Promet S.A.

Opinie o Promet S.A.

Lalo

Witam. Czy na pracownika produkcji są przyjmowane osoby bez uprawnień UDT czy należy je posiadać?

@Lalo

Osoby pracujące na produkcji nie muszą mieć uprawnień UDT, jeżeli je posiadają jest to dodatkowym atutem.

Rok minął i wystąpiła taka zmiana w warunkach? z czego ona wynika tak właściwie? I czy przy tym warunki zatrudnienia tez się zmieniły? czy cos jeszcze?

Pawelek

Ja pracuję w promet już jutro trzeci dzień fajnie mi się robi jestem na wózkach widłowych jeżdżę wózkiem żółtym marki Hyundai ładuje samochody zwoze palety z gwoździami ogólnie miło jest fajni kierownicy można pogadać pożartować a nie tak na sztywno praca luz

@Pawelek

No i ładne dziewczyny robią kierownik zleca a ja się uczę też dużo od dziewczyn bo bardzo dobrze jeżdżą wózkiem sprawnie i umieją wytłumaczyć czy przekazać jakieś metody czy triki załadunku czy jazdy by była sprawna widowiskowa a pracownik dobry wyuczony wyszkolony fachura jak niektórzy kierownicy .

@Paweł

Faktycznie tu kobiety na tych wózkach jeżdżą? A na których jeszcze stanowiskach prócz biura robią? Generalnie piszesz, że przyuczają, czyli odkładają swoje obowiązki na bok i pomagają? Wiadomo czy za to maja jakoś dodatkowo płatne? Chyba ze po prostu nie musza niczego nadrabiać później?

@Lalo

Na magazynie trzeba wszystko umieć obsługiwać wózek skaner przyjęcia wydania komputer telefon być obrotnym umieć telefon obsługiwać wszędzie dzwonić bo załadunki dyspozycje umieć gadać z kierowcami klientami dzwonią foliarke obsługiwać zgniatarki do kartonu robota nie bo sam robi trzeba po nim tylko sprzątać bo też mu się zdarza nabrudzic ciekawe to wszystko spamiętać to jest się kimś dogadywać się z ludźmi na różnych szczeblach no tak i nerwy też są bo gdzie ich niema tam gdzie nas nie ma .

Najniższa na których stanowiskach może być potwierdzona? Teraz maja parę ofert wystawionych czy to na produkcje lub elektryka ale właśnie stawek nie podają. Piszą za to o systemie premiowym. Finalnie więc zarobisz więcej?

Magazynier Nowy wpis

Pracowałem chwilę na magazynie ale za tą kasę nie warto. Chyba że ktoś to lubi. Pozatym spoko bo nie musisz mieć żadnych uprawnień a umiejętności nabywasz w trakcie pracy ????

Nowy wpis

@Magazynier

Zgodnie z wymaganiami w ogłoszeniu rekrutacyjnym, każda osoba zatrudniona na stanowisku magazyniera musi mieć aktualne uprawnienia wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego.

@Promet S.A.

Witam, faktycznie w ofercie jest to opisane wytłuszczonym drukiem. co natomiast z tamtym zaświadczeniem uprawniającym do obsługi urządzeń transportu bliskiego w kat IP? On jest oznaczony jako mile widziany, zastanawiam się więc czy na spokojnie wyrobi się je na miejscu?

Asia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Śmieszna firma praca jak (usunięte przez administratora) za darmo . Niema wczasów pod grusza zero beneficjentów. Najniższa krajowa (usunięte przez administratora) kiła mogiła i banda (usunięte przez administratora) . Jeszcze praca na 3 zmiany wyzysk

Witajcie. Dziś została dodana oferta dla elektronika i chyba w ostatnich komentarzach nie widzę opinii na temat warunków pracy na tym stanowisku. czy nie często na nie tutaj szukają? Mimo wszystko możecie ocenić warunki? być może złożę CV

Poprzedni elektronik zmienił pracę dlatego szukają na to stanowisko. Poprzednik pracował wiele lat na tym stanowisku dlatego nie było wcześniej ogłoszeń na to stanowisko. Śmiało składaj CV

@pracownik

Tak na boku dopytam, zmiana pracy raczej nie wynikała ze specyfiki pracy na tym stanowisku? atmosfera ogólnie jest w porządku? a wiecie może jeszcze tylko w jaki sposób mogą być prowadzone rozmowy rekrutacyjne? Podobnie jak w innych przypadkach?

a czemu osoby z orzeczeniem miałyby nie moc tu pracować? zastanawiam się, bo ktoś w prawdzie zadał takie pytanie, lecz nikt nie udzielił odpowiedzi i to dla mnie zastanawiające. Chyba ze to zależy tez od jakiegoś stopnia? A co z osobami, które były karane? Mogą pracować?

