Promet S.A.

Starachowice

Opinie o Promet S.A.

SS

Jedyny plus to wyplata na czas,reszta na minus to sobie wyobraz.

Edyta

@ss - a czy możesz uargumentować, co dokładnie jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Dlaczego nie polecasz zatrudnienia w Promet S.A.? Jakie są Twoje doświadczenia związane z firmą? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Leon

Pracodawco!!!! Nie bądź taki jak inni krwiopijcy żerujący na pracownikach . Daj im zarobić!!! Do grobu tego nie zabierzesz a zyskać możesz jeśli jesteś uczciwym człowiekiem .

Kim

Pracodawco wstydzilbys się tak traktowac pracowników. Po rękach powinieneś ich całować że cechą tyrać za marne grosze. Oczywiście płacić więcej możesz ale nie chcesz.

Zapytanie

Elektronik-automatyk -ktoś pracuje na tym stanowisku? Bo widzę,że często się ogłaszają,czyli jakaś rotacja jest

....q.....

Przepisów BHP ta firma nie widziała nawet :)

gosc

Wielki,szok Ukraińcy maja przywileje !!!;a Polaków zgnoić najlepiej!!!!

Nerv

Chcecie pracujcie ludzie uciekaja z tego kolchozu!!!!! przychodzisz czterobrygadowka i 13 zl na godzine!ludzie nie przychodza nawet na pierwszy dzien pracy!!! to o czym tu gadka syf smrud halas!!!! a kierownictwo uwaza cie jako bydlo!jedynym slowem tragednia..Dlatego teraz daja ogloszenia w internecie oraz w PUP bo nie ma nikogo chetnego!!! powodzenia nowym pracownikom!

piwko

piszecie jakbys cie nie wiedzieli co sie dzieje w innych firmach. constar cersanit man. jest inaczej . nie pracowalem to wiem. pozdro.

swita

Na magazyn przyjmuja hahahahahah beznadzieja!!!

kort

bezpieczne zatrudnienie ? dobry żarcik , chyba sobie jaja robicie :)

milo

Witam ! Powie ktos ile czasu od rozmowy kwalifikacyjnej czekaliscie na odzew ??

nie wierna

Oczywiscie ONka tam jest system Czterobrygadowy!Nieraz robisz 5 dni czy 7 w tygoniu i nikogo to nie obchodzi!!

onka

Zastanawia mnie tyle negatywnych opinii. I co tam sie w ogóle robi czy pracuje się w weekend.

nie wierna

Codziennie zawsze ktos odchodzi a ktos przychodzi!!!! Chcesz sie garba dorobic???? Lub nabawic nerwicy?? Szacunek masz jak bys byla bydlenciem tylko do wykorzystania!!! pozdrawiam

onka

A na produkcje do Starachowic przyjmują wie ktos ??

boodygray

Firma schodzi,na psy!!!! Nie dlugo towarzystwo ze wschodu zapełni promet!!!! Nie ma ludzi do pracy za 1300 zl,poza tym Leks jezeli chcesz isc na Export to masz 1600 zl na umowie o prace i wymagania z kosmosu!!!!

piwko

a ja na razie pracuje i mam wszystkie opinie kolo jajek.Pozdrawiam wszystkich

db

heehe Trr a ty tam pracowałes??? chyba od góry po znajomości!!! :)

bobovit

Poleprza sie w firmie tylko do kieszeni kierownictwa!!!! A ludzi traktuja jak bydlo!!!! juz nie mowie o L4..

dozorfca

hehe najleprzy?najwiecej wala w h.... ten zaklad pip powinien dawno zamknac!!!!

zagraniczny duch

Witam, "Nowy" daj sobie spokój z ta firma ,lepiej poszukaj coś innego.H... (usunięte przez administratora) jesteś za byle co nie będziesz przynosił dużych korzyści firmie to wylecisz nie wiadomo kiedy nawet sie tego nie spodziewasz.Poza tym robi sie konkurencja na rynku za mniejsza cenę i w kolko musisz nakręcać klijentow! daj spokój panie...

