Promet S.A.

Opinie o Promet S.A.

Miro

Wspaniała jest ta (usunięte przez administratora).

Sebbb
@Miro

Pani Kasia fajeczke jest najfajniejsza...

Kapryśna Zuzia

Firma Promet wprowadza w 2019 roku nowy program strategiczny , (usunięte przez administratora) +" każdy kto złoży wypowiedzenie i ma chody dostaje 2 zł podwyżki, potem wystarczy wycofać wypowiedzenie i wszystko gra takie jaja .....zaznaczam ten program dostępny tylko dla wybrańców bez honoru i dupowłazów

Krycha z krychy

Firma mniej niz zero!!!!!!!!!!!!!!

wafios

Praca ciężka. Wszędzie smar i pył aż ciężko oddychać,hałas trudny do opisania. Nie polecam . (usunięte przez administratora)Reszta ludzi w porządku.

Anusiak

Teraz to pojechali. Wnioski o podwyżki poszły do kosza. Za dużo było chętnych. Kadrowa przestała przyjmować wnioski po dwóch dniach. A miało być tak dobrze. Ludzie nadal odchodzą ????????????

@Anusiak

Szanowny/a Pani/Pan Anusiak, bardzo proszę nie opisywać fałszywych zdarzeń. Żadne wnioski nie poszły do kosza!!!!. Pracownik odpowiedzialny za kadry – do którego zgodnie z obowiązującym Regulaminem składane są wnioski- przestał przyjmować wnioski bezpośrednio od pracowników. Zgodnie bowiem z nowym Regulaminem Wynagrodzeń wnioski o zmiany stanowisk bądź wynagrodzenia na kolejny rok składane są przez Kierowników wraz z uzasadnieniem i opinią a nie przez pracowników. Ponieważ są to nowe regulacje nie wszyscy na początku dokładnie je zrozumieli co spowodowało iż pracownicy samodzielnie zaczęli wnioskować o zmianę swojego wynagrodzenia na rok 2019. Niezwłocznie została udzielona informacja iż wnioski mają być składane przez Kierowników i od tego momentu pracownik odpowiedzialny za kadry nie będzie przyjmował wniosków od pracowników a od Kierowników. Przyznają Państwo, iż nie jest to tożsame z wyrzuceniem wniosków do kosza i rzeczywistość przedstawia się zupełnie inaczej. Dlatego między innymi tak ważne jest aby nie kształtować naszych opinii na podstawie zniekształconych źródeł informacji :)

Zakładowiczka
@Promet S.A.

Nowe regulacje ???? , samodzielnie zaczęli składać ???? kogo mamicie??? mogę dodać zdjęcie ogłoszenia na który pisze iż pracownicy mogą składać wnioski o zmianę stanowiska i płacy do 20 listopada aleee dwa dni po ogłoszeniu 15 listopada zostało zdjęte i już wszystko jest nie aktualne , kogo kłamcy oszukujecie!!!! z socjalu na Święta od 100 do 300 oczywiście brutto to po jakieś 70 do 210 zł żenada ale w biurze wszystko z klasą za ich orły gazele diamenty :) szkolenia kadry w europie , kursy j.angielskiego by umożliwić drogę awansu , no i kaska pan wielki dyrektor 170 tysięcy rocznie a pracownik 1800 zł

@Zakładowiczka

Szanowna Pani Zakładowiczka, podawanie informacji o wynagrodzeniu innej osoby w firmie Promet jest naruszeniem przepisów powszechnie obowiązującego prawa w zakresie ochrony danych osobowych, tym bardziej jeśli dodatkowo te dane są nieprawdziwe. Jest to naruszenie które może podlegać prawnej weryfikacji. W przedmiocie funduszu Świadczeń Socjalnych – Fundusz ten został wprowadzony od tego roku zgodnie z sugestiami pracowników a także możliwościami finansowymi Spółki. Nie był to zresztą jedyny dodatkowy składnik finansowy przyznany pracownikom. Rozumiem z Pani wypowiedzi, iż wolała Pani sytuację poprzednią czyli kiedy to funduszu nie było. Uczestniczenie w przyznaniu świątecznych świadczeń jest dobrowolne i oczywiście nie musi Pani składać wniosku o przyznanie 300 zł skoro jest to dla Pani kwota żenująca. Co do szkoleń – tak faktycznie rozwój naszych pracowników jest dla nas bardzo ważny !!!.

