Promet S.A.

Opinie o Promet S.A.

Chętny

Widziałem ogłoszenie pracy na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu, ile tam zarabiacie ? Tylko szczerze, ile do ręki

Wszelkie informacje na temat wynagrodzeń na oferowane stanowiska są przedstawiane na spotkaniu rekrutacyjnym

job
@Chętny

na poczatek najnizsza krajowa.jezeli potraktujesz bardziej prace niz rodzine jakas tam 1-2 zl ci podniosa.jezeli nie to najnizsza krajowa.tam jest coraz gorzej!!!!!! nie polecam.

@job

Wynagrodzenia na stanowiskach produkcyjnych są uzależnione od kompetencji, umiejętności, uniwersalności pracownika oraz stażu pracy

Zatrudniane osoby są na okres próbny, który trwa miesiąc czasu. W tym okresie pracownik jest oceniany przez bezpośrednich przełożonych i na tej podstawie przedłużana bądź nie umowa.

Biorąc pod uwagę wszystkie składki wygodzeń, pracownicy w PROMET S.A. nie zarabiają najniższej krajowej.

Informuję, że portal GoWork jest dedykowany to wypowiedzi merytorycznych

Bardzo proszę o formułowanie wypowiedzi nie tylko merytorycznych ale także kulturalnych

job

hahahahahhahahahhahahhahah lux :)

Edyta

Jakie obowiązki są na hali produkcyjnej? Jest ciężko ? Ile można zarobić ?

Św Mikołaj
@Edyta

Jeżeli pracowałeś na produkcji gdzie się używa mózgu, a nie byłeś robotem do przykręcania 3 śrubek lub przekładania elementu z miejsca na miejsce to bez problemów sobie poradzisz. Praca jest średnio ciężka, wiadomo jest hałas i zapylenie ale gdzie nie ma...Zarobki są różne i zależne od umiejętności, ale wiadomo na poczatku to najniższa krajowa, później można coś negocjować. Ogólnie to nikt z batem nad głową nie stoi choć bywają nerwowe sytuacje.

@Edyta

Obowiązki masz takie. Trzeba (usunięte przez administratora) jak robot. Miec nerwy ze stali, a to wszystko za najniższa krajową :)

Nie wiem totalny bałagan w firmie jak i w papierach tak i na hali produkcyjnej nie polecam firmy (usunięte przez administratora) najpierw każą robić badania a po wszystkim mówią pa pa na hali brudno, unosi się nieprzyjemny zapach,brak porządku

Były_niewolnik
@były pracownik

A gdzie kadrowa? Źle ludziom naliczają pensje urlopy... Masakra a szef widzi i nic nie zareaguje. Ludzie się zwalniają bo są oszukiwani przez pracodawcę. Pewnie to wszystko niedługo pójdzie w piz...

@Były_niewolnik

Pracownik musi dopełnić swoich obowiązków i pilnować podpisywania list obecności. Jeśli to jest poprawnie zrobione to pensja jest prawidłowa… Firma Promet zawsze wypłaca należne pracownikom kwoty i pensje są zawsze na czas, jeżeli nawet nastąpi pomyłka natychmiast jest poprawiana i wypłacane jest wyrównanie.

@pracownik
@Promet S.A.

Niestety to są totalne bzdury, co sie stało z tą firmą :(

@były pracownik

To zapylenie,a nie nieprzyjemny zapach!!!!!!!!!!!!!! Woły sie dla nich juz skonczyly!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) ,smrud,i w płucach kilo PYŁU!!!!!!!!!!!!--------ale jak to??????????? przeciez wszystko w normie!!!!!! hahhahahhaha

@@pracownik

Widzę że nie zgadzasz się z tą opinią, jakie jest więc Twoje zdanie na temat pracy w Promet? Napisz coś więcej na ten temat, jestem ciekaw czy warto tu aplikować, będę wdzięczny za odpowiedź.

@Marek

idz zobacz :P lub przewin opinie :)-nastepny z biura :)

sss
@Promet S.A.

Bzdura. Listopadową pensję z winy księgowej wypłacono mi z 3 tygodniowym opóźnieniem.