NOWY

Mam pytanie bo jestem zainteresowany aplikowaniem na ph , orientuje się ktoś jakie zarobki ? zauważyłem że już od roku czasu szukają ph na region pł-zach , takie wymagania mają czy po prostu brak chętnych ?

ONA

Najgorsza Firma z jaką miałam doczynienia. Ciągłe naciski ze strony przełożonego, bardzo marne zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. Z resztą w koło kogoś szukają a to o czymś świadczy! Nie polecam Nikomu !

milko

Bardzo prymitywnie zarządzana firma. Ogromne rozczarowanie. Nie polecam tam pracować!!!

nie chce sie pracowac

Syf,kila,mogiła!!!!!! ludzie uciekaja!!!!!!!!1

lipek

Ostanie miejsce, gdzie polecam pracowac

dania

oszusty!!!!!!!!!!!

piwko

jedzmy wszyscy na madagaskar. tam bedzie lepiej.

tragedia

Niektóre osoby same zrezygnowały z tego syfu który tam panował! A pozytywne opinie pisze pewnie 1/2 osoby pupilki i bez żadnych kwalifikacji zawodowych osoby, które dostały się jakimś cudem do biura po zawodówce i się trzymają za wszelką cenę niszcząc i cały czas nagadując na innych pracowników. Jedna poztywna rzecz to fakt ze tam się już nie pracuje !!! ZAWSZE będę odradzał/a tą Firmę!

pier

walic ten promet syf kila i mogila!!!!!!!!!!!!!!!

grey negatyv

grey nie narzekasz bo masz stawke i dajesz wiadomosci do biura taze nie narzekasz!!!!!q

grey

Ja też nie narzekam. Podejrzewam, że wszystkie opinie negatywne są napisane przez osoby, które już nie pracują. Tylko jak im było tak żle dlaczego same nie zrezygnowały. Są tacy co pracują I I też nie narzekają - tak jak ja.

ona

ha ha ha no ktos sie pomylil pozytywna opinia nie jest od zadnego naganiacza...a naganiacze a propos to są w lesie przy polowaniu by naganiać zwierzynę....pozdrawiam

on

Odradzam to co się dzieje w tej Firmie powinno już dawno być skontrolowane. Osoby na ,,biurowych stanowiskach'' bez doświadczenia i jakichkolwiek Szkół Wyższych liczą się tylko kontakty ... Pensja min. upomnienie o podwyżkę grozi wyzwiskiem i zwolnieniem z pracy. Brak jakichkolwiek kursów ze strony pracodawcy - naucz sie sam za swoja kasę... chyba ,że masz bliższe kontakty z Kierownictwem to w pokoju obok nauczy Cię Sam... Koszmarna atmosfera jesteś Tylko co rusz kontrolowany na kamerze! Nie ma czasu na jedzenie chyba, że po godz. pracy! Nie wierz że coś się tam zmieni chyba że odejdzie pół pracowników i główny zarządzający !!! Syf!!!

bezrobotny

Powiem tak jak lubisz TYRAĆ,pracowac harytatywnie, nie zalezy ci na pieniadzach to tylko idz do PROMETU.Najlepsza jest dyrekcja z najwyrzszej pólki:)ludzie po zawodowce maja wiecej pojecia niz oni!!!!!KIŁA i MOGIŁĄ!Pracujesz a za jakis czas schodzisz ze zmiany i wypowiedzenie prosto z mostu!Nie wiesz oco nie uprzedzony.tylko (usunięte przez administratora) na zbity pysk jak malpe z klatki..BEZ sumienia bez grosza przy (usunięte przez administratora) !Powiem jedno tam powinien byc PIP 2 razy w tygodniu!!!!Ludzie bez uprawnien na wozki jezdza masakra!

NEW

NIE POLECAM NIKOMU NAJGORSZA FIRMA W STARACHOWICACH.Wyzysk za min. wynagrodzenie! Pozytywne opinie pewnie pisze tutaj główny naganiacz w Promecie. Każdy kto miał jakikolwiek kontakt z tą Firmą wie, że nie warto tam pracować a tylko pupilki Naganiacza mają podwyżki!!! Pozdrawiam

bezrobotyny

Do " TRUDNO" powiem ci tak nie pachaj sie nie dasz sobie rady to nikt nic niewiem i dostaniesz wypowiedzenie.Nawet nie zdąrzysz rozejzec sie za inna praca! odradzam cie w 100 pro... pozdro

Nasa

NIE POLECAM FIRMA KRZAK!!!!!!!!