Kto wie ile można zarobić w promecie po styczniowych rządowych podwyżkach ?

Od stycznia mają podniesc wypłatę i od lipca drugi raz .

Osoby ze stopniem niepełnosprawności są w zatrudnieniu, więc proszę o dostarczenie swojego cv. Proszę pamiętać , że kierownik odpowiedzialny za swój obszar po zapoznaniu się z cv kandydata oraz biorąc pod uwagę charakter pracy decyduje z kim chciałby się spotkać na rozmowie rekrutacyjnej.

Blondi
@Promet S.A.

W tym przypadku zawsze będzie można mimo wszystko liczyć na informacje zwrotną, nawet gdyby ktoś nie był zainteresowany współpracą? Znajdzie się uzasadnienie?

Urabura

To do PIP trzeba zgłaszać a nie płakać anonimowo.... Ale zaraz zaraz, wszystko jednak zgodnie z prawem jest, i teraz płacz dalej,.... buuu buuu buuu jak to ktoś cię oszukał mimo że wszystko jest zgodnie z prawem, tak więc pozostało wyżalanie się anonimowo.

@Anonim

Widziałem że nowe falowniki założyli do czego to jest słyszałem że do ładowania wózków widłowych.?

A czy jest tu może ktoś kto pracował teraz niedawno na eksporcie? Albo jeszcze pracuje? widzę, że w październiku ktoś poruszał temat pracy na tym stanowisku a właśnie w internecie widnieje oferta dla specjalisty w tym zakresie. potencjalne widełki placowe mam podane, to już dogadam na rozmowie pewnie. Opiszecie mi wiec atmosferę i to jak praca idzie?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Promet S.A.?

Ja pracuję już drugi tydzień jest praca są załadunki spinanie palet oklejanie palet przyjmowanie walcówki i wydawanie układanie na regały przyjmowanie i wydawanie towaru taka urozmaicona praca skanowanie trochę się trzeba nauczyć jest czas są dobrzy ludzie bo biednym pomagają a sytuacja jest różna u każdego no magazyniera nie nauczy się tak od razu wymaga przyswojenia niektórych spraw są ściągawki kody skróty których trzeba się nauczyć poznać przestrzeń magazynową dzie co jest gdzie palety gdzie dane elementy potrzebne do wyrobu do składowania i przetworzenia gwoździa ogólnie ok .

Pawełek

Ostatnio moje opinie były pozytywne ale robi się coraz gorzej na magazynach bo chcąc sprawnie załadować tira to jak towar jest zapakowany pięknie i czytelnie opisany i oklejony to nie ma problemu a tu schodzi kierowcą się marznie złości się bo jest na regałach a regał zastawiony paletami różnymi euro zwykłymi i dużymi nie poukładane na pułkach wióry złomu takie zamieszanie jak kochani robić jeszcze wózkami zastawione i same kołki ja to se przestawiam segreguje i mam jasno i klarownie wózki nienaladowane bo nikt o tym nie myśli jak o telefonie myślą a wózki ja ładuje jak mam czas poprostu się staram a tu mamy co mamy kierownik to załatwia bo dzwonię i pomaga a sam z małym starzem w pracy to jest różnie jak się wdrożę na dobre i będę długo robił to jest takie powiedzenie praktyka czyni mistrza i to są życiowe sprawy .

Tak to jest dobrze nie narzekam bez tego kierownika to by firma utykała a tak to jest obrotny wszystko załatwi wytłumaczy no załatwili mi nowy mundurek buty wszystko nauczyć się jeszcze tego komputera już skaner obsługuje zaczytuje nieraz mi się myli ale już umiem nawet gdyby skorygować wycofać its itp najbardziej lubię załadunki i rozładunki przyjęcia i wydania towaru fajna i ciekawa praca czas leci i się nie nudzę .

Xyz

Czy jest jakiś pakiet socjalny ? Premie ?

@Xyz

Na wszystkie pytanie dotyczące benefitów pracowniczych odpowiedzi są udzie;lane podczas spotkania rekrutacyjnego.