Malwina

Myślę że w firmie wszystko idzie do przodu i jest coraz lepiej. Nowa hala lepsze warunki pracy. Jeszcze będą nam zazdrościć z mana i pkc. Brawo prezes i dyrektor. Oby tak dalej.

hahahah
@Malwina

Ciekawe czego beda Wam pracownicy MAN zazdroscic?? hahahah Zapewne tych waszych podlych i niskich pensji

@hahahah

Prosze nie zwracać uwagi -bez sensu.Musza pisac bzdury!!!!! by jakoś to wygladalo bo opinia mniej niż 0 !!!!!!!! Caly czas ludzie odchodza!!!!!!!!!! tam nie ma nic!!!!!!!!!!!!! szmal za 10 lat pracy 2000 do reki a roboty za 5 :)

Nie wiem co się dzieje w tej firmie w papierach bałagan sami nie wiedzą co i jak czuje się (usunięte przez administratora) ze strony firmy kazali mi zrobić badania po czym powiedzieli mi do widzenia, ale stwierdziłem że gra nie jest warta świeczki na zakładzie panuje bród, bałagan, nieład osobiście nie polecam

Nowa

Ja jestem bardzo zadowolona, wszystko co było mówione na rekrutacji sprawdziło się. Atmosfera fajna, wynagrodzenie dobre no i umowa o pracę po miesiącu, tak jak było mówione! Pierwsze dni są ciężkie bo organizm musi się przyzwyczaić do wysiłku a później już z górki. Ja bardzo polecam!

Bambo

Tylko pogratulować

Kamil
@Nowa

Po miesiącu umowa o pracę ?(usunięte przez administratora)

@Nowa

Kto ci kazal napisac ta opinie,lub jakis pracownik biurowy... Jeżeli fascynuje cie na start najnizsza krajowa 15 zl/h.(usunięte przez administratora)

Kate

Zaczynaliśmy od 9 zł brutto...i była dyscyplina.a nie to co teraz...węźcie się kochani młodzi za pracę a nie tylko roszczenia i wymagania .pozdrawiam ze smutkiem.

@Kate

Zagadzam sie w 100 % za prace tak,lecz nie za tyranie jak w (usunięte przez administratora) za te smieszne pieniadze!!!!!!! Jeżeli by nie podnosili najnizesz krajowej to byscie zostali przy 9 brutto.to jest oczywiste!!!!!!! Sami dobrze wiecie jaka macie opinie.Nawet ukraina juz nie pracuje!!!!!!!!!!!! Jeżeli pracownik sie zwalnia lub nie przedluza umowy oferujecie wtedy jakis grosze typu 1-2 zl brutto :P:P.Lecz i tak praktycznie kazdy odchodzi bo wie jak jest , i nie widzi tam zadnej przyszlosci. Wiec "Kate" takie bajeczki to dziecku na dobranoc mowic!!!!!!! pozdrawiam !!!!!!

:-)
@Nowa

Dokładnie.umiala sobie wynegocjować ,jest dobrym pracownikiem, który zna się na pracy i zna swoją wartość to pewnie dostała po miesiącu umowę o pracę. Najbardziej narzekają Ci którzy od siebie dają najmniej. To nie jest tak,że pracownik będzie doceniany tylko dlatego,że jest. Pokaż co potrafisz i wtedy walcz o lepsze warunki pracy. Przychodzą ludzie którym zależy i z chęcią chcą się uczyć i takiego człowieka aż miło szkolić. Są i tacy do których się mówi (mam na myśli szkolenie) a oni patrzą na zegarek która to już godzina,bo poszedłby na przerwę albo do domu.w takim przypadku szkoda,że ten doświadczony traci czas,bo ani nowy nic nie przyswoi,ani doświadczony pracownik nie zrobi produkcji. Podsumowując... Jak ktoś chce,stara się to i lepsze warunki umowy łatwiej. Na początku nie jest łatwo,ale kwestia przyzwyczajenia. Pozdrawiam

@:-)

Piszesz takie bzdety,aż ze stołka spadlem :) Pewnie ktos z biura!!!!!!!!!!!!!!!! hahahhahahaha no nie moge!!!!!!!!!!! Ilu straszych stazem pracownikow odeszlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znalo sie na rzeczy!!!!!!! wiec nie pisz głupot bo kazdy kto pracowal lub pracuje wie jak jest...Pracujesz 10 lat i masz 2100 netto hahhahahahahahahah!!!!!

