Opinie o Phu Trans Tom Adrian Tomczyk w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Phu Trans Tom Adrian Tomczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Phu Trans Tom Adrian Tomczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Trans Tom Adrian Tomczyk w Straszyn

Mirosław

Ktoś wspomniał o karach finansowych zawartych w umowie. Często są stosowane wobec pracowników czy tylko w ostateczności? W razie czego jak duże są te potrącenia?

@Mirosław

Nie marnuj sobie życia i nerwów na tę pracę . Potrącenia są za wszystko .

@Mirosław

W zależności od wyrządzonej szkody,sytuacji itp. Każda sprawa rozpatrywana indywidualnie. Każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny. Każdy odpowiada za powierzone mienie zgodnie z podpisanymi dokumentami i przepisami prawa. Rzecz chyba naturalna. Ale są i tacy co Tu piszą wielce pokrzywdzeni... Może wypowiedzą się za co zostali obciązeni? Od przeszło roku brak szkód w firmie.. Wcześniej bywało kilkanaście w skali roku.. Świadczy to o tym że słabe ogniwa zostały wyeliminowane i od ponad 1,5 roku spokój ????. (usunięte przez administratora)

@Trans szajs

Praca jak w każdej dystrybucji paletowej. Jak ktoś nie myśli to później płacz bo zabrał uszkodzony towar z magazynu,a powinno się ten fakt zgłosić. Były słabe ogniwa co robiły szkody na autach i towarze.. Teraz spokój załoga fest to i szkód w towarze i na pojazdach brak.. Zapraszamy do rozmów z chłopaki którzy od kilku lat pracują. Wypowiedzą się najlepiej.. Powiedzą jakie asy przychodziły do pracy..

Karolinka
@Trans szajs

Wypunktuj kolego proszę za co te potrącenia

Ja Nowy wpis

Wracając do tematu uszkodzeń w skali roku.. Kilkanaście to z tytułu uszkodzeń mienia z powodu niewłaściwego użytkowania.. Można podciągnąć pod razace niedbalstwa.. A tego to nawet firmy ubezpieczeniowe wielokrotnie nie obejmują w zakresie swoich usług. Łatwo postawić się z pozycji pokrzywdzonego pracownika. Często taka osoba nie potrafi znieść krytyki przyjąć odpowiedzialności za swoje niedbalstwo, bezmyślność. Przykładów można mnożyć w tysiącach. Dlatego te osoby już nie pracują tylko szukają zrozumienia pocieszenia na takich forach. Kolejna kwestia to uszkodzenia towaru z powodu niewłaściwego transportu, nie obejrzenia pobieranej przesyłki z magazynu która później okazuje się być uszkodzona. Za towar pobrany z magazynu przez kierowcę jest odpowiedzialny kierowca do momentu rozladunku nikt inny. I tak samo mówią przepisy prawa. Problem jest, że cześć osób tego nie rozumie nie czyta dokumentów, które podpisuje, przecież nikt do niczego nie zmusza,a osoby zatrudniane oświadczają ze jest im znane..do czasu wypadku, szkody. Można tak pisać bez końca ale to i tak zawsze pracodawca będzie ten zły.. Niestety polskie przepisy prawa pracy są jakie są. Zawsze jest sąd i tam kilka spraw już wygranych. Takie realia. Więc najlepiej szukać wiarygodnych źródeł na temat pracodawców, a nie poprzez tego typu fora gdzie jest rzesza dlustratow, którym w życiu nie wyszło.

Ja Nowy wpis

Typowa dystrybucja

Byly Nowy wpis

Pracowałem, widziałem jacy kandydaci przychodzili.. Czasami bez komentarza

Czasami lekko nie jest. Praca fizyczna, ale pieniądze z nieba nie spadają. Dla uczciwych nie bojących się pracy polecam, można zarobić. Każdy sobie rzepkę skrobię, Pozdrawiam

@123

Haha można zarobić ? Chyba dorobić się garba ewentualnie i jakiejś depresji . za taką pracę śmieszne pieniądze . A jeśli chodzi o potrącenia to też zostałem (usunięte przez administratora) przez pracodawcę . Oczywiście umowa zlecenie brak wolnego. Zresztą o tym że firma nie jest dobra świadczy duża rotacja kierowców.Nie Polecam !!!!

@Trans szajs

.. Jaka praca taka płaca powiadają.. Dziwna sprawa z tą rotacja... Rotacja duża bo baranów mnóstwo osób, które określają się mianem kierowcy, a w rezultacie byli tylko łącznikami między kierownica a gazem i hamulcem... Cóż samo życie.. Nazwijmy rzeczy po imieniu!! Dobrze, że słabe ogniwa odelszy w zapnienie ????

