marbo

Starachowice

Opinie o marbo

Renata

@Pytający, pytałeś, bo byłeś zainteresowany pracą w marbo, czy po prostu z ciekawości? Jeśli to pierwsze, to czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? @Kogut, a czy mógłbyś powiedzieć na podstawie jakiej umowy pracuje się w marbo? Czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? @:), dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity?

Pytający

Ostatnio często pojawia się ogłoszenie na konstruktora lub technologa. Jakie zarobki czy taka duża rotacja czy firma się rozrasta

JJ
@Pytający 07.03.2018 23:14

katastrofa

Renata

@anonymous, @Pracownik Marbo, czy możecie napisać, o co dokładnie chodzi? Jak aktualnie wygląda sytuacja w marbo? @:), rozumiem, że pracujesz w marbo, tak? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje marbo? @Kogut, a Ty? Pracujesz w marbo? Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu?

@Renata 26.03.2018 10:53

@Renata +terminowe wynagrodzenie +miła atmosfera +firma się rozwija takze pracy pewnie nie braknie :) +mozliwosc robienia nadgodzin - zarobki moglyby być lepsze;)

Kogut

Kajman to w porządku człek i mój człowiek !

anonymous

Ciekawe czy Dyrekcja i Kierownictwo będzie nadal paliła głupa jak zakończy się postępowanie w Urzędzie celnym i zaczną wzywać świadków do sądu w celu potwierdzania zeznań, w czasie których pracownicy generalnie kłamali na prośbę/groźbę przełożonych - a za to grozi do 3 lat i grzywna do 5000 zł. Ciekawe czy nadal będą twierdzić że nic im nie udowodniom ?

Kogut

ja też nie będę (usunięte przez administratora) mam

Wykorzystują trudną sytuację na rynku pracy. Można z pracownikiem robić co tylko się chce, i tak nie odejdzie... Na szczęście się to zmienia, a te wszystkie cwaniaczki bekną za to...

xyz

Praca za takie pieniądze uwłacza godności ludzkiej.

stary

Zmienia sie na lepsze,,pozbywaja sie w koncu najwiekszych nierobow i chamow

A jednak troche racji ktos ma .zresztą tu wszystko jest prawdą :)

K.g

W każdym wpisie jest ziarno prawdy

Bili
@:) 23.02.2018 16:42

Nie kazdy jak Ty siedzi na pupie klepie po pleckach oszolomie j..

J.g.

prawda ludzie nie są równo traktowani przez niektórych przełożonych

@:) 25.02.2018 09:04

Na nasze szczescie tych oszolomow coraz mniej

ja

Pracuje już parę lat widziałem dużo zmian w tej firmie dobrych i złych lecz teraz najbardziej irytująca mnie sprawą jest to ze obecny korownik zakładu J.J. przyjmuje do pracy osoby z poprzedniego zakładu (kolegów) oferując im wyższe wynagrodzenie niż osoba pracującym w zakładzie parę ładnych lat ,uzasadnia to ich doświadczeniem ,lecz tak naprawdę osoby te wszystkiego muszą się uczyć ,od kąt został kierownikiem połowa osób które zatrudnił pochodzą z jego poprzedniej pracy około 10-15 osób jest to dyskryminacja

@ja 27.01.2017 21:07

zamiast narzekac,zacznijcie sie przykladac.sa co jakis czas rekrutacje wewnetrzne na brygadziste dzialu i jak przychodzi co do czego to wiekszosc rece rozklada i nie chce wziac na siebie zadnej odpowiedzialnosci.jest sporo starszych ludzi,ktorzy swoja robote dobrze wykonuja.

Cezary

Marbo ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zasłużyli sobie na nią!!!

Tutejszy

Państwo dyrektorstwo weźcie sobie do serca te uwagi i zacznijcie uczciwie i z szacunkiem traktować pracowników. Mnóstwo ogłoszeń ostatnio pojawiło się do pracy w waszej firmie czyżby ludzie przejrzeli na oczy i zaczęli odchodzić czy może wy szukacie tzw co to nie będą narzekać na zarobki i ich zle traktowanie.

rrrr

praca na magazynie taka se.. musisz recznie dzwigac paczki po 40 kg.. zima zimno.. placa najnizsza reszta do reki.. choc juz akcja była jak słuzba celna wpadla i nic ich to nie nauczyło.. kierownik chodzi i rozdaje kase patrzec jak ich dojada 2 raz... nie dadza ludzia normalnej umowy by wszystko wplywalo na konto bankowe

Janek

Witam. Jakie zarobki w biurze jako np konstruktor lub technolog?

R.r

Jakie zarobki na magazynie może ktoś się wypowie.

Smutny

UWAGA na podpierdalacza z magazynu!!!

Robol

Wyplaty sa na czas ale niestety zarobki niski. Najnizsza krajowa na konto reszta pod stolem. Kierownik zmiany Damian to swietny czlowiek czego nie mozna powiedziec o kierowniku produkcji J.J. Kto nie jest jego kolega albo nie wchodzi mu w tylek nie ma co liczyc na lepsze warunki.

J.g.

Ta firma powinna mieć nazwę Marbo i koledzy Jacka z Cersanitu.

zmarzniety

zimno idzie zamarznąć... grzeja by oszczedzac wegiel.. a w niektorych miejcach brak wog ogrzewania... ludzi maja za nic a sami siedza za biureczkiem w ciepłych pomieszczeniach.. a Ty bedziesz pracował a raczej biegał to Ci moze bedzie ciepło

Pan

Chciałeś trzepac kasę a bawiłes się kierownika [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

atmosfera ok,mozna robic nadgodziny, firma szybko sie rozwija, wiec nie ma obaw o prace. jak sie starasz, zarobisz

Prod.

Praca nawet spoko.. choć ludzie nie są traktowani równo... pracownicy z dłuższym stażem zarabiają mniej od nowych podaje przykład kurdupel z wózka p.H chwilowo zagościł na magazynie nie wytrzymał tempa chłopaków .. a oni nie lubią opierdalaczy jeszcze zatrudnionych po znajomości z kierownikiem... kolega robiący to co on powiedzieć nie można bo robi znacznie więcej zarabia mniej....

lab

Praca ok, bez stresu, wynagrodzenie ciut wyższe niż oferowali mi w innych firmach w starachowicach na tym samym stanowisku(pracownik produkcji)

M.w.g

Ogólnie to praca jak wszystkie najniższa krajowa na papierze i do ręki ochlapy chyba że jesteś kolegą kierownika który zrobił ze swojego jednego kolegi kierownika magazynu ogólnie to nie polecam tego pracodawcy a szczególnie kierownika J.J i jego kolegi zawsze jeżdżą razem

mariusz
@janusz 24.11.2016 20:01

zależy na jakim dziele jesteś ale masz rację jak na wejściu się nie spodobasz to sobie będą Ciebie robić żarty i podkładać świnię

onnn

kolego ciekawy jestem co tam tak podobalo ci sie w tej pracy?moze te zamontowane kamerki na calym zakladzie?

Zostaw opinię o marbo - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marbo