Pozatym tam kazdemu daja umowe ,bo nie ma kto tam pracowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrii z Ukrainu.

Witam wszystkich. Nie idźcie pracować w tej firmie, oszukują pracowników. Przyjechałem do tej firmy do pracy z Ukrainy i tego samego dnia wyjechał. Na skype, gdy byłem na Ukrainie umowa została z Markiem Jedlinski że będzie wszystko legalnie( Umowa o pracę) i mieszkanie też będzie dla mnie. Kiedy przyjechałem, to już nie na Umowie o pracę, a Umowa o zlecenie. Mieszkania też nie było, nie było, tylko za swoje pieniądze. A obiecał mi na pierwszy miesiąc 2250 brutto, na drugi więcej, jeśli będę dobrze pracować. W końcu ja Uznał swoje zarobki, i że w tej firmie zarobię 600 zł miesięcznie, że na Ukrainie w takiej samej firmie zarabiałem 1300 zł. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

@Andrii z Ukrainu.

A mowilem że taj jest?? (usunięte przez administratora)

Robert

Wiecie może, dlaczego tak jest, że rzekomo po podjęciu pracy w firmie Promet warunki pracy zaczynają wyglądać zupełnie inaczej, niż było to ustalane w trakcie rozmów? Mam nadzieję, że są to sporadyczne przypadki, które mają logiczne uzasadnienie. Jesteś w stanie stwierdzić, czemu tak się dzieje?

@Robert

Idz sam zobacz,nikomu tak nie uwierzysz jak sam nie zobaczysz :)

Czytelnik

Treść tę adresuję do osób, które są odpowiedzialne za przeprowadzoną rekrutację w m-cu maju 2019 na stanowisko ph. PROMET SA. W dobrym i profesjonalnym tonie jest podziękować i poinformować drogą elektroniczną o zakończeniu rekrutacji na w/w stanowisko. Wiele osób zadały sobie trud, aby w niej uczestniczyć dojeżdżając nawet dwieście kilometrów. Byłby to sympatyczny i profesjonalny gest. Takie zachowanie stanowiłoby o profesjonalnym przygotowaniu do przeprowadzenia rozmów. Mam nadzieję, że decydenci na przyszłość wezmą to pod uwagę.

@Czytelnik

Serdecznie przepraszamy za brak odpowiedzi, dostaliśmy bardzo dużo zgłoszeń na to stanowisko. Jesteśmy jeszcze w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Każdy kandydat, który wziął udział w rozmowie dostanie odpowiedź do końca tego tygodnia.

@Promet S.A.

hhahahahahah,jak zwykle klamanie w żywe oczy!!!! standart tej firmy.

Mamut
@007

Teraz nowa rekrutacja widzę na pracuj. Pl Sprzedawca z językiem niemieckim. Pani Helga zwolniona?

Helga - Dominika
@Mamut

Dominika (Helga też jest ok, jak Pan tak woli) nie została zwolniona tylko sama złożyła wypowiedzenie. Pozdrawiam Dominika

@Helga - Dominika

ludzie tam sami skladaja wypowiedzenie,czyli firma do (usunięte przez administratora) odradzam

@off play

Znasz może powody, dla których pracownicy zdecydowali się na złożenie wypowiedzenia? Na pewno taka sytuacja jest niepokojąca dla pracodawcy, więc zastanawiam się, czy firma Promet próbuje w jakiś sposób wpłynąć na to, aby pracownicy zmienili swoje zdanie?

@Helga - Dominika

Tobie Dominiczko tez proponuje opuscic bramy tej firmy.szkoda czasu!!!!!!!!!!!

play off

kasuja odpowiedzi szatany,podaj @

BK
@Robert

Każdy ma prawo złożyć wypowiedzenie i szukać pracy, która da mu satysfakcję. Wiele osób pracuje w tej firmie, są zadowoleni i zamierza pracować nadal. Trzeba szanować każdy wybór i nie oceniać…….

play off
@BK

hahahhahaha zadowoleni.mlodzi do przerwy pracuja i ida w piz......