TYSON

handlowiec musi się nieźle nagimnastykować aby pozyskać klienta , Promet jako jedyny w Polsce producent gwoździ nie posiada w swojej ofercie narzędzi ( gwoździarek ) to tak jakbyś sprzedawał auto bez kół :) klienci są powiązani z konkurencją umowami na serwis , wynajem narzędzi i są zobowiązani zamawiać gwoździ u konkurencji , jednym słowem oferta Prometu jest niekompleksowa , uda się Tobie pozyskać klienta na 1-2 zamówienia a potem klient i tak wraca do konkurencji!

ona

Jeszcze się nikt nie narodził aby każdemu dogodził

ona

Jak się komuś nie chce pracować to nażeka.....gdziekolwiek był by zatrudniony....jak komuś nie pasuje to niech szuka innej pracy......tyle w tym temacie.....ja nie nażekam.....pozdrawiam wszystkich zdegustowanych

kums

Zgadzam się z opinią Wyżej Wymienioną !!! Dodam tylko NIE TRAĆ CZASU NA TAK BEZNADZIEJNĄ FIRMĘ !!!!!

smuk

Znam wielu ludzi, ktorzy sa zadowoleni, ale tylko dlatego, ze juz tam nie pracuja. Moja rada dla wszystkich, ktorzy wybieraja sie tam do biura. Jezeli nie jestes wulgarnym chamem, kapusiem i kobieta lekkiego prowadzenia to tam sie nie odnajdziesz.

abc

Najgorsza Firma w jakiej pracowałam!!! Główny zarządca siedzi tylko na kamerach i szuka dziury w cały. Największe jego osiągnięcie to czy Ktoś nie daj Boże ziewa w czasie pracy bo na pewno mu się nudzi! I żadnych przerw to jego dewiza! Najlepiej zostawać po pracy ZA DARMO i inwentaryzacje w Święta przeprowadzać oczywiście za DARMO siedzieć do 1 w nocy! Płace -najniższa krajowa. Wyzysk maxymalny! NIE POLECAM NIKOMU !!! NAJGORSZA ATMOSFERA !!!

Lut

No to rzeczywiscie nieciekawie jest w tej firmie. Kiedys widzialem ogloszenie, szukali pracownika do biura dobrze, ze nie wyslalem CV. Nie ma co zadawac sie z taka patologia.

Rutel

PH pomyśl sobie , czy sprzedaż czy nie sprzedaż dostajesz co miesiąc taką samą pensję ? Co Ciebie ma zmotywować do dalszej pracy i pozyskiwania nowych klientów ? i jak podpiszesz umowę to później nie ma szans na jakiekolwiek zmiany w wynagrodzeniu , to jest jedyna w Polsce firma która nie stosuje systemu motywacyjnego dla handlowców :)

znajomy

A na magazynie jeżdżą ludzie bez uprawnień na wózki widłowe :)Pomyśl więc jacy ludzie tam pracują :)

znajomy

"PH" musisz pojąć ze PROMET SA nie jest firmą handlową. Kwestie związane z handlem, czy też tak jak piszesz "dogadania się" nie mają racji bytu, bo twój przełożony nie ma pojęcia o czym mówisz :) Max możesz zarobić 2500 zł. Nie ma premii , prowizji i jeszcze ci powiedzą ze to plus :) I choć początkowo możesz odnieść wrażenie miłej atmosfery, szans rozwoju to jest to wrażenie mylne i z biegiem czasu zrozumiesz ze wszystkie tu opinie NIE WZIĘŁY SIĘ Z POWIETRZA. Wg mnie szkoda twojego doświadczenia i zaangażowania, bo w tej firmie tylko nie mile się rozczarujesz.

Zostaw opinię o Promet S.A. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promet S.A.