Opinie o Marbo w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marbo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbo w Starachowice

W Marbo poszukiwana jest osoba na stanowisko Konstruktor - Projektant. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Xx
@Nadia

Nie wypłacają a urlopu nie dają bo nie ma na tyle ludzi bo nikt tam nie chce pracować.Tak maszyny były zgłaszane była inspekcja pracy brygadzista ma to w (usunięte przez administratora) a na 3 zmianach śpi aż mu nogi z kabiny wystają.Firma od której trzeba trzymać się z dala. A po za tym jest strasznie dużo obcokrajowców (usunięte przez administratora) bród a na jadalni szczury i myszy oraz chłodno zimą.

Dzidek

Nie ma już kto tam chyba pracować znowu są ogłoszenia o pracę na wszystkie działy wszyscy już spier... Oby tak dalej

@DZidek

Ha, to warunki nie za ciekawe. Szczególnie te szczury. A tak serio to nie ma ogrzewania ze tylko 5 stopni? To ludzi pracują w kurtkach czy każdy ma specjalne ubranie robocze?

Dzidek Nowy wpis

Nie polecam szkoda czasu kiepska firma

Stasiek Nowy wpis
@Dzidek

A o jakim stanowisku konkretnie mowa, bo przecież nie każde musi wyglądać tak samo? I przede wszystkim dlaczego tak sądzisz, możesz podać dokładny powód/powody? Daj znać.

Szukają teraz Montera Wyrobów Gotowych, piszą jedynie o chęci do pracy, czyli jak to u was jest, nie trzeba doświadczenia. Bo z drugiej strony jak czytam, że wymagania są z kosmosu, to nie wiem co myśleć, bo w ofercie próg wejścia jest niski :/ Chyba że taki nawał obowiązków tu macie?

Dzidek Nowy wpis

Nie polecam kiepska firma szkoda czasu

Prezes

Ciągła rotacja pracowników wymagania z kosmosu jakość blachy katastrofa

@Prezes

Coś więcej o tych wymaganiach z kosmosu napiszesz? Myślę nad aplikowaniem tutaj, ale na oku mam drugą firmę i sam już nie wiem, czy warto. Płacą chociaż dobrze, skoro wymagania mają?

Dzidek

Nie płacą dobrze i nie warto

????

Możecie powiedzieć dlaczego tak często poszukują na stanowisko Konstruktora? Firma rozwija się, czy taka duża rotacja u nich? W lutym też poszukiwali...boje się, że spora rotacja lub, że zwalniają i że to będzie praca na chwilę :< Praca jest stacjonarna, a jest jednozmianowa? Oferują wczasy pod gruszą, ile one wynoszą?

@????

Gdzie jest to ogłoszenie o prace na stanowisko Konstruktor? Próbuje się z nimi skontaktować właśnie w sprawie tego stanowiska jednak nikt nie odpowiada a ogłoszeń w internecie brak.

Czemu? Możesz podać jakieś przykładowe sytuacje? Myślę nad pracą tutaj, ale jak coś ma być bardzo nie halo to wiadomo..

Aplikowałeś do firmy Marbo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Klaudia

Gdzie można składać podanie o prace? Czy istnieje jakiś e-mail, w internecie nie ma żadnego ogłoszenia o prace.

Franciszek

Ja właśnie też myślałem, aby złożyć CV ale ciekawi mnie, dlaczego piszesz, że lepiej nie składać? Chętnie dowiem się czegoś więcej. Coś chyba jest tam takiego, co sprawiło, że negatywnie oceniasz. Wyjaśnisz mi?

@Franciszek

Nie ma szacunku dla pracowników brak pomocy od brygadzistów nie chcą udzielać urlopów maszyny są tak stare że stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia

Nadia
@Dzidek

Jak to nie chcą udzielać urlopów? To jak ktoś sobie go sporo nazbiera to wypłacają za niego pieniądze? Czy pracownicy zgłaszali stan maszyn brygadziście lub komuś wyżej? To od kogo można spodziewać pomocy jeśli nie od brygadzistów?

Xx
@Nadia

Helena
@Dzidek

A może po prostu firma się rozwija i dlatego poszukuje pracowników? Czemu masz takie czarne wizje? Pracowałeś tam i masz jakieś negatywne doświadczenia? Fajnie gdybyś jednak napisał co Ci się nie podobało.

DZidek
@Helena

Wszystko np to że masz (usunięte przez administratora) jak Jaśu w Niemczech na ogórkach a na urlop cię góra nie chce puścić po za tym maszyny są tak stare że grozi to śmiercią nawet była PIP a na jadalni są szczury + 5 stopni zimą Chce pani coś więcej wiedzieć proszę pisać

@DZidek

Renata

Hej, kilka miesięcy temu ktoś wspominał w komentarzu, że były jakieś staże organizowane w firmie. Czy teraz jest szansa, że coś będzie? I ciekawe, czy przez firmę czy urząd pracy?

Cześć wam jest jakaś praca w marbo sport teraz w tamtym roku byłem na stażu praca podesty nitowanie nabijanie łożysk ?

