Opinie o 4Wise Group Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4Wise Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4Wise Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Wise Group Sp. z o.o. w Chorzów

Karol Nowy wpis

Oprócz właścicieli firma zatrudnia kogoś poza stażystami? Etap stażowy już dawno za mną i rozglądam się za dobrym pracodawcą z branży IT. Sądząc z poprzednich wpisów, nie jest to miejsce pracy dla specjalisty? Chyba że jak to właściciele pisali, wszystkie te negatywy to pisane anonimowo bzdury, a rzeczywistość jest inna?

Ola Nowy wpis
@Karol

W firmie pracuje prezes i wiceprezes - notabene bracia, żaden z nich nie jest z wykształcenia informatykiem. Poza tym jeden stażysta na wykończeniu. Huczne slogany "Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i obsłudze rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w biznesie" nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością. Przestrzegam i odradzam!

Niedoszła klientka

Poszukując wsparcia IT trafiłam na stronę internetową tej firmy i powiem szczerze, mnie nie przekonuje... Po pierwsze strona mało profesjonalna, wykonana w WordPressie, nieczytelna, poobcinane zdjęcia, tekst rozrzucony przypadkowo, niewyrównany - widać, że tworzył ją amator, może stażysta? Jak na firmę, która podkreśla swoją innowacyjność i zamiłowanie do technologii - słabo. Druga sprawa - firma deklaruje, że bezpieczeństwo to jej DNA oraz że buduje nowoczesne środowiska do pracy zdalnej, jednocześnie chwaląc się współpracą z Zoom :O na stronie brak jakiejkolwiek polityki prywatności. Nie dowiedziałam się również nic na temat zespołu, na jakich specjalistów mogę liczyć, z jakich dziedzin dokładnie (przecież IT to ogromny obszar), jak liczny jest ten zespół. Śmiem uwierzyć w to, co napisał jeden z Panow powyżej, że cała firma to tylko Prezes... Stwierdziłam, że dam im jeszcze szanse, sprawdzę jak się prezentują na portalach społecznościowych - nowoczesna firma, na pewno je posiada. Niestety... Weszłam zatem na Gowork i potwierdziły się moje wątpliwości. Jedno mi tylko nie daje spokoju - jak na litość boską mam rozumieć ten głęboki cytat zamieszczony na ich stronie internetowej?! ????

@Niedoszła klientka

Łatwo kryć się za anonimowym nickiem i tworzyć historie. Proszę o imię i nazwisko chętnie wyjaśnimy cały ten "przypadkowy" komentarz, Żeby krytykować najpierw trzeba sobą coś reprezentować. Pozatym kto czyta takie portale jak Gowork i po co .... :-)

Grzegorz P. Nowy wpis
@Niedoszła klientka

Bzdury ;]

Iwona Nowy wpis
@Grzegorz P.

Czytają kandydaci, zanim złożą aplikację, albo odbędą rozmowę, bo chcą wiedzieć, czy nie wysadzają się na minę. Szczerze, to to, co tutaj można przeczytać świadczy tak sobie, a informacji serio przydatnych dla szukającego pracy nie widać.

Firma dla ludzi ambitnych oraz posiadających wiedzę. Byłem na praktykach w tej firmie i przewijali się różni ludzie większość to pokolenie "wszystko się należy". Dostałem propozycje pracy podobno jako jedyny z 8 stażystów. polecam !

xyz!@#
@Tomek

Niestety Pana informacje są nieprawdziwe. Osobiście znam 2 byłych praktykantów tej firmy, którzy owszem, dostali propozycję pracy po praktykach ale jej nie przyjęli. Obecnie odnoszą sukcesy w dużych, firmach, gdzie prężnie pną się po szczeblach kariery. Nie ma zatem podstaw żeby twierdzić, że są z pokolenia "wszystko się należy". Ideą praktyk jest to, żeby praktykant również mógł coś z nich wynieść i czegoś się nauczyć. Ta firma nie dawała takiej możliwości. Działało to na zasadzie "ma być zrobione. A jeżeli nie wiesz jak to zrobić to się dowiedz" :) żadnej pomocy ani wsparcia. To chyba nie na tym polega ;)

Lightbark
@Tomek

Nie byłem nigdy racownikiem tej firmy, ale miałem z nią styczność. Mogę stwierdzić, że z pokolenia "wszystko się należy", jak napisał Pan powyżej jest raczej ten pracodawca. Unikanie kontaktu, nieodbieranie telefonów, niedotrzymywanie terminów było na porządku dziennym. Pracownicy nie raz przez to świecili oczami, ratowai sytuację i zbierali "ochrzan". Nie dziwię się w sumie, że ze starej ekipy już nie ma nikogo.

Krzysztof
@Lightbark

Bzdura. Jeżeli pisze Pan/Pani prawdę to dlaczego anonimowo? Nie mam to jak wpis konkurencji :)

@Krzysztof

Oczywiście można to nazwać bzdurą, ale jako były klient na po twierdzenie mogę napisać, że brakuje tam pracowników - wszystko załatwia sam prezes, który oprócz tego że jest bardzo sympatycznym człowiekiem, to wprowadza ludzi w błąd jak to wielu ma pracowników. Anonimowość wynika z tego, że ten portal pozostawia przestrzeń do tego, aby anonimowo się wypowiadać. Anonimowo nie znaczy że bzdura. Pretensje do administratorów portalu proszę kierować, nie do pracowników, praktykantów i klientów.

