Opinie o Hendi Design Projekty Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hendi Design Projekty Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hendi Design Projekty Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hendi Design Projekty Sp. z o.o. w Warszawa

Bylypracownik

Zacznę może od początku, (usunięte przez administratora) skandal i wodorosty... Początkowo wszystko super, pięknie lecz niestety sielanka nie trwa długo. Gdy mamy wszystko idealnie wykonane szefowa zawsze znajdzie powód by doczepić się nawet do najlepiej wykonanego projektu. Klient który powinien mieć możliwość porozmawiania w swojej sprawie z szefostwem może w słuchawce usłyszeć tylko echo... Pracownik jest traktowany jako przynieś, wynieś, pozamiataj co się z tym wiąże totalny brak szacunku, że nie wspomnę już o tym ze o wynagrodzeniu za swoją pracę można pomarzyć, ponieważ najlepiej gdyby się pracowało za darmo. Nie spotkałem się jeszcze z takim negatywnym podejściem do pracownika a ta firma to poprostu firma "krzok". Ogólnie nie polecam i radzę nie podejmować z nimi jakiejkolwiek współpracy

@Marta

Również się zgadzam. W połowie sierpnia mieliśmy dostać projekt i plan instalacji. Do tej pory nic. Panie odbierające telefony i maile codziennie nas zbywają. Pani Paula jest chyba mistyczną postacią tej firmy która pojawia się raz a potem nie ma z nią kontaktu. Codzienne telefony i maile nic nie dają. Jest to najgorsza firma z jaką współpracowaliśmy. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się podzielić tym jak się uporał z nimi proszę pisać.

Klient

Stanowczo nie polecam firmy, fatalna obsługa klienta, kontakt z pracownikami jak i szefostwem okropny, brak szacunku do pracowników, niejednokrotnie byłem świadkiem jak szefowa w bardzo niekompetentny sposób zwraca się do swoich pracowników. Jako klinet, odradzam.

@Klient

Zgadzam się z wypowiedzą nie polecam oni z projektowaniem nie mają nic wspólnego i nie znają się na tym zero wiedzy o projektach a już nie wspomną o liście z zakupami które nic wspólnego nie mają z aranżacją a projektantka odpowiada że to są tylko przykłady jak można sobie urządzić mieszkanie gdzie dla mnie jest to nie do przyjęcia bo ja rozumiem że jak wybieram projektanta to on mi pomoże urządzić tak mieszkanie jak było ustalone a efekt jest taki że jak się zapłaci to radź sobie sam - nie polecam a jeśli ktoś nie wierzy to przekona się sam na efekcie końcowym

Kobieta Nowy wpis

Ostatnie wpisy są od klientów, a co z pracownikami? Nie wierzę, że nic nie macie ciekawego do przekazania na temat pracy tutaj. Trochę nowych ofert pracy się pojawiło, i też nikt nie dopytuje. Dziwne trochę, ale no cóż. Jeśli chodzi o mnie interesuje mnie stanowisko SEM Specialist. Na jakie warunki może liczyć tu osoba z doświadczeniem w performance marketingu, seo, contencie? Niestety nie podali widełek, a to dość ważne. Jak atmosfera w zespole, co z pracą w trybie hybrydowym? Proces rekrutacji jak wygląda?

Gość Nowy wpis
@Kobieta

A chciałaby Pani pracować w tak niekompetentnej firmie ? Nawet wymiarów mieszkania porządnie nie umieją zrobić, już nie wspomnę o finalnym projekcie, gdzie każdy inny architekt łapał się za głowę jak to zobaczył. Idealna firma do CV.

