Opinie o GWT Inwest Sp. z o.o. w Turza Śląska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GWT Inwest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GWT Inwest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GWT Inwest Sp. z o.o. w Turza Śląska

Jakie godziny pracy obowiązują w GWT Inwest Sp. z o.o.?

R........p...... Nowy wpis

Musisz tam robić co najmniej 12 godzin na dobę za (usunięte przez administratora) pieniądze i nie licz na jakiś awans albo podwyżkę

Czy nowo zatrudnione osoby w GWT Inwest Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

R........p...... Nowy wpis

Niestety nie to zwykły (usunięte przez administratora) Najpierw musisz wykazać się pracą co najmniej po 12 godzin dziennie i dopiero gdzieś po roku Dostaniesz umowę o pracę Jeżeli masz samoocenę poniżej zera to możesz tam iść

R..........p.......

Typowy wyzysk Praca po 12 godzin W upale brak wody koperta pod stołem brak perspektyw na podwyżkę lub awans jeżeli nie masz ambicji i sensu życia to możesz tam się zgłosić

Korim

Typowa cebula budowlana, wypłaty na raty, część na konto, część do koperty pod stołem, na którą i tak trzeba było czekać pół miesiąca. Dojazdy marne, albo trup bez ogrzewania albo prywatny samochód jakiegoś pracownika. Właściciel jak wstał lewym kopytem do darł ryja, szczególnie na starszych pracowników, którzy bali się odezwać. Stawki mocno średnie 17-20zł na rękę.

Teofil
@Korim

Ta firma to tragedia ludzie pracują za głodowe pensje minimum 10 12 godzin dziennie zbrojenie betonu i tym podobne ludzie starsi są wyzywani od jakich tylko szef jak przychodzi wkurzony to straszy że wszystkich wyrzuci i będzie (usunięte przez administratora) i zawsze mówi że na (usunięte przez administratora)ta robota

Wiktoria
@Teofil

Praca jest w delegacji czy na miejscu? Możesz też napisać czy oferują chociaż umowę o pracę na to co idzie na konto? Będę wdzięczna bo brat szuka pracy

Korim
@Wiktoria

Różnie, czasem na miejscu czasem na wyjazdach. Jakieś umowy były ale tylko na to co idzie na konto, reszta pod stołem, bez umowy i też w zależności od humoru. Jak za szybko uciekniesz to Ci różnicy nie wypłaci

Aneta
@Korim

A te wyjazdy macie? Gdzies dalej w Polskę czy za granicę też? Lepiej płacą za delegacje chociaż?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GWT Inwest Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o GWT Inwest Sp. z o.o. - Turza Śląska

• Jak się pracuje w GWT Inwest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GWT Inwest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GWT Inwest Sp. z o.o.
  • 1 Maja 4