Opinie o Intermarché w Olsztyn Doktora Stanisława Dorantta 20

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Intermarché. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Intermarché o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intermarché w Olsztyn Doktora Stanisława Dorantta 20

...

Nie polecam pracy w tym markecie. Kierowniczka niezrównoważona psychicznie , wyżywa się na pracownikach z powodów własnej nieudaczność. Prezesi jedzą jej z rąk, i w (usunięte przez administratora) mają co się dzieje na dole . Ważna jest sprzedaż sprzedaż i sprzedaż. To ze ludzie płaczą po kontach jest oznaka ich słabości psychicznej jak to owa Pani stwierdza. Wszyscy udają, nie masz prawa zachorować a w ogóle najlepiej jak byś nie miał rodziny bo to tylko problem .. w skrócie jeżeli marzysz o psychiatryku , byciu poniżanym i mieszanym z błotem zapraszam do współpracy z tymi ludźmi. Ja osobiście odradzam każdemu o zdrowych zmysłach. Pozdrawiam .

Mili
@...

Powiem szczerze że podziwiam ludzi którzy tam pracują to jakaś porażka.Dziwię się że jeszcze taka osoba tam pracuje i nazywają ją kierowniczką.Gdyby miała odrobinę honoru sama by zrezygnowała po takich wpisach, ale widać że ta kobieta nie wie co to jest honor

Jak szefostwo w Intermarché traktuje ludzi?

@Kasia

Zastepowanie umowy o prace umowa zlecenie, nieprawidlowa ewidencja czasu pracy, naciaganie przepisow by zatrudnieni(usunięte przez administratora) w niedziele, (usunięte przez administratora)i wyzwiska. Po 1 dniu powiedzialem (usunięte przez administratora)

Pracuś

Polecam każdemu tą pracę, kierownictwo super ,organizacja jeszcze lepiej troska o pracownika nawet tego na L4 .

Hhahahahah 2
@Hhahahahah

...wykonywania pracy określonego rodzaju (kasjer sprzedawca magazynier) na rzecz pracodawcy (InterMarchee) i pod jego kierownictwem (Szefowa lub królowa, kierownicy, osoby starsze stażem) oraz w miejscu (sklep InterMarchee) i czasie (zazwyczaj 8h) wyznaczonym przez pracodawcę (oczywiscie biorac pod uwage godziny nadliczbowe za przychodzenie przed praca, zostawanie po pracy). Do szkoly, a nie do zarzadzania drogie panie :)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Intermarché? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Miki Nowy wpis

Najgorszy sklep w jakim mi przyszło pracować . Kierownicy masakra . Pracownicy z resztą też są niemili nie polecam . Radzę omijać przeżyłam tam najgorszy okres w swoim życiu .

Paweł Nowy wpis

Pracowałem miesiąc i jedyne co mogę powiedzieć to że Ta firma to jakaś katastrofa . Nie polecam szczególnie nowego kierownika Pana Z . Który nic nie robi całe dnie tylko chodzi za pracownikami czeka na najmniejszy błąd i donosi do kierownictwa .

Fusia 1993 Nowy wpis

A ktorego dnia w miesiącu jest u nich wypłata?

Sprzedawca

Bezstresowo, to raczej rozmowa, kandydat czuje się dowartościowany

Wykształcenie, doświadczenie, chęć do pracy, dyspozycyjnośc

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Pracuś

@Pracuś

L4 na zleceniu?? XD Ci do kierownictwa, to nawet do mediow trafilo jakie jest :D Kierowniczka lubi sie podpisywac podszywajac pod Student, Studentka, Wojak itp. W jej wypowiedziach widac agresje, brak szacunku i czesto chamstwo. Wystarczy przeanalizowac opinie, spojrzec na nick i wiadomo, ze pisala to ta sama osoba.

Julia
@Lol

To co piszesz jest agresją i chamstwem. Każdy oprócz uczniów i studentów ma umowe o prace!