Bylypracownik

@Bylypracownik

Nie jesteś żadnym „byłym pracownikiem” tylko trollem, nawet nie masz pojęcia jak dobrze napisać taki spam, aby wyglądało wiarygodnie. Wystarczy wejść na Instagram Hendi, aby przekonać się ile projektów i w jakiej jakości robimy. Następnym razem postaraj się lepiej: 1. Nie dodawaj obu „opinii” jedna po drugiej (zachowaj dwa dni odstępu). 2. Opisz jakąś konkretną sytuację, bo to to bełkot, co napisałeś. 3. Rozumiem, że Ci w życiu nie idzie, jest Ci smutno, ale takie próby ściągania innych do swojego poziomu nie pomogą Ci. I na koniec, to zaboli: pracuję jaki architekt w tej firmie od lat, współtworzę te projekty i ponieważ są to także „moje dzieci” nie zgadzam się na plucie ani na Paulę, ani na firmę.

Hhhhh vvvg
@Bylypracownik

Czy Paula to znajoma Kołtysia?

Adc
@Bylypracownik

Popieram współpracowałam z ta panią i jestem pewna tego żeby omijać szerokim łukiem brak kontaktu projekt wykonany i zaakceptowany a zamówienie odbiega temu co było wybrane w aranżacji materiały i zdjęcia ściągnięte z innych projektantów gdzie nie pokrywają die z lista zakupową z całego serca omijać tych osełdo projektsnyow

Aneta
@Bylypracownik

Zgadzam się w 100% z Pana wypowiedzią - wielka Pani projektant nie ma nic wspólnego z projektami mieszkania zupełnie na niczym się nie zna wizualizacje są pościągane ze stron internetowych gdzie efektem końcowym jest to że lista zakupów nie zgadza się z tym co było w wizualizacji a już nie wspomnę o rzutach technicznych z całego serca odradzam współprace z tą firmą bo tam nie ma współpracy i zawsze jest cisza w słuchawce pani każe kontaktować się e-mail na którego też odpowiedzi się nie dostaje

A ja się zgadam z Pana wypowiedzią korzystałam z usług tej firmy i to jest totalna porażka - nikt pewnie nie uwierzy jak się sam nie przekona ja już wiem że oni z projektowaniem nic wspólnego nie mają nie polecam

Klient Nowy wpis
@Marta

Don Nowy wpis

Cześć. Studiuję architekturę i szukam firmy projektowej, która przyuczy mnie do zawodu od strony praktycznej. Niestety do tej pory nie udało mi się nic znaleźć. Pomyślałem, że może tu można się na staż jakiś załapać a może z czasem nawet jakieś mniej wymagające zlecenia dostawać? Zapytam jeszcze o to czy tu szefowa firmy działa sama, czy ma jakichś pracowników? Chcę oszacować szanse jakie są, aby zostać na dlużej hehe.

KZ

Cudowny projekt, perfekcyjna realizacja. Zadbali o każdy detal. Szczegółowy wywiad i doskonałe rozpoznanie moich potrzeb. POLECAM

Zuzanna
@KZ

Można wiedzieć jaki projekt robili dla Ciebie? Nie jestem pewna czy ze wszystkim sobie dadzą radę gdyby im zlecić

@KZ

i wszystko się okaże jak jest pięknie i cudownie jak przyjdzie efekt końcowy - jestem pewna że zachwyty przejdą wiem już to z własnego doświadczenia - nie polecam

@KZ

a ja nie polecam nie jestem zadowolona i nie polecam tej firmy omijać szerokim łukiem nie mają zielonego pojęcia o projektowaniu pani paulina umie tylko gadać i ładnie się sprzedać a efekt końcowy potwierdza jej kompetencje które są zerowe

Brałeś udział w rekrutacji do Hendi Design Projekty Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Ha ha ha
@Klient

I nagle pojawiają się 2 opinie, po latach działania firmy, w tej samej godzinie ???????? Co za ściema i ból (usunięte przez administratora) konkurencji, albo kogoś, kto się nie dostał. Akurat pracuję w HENDI od kilku lat, jestem bardzo zadowolona, szefowa jest w porządku, pracy jest dużo, robimy świetne, doceniane przez klientów projekty i jesteśmy (ja jestem) za to dobrze wynagradzani. Jeżeli nadal uważasz, że „byłeś, jesteś” pracownikiem Hendi, to napisz nam jaki kolor ma rama obrazu, jaki wisi w głównym pokoju architektów w firmie. Śmiało! Każdy z nas (pracowników) to wie, a obraz wisi od dłuższego czasu taki sam ;-)