@Promet S.A.

ciekawe ile Pan/i placa za wypisywanie tych (usunięte przez administratora) (odpowiedzi ). hahahahhahah tragednia.klamanie w zywe oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Promet S.A.

Wszystko fajnie opisane.Lecz za wczesniejszego Prezesa wszytsko bylo możliwe.Terazniejszego nie da rady zarobic.pozdrawiam

Pracuje w Promet już jakiś czas. Na początku faktycznie musisz poznać zaklad I pracowników a pózniej to już leci. Przeciez jak nie pasuje to mozna zmienić zakład - ja zmieniłem i przyszedłem do prometu/ kurde - mozecie uwierzyć, ze tu jest lepiej!!! jak ktos nie pracowal w innych "tych wspaniałych zakładach" to bedzie narzekał na ta firmę. Ludzie ....tu na prawde da sie normalnie pracować. Atmosfera - fajna a pracowac wszedzie trza - za darmoche nic niema

Jak ci praca pasuje za 15-16 zl brutto na godzine to czemu nie... :)

Pablo
@Anna

Więcej kierowników niż pracowników... Dyrektor prezes kierownik zastępca kierownika brygadzista zastępca brygadzisty technolog zastępca technologa opymalizator mistrz i 1szary pracownik. Niech oni staną przy maszynie i robota bedzie szła... Przyszłości dobrej niestety nie wróżę...

@Pablo

haha tam wiecej ludzi do drygowania niz do roboty.czarnogrod!!!!!

Janusz

Witam. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu jako automatyk i czy w zakładzie panują bardzo szkodliwe dla zdrowia warunki? Czy jest praca w nadgodzinach liczbowych na tym stanowisku?

@Janusz

Szanowny Panie Januszu, Stanowisko o które Pan pyta zajmuje się min. planowaniem i implementacją nowych rozwiązań technologicznych, a także usprawnianiem istniejących. Wśród zadań jest również usuwanie awarii i bieżący nadzór nad urządzeniami, programowanie tych urządzeń i sterowników. Przy nowych inwestycjach daje możliwość rozwoju i poznania nowej technologii. Serdecznie zachęcam do złożenia aplikacji.

Job
@Janusz

Panie Januszu szkoda nerwow i czasu na ta firme:) Tam jest jeden automatyk ktory chroniony jest immunitetem leipej niz prezydent USA.Co do usowania usterek w maszynach zgadza sie lepiej dla firmy liczy sie jak by Pan usunol ja w 1 sekunde. Inaczej bedzoe mial Pan durekcie nad golowa i poganianie! Ogolnie nie polecam odradzam. Jest wiele firm godnych uwagi za dobre pieniadze. Bo tam tylko nerwica i garb pozdrawiam!!!!