Hhahahahah
@Julia

A student czy uczeń to jakiś gorszy jest? To raz, a dwa pomimo ze nie mialem umowy, to u was pracowalem na czarno przez pol dnia, by na przerwie uslyszec, ze tu sa papiery do wypelnienia, ale mam to zrobic w domu lub mi od czasu pracy odejmiecie ten czas, ktory byl potrzebny na wypelnienie dokumentacji. A jak mi podsuneliscie uzywana niewyprana koszulke to sie zasmialem i podziekowalem. Jeszcze szefowa mi wyplacila kwote "netto", pomimo braku umowy i braku odprowadzenia skladek. Pita tez nie dostalem, bo nie bylo umowy. Powinna zlotówa mi wyplacic to co mialo byc stawka brutto. Okregowa Inspekcja Pracy powinna was dojechac i zabronic prowadzenia dzialalnosci gospodarczej. Wolny czas byscie mogly spedzic na nauce prawa pracy i szacunku do drugiego czlowieka. Art. 22. § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 11. Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 12. Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1.

Hhahahahah 2
@Hhahahahah

Jak szefostwo w Intermarché traktuje ludzi?

R.F

Oho,usuwane komentarze z gowork. To grubo xD to napiszę jeszcze raz:"szefostwo traktuje ludzi jak fekalia które przeszkadzają" xD

B

Normalnie

No

Zatrudnij się ????????????

@R.F

Prawda, szefostwo jak i pani Karolina traktują ludzi jak bydło

Pracownik działu
@Monika

Pracuję w Intermarche Olsztyn kilka lat. Nie rozumiem dlaczego piszesz kłamstwa. Wracaj na wieś hejterze

Mila atmosfera, pracuje się dobrze, szefostwo pomocne.

Odkąd gowork prosi o dane meilowe przstaliscie pluc i dobrze. Firma jest ok, szefostwo bardzo dużo pomaga przy zatrudnieniu jak i potem. Polecam tę firmę!

@Kasia

Natalia

Jeżeli byłoby w tej pracy normalnie nikt by nie robił takiej burzy. Tyle osob sie wypowiada negatywnie i to nie jest przypadek. Sama pracowałam tam 2 miesiace i był to dla mnie horror i naprawde po czasie człowiek pluje sobie w brode że nie odważył sie na nagrywanie tej wariatki z bura i tych (usunięte przez administratora) prezesów

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Intermarché?

Lol

A jak myslisz? Czy masz ksiazeczke sanepid, czy jestes dyspozycyjny. Reszta jest nie istotna, bo i tak ci wsadza umowe zlecenie zamiast umowy o prace, dostaniesz uzywana koszulke, nie dostaniesz szafki, bedziesz traktowany jak (usunięte przez administratora) za kazda strate zaplacisz (manko, rozbity sloik itp). Do tego poznasz krolowa i wlascicielke. Dziwne, ze ktos jeszcze chce sie tam zatrudniac.

@Lol

A i jeszcze bedziesz MUSIAL przychodzic przed praca pracowac, bo nawiedzona baba nie wie jak sie liczy czas pracy. Ile to bylo- minimum 15 minut przed praca juz pracujesz- w czynie spolecznym. Cos jak w LUBI Glowackiego- wszystkie niedziele sa handlowe na jakims walku, rozliczasz kasetke przed rozpoczeciem pracy np o 5:45, a placa ci za prace od 6 xD(usunięte przez administratora) inspekcja pracy, az sie naucza.

Czy pracodawca Intermarché motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

tak motywacja to 3 rózne premie.

Beti

W okresie pandemii nie są stosowane żadne zasady bezpieczeństwa. Można wejść do sklepu bez maseczki, zrobić zakupy w godzinach dla seniorów (mając 30lat). Liczy się tylko jak największy utarg. Pracownicy przy objawach covid mają nikogo o tym nie informować, tylko samemu leczyć się w domu, bo sanepid może zamknąć sklep. To nie jest normalne

Lipka
@Beti

Ale ty kłamiesz! Codziennie mierzona jest temperatura pracownika, nikt nie miał żadnego COVID! Lecz się babo

to ja
@Lipka

haha mierzona temperatura? raz termometr działa raz nie i komentarz dobra to potem może. Ciekawe czy szefostwo też przechodzi kontrole temperatury lub księgowość chyba że ich zagrożenie nie dotyczy

