Opinie o Ulch Relobiz Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ulch Relobiz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ulch Relobiz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulch Relobiz Sp. z o.o. w Kraków

Teraz widzę, że trochę spóźniłem się chyba na ofertę dla specjalisty ds. finansów i administracji, jeszcze w lipcu zeszłego roku widniała na takiej stronie w sieci. Zainteresowała mnie ze względu na podane widełki wynoszące do 9 000 zł. Ciekawe czy teraz są wyższe i czy będą jeszcze szukać?

Ярослав Nowy wpis

Я клієнт вже 5 років. Дуже задоволений! Сервіс хороший. Приємний контакт і вчасна реакція менеджерів. Рекомендую!

Wasz Geniusz Nowy wpis

Pracuję tu drugi rok, jestem zadowolony. Praca bardzo odpowiedzialna w finansach. Pensja na czas i szacunek. 9-17 i rzadko nadgodziny. Dużo nauki. Ostatnio bardzo dużo imprez. Tak mogę żyć :) Liczę na awans ;)

Aleksandra Godlewska Nowy wpis

Zespoł super. Praca trudna intelektualnie ale bardzo ciekawa. Wspołpracujemy 2 lata, przedłużyliśmy umowe. Jestem zadowolona.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ulch Relobiz Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Poszukujemy sp ds. finansów i administracji
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
SkyLite

best legal and finanse services. lovely accountant girs

Irina Kolesnik

I have very nice opinion about unity hub services they have a perfect finanse/payroll model and perfect personal service

Rinat Pavlov

Zadowoloni jestem. Polecam for it company this service!

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej 3 dni temu, dzisiaj otrzymałem odpowiedź że życzą powodzenia w dalszych poszukiwaniach i proszą o uwagi cd przebiegu rekrutacji. Firma wydaje się w porządku. Byłem w Warszawskim biurze. Aplikowałem na analityka finansowego. Fajne pytania padały, konkretne przykłady i zadania umysłowe, trochę było żartów. Panie grzeczne, kulturalne i wesołe prowadziły konwersacje. Czyli ta część zespołu nie należy do sztywnych analitycznych, to cieszy. Kilka zadań było liczących np rozliczenia prz/kosztów projektowych, wpływ zasad księgowań walut wpływających na kwoty analityków w odniesieniu do wyliczeń w bilansach też z rozbiciem na projekty itp. Ja jestem po kilku latach w banku w działach analitycznych. Jestem zmęczony ciągłym „klepaniem” i szukaniem nieistotnych rzeczy. Tu wydało mi że praca wygląda nieco inaczej, że jest więcej miejsca na wolną rękę i że można mieć wpływ na całokształt. W banku natomiast jest regulamin i tyle :) Czego szukam w pracy: szacunku, możliwości wpływu na to jak ta firma w której pracuje działa, poczucia przynależności, fajnego zespołu, rozwoju, żeby szefowie mieli czas też dla takich pionków jak analityk przy kawie w kuchni a nie tylko w ankiecie satysfakcji kadr, które czyta w efekcie HR a streszczenie interpretacji dostaje szefostwo i dalej rozmawiamy poprzez regulaminy :( Chyba za dużo żalu mam do swojego byłego pracodawcy, ale skoro państwo prosiliście o opis to proszę bardzo :) Generalnie, szkoda że straciliście szanse na zatrudnienie takiego eleganckiego pracownika jak ja. Mimo to życzę rozwoju i żebyście nie stali się sztywnym regulaminowym molochem. Pozdrawiam Ireneusz

@Kandydat

Fajnie to opisałeś. Teraz wiem jak będę aplikował co mnie czeka bo trochę się stresowałem. Dobrze że dali ci feedback bo to nieczęsto się zdarza. Podczas rozmowy doszedłeś do pytań o warunki finansowe? Powiedzieli ile płacą na tym stanowisku?

@Marek

tak pod czas rozmowy dostałem wyliczenia wynagrodzenia i premii z uwzględnieniem rodzaju umowy

@Marek

wiesz co w ostatniej firmie raz umawiałem spotkania rekrutacyjne, dobrze 70% umówionych kandydatów nie stawiła się a ni nie zawiadomiła wcześniej, a nawet nie odbierali telefonu kiedy chciałem potwierdzić. takie czasy że ludzie przestali się kompletnie szanować.

