G-PLUS PARTNERS

Starachowice

Opinie o G-PLUS PARTNERS

Nobe

Pracowalem tam kilka lat temu pieniadze marne ale zdobylem doswiadczenie. Ludzie na produkcji na ten czas ok. Bylo to w roku 2011. Moze sie cos zmienilo w kwesti zarobkow.

Mocny

Byłem niedawno w tej firmie.Nie polecam nikomu!Zostałem potraktowany źle.Prezes od razu powiedział kto tu rządzi!Kazano mi obsługiwać kilka maszyn,programować,ustawiać i być operatorem maszyn CNC za 1850 zł brutto.Zimno i syf na produkcji! Teraz pracuję w Niemczech 4000 Euro na rękę!Robota bajka,jedna maszyna,programowanie,ustawianie maszyny produkcja wałków do skrzyni biegów.

nowy

W czerwcu zrezygnowałem z pracy bo Pan G to cham i wariat .Podobno jest nowy właściciel i załoga przyjęła go życzliwie bo facet wie o co w tym chodzi .Oby mu się udało.

as

Zgadam się z przedmówcą. Praca idealna do zdobycia doświadczenia, na super pieniądze nie liczcie. Znam wiele osób które teraz zarabiają naprawdę dobre pieniądze po zdobyciu doświadczenia w G-plusie. Dużo maszyn cnc, z różnymi sterownikami. Co do Prezesa to faktycznie pracowity człowiek, ale za dużo stara się zrobić sam za wszystkich, to trochę tak jakby nie ufał innym że należycie wykonają swoją prace. Co do właściciela firmy to szkoda gadać.

Anonim

Firmę można ująć jednym słowem [usunięte przez moderatora]. Niewyżyty właściciel i jego niedouczona [usunięte przez moderatora], marionetkowy Prezes i poddani. Prezes porządny człowiek, strasznie pracowity tylko chytry i sam chce za wszystkich wszystko zrobić. Dziewczyny w biurze: plotkary gadające o wszystkich. Warunki na produkcji: syf, biuro podobnie ale lepiej. W zimę temperatura na starej hali -10 stopni, biuro może z +10C. Zarobki - żenujące. Firma dobra żeby zdobyć doświadczenie, a później uciekać jak najdalej.

Słowa kojarzące się z G-PLUS PARTNERS: solidna,rozwojowa firma,wysoko wykwalifikowani pracownicy,dobra jakosc produkcji detali,dobre miejsce pracy ze srednimi zarobkami

Zostaw opinię o G-PLUS PARTNERS - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-PLUS PARTNERS