@Lipka

elwira - trochę godności, nie odpisuj na wszystkie negatywne komentarze

Yaroslaw

HAHHAHAHAH Tak myślałem, że cała ta afera, jest nadmuchana przez poprzednich pracowników, którym się nie chciało robić. Taka prawda młodzi ludzie teraz myślą że wszystko im się należy. Trafią gdzie indziej to dostaną po d... – My pracownicy Intermarche w Olsztynie, chcielibyśmy odnieść się i sprzeciwić doniesieniom oraz plotkom jakie ujrzały światło dzienne w ostatnich dniach, jakoby nasz kierownik Pani Karolina stosowała mobbing wobec pracowników, zmuszała do podpisywania weksli na majątki, zmuszała do nadgodzin oraz kazała nazywać się „Królową”. Nikt z nas nie był oraz nie jest mobbowany, ani psychicznie, ani fizycznie. Oszczerstwa te wymyślili pracownicy, którzy pracowali u nas krótko oraz nierzetelnie. W naszym sklepie pracuje bardzo dużo ludzi. Jesteśmy wolnymi ludźmi, pracujemy z własnej nieprzymuszonej woli, również na nadgodzinach, za które oczywiście otrzymujemy zapłatę. Gdyby sytuacje ukazane w plotkach miały miejsce to każdy z nas znalazłby sobie inną pracę. Kolejną kwestią, której się sprzeciwiamy jest niewypłacanie pracownikom pełnej pensji. Wszyscy otrzymujemy swoje wynagrodzenia w pełni i na czas. Z panią kierownik pracuje nam się bardzo dobrze, ponieważ jest to osoba zdyscyplinowana i oddaje całe swoje serce oraz poświęca nawet swój prywatny czas dla pracy i całego zespołu. To, że kierownik jest wymagający, jak każdy inny kierownik w innej branży jest dla nas normalne i zrozumiałe, ponieważ wspólnie pracujemy na sukces firmy, wiec wymagamy od siebie maksymalnej pracy na miarę swoich możliwości. Dzięki Pani kierownik ten sklep funkcjonuje bardzo dobrze, a my mamy stanowiska pracy i możemy zarabiać. Ostatnią plotką, którą dementujemy jest przymus nazywania się przez Panią kierownik „Królową”. Ta forma przezwiska została wymyślona żartobliwie przez jedną z pracownic i jest przez nas traktowana w formie żartu. Nikt nigdy z nas nie brał tego na poważnie. Rzadko który pracownik tak zwraca się do kierowniczki. Jeżeli to robi to tylko z własnej woli. Na koniec chcemy oświadczyć, że domagamy się sprostowania oraz przeprosin, ponieważ żadna plotka nie zostaje przez nas potwierdzona. Będziemy bronić dobrego imienia Pani kierownik przed ludźmi mającymi złe intencje – napisali w oświadczeniu.

Hahahah
@Yaroslaw

Chora na łeb wstawiła swoje wypociny, które kazała podpisać pracownikom i udaje Yarosława kandydata :D

Roksa
@Yaroslaw

Pracuję w Intermarche OLsztyn!! To jest nie prawda, P. Karolina jest osobą, która nie powinna pracować z ludzmi. Wyzywa nas od najgorszych, jesteśmy dla niej złodziejami. Wygaduje nam nawet głupiej zupy z garmażerki która została przez przypadek wylana. Karolina jak i cała reszta to (usunięte przez administratora). Nie boje sie tego napisać. każdy ma prawo do głosu.

@Roksa

Myślisz,że jak podszyjesz się pod kogoś to coś tym zyskasz??Aa tak poza tym podszywanie się pod kogoś jest karalne.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru ????

@Hahahah

masz jakis dowod na to ze kazała podpisywać ? jeżeli nie to nie siej plotek.

