Opinie o Vaco Retail Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vaco Retail Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Vaco Retail Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vaco Retail Sp. z o.o. w Wrocław

Czy Vaco Retail Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Haha

Tak, online po godzinach pracy

Nick Nowy wpis

Tak organizuje

Ewela Nowy wpis

Hejka. Wstępnie planuje aplikować na młodszego specjalistę ds. eksportu. Na stronie opisany jest głównie zakres obowiązków, które myślę, że ogarnę. Na jakie wsparcie mogę przy tym liczyć od ludzi z samego działu? Atmosfera jest dla mnie ważna

Nelka

Wspomniał ktoś teraz niedawno o braku kompetencji i zaczęło mnie to zastanawiać w kontekście pracy jako junior graphic designer, którego teraz właśnie poszukują. Niby w wymaganiach jest napisane, że jak się studiuje, lub ma „krótkie” doświadczenie na podobnym stanowisku to można się pochwalić swoim portfolio. W teorii więc nie trzeba? zastanawiam się ile może wynieść to krótkie doświadczenie i jak rozmowa jest prowadzona w tym przypadku

Kama Nowy wpis
@Nelka

A był ktoś z was na tej rozmowie na junior graphic designera? Jakieś wrażenia ?

Szkolenia online po godzinach pracy? akurat jest teraz dostępna oferta dla junior graphic designera. Piszą w niej o jakimś przeszkoleniu ale nie ma przy tym szczegółów. faktycznie będzie to materiał do domu? z kim później mogę go skonsultować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vaco Retail Sp. z o.o. na stanowisko Regulatory Specialist / Specjalista ds. rejestracji produktów chemicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Od czego będzie zależało czy zarobię na produkcji minimalna czy może jednak ten górny próg widełek – 4 600 zł? od dwóch tygodni już oferta wisi, ktokolwiek już się zgłaszał? Coś jeszcze ciekawego proponują na rozmowie?

A ja chyba na ich stronie nawet nie widziałam oferty dla Senior Brand Managera, to gdzie one są jeszcze dodawane? od jakiegoś czasu myślałam o tym techniku ds. higieny, ale cos zebrać się nie mogę (mam jeszcze inna prace). jest tu ktoś kto mógłby mi bardziej szczegółowo opowiedzieć jak taki przykładowy dzień z pracy wygląda? warto byłoby się przenieść?

Bet ti

Niedawno aplikowałam na stanowisko Senior Brand Manager do firmy Vaco Retail. Pomimo, że niestety się nie udało (czego ogromnie żałuję), muszę obiektywnie stwierdzić, że proces rekrutacyjny przebiegł bardzo profesjonalnie. Rekrutacja składała się z dwóch etapów. Było również do zrobienia spore zadanie. Atmosfera podczas rekrutacji naprawdę super. Pytania bardzo merytoryczne, bez zbędnych ozdobników. Ludzie niezwykle przyjaźni, mili, o bardzo wysokiej kulturze osobistej i ogromnej wiedzy branżowej. Kompletnie nie odczułam jakiejkolwiek korporacyjnej presji czy wyciągania i udowadniania moich słabych stron. Na koniec e-mail z profesjonalnym podsumowaniem procesu rekrutacji od przemiłej pani Justyny. Ogólnie firma z ambicjami i bardzo dużym potencjałem, zarządzana przez młode wilki żądne "rynkowej krwi". Jeśli ktoś chce odpykać bezproduktywnie 8 godzin, to na pewno nie tu. Polecam aplikowanie do firmy Vaco Retail. Nie gwarantuję, że się uda, ale warto spróbować!

Czy moglibyście opisać warunki pracy specjalisty ds. e-commerce? Nie widzę chyba takiej opinii, zresztą po datach widzę, że te tutaj nie są zbyt aktualne. w każdym razie widnieje od paru dni oferta w Internecie, już z 11 osób się zgłosiło przez taki portal wiec teraz to zastanawiam się czy trudno się dostać i czy faktycznie warto? jakie są tam stawki oferowane? Oraz atmosfera?

Rob

Witam Jak wygląda praca przedstawie handlowego Vaco Retail ? Jaka podstawa , jakie zadania, cele sprzedażowe i czy są realne do wykonania? Czy ktoś posiada taką wiedze ?

widzę, że ktoś odradzał kontakt z biurem? Ja i tak o magazyn przyszedłem pytać, mam doświadczenie i roboty szukam. widzę, że jeden pan z rok temu deklarował u siebie już 1,5 roku stażu. Wiecie jak teraz wygląda sytuacja z podwyżkami? Kiedyś ktoś pisał, że ich w sumie nie ma i nie wiem jak to intepretować na dzień dzisiejszy. Czy jest teraz tu ktoś kto na bieżąco w nim robi i się odniesie? Jakie macie planowane widełki od stycznia jakoś? Wtedy będę pracy szukał

JJ

Firma Vaco Retail Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i dystrybucją środków biobójczych, zatem w jaki sposób miałaby wyłudzać pieniądze!?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Designer w Vaco Retail Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Olga

Cześć, chce się dowiedzieć kiedy w praktyce miały miejsce ostatnie przyjęcia na produkcje, dałby ktoś znać? może i słaba jestem w internecie ale partner już kiedyś się interesował i gdy teraz chciałam z ciekawości poszukać ofert to wyskoczyła mi jedynie jakaś sprzed lat z takiego portalu. W dodatku widzę ze nie ma opinii już od roku. czy w firmie nie ma żadnej rotacji? Jaki jest standard pracy na produkcji i ile się na niej zarabia obecnie?