@Kandydat

Faktycznie. Nigdy nie pomyślałam o tym, że to działa w dwie strony i to kandydat też w teorii może sprawę olać. :( Co do finansów to mogłeś negocjować / podchodzili indywidualnie czy standardową stawkę Ci opisali?

Sergiy Kushnir

Polecam! Należę do grupy, nie wiem czy mogę wskazać nazwę gdyż jestem pracownikiem. Ale payroll bardzo mi się podoba. Od wpływu środków - 48 h i mam na koncie. Przelewy w euro przyjęte - w euro u mnie na koncie. Koszt bankowej prowizji 5 zł za przelew. Abonament stały 400 zł z osoby.

Sylwia

A jak wygląda praca w tej firmie - o tym jeszcze nie było :-) czy jest tak dobrze, jak zadowoleni są klienci? :-D

Grażyna
@Sylwia

Tak, reprezentując siebie i pracowników firmy śmiem stwierdzić że bardzo fajne są warunki i fajnie się pracuje.

@Grażyna

A to super w takim razie, a napiszesz w sumie czemu? Czy tu już każdy z was będzie miał trochę inne zdanie? ;)

Olga

Nasza firma współpracuje z fundacją przy projektach informatycznych od kilku lat, właściwie od początku istnienia fundacji. Jako klaster działają niesamowicie, kojarzenie partnerów, wydarzenia informacyjne, szkolenia i wykłady i dla kadry HR i dla zarządów i dla pracowników. Nie raz zamawialiśmy dedykowane szkolenia prawne/podatkowe, dużo dla nas organizują wewnętrznych szkoleń w zakresie prawa imigracyjnego, procedur zatrudniania cudzoziemców i też legalizacji pobytu zarówno pracowników jak i ich członków rodziny. Bardzo kompetentny zespół. Też dobre jest to że można ustawić dedykowaną kadrę obsługującą, ale to Fundacja ustawia już prawników i podatkowców/księgowych ze swoich spółek zewnętrznych. Przechodziliśmy z nimi kontrolę PUP i Straży Granicznej. Sukcesywnie. Też opracowali i wdrożyli: regulaminy pracy, AML, RODO. POLECAM!

Julia

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. :) Świetny zespół (naprawdę wszyscy już się zaprzyjaźnili, to wspaniałe). Kierownicy rozumieją proces pracy każdego pracownika i pomagają wszystkim bez wyjątku.

DevOPS BÓG

Ja jestem od 5 lat klientem grupy. Z przerwą na 7 miesięcy z korpo, wróciłem z podkoszonym ogonkiem i korzystam nie marudzę. )))) Jest przytulnie. Traktowanie klienta przez managerów - przytulnie. Dziewczyny same są. Ale nice, głosy miłe, oczka słodkie, a i kompetentne na dodatek. I mamy czat gdzie jest wesoło, konkretnie i na temat. Kaska wchodzi i wychodzi szybko. Korzystam z usługi inkorporacji biznesu. Pracuję z KanadĄ.

@DevOPS BÓG

hahhaa jak zwykle zabawne treści od "Bogów" :) Również dziękujemy Panu za te przytulną i nice współpracę.

Alex

Współpraca przebiega bez zastrzeżeń już rok. Kontakt z prawnikiem sztywny jak to z prawnikiem, dziewczyny z wydziału finansowego do rany przyłóż. Płatności obsługiwane natychmiastowo tak i dokumentacja. Polecam pozostałym firmam. Korzystam z inkorporacji grupowej. Firma ma nietypowe rozwiązania dla firm zagranicznych wchodzących do Polski. No i mój zespół to kilkudziesięciu speców, mamy 4 języki w komunikacji. Relobiz - dziewczyny z finansowego również w tych 4 językach się komunikuje.

@Alex

Panie Alexie, bardzo dziękujemy za docenianie naszej pracy. Staramy się jeszcze bardziej ulepszać nasz produkt. Z uszanowaniem, zespół Relobiz/Unityhub

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Ulch Relobiz Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Relobiz

Szanowni Państwo, Spółka zatrudnia informatyków/programistów i analityków. Obecnie trwa rekrutacja dodatkowych analityków finansowych i specjalistów da finansów i administracji. Oferty pracy są umieszczane na stronie www.unityhub.biz oraz olx i profilu firmy w linkedin

Zostaw merytoryczną opinię o Ulch Relobiz Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ulch Relobiz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ulch Relobiz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulch Relobiz Sp. z o.o.?

Ulch Relobiz Sp. z o.o.
  • Floriańska 3