Alutka

Aranżacje i projekty wykonane przez firmą robią wrażenie, to totalnie moja estetyka :) Znajdzie się tutaj ktoś, kto pracuje w firmie? Właśnie przy tworzeniu koncepcji projektów? Czy przypadkiem nie potrzeba dodatkowych rak do pracy? Nawet na np. staż? Jak wam się podoba praca, jak jej tempo? Są momenty, że nie wiadomo, w co włożyć rękę? Stawka jest zadowalająca?

Majka

Hej, szukają Specjalisty ds Zakupu :) Wiecie może coś o tym stanowisku? Jak pracuje się w firmie, pracodowaca dba o pracownika? W ofercie niestety nie ma podanych widełek, na jakie wynagrodzenie można liczyć na UoP? Mowa też o elastycznych godzinach pracy, w jakim systemie pracujecie?

Anna B.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować pracowni HENDI Design za spełnienie moich marzeń o pięknym, unikatowym wnętrzu. Bardzo obawiałam się czy współpraca z architektem wnętrz spełni moje oczekiwania, jednak Pani Paula przeprowadziła mnie przez cały proces z dużym profesjonalizmem. Rzetelnie i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania i wyjaśniała kluczowe kwestie. Z całego serca dziękuję całemu zespołowi i z pewnością będę polecała znajomym współpracę z tą pracownią!

Joanna

Wymarzone mieszkanie stało się rzeczywistością dzięki Hendi! Przy okazji następnej przeprowadzki jestem pewna, że nie zaufam nikomu innemu - jestem bardzo zadowolona

NS

Bardzo przyjemna współpraca - Pani Paula jest zdecydowanie profesjonalistką, dodatkowo jest osobą bardzo kontaktową i ustalanie z nią szczegółów projektu było przyjemnością. Wizualizacje, które otrzymaliśmy były wysokiej jakości, mieliśmy okazję zweryfikować czy wszystko nam się podoba i zasugerować ewentualne zmiany. Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni i na pewno polecimy Hendi znajomym, a także wrócimy do nich w przyszłości! :)

Klientka

Piękny projekt, bardzo wysokiej jakości obsługa, czułam się zaopiekowana na każdym etapie realizacji. Gorąco polecam każdemu, kto marzy o pięknym wnętrzu i współpracy z najlepszymi architektami!

Klientka

Chciałabym bardzo serdecznie polecić HENDI Design. Zupełnie nie zgodzę się ze wcześniejszą opinią dotyczącą Pani P. Cały zespół HENDI podchodził rzetelnie do powierzonych zadań. Na całym etapie projektu oraz później jego realizacji czułam się zaopiekowana a moje oczekiwania względem projektu zostały spełnione. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa i kompetencja na najwyższym poziomie.

Klient

Bardzo nie polecam. Brak szacunku i kompetencji ze strony Pani P. Chamskie zachowanie i brak wiedzy na cięższe pytania co świadczy o niekompetencji. W tej firmie liczy się ilość, a nie jakość. Bardzo słabe jest też że kupują obserwujących na Instagramie, jest to złudne gdyż na początku można pomyśleć że popularna i poważna pracownia.

Iza

Widzę, że faktycznie jest tu jakiś problem z opiniami i chyba ktoś serio chciał dodać dwa negatywne komentarze, jako dwóch różnych pracowników. Nie wiedząc czemu... Jednak widzę tutaj też dobre opinie, które potwierdzają, że w firmie nie jest źle. Głupio tak pytać o zarobki, ale ile tam się zarabia? Ponoć dobrze wynagradzają. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Hendi Design Projekty Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hendi Design Projekty Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hendi Design Projekty Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hendi Design Projekty Sp. z o.o.
  • Jana I Jędrzeja Śniadeckich 17
    00-654 Warszawa
  • NIP: 7010912025 REGON: 382807809 KRS: 0000776397

Hendi Design Projekty Sp. z o.o.