Opinie o Stokrotka w Wałbrzych Ksawerego Dunikowskiego 22

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Wałbrzych Ksawerego Dunikowskiego 22

pracowniczki

kierowniczka m. to porażka człowieka nie da się z nią pracować bedzie strajk jak nikt jej niezmieni

zainteresowany
@pracowniczki

Kiedy będzie strajk????

Obecnie coś dzieje się w firmie Stokrotka w mieście Wałbrzych? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie Stokrotka, napiszcie co u nich słychać!

???

być może należy zwiększyć etaty???????????? pensję???????????

???
@???

w każdej stokrotce zarobek to minimalna średnia krajowa. Z=ca nie ma na rękę nawet 2 tys. ŚMIECHU WARTE!!!!!

xyz
@???

To minimalna czy średnia bo to ogromna różnica ????

Zawiedziona

Jak otworzyli ten sklep to było mega super!!! Od pewnego czasu totalne dno. Puste półki, towar po terminie, kasjerki nie wydają tych znaczków, które się należą za zakupy a jak już chce coś kupić za znaczki to nie ma towaru. Ja się pytam co się stało że się tak zes.... ??? Kiedyś było pieczywo, piękne mięso i wogole a teraz chodzę tam tylko po cukier i ziemniaki. Dla porównania byłam w tej drugiej Stokrotce na Hetmanskiej i efekt WOW!!!! A to przecież to samo. Zagadalam jedna kasjerke o brytfanke bo nie było na sklepie i od razu wszystko dostalam. Bez fochow i głupich min. Czyli jednak towar jest to ja się pytam czemu nie ma na Dunikowskiego???? I czemu na Hetmanskiej półki z towarem są wypełnione po brzegi i jest super a na Piaskowej taki (usunięte przez administratora) Przecież to jedna firma.

xxx

kierowniczka sklepu poraszka

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stokrotka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Niezadowolony

Sklep położony w dobrym miejscu ale fatalnie jest. kasjerki wiecznie się mylą, brak towaru na półkach, ceny inne na półce niż na kasie. Wieczne kolejki. A na mięsnym to szkoda stać jak jest ta w czerwonych włosach

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Stokrotka