@Xyz

Nic nie masz,jedynie zapomoge na swieta Bożego Narodznia ze 200 pln z lachy rzuca.Wakacje nic!!!!!!!!!!!!!(nawet na bilet nad morze nie dostaniesz!!!!!! ) O premii zapomnij,niby masz w umowie uznaniowa ale nikt nawet grosze ci nie rzuci :)Nie daj sie omamić przez ta firme.jedynie garba i nerwicy sie dorobisz.Wiem co mowie...(usunięte przez administratora)

Pracownik otrzymuje świadczenia z ZFŚS zgodnie z regulaminem. Premie są wypłacane zgodnie z regulaminem premiowania.

@Promet S.A.

Ano przepraszam... Pracownicy za kwartal dostali 20 zl premi. No tak zapomnialem...

JA
@Xyz

jasne że są premia kwartalna ok 200zł a socjalne w ubiegłym roku to miałem 300zł na cły rok bodajże przed świętami

@JA

Premia zależy od wskaźników oraz sprzedażny. W zależności od stanowiska są rożne wskaźniki od których liczona jest premia.

Zuzia
@Promet S.A.

Może lepiej poprostu napisać że niema żadnych???? 300 zł na święta raz do roku a no stówa na dzień dziecka tzn karta podarunkowa,wczasów pod grusza niema. A co najlepsze dysponują urlopem całym i pracownik niema nic do gadania.

Pati
@Zuzia

W sumie w opisie na stronie w ofertach nawet nie widziałam o tym wzmianki. To co opisujesz to od kiedy przysługuje? Zdarzają się zmiany w zakresach dodatków? Szczególnie w okolicach nowego okresu? Kolejny rok się zbliża dlatego pytam

A w tym roku jakie są ostatecznie? To pinia sprzed trzech lat, był dopisek ze wszystko zależy od wskaźników sprzedaży, czy są one zatem lepsze niż zeszłoroczne? I jakie są prognozy na kolejny rok? Wtedy będę szukać pracy

Ola

Wskaźników kobieto tam układy się liczą , kumoterstwo , brud smród i marne wypłaty. Jeszcze towarzystwo które utopi cię w łyżce wody .

Ola

Są takie same najniższą krajowa i grosza więcej. Premia za trzy miesiące 20 zł. Jeśli myślisz to przekonaj się idź pracuj i jedyne na co możesz liczyć to marna wypłata i ból kręgosłupa. Ściema z premiami ale naiwnych nie brakuje.

@Ola

To tez nie jest zależne od stanowiska przypadkiem? Nie piszecie chyba o tej ofercie, która teraz jest dostępna dla specjalisty ds. eksportu? Czy to praca na samej podstawie? Nie widzę wzmianki o premii ani niczym takim. I czy jedynym benefitem w tym przypadku są szkolenia a raczej dofinansowanie? jaki zakres? Samemu się wybiera?

Dla każdego ze stanowisk jest odrębny regulamin wynagrodzeń. Wynagrodzenie dla stanowiska specjalisty ds. eksportu składa się z podstawy oraz premii tzw. sprzedażowej. Szkolenia są dofinansowane w całości bądź pracodawca partycypuje w kosztach. U pracodawcy funkcjonuje Procedura Szkoleniowa w której zawarte są szczegóły.

@Promet S.A.

Można jeszcze tylko dopytać o tę wspomnianą premie sprzedażową? Czy to jest określony prosty procent, bez uwzględniania żadnych zmiennych? Są przy tym jakieś progi? I czy występuje pewna sezonowość?

@Pracodawca

Czy ta firma przyjmuje równiesz ludzi z Orzeczeniem o Niepełnosprawności

Pracuś

Zarobi się tam chociaż 3 - 4 tys do rączki ?

aa
@Pracuś

Tak,w 2 miesiące :)

Pracownicy są wynagradzani zgodnie ze stawką na umowie o pracę. Przyjmują warunki zatrudnienia, każdy pracownik wie ile będzie zarabiał.

ali
@Pracuś

za 3 miesiące :-)

@Promet S.A.

Prosze sie tak nie ropzpisywac kazdy wie ze najnizsza krajowa :)

@Promet S.A.