@Roksa

znam Roksi i wiem ,ze ona by nie napisała takiego wpisu.szkoda,że ktos nie ma odwagi cywilnej napisac wpisuj od siebie tylko bezkarnie szkaluje kierownik przez osoby trzecie .Wstyd!

Wojtek
@Roksa

Nie kłam ch..u ze tu pracujesz. Gdybys tu pracowal, to zarabialbys szmal i pisal dobrze!, miales szanse i ją przesrales. teraz pogrązasz sie piszac w naszym imieniu? wstyd :(

Hahahah
@obecny pracownik

Pokaz weksle. To tez nieprawda? :)

Obecny pracownik
@Hahahah

Jak mam Ci pokazać coś czego nie mam . Jedyną rzeczą którą w tej firmie podpisałam to umowa o pracę .

Yhym
@Obecny pracownik

A jakim cudem uniknelas zlecenia na poczatek? Moze jeszcze zlecen nie dajecie?

Obecny pracownik
@Yhym

Ja tam umów nie daje ,jestem tylko pracownikiem :D.

Były pr
@Hahahah

Ja mam taki weksel i z miłą chęcią mogę wszystkim pokazać. Takie coś istnieje bądź istniało przed aferą.

Koleś
@Yaroslaw

Jak ktoś twierdzi że każe podpisywać takie Weksle na majątek... To niech je pokażą :D Byli pracownicy co robić im się nie chciało... Najlepiej żeby była godzina przerwy, pełny Chill... Praca jak praca, pracować trzeba, w jednej jest ciężej w drugiej lżej, chciałeś/aś pracę gdzie się nie na pracujesz? Trzeba było chodzić do szkoły i szukać prac w swoim zawodzie... A nie wielki Pan student filologii idzie do pracy do sklepu na kasę, chce zarabiać bez doświadczenia 4 tysiące i nic nie robić... Nie tędy droga... Ech ta dzisiejsza młodzież... :)

DurneKierownice
@Koleś

To jest wlasnie wierzcholek gory lodowej tego jak pracownik jest traktowany w tym (usunięte przez administratora) :) Psychiczna kadra kierownicza. Nie dosc ze lamia przepisy prawa pracy, to jeszcze zero szacunku do pracownikow i dodawanie jakis wlasnych teorii o godzinach przerwy, o tym ze ktos po studiach (usunięte przez administratora) A same maja takie doswiadczenie i tak szkoly pokonczyly ze rotacja wieksza niz w kfc czy mcdonaldzie. Beda klamac ze nie ma umow zlecen czy wekslow, a pierwsze co Cie przywita to 18,30. Jesli watpisz w to co pisza tutaj pracownicy, to idz na rozmowe kwalifikacyjna :)

Avocado
@Obecny pracownik

Widocznie nie przeczytałaś co podpisujesz

@Yaroslaw

Potwierdzam. Plotkarze piszą a my pracujemy i mamy się dobrze!

Dobrze wiesz

Pracowałam tam nie cały miesiąc ,bo tyle zdążyłam. Zostałam oszukana na 1000zł ! Pod pretekstem ,że mam nie być w pracy ostatniego dnia w ustalonym grafiku przez Kierowniczkę. Następnego dnia więc pojechałam do pracy i niezdążyłam się przebrać a kierowniczka wparowała do szatni damskiej i przy wszystkich dziewczynach z tekstem "dziewczynko niezrozumiałaś ty już tu nie pracujesz!". W czasie odbywania pracy nie wspomnę o tym jak się odzywa do swoich pracowników - jak do śmieci! Do mnie też wyrażała się słówkami notorycznie "Dziecko" po imieniu może z raz? Nie pracujcie tam , czujesz się stale obserwowany z każdej strony i w dodatku poniżany. A pani prezes nawet mnie zablokowała po nieporozumieniu między kierownictwem. Przed tą sytuacją odbyłam rozmowę z kierowniczką , niezrozumiałam nic! ,bo przez całą rozmowę usłyszałam krzyk i chaotyczną paplaninę. A wyrzucona zostałam z powodu niepodpasowania się do grafiku. Dziecinada i żenada i brak profesjonalizmu ze strony kierownictwa i nie tylko.

