Opinie o Biostat Research And Development Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biostat Research And Development Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biostat Research And Development Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biostat Research And Development Sp. z o.o. w Rybnik

Pamiętliwy pracownik

Ostatnio głośno o firmach tzw. Januszexach i od razu pomyślałam o Biostacie. Opinię piszę chyba już po raz trzeci i za każdym razem strony biostatu na goworku znikają i pojawiają się nowe z czystą kartą. Jednak ciągle o Was pamiętam (bynajmniej nie w pozytywnym znaczeniu). Od czego zacząć.....może od tego, że pierwszego dnia dostałam laptopa, niestety nie było nawet zainstalowanego podstawowego narzędzia pracy, dział informatyczny machnął ręką i powiedział, żebym sobie sama zainstalowała. Szef to kochany człowiek... najbardziej kocha siebie, nie zważa na słowa, jest bezczelny, wywyższa się. Jest kilka osób pracujących tam od lat, poza tym rotacja duża. Nadgodziny mile widziane, wybieranie ich to już trudniejsza sprawa. Na odchodne poleciały same ciepłe słowa, co świadczy o kulturze i poziomie jaki reprezentuje góra. Polecam, ale trzymać się daleko!

Jest nas więcej Nowy wpis
@Pamiętliwy pracownik

Praca w Biostacie ma to do siebie, że nawet krotka wywiera niezatarte, negatywne piętno na lata. Ile by nie kasowano wpisów, to te informacje beda wracac. Bo jak wiadać tam sie nadal nic nie zmienia. A ryba psuje sie od głowy. Legendarny prezes to jest materiał do głebokiej analizy dla behawiorystów i psychologów. Skąd ta desperacja u ludzi, którzy się nie szanują i idą tam pracować? Rybnik to małe miasto i nie trzeba wiele szukać zeby sie dowiedzieć jakie metody stosuje ten pan i jak niski poziom soba reprezentuje. Zakonczenie pracy w Biostat to była jedna z najlepszych decyzji zawodowych w moim zyciu.

Józef Nowy wpis
@Jest nas więcej

Podobne zdanie o prezesie mają też klienci, i co tu się dziwić, bo pomimo otaczania się ludźmi nauki zasadniczo jest chodzącym dowodem, że braku kultury osobistej i dobrego wychowania nie przykryjesz magisterką z informatyki.

Witam, na stronie widnieje oferta dla Asystenta ds. badań klinicznych i zastanawiam się w jaki sposób może być prowadzony teraz sam proces rekrutacyjny. jest może jakieś zadanie do rozwiązania? Nie znajdę tej informacji w opisie

Dzień dobry, jak na stronie jest ta oferta dla asystenta ds. badan klinicznych to jest w niej napisane wprost, że wymaga się umiejętności zarządzania projektami. Czy nie jest istotne skąd się coś na ten temat wie? nie musi to być potwierdzone żadnym dokumentem?

Nadgodziny to tylko odbiór? Czy można jakoś inaczej sobie wyższą pensję uzbierać? I jakie mogą być zasady tych nadgodzin tak w ogóle? Masz wyznaczony jakiś termin w którym musisz je wykorzystać? Na przykład w tym samym miesiącu czy można ich sobie więcej nazbierać i potem zrobić dzień wolnego? Jest tu na tyle elastycznie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biostat Research And Development Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
SzanujSiebie

Firma oferuje benefity takie jak: Możliwość pracy z biuro - no zachęcili mnie jak nie wiem przy powszechnej pracy zdalnej, Najlepsza kawa w mieście - chyba jak sobie ją z maka zamówisz i możliwością rozwoju - we własnym zakresie po godzinach pracy, bo nie ma co liczyć na rozwój w trakcie. Praca w młodym dynamicznym zespole - tak jeśli jedyną dynamiczną rzeczą w tym zespole jest spychologia stosowana. Jeżeli jesteś masochistą i preferujesz multi tasking, skrajnie różne zadania/dziedziny i kochasz pracę w nadgodzinach, które sobie wybierzesz, bo nie wypłacisz (albo zrobisz to w czynie społecznym) :) to ta praca jest dla ciebie. Ważne!! cytując CEO skoro NFJ pobiera 4k za umieszczenie ogłoszenia to chcąc się zatrudnić odejmij sobie tę kwotę od oczekiwań płacowych. xD #SzanujSiebie i nie aplikuj na oferty bez widełek.

Magdalena
@SzanujSiebie

A z ta możliwością pracy z biura to jak jest? skoro to tylko możliwość, to można pracowac również zdalnie? Czy firma zgadza się tylko na hybrydę? I co do tych nadgodzin, to jak one sa rozliczane?

edward
@Magdalena

Nadgodziny do odbioru

Odnalazłam w sieci stronę internetową firmy, na której widnieje oferta pracy na posadę Monitora Badań Klinicznych. Firma wymaga znajomości języka angielskiego i podkreśla, że znajomość drugiego języka obcego jest mile widziana. Czy dzięki temu dodatkowemu językowi można mieć większą szansę na zatrudnienie? A może jest nadzieja na większy zarobek, jeżeli zostanie się zatrudnionym? :) Tak się składa, że znam bardzo dobrze język niemiecki. Chciałabym podjąć pracę w formie B2B w systemie hybrydowym. W które dni tygodnia trzeba pojawić się w biurze ?

zainteresowany

Jak obecnie wygląda praca w firmie Biostat w Rybniku? Czy rzeczywiście istnieje w firmie praca hybrydowa| tak jak oferują w ogłoszeniu? Jakie są organy zarządzające firmą? Czy oprócz stałej wypłaty są jakieś dodatkowe korzyści finansowe, np. premia kwartalna, wczasy pod gruszą itd.? Ile zarabia nowy pracownik i jaki rodzaj umowy jest oferowany?

salwy śmiechu

ta gunwiana firma jest porażką życiową jakiegoś kmiota rekrutacja na szeregową rolę, kompetencje kandydata przekraczające kilka razy zapotrzebowanie szef zadaje podstawowe pytania po czym odrzuca kandydata za za małe doświadczenie czuć powiew PRLu już na rozmowie kw. manipulacje podczas rozmowy i złośliwy uśmieszek że szef może porozmawiać z kimś kto bije go na głowę kilkukrotnie pod kątem kompetencji osobiście odradzam - pomimo zapoznania się z dokumentami aplikacyjnymi i potwierdzeniu że są ok później twierdzą że jednak to za mało szkoda czasu, zdrowia i energii

Jak to możliwe

Czy te opinie dotyczą tego BIOSTATU z Rybnika? Sp z oo? Bo szukam czegoś i nic na gowork nie ma, a to bardzo dziwne zeby taka duza potezna firma z wieloma nagrodami ktora sie reklamuje jako swietny pracodawca nie miala zero opinii? Ktos cos napisze?

Tr
@Jak to możliwe

Tak, to ten biostat, poprzednie strony z opiniami zostały usunięte. Bynajmniej nie dlatego, że opinie były pozytywne :)

Serio
@Tr

A to można tak sobie usuwać opinie? To chyba podważa wiarygodność GoWork Co takiego było w tych opiniach?

Maja
@Serio

Raczej tylko jak łamią regulamin. Może jak ktoś napisze normalnie jak człowiek, bez wulgaryzmów, to będzie co czytać ;) A ty tam robisz w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Biostat Research And Development Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Biostat Research And Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biostat Research And Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biostat Research And Development Sp. z o.o.?

Biostat Research And Development Sp. z o.o.
  • Kowalczyka 17
    44-206 Rybnik

Biostat Research And Development Sp. z o.o.