Ludzie nie wiedzą ale niema nic w tej firmie ,wczasów pod grusza , na początku najniższą krajowa potem jeszcze z tego zabrane i wyrównywane premiami do najniższej. Cieszysz się że dostajesz premie a tak naprawdę jesteś zrobiony w jajo. (usunięte przez administratora) malaria i wyzysk. Jak chcesz umowę na stałe po 3 latach to jesteś kopnięty bo upominałes się o swoje pieniądze. A za Ciebie przyjdzie Ukrainiec . Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) . A (usunięte przez administratora) się tam zarobi no chyba że kumoterstwo to zmienia postać rzeczy. Powodzenia tym którzy myślą i chcą tam godnie pracować i godna brać wypłatę. Tam tego nie doświadczycie. Powodzenia

Dodo

Mam 2 rodzaje uprawnien na wozki widlowe, 2 rodzaje na suwnice. Ile moge zarobic w Promecie netto na godzine?

@Dodo

Wynagrodzenie za pracę jest ustalane indywidualnie z każdą osoba podczas spotkania rekrutacyjnego.

Dyrektor pączuś
@Dodo

Najniższa krajowa to i tak jeszcze z łachy..... :)

Czy nowo zatrudnione osoby w Promet S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak. Pracownicy otrzymują umowę od pierwszego dnia. Szczegóły SA ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Zuzia

Pracowałam tam rok i powiem tak ludzie tzn znajdzie się zawsze czarna owca ale ogólnie spoko, kierownicy też fajni można się dogadać , natomiast niema np wczasów pod grusza wszędzie w zakładach jest tam nie. Opinia dla mnie 3.5 na 5. Pieniądze trzeba wypracować z czasem bo też trzeba się trochę nauczyć. Jak ktoś wytrzymuje w huku i brudzie to da radę.

@Zuzia

Jak cie interesuje praca za pare złoty (najnizsza) powidzenia w zyciu!!!!!!!!!!!

Dudus

Jest tak że bardzo dużo zależy gdzie sie trafi.(usunięte przez administratora) Zarobki raczej słabe, wybrani mają większe. Słabo doceniają dobrych i pracowitych ludzi, a co często pracują za kilka innych osób. (usunięte przez administratora)Wypłata będzie taka sama. Nie ma co liczyć na to że zostaniesz zauważony jedyne co to pobijesz normy i zrobisz krzywdę sobie i kolegą. Jest trochę fajnych osób. Ludzie raczej spoko. (usunięte przez administratora)Pracownicy to naprawdę skarb tego zakładu, odrobina dobrej woli mogła by wiele zmienić. Dużo obietnic bez pokrycia że strony kierownictwa. Teraz to pewnie nowym mówią że zarobki to są od (usunięte przez administratora) złotych na godzinę. (usunięte przez administratora)

Przemek

Witam! Czy ktoś może udzielić rzetelnej informacji na temat tego pracodawcy? To że trzeba pracować to wiem dlatego opinie narzekających bo trzeba pracować i trudno posiedzieć ze smartfonem w ręku mnie nie interesują. Interesuje mnie atmosfera w robocie? Czy jeśli robisz swoje nikt Ci nie siedzi nad głową i się nie przypiernicza? Jak również czy ludzie tam pracujący to są w większości oki czy podpier....? Ostatnia kwestia jest ta premia wkońcu czy nie? Jedni piszą że jest 20 zł inni że nie ma wcale, inni zaś że 200 zł. Prosiłbym o opinię ludzi którzy tam trochę przepracowali a nie płaczków którym żadna praca nie pasuje. Pozdrawiam

@Przemek

Praca jak wszędzie pracować trzeba. Z kierownikami tez da się żyć i dogadać. Atmosfera jak już ktoś napisał git. A premie jak się wypracuje to są. Moim zdaniem warto bo przynajmniej można się dogadać z kierownikami i ludźmi na zakładzie

super rura

Po pierwsze tam nikogo nie mnożna nazwać kierownikiem ani dyrektorem.ludzie bez pojecia!!!!!!!!!!!!!1

@Przemek

daj @ to ci napisze

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

DYREKTOR zamieszania.

(usunięte przez administratora) Brak premii, brak benifitow swieta, wakacje!!!! Szukaj cos innego.(usunięte przez administratora)

Natalia
@DYREKTOR zamieszania.

Napisałeś póki co o samych negatywnych stronach pracy w firmie. Wydaje mi się, że jakieś plusy także by się znalazły. Więc może jest też coś pozytywnego co można zaliczyć do tych plusów firmy i właśnie za to warto podjąć się pracy w Promet?