Automatyk
@Janusz

Witam,jeśli chodzi o utrzymanie ruchu według zachęcającej wypowiedzi JOB zapraszam na stanowisko automatyka to też Pan dostanie immunitet USA :) A tak na poważnie to w firmie występuje zapylenie i hałas. Jednym to przeszkadza bardziej innym mniej, generalnie da się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o tempo pracy to jest normalne, w firmie staramy się wkładać dużo własnej inicjatywy w indywidualne projekty i rozwiązania. Pracy jest dużo ale nic na siłę. Podstawą jest określenie swoich umiejętności i chęć nauki i rozwoju. Są tacy ludzie którzy chcą pracować jako automatyk a mają problem połączyć prawo/lewo na stycznikach o programowaniu jakiegoś PLC nie wspomnę. Praca ogólnie ciekawa i rozwojowa ale dla chcących się rozwijać i uczyć, niestety samo nic się w przyrodzie nie dzieje i żeby coś zyskać to trzeba coś dać, tyczy się to tak samo wynagrodzenia, im więcej własnej inicjatywy i zaangażowania tym lepsze zarobki. Pracy jest dużo i nadgodziny są jak najbardziej możliwe ale nie ma przymusu. Ogólnie atmosfera jest dobra i zawsze jak coś potrzeba, czy wolne czy coś załatwić to tak się dogadujemy żeby pomóc. Praca na 2 zmiany. Mam nadzieję że pomogłem.

Lornet

100-200-300( brutto) pln na Swieta. Paranoja!!!! Pracujesz 10 lat i dostajesz zapomogi na swieta 300 pln brutto hhahahahha.Tragednia. Dyrekcja musi sie nażreć i dostac podwyzki premii ponad 10 k za rok :) Nie polecam!!!! Hindusow sobie nazwoscie bo nie dlugo bedziecie zapieprzac sami.Razem z Dyrektorkiem z 30 kg nadwaga po sloikach!!!!

@Lornet

Szanowny Panie/Pani Lornet, firma przeznaczyła pierwszy raz dodatkowe środki na premie świąteczne. Ponad 60% załogi otrzymało w ją w wysokości 300 zł brutto. Nie jest to mała kwota. Jednak jeśli dla Pana/Pani jest to nic nie warty pieniądz to oczywiście jest to miejsce gdzie można taka opinię zostawić, i pozostaje się cieszyć, iż powodzi się tak dobrze że takie 300 zł nie ma znaczenia. Natomiast obrażanie na forum innych osób jest zwykłym chamstwem a dodatkowo robienie tego anonimowo ukrywając się za Nickiem jest zwykłym tchórzostwem.

@Promet S.A.

Z biura tez dostali po 300 zl brutto hahahahahahah ?????????????????????masakra z patologia!!!!!!!!

Jogi
@Promet S.A.

Jeśli kwota 300 zł brutto jest wysoka to nie chcę myśleć jakie pensje mają wasi pracownicy

@Jogi

Takie ze pracujesz 10 lat i ledwo co 2000wpadnie :)

Jogi
@Lornet

To trzeba zmienić pracę. Jest jej teraz dużo w Starachowicach.

Zibi

Aktualność
Jak co roku nasza Firma wzięła udział w świątecznej akcji Szlachetna Paczka. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy zaangażowali się w ten szczególny sposób i wraz z Firmą przyczynili się do uśmiechu na twarzach tych którzy go tak bardzo potrzebują. Dziękujemy.

Aktualność
2019

Szanowni Państwo,

Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu, wzajemnej życzliwości i powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, jednym słowem wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku 2019 składa Firma PROMET SA.
Anusiak

I w tych premiach jest jeszcze socjal !!!.atmosfera robi się slaba

Arkadiusz

Najlepsze są dziunie z biura które co pół godziny chodzą na fajkę. Masakra że ktoś z tym nie zrobi porządku...z 8 godzin siedzą połowę na papierosie.

A tak
@Arkadiusz

Na stanowiska w biurze oferty zawsze są na portalach ogólnodostępnych. Każdy może złożyć aplikację i przejść rozmowy rekrutacyjne. Następnie siedzieć przy biurku, to że Pana kompetencje są za niskie, radzę się dokształcić i szukać miejsca za biurkiem.

@Arkadiusz

A tam takie osoby wykrztalcone za biurkiem siedza ze ola boggggggaaaaaaaaaaa.po zawodowce.hahaha

@Arkadiusz

oni sa tak Panie wyszkrztalceni ze pożal sie Bożę !!!!

