Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Jak żyć

jutro będą idz spac:D

I dalej fiszki niema a w biurze tel nikt nie odbiera

Jak życ?

Ale dobrze pewnie pamiętacie ze specjalnoscia ludzi pracujących w HS było od zawsze sianie paniki plotki niedomowienia niepotwierdzone info kilka wersji plotek niedoinformowanie pracowników spowodowane brakiem meetingow itd. itd. także nie dziwcie się , ze tak już tym ludziom zostało... ale zyje się dalej :D

Jak żyć?

Za komuny to zęby wyrywali bez znieczulenia i jakoś wszyscy mieli się dobrze

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
ffffffffffffffffffffff

jutro max będą fiszki w waszych domach z kart:D

Mlawa

Gdzie fiszki?

lech
@Mlawa

gdyby w jeziorze byly ryby wedkowanie nie mialoby sensu

specjalista

to kombinerki i wyrywamy

Jak żyć?

dostaniesz fiszke na pewno tam będziesz miał po chińsku koreanku i po polsku napisane wszystko! ale poczta polska kuleje odkad Edzio listonosz nie zyje :D

Jak życ?

Jak zyć?

Jak żyć???????????????????/

Proszę drogie dzieci nie siać paniki

gggggggggggggggggggggggggg

Proponuje rano isc do banku i zastrzec opcje otrzymania kredyty z pozycji dostępu do konta przez internet żeby kasa nie wyparował z konta i żeby nie mieć problemów w przyszlosci

B
@gggggggggggggggggggggggggg

Proponuję nie pisać głupot. Zakład nie ma dostepu do kont.

@B

Dokładnie niektórzy nie maja co robić tylko ploty i zamęt sieją a ja tylko chciałem sie dowiedzieć o fiszki bo jeszcze nie dostałem. Tylko o to mam żal do heesunga bo chciałbym się dowiedzieć czy były pobrane opłaty za ubezpieczenie.

cfffffffffffffffffffff

O jakie dokumenty ci chodzi Obczajony? i kto i skad wie o ataku?

obczajony

Nie przejmuje się tym,bo nie pracuję w heesungu tylko w zakladzie obok.Jak to nie ma co się bać ,a naczym znajduje się strona - oczywiście że na serwerze a wszystko w heesunku jest zsieciowane:)

byle do przodu

z tego co wiem to heesung gromadzi dane o obecnych i byłych pracownikach na jakims serwerze czy cos a nie na glownej stronie heesung.pl ! wiec nie ma się co martwic na stronie firmy nie ma informacji o danych osobowych przejrzeliście chyba ja dokładnie nie raz i widzieliście ze poza danymi teleadresowymi spolki nie ma info o pracownikach a swoja droga to ktoś zrobil niezły kawał albo z zemsty tylko po co....? biuro tel nie odbiera chyba od tygodnia a strona nadal nie odpala...

ccccccccccccccccc

nie ma co panikować na stronie internetowej zakładu nie ma informacji o danych osobowych pracowników..!

Pierwszy

Pierwszy

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

co się dzieje z tym zakładem?! strona internetowa zaladu zlikwidowana biuro telefonu nie odbiera fiszek nie otrzymaliśmy.. coś krecą! dobrze ze szybko spi..olilismy bo nie zdziwie się jak wykiwają tych którzy są do końca maja.... wie ktoś cos? czy może biuro na urlopy zostało wysłane..? czy jak

obczajony
@xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Nic się nie dzieje z tym zakładem,nic nie kręcą tylko odkręcają bo strona heesunga została konkretnie zhackowana. Ponoć wyciekły dane osobowe byłych i obecnych pracowników.Radzę dokumenty zastrzec!!!

firewall
@obczajony

no, faktycznie "nic sie nie dzieje" zhakowano im strone, wyciekly dane a ty mowisz ze nic???

Dokładnie juz po 20 a Fiszeka jak nie było tak niema . Przecież powinniśmy otrzymać je pocztą i referencje.

Abc

Fiszki były dwa dni temu

@Abc

Może ty dostałeś bo ja nie

Hmm

Ja Pytam Gdzie Są Fiszki ?

cztery pory roku

życie zycie jest nowelą

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.