@BK

Jesteś wśród osób, które wyrażają zadowolenie ze swojej pracy w firmie Promet? Jeżeli tak to z chęcią poznam Twoją szczegółową opinię. Mógłbyś ocenić warunki zatrudnienia oraz atmosferę, która tam panuje? Twoja opinia może rzucić nowe światło na postrzeganie tego miejsca pracy.

Firma KRZAK rozumiesz?????????????????????????????

@off play

Dalej nie rozumiem Twojego stwierdzenia "firma krzak"? Można rozumieć je dwojako, więc wolałbym się upewnić, co tym zdaniem chciałeś przekazać. Będziesz tak uprzejmy i zrobisz to w bardziej zrozumiały sposób? Będę wdzięczny.

Xxxx

Będą te podwyżki w czerwcu?

jhu
@Xxxx

tak normy

@Xxxx

Były zapowiedziane jakieś podwyżki? Jeżeli tak to moglibyście napisać coś więcej na ten temat? Jakiej wysokości miały one być oraz czy każdy zatrudniony pracownik w firmie Promet może liczyć na zwiększenie wynagrodzenia. Nie ukrywam, że zaciekawiła mnie ta informacja.

BB
@Paweł

Brawo za podwyżki, tak trzymać. Jeśli to będzie regularnie dwa razy w roku to jest na co czekać. Jeszcze raz brawo.

Xxxx

Kto jest zadowolony nikt nie jest zadowolony.robi się co raz gorzej. Śmieszne wypłaty a normy z kosmosu.Panu który to wymyślił życzę ze by pewnego sam stanol i pokazał jak się pracuje. Prędzej czy później i tak do tego dojdzie .skończy się jedzeniem pizzy

Agnieszka

Brawo Ja Brawo Promet super prezenty dla dzieci cola popcorn bilet to około 25zł super sprawa dla mojej 3 letniej córki z mopsu jako matka samotnie wychowująca dziecko dostałam 80zł to kupię dziecku kolorowankę kredki i jeszcze na jakąś książeczkę słodycze i śpiochy zostanie a tu super prezent się trafił pewnie małe dzieci wszystkie będą szczęśliwe no i rodzic musi dołożyć na bilet dla siebie czy to jest pomysł nowej p.kadrowej Rewelacja !!!

@Agnieszka

A mnie pomysł bardzo się podoba. Do tej pory nie było nic, teraz przynajmniej coś się dzieje odkąd jest nowa pani kadrowa ????

@Agnieszka

Pani Agnieszko Jeśli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolona po pierwsze dzieci coś dostały a po drugie ja mam dwoje dzieci w wieku powyżej 10 lat i taki prezent to super sprawa...jeśli mialabym zapłacić za dwa zestawy plus dwa bilety to koszt około 100zł...nie każdego stać na to....A jeśli chodzi o kupno biletu dla siebie to można iść we wtorek za 14.5 ....A dziecko będzie miało frajdę z oglądania bajki na wielkim ekranie....Pozdrawiam i mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić....

@Agnieszka

Wyncji ,Wyncji takich gratisów, a ludzie z podniecenia walcowke na maszyne beda nakladac ręcami :P

Pati
@007

Pani 80 zł z mopsu też zasponsorował Promet płacąc podatki.... Myśli Pani, że do budżetu państwa pieniądze spadają z nieba???? A tak na marginesie to dziecko bardziej ucieszy się z kina z Panią niż z nudnej kolorowanki.......

Amigo
@Pati

Kiedys było lepiej. Były imprezy integracyjne, ogniska. Chetnie bym się zintegrowal z Panią Kasia z eksportu.

Padre
@Agnieszka

bylo sie szanowac to i tatus by byl dla dziecka

Mariusz1568o9944

Nie polecam tam pracować nikomu nisko placa zero szacunku dla pracownika .jeszcze (usunięte przez administratora) 《 TALAR》

Marioooooo

Najgorsza praca w starachowicach kierownicy zero pojciec nikomu nie polecam tam robić mała płaca .

Xxxx

Ja to jestem ciekaw co z podwyższa w czerwcu

Alex

(usunięte przez administratora).nie polecam na prawdę szukajcie pracy w innym miejscu

Sebbb
@Alex

Wszyscy nowi kierownicy są beznadziejni. Nie wiem kto rekrutuje te osoby do pracy. Zamiast awansować starych dobrych pracowników znających się na robocie.