Dyrektor pączuś
@Natalia

Z plusów kiedyś można było przyklinować na kaca.A teraz to nie wiem....

TarzanBoy
@Dyrektor pączuś

Teraz też można. Zależy tylko u którego kierownika.... Praca średnia atmosfera git.

Honorata
@TarzanBoy

Włączę się do dyskusji, ponieważ ja także jestem zainteresowana firmą Promet. Dobrze wiedzieć, że w firmie panuje dobra atmosfera. Wcześniej ktoś wspominał, że nie oferują tam żadnych benefitów. A co z podstawowym ubezpieczeniem - można na nie liczyć?

Ziom

Jest hałas ale praca lekka na stanowisku operatora maszyny do produkcji gwoździ to jest stara hala po FSC więc co tu wymagać wiadomo że nie jest za czysto jejku ha dziewczyny tam jeżdżą wózkami widlowymi są operatorkami maszyn z mojego punktu widzenia a przepracowałem tydzień to jest lepiej niż w PKC na montażu na Manie lepiej niż w Poligrafii na ul.Bema itd nie będę się rozpisywał polecam lekka praca bez wysiłku fizycznego .

@Ziom

Pracujesz tydzień i wyrażasz opinie??? hahahhaha poczekamy pól roku. :P

Jak się pracuje z ludźmi z Promet S.A.?

gwozdz

ludzie jak ludzie, kadra bez pojecia, marne zarobki

bierut
@gwozdz

Pojęcia to ty nie masz o pracy... Są przecież inne firmy, idź tam gdzie będzie ci lepiej a nie narzekasz. Zarobki są dobre, i są zawsze na czas. Jak ci tak źle idź do MANa albo innej firmy wtedy poczujesz co to wyzysk, brak szacunku i mobbing.... Powodzenia i krzyż na drogę:)

ori
@bierut

Nie porównuj tego garażu z żadną inną firmą , a szczególnie z MAN-em. Dobre zarobki ahahahah, 2150 to faktycznie dobry zarobek :)

Bierut
@ori

Ha ha ha...... MAN to (usunięte przez administratora) Co z tego ze zarobisz wiecej skoro musisz zrobic dużo nadgodzin, do tego Turki ci na głowe sra...........ją. Albo przyjdzie kierownik i ci oznajmi ze dzis zostajesz po godzinach bo tak trzeba....a nie odmówisz bo inaczej za brame. Podniecasz się Manem to zobaczysz jak potraktują pracownikow teraz po przestoju.

aaa
@bierut

do konca zycia bedziesz gwoździarzem gamoniu , za najnizsza krajowa

No cóż... podań teraz mają dużo bo zwalniają z innych starachowickich firm... I zaczęło się kompletnie nie szanować starego pracownika. W dosłownym tego słowa znaczeniu. :-(

oni tam nigdy nie szanowali. wiec z czego ten post :)

Każdy pracownik jest szanowany ale każdy ma prawo do subiektywnej swojej oceny.

@Promet S.A.

Puki hauruje to trzymacie .Zdrowie popadnie L4.przyjdzie to za brame!!!! tak szanujecie!!!! jkady dobrze wie jacy jestescie!!! skonczyly sie dla was piekne czasy!!!!!!

gwozdz

a z jakich to firm niby zwalniaja ?

Zdzichu

Jak chcecie mieć coś dogadania to złóżcie związek zawodowy . Członków zarządu nie można zwolnić z pracy

Joker ????

Mobbing i brak szacunku dla pracownika jest karane to tak gwoli przypomnienia

@Joker ????

Dzień dobry! Jeżeli są zachowania, które mają znamiona mobbingu bardzo proszę o poinformowanie Działu Personalnego, abyśmy mogli zapobiec ewentualnym dalszym zachowaniom wobec pracowników.

Monia
@Joker ????

Połowa ludzi pójdzie na zwolnienia ciekawe co będzie na produkcji... Moim zdaniem lepiej zatrzymać na tydzień to wszystko... Nikt sie nie boi? Sytuacja jest naprawde poważna? Prezes się nie boi przyjeżdżać do firmy???

jack hunter
@Joker ????

Mobbing może i jest karany ale za "brak szacunku' to jeszcze nie słyszałem żeby ktoś odpowiadał karnie.... Gdzie masz tak źle i kto cię tak dręczy???

Zostaw merytoryczną opinię o Promet S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Promet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Promet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promet S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promet S.A.?

Kandydaci do pracy w Promet S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promet S.A.