14-22, 22-6. Ubrania firmowe przy umowie o pracę. Praca nie jest ciężka. W porządku.

Emilia
@Leo.

A za ubrania firmowe jest odtrącane z wypłaty? Jest szansa pracy tylko na jedną zmianę? Jakieś benefity typu opieka medyczna można się u nich spodziewać, czy nie bardzo?

Leo.
@Emilia

Emilia niby dlaczego za ubrania robocze ma być odtrącane z wypłaty?... Ubezpieczenie grupowe i Medicover jest. Karta MultiSport też. Przepraszam bardzo szansa pracy tylko na jedną zmiane . Ponieważ co??? Praca na 3 zmiany 4 brygady. Jak Ci zależy na pracy , pracujesz.

Ludzie omijacie ta firmę szerokim łukiem. Firma gdzie (usunięte przez administratora)maja sie znakomicie. Dobrych i sumiennych ludzi sie zwalnia. Zaklad w ktorym zamiast pracowc zajmuja sie niepotwierdzonymi plotkami. ..Dobrze że już tam nie pracuje. Jednym slowem porażka. Niewiem jak w 3 miesiące można tak zgnoic firmę.....

Pfffd

Ktoś ma informacje czy koordynatorzy będą wymieniani między zmianami czy zostaje jak jest?

Ela

Czy są obecnie przyjęcia?

Pfffd
@Ela

Zapewne są należałoby kontaktować się z kierownictwem. Też zależy na jaki dział

Mona
@Ela

Jasne że są przecież ludzi zwalniają to przyjmują kolejnych.

A

I jak wrażenia w pomieszanych grupach ?

C
@A

Atmosfera jak na stypie czy coś to pomoże okaże się na chwilę obecną nie jest dobrze Wiadomo przychodzimy do pracy ale dobra atmosfera to duży komfort pracy

Małgorzata
@C

A co się stało z atmosferą? To mieszanie grup tak działa? Pisali wcześniej, ale nie wiadomo skąd taki pomysł. Możecie dać znać czy to już koniec zmian, czy jeszcze coś planują mieszać? Chciałam się zatrudnić, ale lubię spokój i stałe towarzystwo w pracy

D
@Małgorzata

Kierownictwo chce aby wszystkie brygady pracowały na podobnym poziomie czy to się uda zobaczymy.Co bd dalej tego nie wie nikt. Nie które grupy pracowały ze sobą rok jak nie więcej a tu takie zmiany

Q
@Małgorzata

Mam dość już pracy na zm A ... zmianowa tragedia nic nie ogarnia ciągle chodzi i plotkuje zamiast wziąć się do pracy koszmar .... jak tak dalej będzie to będzie masakra

ABCD
@Q

A przepraszam ty masz w umowie napisane, że masz chodzić za zmianową i patrzeć co robi? Z twojego tekstu "pełnego miłości do bliźniego" wynika że ty to pracownikiem roku 2022 zostałaś, no ma firma prawdziwy skarb... ???? zajmji się swoimi obowiązkami, i nie martw o zmianową. Pilnuj siebie, będziesz w niebie. ????

ABCD
@Q

Tak sobie pomyślałam, że jak masz już dość pracy, i jest taka masakra jak twierdzisz to najlepiej będzie dla twojego zdrowia psychicznego jak się zwolnisz, szkoda Twoich nerwów. Wypowiedzenie możesz złożyć już w poniedziałek o 8:00 na pewno nie będzie problemu, sporo ludzi teraz przyjęto i nadal przyjmują. Życzę zdrowia i mniej stresującej pracy.

Mika

Witam czy mógłby napisać ktoś opinie jak się tam pracuje na obecną chwilę i na jakiej zasadzie prowadzona jest rekrutacja do firmy?