@Dobrze wiesz

Dlaczego kłamiesz? Dostałaś pieniądze 20/h, nikt cię nie (usunięte przez administratora) Twój wpis nie trzyma się kupy. Pracodawca jest uczciwy a ty jesteś pyskata kłamczucha

@Ewa

Pracodawca nigdy nie był i nie będzie uczciwy. Wyzysk tylko tyle mogę napisać. Wytrzymałem tam miesiąc i dzięki Bogu uwolniłem się od tego chamstwa kierownictwa.

Przyszły pracownik

Dla mnie serwis gowork był zawsze serwisem, w którym zamieszcza lub szuka się opinii o danym pracodawcy. To co jest tutaj zamieszczane to po prostu pyskówka. Piszecie Państwo o wekslach mimo wszystko nikt weksli nie pokazuje. Jak mam to rozumieć ? Są te weksle czy ich nie ma ? Bo nawet jeśli nie ma ich aktualnie, a były wcześniej to ktoś musi je mieć. Tak samo kwestia mobbingu. Bądźmy szczerzy. My, Polacy jesteśmy cwaniakami. Czy naprawdę nikt nie zainwestował 50 zł na "amatorski" dyktafon lub nie włączył choćby nagrywania na telefonie ? Ja jako przyszły pracownik jestem zaniepokojony. Na pewno musiało coś się stać, skoro nakręcona została taka afera mimo wszystko nigdzie nie widzę żadnych dowodów mówiących o tym, że w intermarche jest mobbing, weksle, niepłacenie za nadgodziny czy inne uchybienia. Czy macie Państwo jakieś dowody ? A może odpis, że sprawy sądowej ?

@Przyszły pracownik

Bo nie da się tutaj wstawiać zdjęć,tak by wstawili xD Sam mam ten śmieszny weksel,także spoko.

Pan pracownik
@Przyszły pracownik

nie ma i nie było żadnych weksli. Były pracownik chciał wyłudzić odszkodowanie, jakiś polityk - niedorzecznik też chciał coś ugrać przy tym, jakoś im się nie udało. ot i cała afera. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę;-)

Radek
@Przyszły pracownik

Nie ma i nie było zadnych weksli!

współpracownik
@Przyszły pracownik

Jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę! panowie skonczyli pracę w marcu a w lipcu wymyslili że wyłudzą odszkodowanie! Nie udało im się, a komornik puka do drzwi;-)

Po co te klamstwa

Pani kłamie, otrzymała pani pieniądze, nie było żadnych potrąceń! Nie chciała pani pracować, żeby się więcej widywać z chłopakiem. Jest pani osobą roszczeniową i to pani się kłóciła o wszystko! Jak ktoś chce pracować to pracuje i nie zmyśla pretekstów żeby tego nie robić. Pani wpis świadczy o braku kultury i bujnej wyobraźni, nic dziwnego że nigdzie pani nie może pracować dłużej.

Klient

Jednym słowem (usunięte przez administratora). Kilka lat temu (jako klient) byłam świadkiem jak Pani Karolina obraża i krzyczy na pracownika w obecności klientów! Byłam pewna, że ta osoba już dawno tam nie pracuje, a jednak…. SZOK

Złe wrażenie
@Klient

Kiedyś jak jeszcze chodziłem do tego sklepu też byłem świadkiem jak kierowniczka krzyczała Na jakąś dziewczynę i nie wyglądało to przyjemnie ani nie było w dobrym takcie ze strony kierowniczki szczególnie że obok alejki przechodziło dużo osób. A słowa które padały z jej ust były lekko mówiąc ciężkie. Jeszcze teraz zeby tylko zarobic otworzyli "czytelnie" niedzielna. To samo mowi za siebie. Napewno obecni pracownicy są "zadowoleni".

Czy zdarzają się nadgodziny w Intermarché?

Roksana

Cały czas, na dodatek nadgodziny nie są płacone..

Monis
@Roksana

jeżeli zdarzają się nadgodziny to są zapłacone lub oddane wolne!

