Opinie o TEJWAZ w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TEJWAZ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TEJWAZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEJWAZ w Szczecin

Jak się pracuje z ludźmi z TEJWAZ?

Bella Nowy wpis

A gdzie Tejwaz teraz buduje, podobno Inwestorzy z Pobierowa chcieli ich zlinczować takie jaja tam były.

Iza

Czy firma ma jakieś problemy z płatnościami może? Bo wcześniej ktoś o to pytał a teraz pojawiła się jakaś reklama firmy windykującej. Wiadomo jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda?

Bella
@Iza

Podobno już Tejwaz zbankrutował!!, ludzie mu odeszli, mercedesy zabrali

Zofia
@Bella

A wiesz czemu zbankrutował?

Stanislaw
@Zofia

Nie płacili ludziom i odeszli pracownicy ,

Iza Nowy wpis
@Stanislaw

Tak? Czyli w takim razie od kiedy ich już całkiem nie ma?

Piotrek Nowy wpis
@Iza

A czy ten Tejwaz to jeszcze istnieje ?

Wiktoria

a kojarzysz czy firma ma chwilowe, drobne problemy z płatnościami czy raczej się nie spodziewać już normalnych płatności po nich?

Fachowiec

dzień dobry Chciałem się dowiedzieć coś o tej firmie. Czy ona jeszcze funkcjonuje i ilu zatrudnia pracowników. To co się usłyszy od właścicieli to jedno, a jak jest naprawdę to wiedzą tylko pracownicy. Czy warto z firmą podjąć współpracę?? Proszę o odpowiedź

UK
@Fachowiec

Nie uciekaj nie placa. przeciagaja platnosci i nie ma kasy.

Iza
@UK

No ale chyba nie da rady ich przeciągać w nieskończoność, prawda?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TEJWAZ, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Arek

Tak jak pracownikow nie szanuje tez kontrahentow ktorym przeciagal platnosci az przestal placic. Dawalismy czas obiecywali i zbywali jednoczesnie. Z takimi ludzmi to sie sprawy nawet nie chcialo cywilnie zaczynac bo szkoda czasu i pieniedzy. Trafilo od razu do prokuratury i nagle pieniądze się znalazły i zaczęli oddawac. (usunięte przez administratora)to kontakt do Pana ktory zajmowal sie tez nasza sprawa i innych (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Hej, podzielcie się swoją opinią z pracy w Tejwazie jako wykończeniowiec :) Widziałam ofertę pracy i chciałabym się dowiedzieć jak się pracuje :D Jak oceniacie atmosferę, zarobki? Czego się w tych tematach spodziewać? Czy ekipa jest zgrana, ile liczy osób?

@Zuzanna

Najlepiej zapomnieć i pominąć

Mateusz

Mozecie chodzic na przerwy grupowo ?

Sławomir

Dzięki, że przestrzegasz. Rozumiem, że jest problem z wypłacalnością w Tejwazie? Jak duże są te zaległości? Czy ta sytuacja nadal ma miejsce? Jak myślisz, czym to może być spowodowane - pandemią czy ogólnymi problemami finansowymi w firmie? Napisz proszę jeśli wiesz coś więcej, bo to bardzo ważne.

@Sławomir

Przejściowe problemy firmy były związane z konsekwencjami jakie poniósł rynek budowalny w związku z pandemią. Na obecną chwilę inwestycje są prowadzone zgodnie z harmonogramem. Pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas.

przemek
@Pracodawca

gdzie dostają? nikomu nie płacicie tylko sciemniacie cały czas

@Sławomir

Problemy są związane z charakterem właścicieli. Jak ktoś nie szanuję innych ludzi to nie będzie płacił. Jak może oszukać na złotówkę to oszuka, jak na milion to na milion. To taka firma nieatety

Vel

(usunięte przez administratora) Nie płacą pracownikom! Nie płacą podwykonawcą! Manipulują ludźmi...

Agata
@Vel

No to skoro ci nie płacą pieniędzy i masz na to dowody, to chyba nie pozostaje nic, jak coś z tym zrobić, nie? Będziecie się jakoś organizować???

@Agata

Już się organizujemy. Oczywiście że są dowody. Choć wielu pracowało na gębę to teraz obowiązuje również umowa ustna jak są świadkowie że się pracowało.

Vel

Nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora) kompetencje kierownictwa pozostawiają wiele pytań, wiele rzeczy robi się na emocjach, a nie inteligencji.

Zuzanna
@Vel

A co konkretnie masz na myśli? Skąd taka opinia o Tejwazie i dlaczego nie polecasz? Jak długo pracowałeś w firmie i na jakim stanowisku? Czy możesz opisać warunki zatrudnienia?

Wojtek

Czy naszły jakieś zmiany spowodowane covidem?

Zostaw merytoryczną opinię o TEJWAZ - Szczecin

• Jak się pracuje w TEJWAZ?

Zobacz opinie na temat firmy TEJWAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEJWAZ?

TEJWAZ