Kris

List do Mikołaja Drogi Święty Mikołaju. Piszę właśnie list do Ciebie, może dotrze, mam nadzieję, choć już krążysz gdzieś po niebie. Więc podaruj proszę uśmiech tym, co się nie uśmiechają. I iskierkę choć miłości dla tych, co już nie kochają. Daj nadzieję i odwagę tym, co w przyszłość już zwątpili, by znaleźli znów sens życia, by na nowo uwierzyli. Daj poproszę, daj odpocząć starym dłoniom spracowanym. I podaruj trochę czasu wszystkim ludziom zabieganym.Przywieź także Mikołaju życzliwości w dwóch prezentach, by gościła w sercach ludzi. I na codzień i od święta.

Aleksandra
@Kris

Kris, ale to jakas dedykacja specjalna dla tej firmy jest , ze sie za malo usmiechaja czy jak ? Atmosfera nie taka? Czy o co Ci chodzi

Pracownica@1

Czemu Zmianowa z A nie chce się pogodzić z mieszaniem ludzi? Boi się nowych wyzwań? To nie jest przedszkole tylko wasze miejsce pracy. Uszanujcie zmiany a nie placzecie

@Pracownica@1

Gdyby nie grupa A to nie było by mieszania grup.. ale oczywiście najwięcej maja do powiedzenia bynajmniej dwie co się podpisują za wszystkich pracowników bez pytania . Dziękujemy Grupo A wy to jesteście idealni pod każdym względem. Teraz zobaczymy jak wasze normy będą wyglądały. Smiech na sali ... I kierowniku nie zapomnij dodać premi grupie A za ich(usunięte przez administratora) bo mają największe normy . Hahah

@A

Mieszaj kim chcesz i jak chcesz tylko pamiętaj jak mnie zaprosisz do gabinetu nie będzie fajnie :D tylko korporacyjne (usunięte przez administratora)z bazin

@A

Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że grupa A ma premię , więcej pracuj a mniej gadaj to też będziesz miała .A od zmiany A weź się (usunięte przez administratora)dół.

J.
@A

Dlaczego uważasz, że z powodu grupy A jest mieszanie zmian?

@J.

Człowieku mi musiał zapłać Kolodzejczyk a wam kierownikom kto ;)

Kris
@A

Kiedy zaczynasz obwiniać innych przyznajesz, że nie masz kontroli nad sytuacją. A bez tej kontroli nie możesz zbudować rozwiązania.

Byly Pracownik

Wprowadzono mandaty za zly jakości, za brak podpisu, za l4 zabiorą premii pracujesz dzien noc popołudniu niedziela weekendy święta, dostaniesz od 4 do 5 maszyny i pilnuj wszystkie części bo inaczej mandat, nie odezwij się bo ci zwalniają, a Góra z uśmiechem chodzi po hale i szuka błędy żeby tylko ukarać.. socjalu niema obiecane ale nie będzie jak i wielu innych rzeczy. Tłumaczenie jest prosta cała wina jest A.K. dyrektor z myslenice który nas nie zna ale chce nad nami władza. Dziękuję kierownika x Tarnowa że nie stanie na naszej obronej tak samo jak nasza niby przestawicielka D.S.

Tak
@Byly Pracownik

Chodzą,szukają jak nas (usunięte przez administratora) kiedyś tak nie chodzili nie sprawdzali.. Nie zachęcają tym pracownika do pracy,do tego aby (pracownik) podnosił swoje kwalifikacje.. Bo i tak jak chcą to znajdą i odbiorą Ci premie...nie ważne jak dobrym pracownikiem byś był/była

Joanna
@Tak

Jak można odebrać premię w sumie? Myślałam, że premię się przyznaje albo nie, ale nie jest docelowa. Że musi być za coś, jakiś dodatkowy wysiłek. Nie jest tak?

Dla mnie firma jest bardzo w porządku. Jestem zadowolony z współpracy

A można spytać o jakie stanowisko chodzi?