Ktoś
@ozone

ozone najważniejsze, że po Pańskiej pisowni widać, że jest Pan wykształcony. Proponowałbym popracować nad własnym stylem wypowiedzi i wykształceniem, a dopiero później zabraniem się za krytykę innych.

@Ktoś

A to Pani po sklepie mięsnym???????? :P

@Arkadiusz

Już nie ma i nie bedzie!!!!!!!!!!

ONA

W Promecie to dobrze ...już było...serce pęka co teraz się dzieje!!!Staczamy się po równi pochyłej.Starzy pracownicy,żerelni,nie mogą już na to patrzyć.Coś strasznego.Gfzie ten stary dobry Promet?Pytam.No gdzie?

bela

Chciałem podejść z CV do tej firmy. Ale widzę dużo niepochlebnych opinii na jej temat. Jak tam jest w rzeczywistości? Jak przełożeni? Są w porządku wobec pracowników? Jak zarobki na początku i warunki pracy?

@bela

zarobki 14-15 zl na start,reszta kicha .pozdrawiam.odradzam

@bela

Szanowny Panie/Pani Bela, serdecznie zapraszamy do naszej firmy i samemu dokonania oceny czy jest to pracodawca, który spełnia Pana/Pani oczekiwania. Portal Gowork jest miejscem gdzie każdy może pozostawić swoja opinię i jesteśmy na nie otwarci, niestety jak to wynika z naszej ludzkiej natury na ogół piszemy jak nam coś nie odpowiada natomiast gdy jesteśmy zadowoleni to po prostu się tym cieszymy i niekoniecznie o tym piszemy :) Wierzę, że spełnimy Pana/Pani oczekiwania.

@Promet S.A.

hahahha Pracowalem w tym dziadostwie. jak jeszcze Pan/i nie wiedziala ze taka firma nawet istnieje.wyrwalem sie z tego kolchozu!!!! tyle ludzi pisze o sytuacji,wiec kogo wy chcecie omamic!!!!Inne firmy na start daja 2500 na reke.tam 14-15 brutto. masakra.no ale coz na wiecej nie ma co liczyć.nie dlucho powietrze bedzie tam pracowac.pozdrawiam

Pani W

nie warto tam pracować ponieważ jest tak najpierw przez pierwszy miesiąc jesteś cacy fajny super nikt na ciebie nie krzyknie każdy cię chwali ale już po miesiącu nie jest tak fajnie i bańka pryska jesteś poniżany wyzywany kierownictwo żąda od Ciebie 200 procent normy a najlepiej żebyś nie wychodził wcale do domu tylko robił robił robił.....A urlop takie słowo w ogóle w tym zakładzie nie istnieje.Masz być dostępny 24h przez 7 dni w tygodniu.A wspomniesz coś o podwyżce to niestety następnego dnia czeka na Ciebie wypowiedzenie.Lub cudowny pan dyrektor powie że będą na pewno podwyżki tylko żeby dać szansę zakładowi bo na razie ich nie stać na podwyżkę.Trzeba omijać szerokim łukiem tą firmę

@Pani W

Szanowna Pani W, każdy ma prawo do subiektywnej oceny, proszę jednak odnosić się do faktów. Nikt nigdy nie otrzymał w naszej firmie wypowiedzenia za to iż poprosił o podwyżkę. Przyczynami wypowiedzenia są zawsze realne powody związane z niewykonywaniem umówionych obowiązków bądź nie przestrzeganiem obowiązujących regulacji ( jeśli chodzi oczywiście o stronę pracodawcy). Firma w ciągu ostatnich kilku miesięcy wdrożyła pakiet finansowy spełniający w większości oczekiwania pracowników i rynku. W zakładzie rozpoczęto również sporo inicjatyw min. Dzień Dziecka, Akademia Lidera. Firma przestrzega obowiązujących przepisów i nie ma mowy aby od pracowników oczekiwano pracy non stop. Nie ma również problemu z uzyskaniem zaplanowanego urlopu a także skorzystania z przysługującego prawa do urlopu na żądanie gdy zaskoczą nas jakieś losowe sytuacje. Zdarzają się jednak osoby, które niestety traktują cały urlop jak urlop na żądanie nie uwzględniając ani potrzeb kolegów z zespołu jak np. planowanych urlopów innych osób ani zaplanowanych planów produkcji. Szanujemy Państwa opinie jednak nie chcemy i nie możemy oczywiście nikogo zmuszać do pracy w firmie która nie spełnia jego oczekiwań.

