marbo

Starachowice

Opinie o marbo

Smutny

UWAGA na podpierdalacza z magazynu!!!

J.g.

prawda ludzie nie są równo traktowani przez niektórych przełożonych

Robol

Wyplaty sa na czas ale niestety zarobki niski. Najnizsza krajowa na konto reszta pod stolem. Kierownik zmiany Damian to swietny czlowiek czego nie mozna powiedziec o kierowniku produkcji J.J. Kto nie jest jego kolega albo nie wchodzi mu w tylek nie ma co liczyc na lepsze warunki.

J.g.

Ta firma powinna mieć nazwę Marbo i koledzy Jacka z Cersanitu.

ja

Pracuje już parę lat widziałem dużo zmian w tej firmie dobrych i złych lecz teraz najbardziej irytująca mnie sprawą jest to ze obecny korownik zakładu J.J. przyjmuje do pracy osoby z poprzedniego zakładu (kolegów) oferując im wyższe wynagrodzenie niż osoba pracującym w zakładzie parę ładnych lat ,uzasadnia to ich doświadczeniem ,lecz tak naprawdę osoby te wszystkiego muszą się uczyć ,od kąt został kierownikiem połowa osób które zatrudnił pochodzą z jego poprzedniej pracy około 10-15 osób jest to dyskryminacja

....
@ja 27.01.2017 21:07

Zgadzam się z Toba... wywyzsza swoich ludzi których sam ściągnął z CERSANITU!!!!!

zmarzniety

zimno idzie zamarznąć... grzeja by oszczedzac wegiel.. a w niektorych miejcach brak wog ogrzewania... ludzi maja za nic a sami siedza za biureczkiem w ciepłych pomieszczeniach.. a Ty bedziesz pracował a raczej biegał to Ci moze bedzie ciepło

Pan

Chciałeś trzepac kasę a bawiłes się kierownika [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Ziom
@pracownik 14.12.2016 13:47
atmosfera ok,mozna robic nadgodziny, firma szybko sie rozwija, wiec nie ma obaw o prace. jak sie starasz, zarobisz...

Gówno... starasz montaż walą w chuja ich nadgodziny to fikcja kasę biją.... starasz chyba kierownikowi gałę robisz... temu pseudo kierownikowi bizonowi

Lala
@pracownik 14.12.2016 13:47

Murzynie

Prod.

Praca nawet spoko.. choć ludzie nie są traktowani równo... pracownicy z dłuższym stażem zarabiają mniej od nowych podaje przykład kurdupel z wózka p.H chwilowo zagościł na magazynie nie wytrzymał tempa chłopaków .. a oni nie lubią opierdalaczy jeszcze zatrudnionych po znajomości z kierownikiem... kolega robiący to co on powiedzieć nie można bo robi znacznie więcej zarabia mniej....

lab

Praca ok, bez stresu, wynagrodzenie ciut wyższe niż oferowali mi w innych firmach w starachowicach na tym samym stanowisku(pracownik produkcji)

M.w.g

Ogólnie to praca jak wszystkie najniższa krajowa na papierze i do ręki ochlapy chyba że jesteś kolegą kierownika który zrobił ze swojego jednego kolegi kierownika magazynu ogólnie to nie polecam tego pracodawcy a szczególnie kierownika J.J i jego kolegi zawsze jeżdżą razem

ona
@M.w.g 20.08.2016 14:36

Ja pracuję już kilka lat, jak się starasz i chce ci się to masz. Nikt Cie nie posadzi bo masz ładne oczy,ale robota ok, bez zbędnego stresu. Jak nie polecasz pracodawcy to odejdź , daj innym zarobić i nie mieszaj... Oczywiście zawsze są jakieś minusy, nie można wszystkim dogodzić, ale jak na tą chwilę nie ma co narzekać. Trzeba być niespełna rozumu aby oceniać kogoś bo z kimś jeździ...chyba że żal Ci d..ę ściska , masz coś na sumieniu i nie chce ci się robić.

mariusz
@janusz 24.11.2016 20:01
praca nie jest trudna zarobki tez dobre ludzie zależy gdzie trafi jak w każdym zakładzie są donosiciele i i świnię ( utr...

zależy na jakim dziele jesteś ale masz rację jak na wejściu się nie spodobasz to sobie będą Ciebie robić żarty i podkładać świnię

onnn

kolego ciekawy jestem co tam tak podobalo ci sie w tej pracy?moze te zamontowane kamerki na calym zakladzie?

Zostaw opinię o marbo - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marbo