Artur

Kamil daruj sobie.....

Miłego dnia
@Alex

Artur gość był blisko,ale się pomylił."kupa złomu..""- co to za określenie? Raczej chodzilo mu o stal,że masz charakter ze stali. twardy,opanowany, dążący do wyznaczonego celu. Kierownik to nie kolega, kierownika nie musisz lubić,kierownika masz szanować. Gość Cię nie poleca...a to Ty w karcie menu jesteś? To jest produkcja a nie rurka z kremem. Tu kierownictwo podobnie jak pracownicy jest rozliczane z ilości wyprodukowanego i sprzedanego dobra a nie z ilości wypitych kaw czy opowiedzianych plotek. Domyślam się,że Alex już nie jest pracownikiem firmy stąd Jego żale. I prawdopodobnie zrezygnowano z Niego a nie on z pracy w firmie. Alex życzę Ci, żebyś w swojej karierze nigdy nie spotkał kierownika dziada. Ty chyba jeszcze mało w życiu widziałeś,skoro twierdzisz, że Artur jest złym kierownikiem. Podziękowali Ci,odbierz to jako doświadczenie,popracuj nad sobą a kiedyś wspomnisz" dziadostwo",że jednak nie byli tacy najgorsi.

@Alex

Artur haha co to za łogun on tam robi ze 2 lata.i na niczym sie nie zna (usunięte przez administratora)

@Miłego dnia

(usunięte przez administratora) !

Współpracownik
@BooM

Szkoda że tylko anonimowo jesteś odważny.... Jak to mówią : w internecie "rambo" a w realu "bambo".... Obrazasz tych którzy tam pracują. Może byli twoimi współpracownikami.(usunięte przez administratora)

Współpracownik
@BooM

Musisz powrócić do podstawówki bo nawet opini bez błędów napisać nie potrafisz.... Widać że miotają tobą emocje i to co piszesz jest mocno subiektywne i przesadzone. Druga sprawa to to że jesteś lub byłeś pracownikiem tej firmy krótko, coś od kogoś usłyszałeś i powielasz bezmyślnie. Zasady wynagradzania są jasne. Przecież każdy podpisuje umowe i ją czyta. Ty widocznie masz z tym problem...

@Współpracownik

Jestem pracownikiem tej firmy,i ta firma wprowadziła mnie w alkocholizm.nie da sie tam pić :)

@Współpracownik

tak jestem pracownikiem.tak mnie rujnuja tam emocje ze cale 8h trzeba pić.... i jarać ziolo :)

@BooM

Niezbyt śmieszne...czym tu się chwalić?...

Pracująca
@Alex

Wszystkie wpisy usuwają idioci. Tak boją się prawdy... Nowa pani kadrowa bez pojęcia. Po co tacy ludzie są zatrudniani. Problem żeby dostać zaświadczenie do szkoły itp...

Paula

Kate do roboty ,a nie tylko papieroski(usunięte przez administratora)brudne :P

Pablo

Nie ty jeden za nią szalejesz...

lole
@Pablo

Podoba mi się strasznie, szcególnie,że jest lekko puszysta :-)

Rambo
@lole

Ciekawe czy jest szansa się z nią umówić... Nie wiem czy kogoś ma a trochę nie mam odwagi...

Lopez Rodriguez
@Rambo

Puszysta Pięknotka :-* nie ma nikogo , bo szuka na Badoo :-) jest pięęęęknnaaa :-)

Lolek

Kilka babek uciekło stamtąd na MAN-a. No z ich opowieści wychodzi iż w firmie jest dość specyficznie ;-)

Albert

Cenzura gorsza niż za komuny.... Nie można prawdy napisać. Szkoda. Ciekawe za ile post będzie usunięty.

Pracownik firmy
@Albert

Panie Albercie, łatwo jest kogoś hejtować i obrażać ukrywając się za nickiem. Moim zdaniem tego typu komentarze powinny być usuwane i dobrze, że ma ktoś nad tym kontrole (każdy kto regularnie odwiedza to forum, wie o jakiego typu treści chodzi). Może zdradzi Pani swoją tożsamość to będzie możliwość napisania czegoś o Panu? Odnośmy się do siebie z szacunkiem i bądźmy dla siebie życzliwy to świat stanie się lepszy. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Panie Albercie

@Albert

Dyrektorek czeka na ludzi z Poligrafi.Nie doczekasz sie!!!!!!!!!!!