@Pani W

No trzeba TESLE splacac to jak dla ludzi podwyzki.Zyd. to Zyd

@Promet S.A.

haha zerujecie na ludziach ile sie da!!!!! a te wasze obiecanki to prosze pisac na papierze toaletowym!!!!!Ukraincy nie chcieli nawet tam pracowac !!!!!Ludzie tylko nie Promet jest wiele firm w ktorych da sie zarobic oraz byc docenionym.pozdrawiam tam sie dba o wlasna (usunięte przez administratora) nie o czlowieka!

@Pani W

Trzeba TESLE splacac to o jakich podwyżkach tam.marzenia!!!! hahahah (usunięte przez administratora)

@sexuulog

Szanowny Panie Sexuulog, kulturę firmy i atmosferę w której się pracuje tworzą przede wszystkim ludzie w tym również Pan. Używanie na forum porównań typu "Żyd" uwłacza zarówno kulturze żydowskiej jak i naszej własnej, pokazując niestety jej gorszą stronę. Jeśli nie odpowiada Panu praca w firmie, cóż przykro nam i życzymy powodzenia w innej.

@Promet S.A.

Kazdy dobrze wie jak tam jest!!!! ?I prosze tutaj bez sciemniania!!!!!!!!!!!!!!hahahahaha Kłamstwo w zywe oczy!!!!!!!!!!! Nie pozdrawiam. Tyle w temacie!!!!!!

PZ

Wszystkie negatywne komentarze są jak najbardziej prawdziwe te pisane pozytywy żałosne pisane przez osoby tzw lizi (usunięte przez administratora) pisane poto by sie przypodobać kierownictwu a i tak są kopani po (usunięte przez administratora) ale tacy terz istnieją plujesz im w twarz a oni i twierdzą że pada nie raz padały obelgi na pracownika a zwolnienie z tego syfu tylko karnie jak większość która odeszla jesli ktos lubi SADO-MASO ZAPRASZAMY DO PROMETU SATYSFAKCJA GWARANTOWANA.

@PZ

Szanowny/a Pani Panie PZ, przykro nam, iż czuje się Pan/Pani tak sfrustrowany. Przykro nam również, iż nie ma Pan/Pani odwagi przyjść i porozmawiać natomiast ma Pan/Pani "odwagę" oczerniać kolegów i koleżanki oraz firmę w której Pan pracuje ale tylko anonimowo !!! To bardzo łatwe ale też bardzo nieuczciwe - ale tacy też istnieją.

XXXX

(usunięte przez administratora)firma a kierownictwo jeszcze gorsze

piwko

odnosnie tych nieszczesnych wnioskow o podwyzke nik nie zrozumial zle. ludzie skladali bo tak bylo napisane. nie robcie z waszej zalogi idiotow

I gdzie te zmiany to jo sie pytom :):):):):P:P:P:P:):):P:P:P

Szanowny Pracowniku. przykro nam, iż nie dostrzega Pan/Pani zmian :), a przecież dzieje się dużo :):)

xxx:)xxx
@Promet S.A.

Duży to jest przemial ludzi w tej firmie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Promet S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w Promet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Promet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promet S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promet S.A.?

Kandydaci do pracy w Promet S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promet S.A.