Pracuję na produkcji

I jak praca wygląda? I tak właściwie to co to za info, że zakład niby zamknięty? Bo pojawiło się coś w innym wątku o tym

XD
@Anna

Wygląda ok, jezeli chcesz robić to z niczym nie będziesz miała problemów. Zamknięty był, już nie jest ;)

@XD

No to luz, a można spytać czemu? Możliwe, że jeszcze się to zdarzy?

XD
@Anna

Nie wiadomo, zobaczymy w następnym roku,każdy zaklad produkcyjny ma swój przestój.

@XD

Czyli tutaj nie robią tak jak w niektórych, że planują przestój i każą ludziom urlopy trzymać? Bo w niektórych takie opcje widziałam i raczej nie każdy był z tego powodu pocieszony

Joanna

A o który dział ci chodzi w firmie tak w ogóle?

Nytek

To już weekendy wolne i chyba nocki zlikwidowane firma się zwija

Czekawe
@Nytek

Skąd masz taki informacje skoro zaklad jeszcze jest zamknięty i nikt oficjalne z nami rozmawiał?

Majeczkaaa

Witam.Nie polecam tego zakładu pracy,ale to każdy musi przekonać się na własnej skórze. Są inni pracodawcy którzy mają szczere chęci podjęcia z tobą współpracy i dostaniesz umowę z pełnym etatem, a nie jak w tarnwell zleceniowke i po 3 miesiącach Ci podziękują bo nie trzymałeś z kierownikiem zmianowym i jego pupilkami tak zwanymi lizodupami. Jak na nową firmę w Tarnowie to niezła opinie już mają, ale co się dziwić sami do tego doprowadzają.

Lizodupa
@Majeczkaaa

Majeczka Których pracodawców polecasz co dadzą 3 tys zł ??????? Bo w tarnwell są pracownicy co już wszędzie byli i nigdzie rewelacji nie było .

Pupilek
@Majeczkaaa

Najwidoczniej nie bylas wydajna :) tylko sie obijałas ...zatrudniaja ludzi którzy chca pracowac a nie obibokow którzy za siedzenie by chcieli kokosy .... jak dostana wypowiedzenie to pisza na złość i daja zla opinie bo niby z kierownikiem zmianowym nie trzymaja.... Bzdura ... Powodzenia w znalezieniu pracy za 3000 tys na reke ! Hahaha jak znajdziesz daj znać

Ukrainiec
@Pupilek

Jak wam Polaki nie pasuje praca po 190h na nocki za 3 tyś na 4 brygadówce to ja chętnie przyjade jak otworzą nam granice na Ukrainie ja lubieć Polska :)

UKRAINIEC 2
@Ukrainiec

Które masz granice do Polski zamknięte ? Puknij się w głowę. Robisz testy na Ukrainie za pół godziny masz wynik i jedziesz. Zapraszamy wtryskarek nie brakuje. Nie rób z ludzi matołów.

Aaaa
@Lizodupa

W każdym gdzie jest system 4 brygadowy bo każdy taki zakład musi mieć dodatek za pracę w soboty/niedziele + dodatek nocny + premiera + dodatek do 26 roku za podatek jak ktoś ma . Uwierz ze można wiecej. 3000 przy takim zakładzie i czterobrygadówce to jak najniższa krajowa.

Lolek
@Majeczkaaa

W trzy miesiące się nie ogarnąć... Po to jest czas próby. Jak bys byla dobra, kazdy by Cię chciał. Wynik Majka, wynik się liczy. Obiboków nikt nie potrzebuje.

A kogo Pani poleca?

bo to sama prawda

Tomasz

Jak ktoś zgłosi skargę do infekcji a i tak się dowiem kto to już tu długo nie popracuje

Lolo
@Tomasz

Nie no jak do infekcjii to na pewno nikt tego nie zgłosi

@Lolo

Infekcji? Ej serio było to zgłaszane tak jak napisała i nie chcieli mieć z tym nic wspólnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Tarnwell Polska Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarnwell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 21 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tarnwell Polska Sp. z o.o.