@Niezadowolony były klient

Łatwo jest się chować za anonimowością. Współpracuje z firmą i wszystko jest ok. W firmie zaszły bardzo duże zmiany. Nigdy mnie nie zawiedli. Uważam, że takie portale to pożywka do Hejterów. Skoro informacje są prawdziwe to proszę się przedstawić z jakiej Pan jest firmy.

@Lightbark
@Krzysztof

Jakoś nie widzę Pana nazwiska, numeru PESEL i nazwy firmy w której Pan pracuje :D dziwnie podobne są te wszystkie broniące wpisy o anonimowości i działaniach konkurencji. Nie wspomnę już o tym, że wszystkie pochlebne opinie są podpisane według tego samego szablonu (Kamil K., Grzegorz P. Itd.) Nie trzeba być zbyt błyskotliwym, żeby wiedzieć kto je dodaje :) powiem tak, jeżeli ktoś nie wierzy niech sam podejmie współpracę z firmą 4wise i się przekona. Ja dodałem swój komentarz żeby oszczędzić innym nerwów i komplikacji, których sam doświadczyłem.

Czym 4Wise Group Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Niezadowolony były klient

Sprawdź najpierw rotację w tej firmie, zanim zapytasz o dodatki. Piszę to z perspektywy klienta, a nie z perspektywy pracownika, dlatego doradzam - sprawdź zanim podejmiesz tam pracę.

@Niezadowolony były klient

Aż sam sprawdziłem - i zapytałem w mojej firmie -> pracownicy są zatrudniani a nie zwalniani więc o jakiej rotacji mówimy ? - typowe zagrania konkurencji.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie 4Wise Group Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Jeden z zawiedzionych klientów

4Wise Group to tak naprawdę 4Wise bez group. Nie polecam tej firmy nikomu. Nie nadążają z naprawą a zbierają klientów jak popadnie z tego co również owinęło się o uszy.

Niezadowolony były klient
@Jeden z zawiedzionych klientów

Popieram niestety tą opinię jako były klient. Na początku wszystko się da, wszystko obiecują, duża firma w opowieściach, itp.. A finalnie okazuje się, że kilka osób głównie właściciel i brat zaangażowany w załatwianie spraw bieżących. Przez ponad rok nie poznałem nikogo z firmy poza właścicielami. Mail do wsparcia obsługiwany jest bezimiennie, aby nie było widać że to cały czas właściciel siedzi za sterami wsparcia technicznego. Generalnie nie miałbym nic przeciwko temu, tylko po co okłamywać klienta, że to większa firma? To jest celowe wprowadzanie w błąd w celu złowienia klienta. Ten problem powoduje obsuwy w załatwieniu spraw, które stają się z czasem spiralą do tego, że coraz trudniej obsłużyć bieżące sprawy i potrzeby, pomimo heroizmu jakim wykazuje się p. Mateusz załatwiając sprawy nawet w późnych godzinach wieczornych. Polecam firmę dla małych firm, niewymagających klientów, dla większych firm - to nie jest firma jak z opowieści, doradzam to zweryfikować przed podjęciem współpracy.

Jarosław S. (Imielin)

Dzięki szybkiej i profesjonalnej pomocy 4WISE GROUP byliśmy wstanie wysłać 160 pracowników na "homeoffice" ze względu na koronawirusa. Każdy pracownik otrzymał dostęp do zasobów firmy oraz możliwość wideokonferencji dzięki nasza praca stała się w tych trudnych czasach łatwiejsza. Już wiemy, że zostajemy przy produktach i rozwiązaniach dostarczonych przez 4WISE GROUP i będziemy je dalej stosować nawet po powrocie pracowników do firmy. JESTEŚCIE SUPER !!! Panie Mateuszu pomoc po godzinach i weekendu PIERWSZA KLASA !!! Polecam, każdej firmie taki zewnętrzny dział IT :)

Czy w 4Wise Group Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

eMPe

Jasne, jest wiele benefitów m.n. karta Multispoft oraz nauka j. angielskiego

Kamil K.

Mamy przyjemność współpracować z zespołem 4WG przy obsłudze hotelu w Ogrodzieńcu. Profesjonalna obsługa w trybie 24/7. Szybka reakcja na zgłoszenia. Szczególne podziękowania dla Pana Michała i Pana Roberta z 4WISE GROUP Sp. z o.o. ich szeroka wiedza, uchroniła nas przed wieloma awariami. Polecam 4WISE GROUP wszystkim, którzy wdrażają nowe technologie w swoich firmach.

Krzysztof

Firma 4WISE GROUP opanowała do perfekcji migrację do chmury oraz do Office 365. Wydajność moich pracowników zwiększyła się o 200%. W mojej firmie nie ma znaczenia czy pracujemy zdalnie czy na miejscu ponieważ dzięki konfiguracji środowiska O365 cały obieg dokumentów oraz praca odbywa się w chmurze. Polecam!!! Pozdrawiam szczególnie Pana Mateusza i dziękuję za profesjonalna obsługę praktycznie 24h/7.

teodor

Generalnie firma ma opinię bardzo dobrą jako pracodawca więc jeśli ludzie są zadowoleni to i praca idzie inaczej.

Barbara C.

Pracownicy 4WISE GROUP Sp. z o. pomogli mi odzyskać bardzo ważne dane z uszkodzonego dysku. Ekspresowa obsługa na wysokim poziomie !

Iwo

Super atmosfera i profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Wise Group Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w 4Wise Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Wise Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

4Wise Group Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Działkowa 8
    41-506 Chorzów