@Roksana

za każdą godzinę pracy placa! i sa 3 premie. Po co ty klamiesz

R.F

Przychodzę do tego miejsca tylko się pośmiać. Cyrk na kółkach braci zalewskich. Cyrku cyrku cyrk xD turururu xD

Noi

Z ciebie też się śmieją

Monis
@R.F

wez sie do roboty (usunięte przez administratora) zamiast pisać bzdury

Tala
@R.F

Zarobki są najlepsze w tym cyrku żeby kasjer nie zarobił 3 z przodu wyzysk . A wymagania (usunięte przez administratora)wie jakie

Kasjer

Proszę osoby poszkodowane, żeby składały e-skargi do inspekcji pracy - jest nas dużo, będzie pozew zbiorowy. Oni (usunięte przez administratora) klientów na cenach, inne są na sklepie, inne w systemie. I okradają pracowników z zarobionych pieniędzy.

tomek
@Kasjer

i co znowu komuś zapłacą i będzie po temacie. Wiesz ile wniosków negatywnych wpływało na ich temat do gazety olsztyńskiej ale szefostwo jest znajomymi wiec jakby mogli coś takiego opublikować. Np. o kimś co się zatruł w tym sklepie zapłacili mu żeby siedział cicho i nie zgłaszał do sanepidu

hm
@tomek

Zdaje sobie z tego sprawę, ale im więcej nas i jeżeli wspólnie będziemy działać, to kropla drąży skałę. Tu jest nie tylko PIP ale i urząd konsumenta, tam są łamane prawa konsumenta.

hm
@tomek

To nie będzie tak, że stoi sobie sklep we wsi rybackiej Olsztyn, i jest nietykalny bo ma opłacone wszystkie inspekcje łącznie pewnie z prezydentem.

klient
@Kasjer

ceny robią kasjerki! to dlaczego się nie zgadza skoro są takie swietne pracownice?

Zuza
@klient

Kasjerka to jest od skasowania towaru i rozlozenia cen przy kasach, ale cen to ona nie robi.

Ola
@Kasjer

Trzeba by było bardziej radykalnych kroków, bardziej telewizja zeby to nagłośnić co się tam wyprawia ale... kto się zdecyduje...

Wiem kim jestes
@Kasjer

Niech się pan nie ośmiesza

Gazeta
@tomek

ale bzdury, gazeta? może jeszcze FBI! nie było zadnych skarg. W Intermarche Olsztyn pracuje ponad 40 osób, po kilka lat. Mamy się swietnie!

Ona
@Gazeta

Jakie kilka lat? Jak wy ciągle szukacie pracowników. To kto tam pracuje tak bardzo długo i kto się ciągle zwalnia? Pieprzenie kotka za pomocą młotka, w biedrze też są osoby które pracują po kilka lat bo są nieudacznikami i lubią być kopani w dupalca.

Kalina

co za bzdura!

aktualny pracownik

Jeżeli szukasz normalnej pracy, to spróbuj w Intermarche Olsztyn. Warto spróbować i się przekonać, ze jest dobrze, zamiast czytać te bzdury!

Taaa
@aktualny pracownik

Jeśli ktoś nie ma czasu obserwować rynku pracy jeśli chodzi o powtarzalność ogłoszeń i rotację, to od razu napisze, ze nie ma nikogo lepszego pod tym wzgledem niz ta firma. Nie warto próbować, bo jest niedobrze, (usunięte przez administratora)

@Taaa

Racja,średnio co dwa tygodnie wystawiają ogłoszenie to na kasę,to na dział mięso/wędliny. Prawdziwa komedia xD

@aktualny pracownik

Chyba sobie kpisz albo to pisze kadra albo naprawdę jesteś zdesperowany/a to nie wiem jak dla ciebie to jest normalna praca

aktualny pracownik

Ja pracuję i mi się tu podoba, a Ty nadal na kuroniowce? wspolczuje

Bajki piszesz czubku,. Nie ma żadnego weksla!