@Anna

Z przyjemnością informujemy iż udało się pozyskać specjalistów z tej branży, którzy rozpoczęli pracę w naszej firmie.

@Promet S.A.

Rozumiem tylko tacy pracownicy do pierwszej wyplaty hahahahah

@Promet S.A.

Rozumiem,lecz to pracownicy do pierwszej wyplaty !!!!! bo tacy ludzie tam przychodza.menele.

Marko
@Promet S.A.

Hahahaa. To już nawet nie jest śmieszne.

Marko
@Promet S.A.

Hahahaa. To już nawet nie jest śmieszne.

hoddogidoG
@Anna

Rozumiem,jak tacy specialisci przyszli za 15 brutto to sobie mozna wyobrazic co to za fachowcy :))))) od szklaneczki :):)

Diana
@Anna

Jak można kolegę z pracy wyzywać (usunięte przez administratora) Tylko dlatego że zatrudnił się później od Ciebie Anno. Jak się będziesz czuła jak zmienisz pracę na inną i stara kadra powie przyszła do nas pracować na pewno (usunięte przez administratora) Bo w każdej firmie większość pracowników uważa swoją pracę za najgorszą i firmę za najgorszą. I większość narzeka na pieniądze, bo w rzeczy samej są za małe. Ale pracować trzeba i mieć do Siebie szacunek. Zdrowia życzę. Pozdrawiam Menel

@Diana

Napisz do Rydzyka i wplac mu zebys miala życie wieczne.....przejdzie ci. Pisze co uwazam!!!!!

Damian

A mi się nawet podoba. Pracuje od niedawna i niejest najgorzej. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każda firma ma plusy i minusy.

Dolores
@Damian

haha ile zarobisz za miesiac pracy nawet 2000 pln nie wezmiesz,ale jak ci odpowiada tyrac za takie wynagrodzenie to tak trzymac.Pracujesz od niedawna mowisz..hmmm...Obecnie firma jest ograniczona z wydajnoascia oraz z praca z powodu przeprowadzek itd.Ale jak zacznie dzialac normalnie zobaczysz co to tyranie jak wól za 1700-1800zl.powidzenia.pamietaj zdrowia nie kupisz!!!!!!!

Zibi

Młodzi ludzie omijajcie tą firme . To jest firma w , której pracownik bezpośrednio produkcyjny zarabia mniej od sprztączki.

@Zibi

Zgadza sie. NAJLEPRZE jest to ze na umowie masz premie uznaniowa a nigdy jej nie dostaniesz :) w tej firmie ulubiency dyrekcji dostana pare groszy i to po cichu. Z zakazem mowienia na zakladzie. Haha

@Job

Szanowny Panie/Pani Job, Regulamin Wynagrodzeń naszej firmy szczegółowo określa zasady przyznawania premii. Premia jest przyznawana w oparciu o konkretne wskaźniki w sposób przejrzysty i obiektywny. Premia uznaniowa jest jedynie dodatkową możliwością wyróżnienia pracownika za specjalne, ponad przeciętne zaangażowanie w rozwój firmy.

@Promet S.A.

Haha bajeczki dla dzieci na dobranoc!!!!!!!!

Jadzia
@Zibi

Zibi,naucz się lepiej poprawnie pisać.

Kolezanka
@Zibi

Sprzataczka lata do biura z informacjami dlatego tyle ma :)

@Kolezanka

Ktoś mądry kiedyś powiedział,że w pracy nie ma koleżanek,kolegów,tylko znajome twarze....I się nie mylił.A jeżeli jesteś szczęśliwy (a),wypisując takie bzdury...to życzę dalej takiego "szczęścia".

kolezanka

Dziekuje :P

Oloooo
@Zibi

Bo pani sprzataczka robi swoje

paula
@Oloooo

Dewoci cale 8h mocher.

Zostaw merytoryczną opinię o Promet S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Promet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Promet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promet S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promet S.A.?

Kandydaci do pracy w Promet S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promet S.A.