Opinie o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. w Starachowice

po prostu

Dobrze, że jest VC dają zarobić wszystkim... Wszystkim pracowitym to jedyne kryterium.

Kogucik
@po prostu

Czas szybko mija, choć miejsce przypomina kurnik :) głośno i ciasno ale hajs spoko.

kuna

Na pewno zostanę przez wakacje, nie lubię długich planów bo zazwyczaj rozbijają się kant ... ale przez wakacje jestem panią konsultant ;)

Majóweczka

Doskonałe zajęcie na wakacje i całkiem sensownie płatne, jak nie znajdę czegoś lepszego a w tym naszym mieście łatwo wcale nie jest to może i na dłużej tu zakotwiczę.

Miauuuu
@Majóweczka

Sympatyczna załoga i łatwa robota, lepsze to niż harówa w fabryce lub użeranie się z ludzmi twarzą w twarz, da się zarobić.

Andżelika

Przez kilka miesięcy byłam bez pracy... I już straciłam nadzieję. Koleżanka powiedziała żebym spróbowała na słuchawce. Tak zrobiłam i nie żałuję! Fajna kasa.

@Andżelika

Prosta choć nie lekka praca, pieniążki co do złotówki i na czas poza tym super ludzie. Pozytywnie.

logo firmy Kierowca autobusu z niemieckim lub angielskim, niemiecka umowa
Persontura GmbH & Co. KG
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Pracownik ochrony-student/uczeń
Starachowice
Seris Konsalnet Holding S.A.
Gumiś

Pensja zawsze na czas, nie ma kombinacji z wynagrodzeniami, przysługuje dużo przerwy bardzo polecam każdemu.

luna
@Gumiś

Potwierdzam. Nie ma lipy.

nic za darmo

Firma, która naprawdę daje pracę i sensowne zarobki, dla wszystkich.

@

Lubię tu pracować choć niekiedy ##%$@^%#&%$ masakra. Fajny zespół.

///

Nigdy nie byłam gaduła więc jak dla mnie ciężko ale trzyma mnie tu pewna i niezła kasa.

Jola K.

Dla mnie w sam raz i godziny mi odpowiadaja i to ze niczego nie sprzedaje a kolezanki pomocne.

okcc

Uczciwie płaca i wymagają. Call center ok.

@

Ciasno, głośno, ale pozytywnie. Trzeba lubić ludzi i rozmowę.

si

Najważniejsze, że kasa się zgadza :)

Non stop

Lepiej w Veronie nawijać niż pod MOPSEM bąki zbijać :) Pozdro pozytywnym!

gwiazdka

Dla takich osób jak ja miejsce idealne. Praca ciężka choć prosta i co ważne jak na Stce kasa dobra i na czas.

Monia

Ciężko było bez pracy więc się nie żalę bo pieniążki naprawdę gitara trochę szkoda, że to zlecenie i głośno jak w kurniku.

vika

Dobre pieniądze choć praca monotonna, dobrze, że jest dużo przerw :)

Italiano raz dwa trzy

Jak za samo nawijanie makaronu na uszy :) to płacą naprawdę dobrze inna sprawa, że trzeba to choć trochę lubić.

superstar
@Italiano raz dwa trzy

Super, że nie ma przekrętów z wypłatami :) zawsze na czas.

Fiolka

Lepszej pracy w której naprawdę można zarabiać i to bez jakiegoś masakrowania sie godzinami po prostu w S nie ma. Każdy dostaje szansę! Polecam.

Nefretete

Łatwa praca a pieniążki całkiem całkiem :)

CC

Call center z dobrymi zarobkami i z praca w dobrych godzinach. Dalej jednak to call center... Nie każdy się odnajdzie w tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. - Starachowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verona Consulting Sp.z.o.o Sp. K.