Wohohoho
@Adam

pracownik 17.06.2021 09:01 Kasia 17.06.2021 09:05 aktualny pracownik 17.06.2021 09:08 Gazeta 17.06.2021 08:56 Adam 17.06.2021 16:35 Widać, że te kierownica nie ma co robić :D I jeszcze myśli, że ktoś myśli że to pracownicy piszą :D Zabrakło Studentki, Wojaka, Olgi, Klienta i wielu innych gdzie wspólnym mianownikiem jest brak szacunku, szydzenie i kłamstwo. A to wszystko jedna szurnięta osoba :D

Deeezii
@Adam

Nie ma weksla? Pala Wam się tyłki teraz...to nie ma narazie weksla aż sprawa ucichnie..nie tym razem, juz niedługo...to będzie widowisko

klijent
@aktualny pracownik

bo mnie rozpierdili!!! Ale sie ubawilem, Bareja mial by gotowy scenarjusz!!! A lbo sie w leb pierdolnijcie , albo przestancie robic z siebie (usunięte przez administratora)takimi wpisami!!!

Magdalena

Witam, nie rozumiem trochę tych pozytywnych komentarzy. Kiedy zatrudniłam się do Intermarche Olsztyn pani Karolina była miłą osobą do czasu pierwszego zebrania, które odbywało się w każdy wtorek 30 min przed rozpoczętą pracą. P. Karolina zaczęła od razu się wydzierać, wyzywam pracowników od (usunięte przez administratora) cwaniaków. Nawet kiedy pracownik z innego działu latał miedzy pólkami układał, z nabiału zbierał puste kartony, na warzywach się sprzątało to i tak było źle. Byłam na zleceniu, poprosiłam o dzień wolny ponieważ rodzice mieli wypadek co usłyszałam "Gó*no mnie to obchodzi, przychodzisz do pracy albo nie pracujesz. Pani Karolina nie powinna być kierownikiem. Jeszcze jedna sprawa, która może was zainteresuje, a może panią prezes ? . . Pani Karolina bardzo często spotyka się z prezesem, często jest u niej pod blokiem :D Ciekawe dlaczego prezes często mówi "To jest najlepsza kierowniczka a ona tu rządzi" Do wszystkich pracowników, którzy wychwalają panią "kierownik" mam zdjęcia z imprezy. Miłego wieczoru :P

On/pracownik
@Magdalena

"Magdalena" przestan pieprzyc bzdury, jak możesz tak oczerniać ludzi, którzy cieżko pracują? zwykły z ciebie dzban i tyle! Zazdrość i pomyje zalewają twoj mózg. Wiele osób cie nienawidzi i dlatego obrażasz innych

R.F.

Kierownik aktywowany xD A wystarczyłoby pochylić głowę,przyznać się do błędu i przeprosić,ale nie w intermarche :)

obecny pracownik

Zapewniam panią, że to my - obecni pracownicy piszemy pozytywne komentarze, każdy kto tu pracuje broni swojej firmy. Nie zgadzamy się na ubliżanie nam i naszym pracodawcom.

Byly pracownik
@Magdalena

Nie wiem czy wiesz ale toczy się sprawa przeciwko tej niby kierowniczce . Jeżeli jesteś zainteresowana opowiedzeniem swojej historii a i podzieleniem się tych jakże interesujących informacji zapraszam do kontaktu 795739090 :)

...
@obecny pracownik

Co wy (usunięte przez administratora) ?! hahaha królowo , zastraszanie zawsze w cenie , a może jakieś znikome obiecane podwyżki, pracowałem razem z wami i nie przypominam sobie ani jednej pozytywnej opinii na tą jakże (usunięte przez administratora) kierowniczkę. (usunięte przez administratora) głupoty taka prawda , rozumiem że każdy boi się o stanowisko ale uwierzcie jest dużo możliwości znalezienia pracy a nie kurczowo trzymania się tego bagna....

Zostaw merytoryczną opinię o Intermarché - Olsztyn

• Jak się pracuje w Intermarché?

Zobacz opinie na temat firmy Intermarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermarché?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 6 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intermarché?

Kandydaci do pracy w Intermarché napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intermarché