Byłam rekrutowana w tej firmie, samo biuro jest mega urokliwe, panie z którymi rozmawiałam były bardzo sympatyczne i profesjonalne. Duży plus dla firmy, mimo iż nie doszło do współpracy otrzymałam. Informacje zwrotną w formie maila. To świadczy o profesjonalnym podejść firmy do drugiego człowieka, ponieważ ktoś poświęcił czas tak samo jak i my. Życzę powodzenia.

Pracuję w Vaco Retail od dwóch lat. Po kilku miesiącach pracy otrzymałem awans wewnątrz struktur firmy. Między pracownikami panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera, często organizowane są różnego rodzaju spotkania integracyjne. Można odczuć, iż firma z roku na rok prężnie się rozwija. Firma umożliwiła mi również podniesienie kwalifikacji zapewniając niezbędne do tego warunki i opłacając kurs. Reasumując- moje dotychczasowe odczucia odnośnie pracy w Vaco Retail są bardzo pozytywne, polecam.

Pracownik magazynu

Pracownik magazynu

Pracuje w magazynie 1,5 roku. Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze. Pierwsze dni zapamiętam na długo. Biuro jak i magazyn potrafią zjednoczyć się w kryzysowej sytuacji. Nikt nie wywyższał się, każdy wykonuje potrzebna pracę. Nie ma dla mnie znaczenia czy pracuje z ludźmi z innego kraju, ważne że potrafimy się dogadać. Polecam przekonać się osobiście????

Aśka T.

Rozmowa rekrutacyjna bardzo przyjemna. Dostałam ze dwa case studies ale nie chodziło o wynik a o poznanie procesu mojego myślenia wiec pomimo faktu, że nie odpowiedziałam dobrze, pan (jakiś dyrektor) powiedział, że Ok i ogólnie było miło. Biuro w centrum i mega ładne. Zobaczymy jaki będzie wynik rekrutacji ale na pierwsze starcie jak najbardziej bez stresu.

Marco

Ogólnie pracowało się bardzo dobrze. Firma ma duże ambicje, jest stosunkowo młoda, podobnie jak pracownicy. Wprowadzają nowe produkty więc pracy jest dużo, ale z dużej strony dużo się dzieje, można złapać sporo doświadczenia.

Gabriela
@Marco

A tak z ciekawości, czemu zrezygnowałeś w takim razie? :) To spoko, że można się rozwijać, na tym mi najbardziej zależy :P Wiesz może czy przyjmują studentów? Czy raczej szukają pracowników na pełen etat?

Maciek

Pracuje w Vaco Retail od 2,5 roku. Dostałem się poprzez normalną, 2 etapową rekrutację. Praca w przestronnym biurze w centrum miasta. Dynamicznie rozwijająca się firma więc jest co robić, jednak koleżanki i koledzy z pracy są SUPER, co pomimo wielu wyzwań pomaga zebrać siłę do dalszej pracy. Dynamika ta sprawia też, że jest sporo przykładów osób, które dołączyły do firmy w ramach stażu i zostały na stałe lub też awansowały wewnątrz rozwijającej się organizacji. Zarobki adekwatne. Co do pojawiających się opinii odnośnie osób pochodzenia UKR - tak zgadza się mamy w zespołach, zarówno w biurze jak i w magazynie kilka koleżanek z za wschodniej granicy i nie uważam, żeby płeć, narodowość, kolor skóry czy jakakolwiek cecha dyskryminowała kogoś czy też miała znaczący wpływ na komfort pracy. Polecam!

Halina
@Maciek

Napiszesz coś o tych dwóch etapach rekrutacji? Na czym one polegały? :) W jakim odstępie czasowym były :) ?

ktoś
@Maciek

To idź (usunięte przez administratora) na technika zobaczysz czy też tak będziesz zarabiać i pisać. Zaczynasz pracę rano kończysz wieczorem potem jeszcze tylko papierki, paciorek i lulu spać, a rano znów od nowa. Dowalają tylko więcej pracy, a kasa stoi w miejscu od kilku lat. Zero podwyżki oprócz dodatkowych obowiązków.

Katarzyna

Rozwiniesz o co chodzi z tym przebijaniem dat?

Dawniejvaco
@ktoś

Znaczy jest stabilnie. Tylko się cieszyć. Dasz radę. Cytując klasyka.

Teresa
@Dawniejvaco

No nie wiem czy tak stabilnie, skoro dorzucają podobno jeszcze więcej tych obowiązków, przecież jak tak dalej będzie szło to nawet czasu na paciorek nie starczy. Ciekawa jestem co jeszcze dorzucają, że faktycznie nie daje rady już wyrobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Vaco Retail Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Vaco Retail Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vaco Retail Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vaco Retail Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vaco Retail Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 44
    50-457 Wrocław