Wasz Pan

Słyszałem że jak atrakcyjna dziewczyna daje brygadziście czy tam innemu kierownikowi to ma nieźle

@Wasz Pan

Naprawdę, takie wpisy są poniżej poziomu i tylko źle świadczą o tobie. Prywatne sprawy innych pracowników zostaw w spokoju. Jak masz coś do powiedzenia o warunkach pracy to śmiało. Czekam.

Czy urlop w Marbo jest płatny 100%?

Ok

Ha ha - tak jak godziny nadliczbowe ????

Brodaty Knur

Jeśli nie chce Wam się pracować w tej firmie polecam „Zwolnienie Lekarskie”:)

spawacz

Właściciel skąpy baran i oszołom

Pierzasty cwel

Zapomniałeś dodać że na lakierni nadgodziny są 100% (36zl/h brutto). Z racji tego że pracujemy w godzinach nocnych...

bizon
@Pierzasty cwel

W lakierni pracuja jakieś leniew osoby bo ciągłę reklamacje ze jakaś część nie domalowana itp

;)
@bizon

Na lakierni pracują najlepsi... ;)

@Pierzasty cwel

Ja pracuję od początku miesiąca skręcam elementy metalowe wbijam łożyska takie tam zabawa dla starszych dzieci tak zamiast klocków zarobki zobaczę jak będzie pozdrawiam

@Pawełek

Jednym słowem ja tam robię hałas ( tym młotkiem )

@Pawełek

Czy praca jest siłowa jeden dokręci , drugi przekręci nie każdy jest tej samej siły ale tak akurat z wyczuciem ?

@Pawełek

W manie patrzyłem to każda śruba ta większą na powietrze dokręcana tak samo siła jest używana gdzie by dał radę kiedyś może tak odkręcali śruby jak były samochody które miały drewniane koła albo karety lub ryksze

@Pierzasty cwel

TO LADNIE CI WYCHODZI RAZEM MIESIECZNA WYPŁATA JAK MASZ 36 ZL NA GODZINE TO JEST 36 RAZY 8 GODZIN TO JEST 288 ZL DZIENNIE LADNIE NA BOGATO ))))

@bizon

A KOGUT ILE ZARABIA?

Młody
@PAWEŁ

To zależy ile razy miesięcznie pod biurko wejdzie.

Robert

Niestety muszę podtrzymać opinię przedmówców, najniższa krajowa... Zero szacunku do pracownika.. Popracowałem kilka miesięcy i uciekłem do większego miasta...

@Robert

JA SLYSZAŁEM ZE KAZDY ZARABIA INNACZEJ JEDEN MA 5000ZL INNY MA 3500ZL INNY MA 2700ZL INNY MA 3100ZL PRZEZ ZDZ1500ZLNAJMNIEJ JUZ TO JEST ZOBACZE ILE NA UMOWIE MI NAPISZE ?

PAWEŁ

JAK TAM ZAROBKI NA UMOWACH O PRACE . JA JESTEM PRZEZ ZDZ I MAM1500 ZL TERAZ IDE NA UMOWE ILE GDZIES ZAROBIE BO CHLOPAKI MOWIA ZE OKOLO 3000 ZL KTO WIE NIECH MI NAPISZE NA FORUM

Макс

проклятий бордель

Były

Pracowałem tam. Ciężka praca w brudzie i hałasie, i to wszystko za minimalną krajową. Omijać szerokim łukiem.

PW

pracuje niedługo, nie jest zle.pieniądze zgodne z ogłoszeniem,wiec wiedziałem na co nie pisze.

Tomuś

Bieda z nędzą.

@Tomuś

Kierownik największy gbur w st-ce pieniądze pod stołem jak sprzedajesz innych możesz chodzić nawet pijany i nikt nic Ci nie powie pozdrawiam starą gwardię ????

Praca za minimalną krajową. Pracodawca zapewnia odzież roboczą dopiero po zakończeniu umowy próbnej. Ogólnie bieda na każdym kroku.

krzyś

2200 reszta pod stołem. Pozdrawiam

Renata

Dziękuję za informację na temat zarobków w Marbo. A czy oprócz minimalnej krajowej dostajecie jakieś dodatki pozapłacowe? Jak wygląda kwestia premii u tego pracodawcy? Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Krzyś
@Renata

Pani Renata książkę chyba pisze ze tak wypytuje :D chyba z tych co lubią donosić

Z czystym sumieniem mogę państwu polecić tego pracodawcę. Miła atmosfera i bardzo dobre zarobki.

Renata

Proszę o pomoc i jednocześnie informację, czy nadal mają w Marbo zapotrzebowanie na pracowników z językiem niemieckim? Kiedyś widziałam takie ogłoszenie. Czy już nie ma wolnych miejsc?

Oshee
@Renata

Nie, teraz potrzebują z mandaryńskim

Czy teraz potrzebują pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Marbo - Starachowice

• Jak się pracuje w Marbo?

Zobacz opinie na temat firmy Marbo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbo
2.5/5 Na podstawie 172 ocen.
  • ul. Boczna 41
    27-200 Starachowice