Opinie o Sadva Sp. z o.o. w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sadva Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sadva Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sadva Sp. z o.o. w Swarzędz

Julita Nowy wpis

Zauważyłam, że ofertą dla młodszego specjalisty ds. produktu została ponowiona. Widnieje przy niej oznaczenie pracy od zaraz, więc zastanawiam się czy to nabory ze względu na rozwój czy jednak na rotacje? Ciekawi mnie czy trudno jest się dostać czy o co chodzi

Agata Nowy wpis
@Julita

Dzień dobry, rekrutacja wynikła z potrzeby oraz prężnego rozwoju marki i wciąż trwa. Zachęcamy do aplikacji.

Dzień dobry, jak jest sprawdzany na rozmowie kandydat na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Produktu? W ogłoszeniu jest napisane, że wymaga się bardzo dobrej znajomości Excela oraz liczy się na zdolności analityczne i tym podobne. czy dostanie się zadanie?

Agata Nowy wpis

Dzień dobry. Zapewne podczas rozmowy rekrutacyjnej będzie chwila na weryfikację znajomości niezbędnych programów ;) Proszę nie obawiać. Z reguły nie są to trudne zadania, a jedynie takie, aby można było w prosty sposób potwierdzić wymagane kompetencje. Zachęcamy do aplikacji ;)

Witam, czy obecnie firma Sadva szuka pracowików? Jeśli tak, to na jakie stanowiska. Będę wdzięczna za odpwoiedź.

@Ewa

Dzień dobry. Jeśli pojawiają się nowe oferty pracy to z pewnością na portalu pracuj.pl Dopiero co zakończyliśmy jedną z rekrutacji, proszę jednak na bieżąco obserwować ;)

Beti

Hej, pokazała mi się tama oferta dla Website Specialist. Było w niej napisane, że to poszukiwania do zespołu e-commercowego. Zastanawiam się z jakich jeszcze stanowisk się składa i czy jednak praca zdalna nie byłaby możliwa? do biura przy Wiejskiej trochę jednak mam

Sadva Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko E-commerce Content Specialist. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Helena

Witajcie, jaka forma umowy byłaby preferowana na stanowisku WEB Speca? Dostępna była oferta jakiś czas temu na Wiejską i tak naprawdę zostały podane trzy i zastanawiam się jak wobec tych wspomnianych nadgodzin by to wyglądało. Na tej o dzieło ciężko policzyć? Jakich zarobków można się przy tym spodziewać?

Marcela- junior graphic design

Cześć! Polecam pracę w firmie Sadva. Fajna atmosfera pracy, bardzo rodzinna :) Myślę, że się rozwinęłam tu pracując. Atutem jest, że na święta dostaje się bony na biżuterię.

Elizka
@Marcela- junior graphic design

Tak wybrednie dopytam czy jest szansa na podmianę bonu na cos innego o tej samej równowartości? Ciekawa jestem także tego stwierdzenia odnośnie rozwoju. Co masz przez niego na myśli? Jakich szkoleń teraz można się spodziewać?

@Marcela- junior graphic design

Dziękujemy Marcelina ;) Twoja pozytywna opinia jest dla nas ważna i motywuje nas do dalszej pracy nad tworzeniem jeszcze lepszego środowiska pracy i oferty zawodowej ;) Dziękujemy za Twoje zaufanie i współpracę! życzymy powodzenia

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Sadva Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Project Manager. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Agata

Dzień dobry. Aktualnie nie rekrutujemy na stanowisko Project Manager. Jeśli jednak posiadasz kompetencje w zakresie grafiki, zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Graphic Designer ;) Jako pracownik mogę jedynie podkreślić, że atmosfera w pracy jest bardzo koleżeńska i pracuje nam się dobrze :) Pozdrawiam serdecznie Agata

Maria

hej, jakie warunki zatrudnienia tak w ostateczności? zauważyłam generalnie, ze w 2021 roku pojawił się przy spółce status wykreślenia z rejestru ale to dlatego, że była chyba zmiana formy prawnej ze spółki komandytowej. czy to jakkolwiek odbiło się na warunkach zatrudnienia? jak rozmowa rekrutacyjna teraz przebiega? kiedyś jedna pani pisała o wielu zadawanych pytaniach, co obecnie jest sprawdzane i jakie ostateczne zarobki wynikają z podjęcia się zatrudnienia?

@Maria

Cześć. Była wtedy zmiana prawna po prostu, ale nic się nie zmieniło. Pracuje się dobrze, bardzo przyjazna atmosfera. Zarobki w zależności od stanowiska, bo jest dużo różnych stanowisk i zależy o jakie się ubiegasz ;)

@Marta

Super dzięki. Co w przypadku osób bez doświadczenia? jakie stanowiska, na których działach są dla nich otwarte? Ile działów tak w sumie jest i jakie?

@Maria

Dzień dobry. Osoby bez doświadczenia również mają szansę otrzymać zatrudnienie w naszej firmie, zależy jednak od ubieganego stanowiska. W chwili obecnej rekrutujemy na stanowisko Graphic Designer (min. 1 rok doświadczenia)(ogłoszenie na pracuj.pl) Pozdrawiam i życzę miłego dnia Agata S. Marketing Manager marki SADVA

Jak się pracuje z ludźmi z Sadva Sp. z o.o.?

Atmosfera jest bardzo sympatyczna, każdy sobie pomaga co też odgrywa się na zgrany zespół :) Często są też wyjazdy i imprezy integracyjne, więc cały czas coś się dzieje, jest dynamicznie.

Maja

Nie polecam sklepu. Sklep nie wart w ogóle uwagi. Sprzedawany towar jest bardzo marnej jakości. Ceny są wysokie. Po tygodniu użytkowania łańcuszek się zerwał. Sklep nie poczuwa się do odpowiedzialności. Reklamacje rozpatrzono w ciągu kilkunastu minut, podobno przez jakiegoś rzeczoznawcę, ale nie udało mi się dowiedzieć żadnych szczegółów.

Klient

Ta firma sprzedaje produkty bardzo niskiej jakości, dostarczony produkt od razu okazał się wadliwy, a procedura reklamacyjna była przeciągana i utrudniana. Nie polecam u nich kupować.

@Klient

A co konkretnie kupiłeś i jaki był z tym problem, że na reklamację poleciało?

Kabo

Biłam na rozmowie o pracę. Firma prezentowałą się dobrze na samym początku, zadawali dużo pytań o mnie i moich zainteresowaniach, jednakże wcale nie oddzwonili choć umawialiśmy się, że w każdym przypadku dadzą znać więc tu minus. Poza tym Dopytywali się o moją wizję firmy tak jakbym miała przyjść do nich z już ułożonym planem jak poprawić ich sprzedać i wizerunek firmy.

Rec

Sadva szuka na stanowisko osoby, która tak jak firma nie wie czego chce. Firma pozostaje w rydzach Pani Strateg, która nie specjalnie wie dokąd powinna zmierzać firma. Jeśli szukasz pracodawcy, którego nie obchodzi Twoja opinia jak można prowadzić działalność lepiej, z pewnością dobrze trafiłeś.

Zostaw merytoryczną opinię o Sadva Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Sadva Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sadva Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sadva Sp. z o.o.?

Sadva Sp. z o.o.
  • Leonida Teligi 3