Karolina Nowy wpis
@Trans szajs

To jakie w twoim przypadku było wynagrodzenie w skali miesiąca lub miesięcy skoro mówisz że slabo. Jaki rejon obsługiwałes bo rejonów było kilka do obrobienia z tego co wiadomo. Inna kasa poza Gdańskiem jak po Gdańsku.

Max

Uważajcie co podpisujecie umowa obarczona różnymi karami za które nie są kary i obciążenia, wynagrodzenie bardzo słabe przy takiej umowie i pracy. Oczywiście umowa zlecenie zapomnijcie o jakimkolwiek urlopie czy chorobowym płatnym w razie chwilowej niedyspozycji.

@Max

Od kiedy przy umowie zleceniu płatny jest urlop lub chorobowe płatne. .. Proponuję zasiegnac w tym temacie porady prawnej bo widzę że kolega nie douczony.. Jak ktos jest leser to i słaba wypłatę zgarnia...A pracujemy w oparciu o % od obrotu... Teraz średnio 4/5 tys netto na ręke to słabo... Widzę również, że osoba która próbuje mnie oczernić ma problem ze zrozumieniem tresci umowy..A później gozkie żale na forach.. To może pochwalisz się za co niesłuszne obciążenie.. Pozdrawiam

Karol
@Max

A chorobowe nie jest przypadkiem płatne w 80% na umowie zlecenie? A jeśli chodzi o kary, możesz bardziej rozwinąć z czego wynikały? Pewnie jak w każdej firmie trzeba było po prostu wyrabiać określone statystyki

@Karol

Cześć Karol ???? Powiedz ile masz lat? Więc wyjaśniam, umowa zlecenie jest umowa cywilnoprawna i nie przysługuje za nią urlop i zwolnienie lekarskie. Każda nieobecność jest niee płatna. Chyba że zlecenie mówi inaczej, ale taka informacja musi być Zawarta w dokumencie. Co do kar nikt nie nakłada ich bez powodu. Problem jest jednak, że większość kandydatów podejmując pracę nie liczy się z odpowiedzialnościa za mienie, przewożony towar etc. W przypadku problemu zazwyczaj próbują uciekac od odpowiedzialności.. A później gozkieczale wylewają na tego typu forach... Cóż samo życie. Pozdrawiam trans tom

może tamten pan nie wiedział że podpisuje zlecenie?? albo to jakiś młody człowiek który jeszcze nie rozróżnia umów.

@Anna

Nie ważne jaka jest umowa. Każda umowa wiąże się z odpowiedzialnością za czyny i nie zwalnia z ponoszenia konsekwencji za np. Szkody. 99% kierowców w sytuacji poniesienia odpowiedzialności za straty, szkody, kradzieże/straty materialne rzuca kluczami zwalnua się z dnia na dzień myśląc że nie poniesie odpowihedzialnosci.. Po czym ładuje na tego typu stronie ooisujbac, oczerniając

Renata

Masz rację, żadna forma umowy nie zwalnia z poniesienia konsekwencji za wyrządzone szkody w miejsu pracy.. Podejrzewam, że istnieją również takie sytuację, za które pracodawca nie może oczernić kierowcy.. Jak to jest w tej firmię?

@Max

Zgadzam się z tobą , niestety tak to działa w tej firmie .

Lidia

Witajcie, widziałam ofertę pracy firmy i zastanawiam się czy warto aplikować. Podpowiecie na co można liczyć w Trans Tomie? Czy poza wynagrodzeniem można spodziewać się jakichś premii lub benefitów?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phu Trans Tom Adrian Tomczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Zofia

Cześć, mam pytanie dotyczące pracy w tej firmie. Jaką kategorię prawa jazdy trzeba mieć, żeby móc pracować w Phu Trans Tom?

Trans tom

Dobre sobie.. Nie słuszne potrącenia... Szkoda że o uszkodzeniach auta nie powiesz... Kolego Pomówienia są karalne! Umowy sporządzone przez prawnika, a że zamiast na taśmę pchacie się za kierownicę to później są efekty. Ja nie nauka jazdy czy Caritas. Pozdrawiam

niezadowolony
@Trans tom

Nigdy nie przedstawiono dokumentu na podstawie którego, dokonano potrącenia (koszt uszkodzonego lusterka, koszty naprawy). Za to ja jestem w posiadaniu dokumentacji (korespondencja meilowa), w której się Pan przyznaje, że do Pana pieniądze wpłynęły, natomiast nie przelał Pan ich dalej we właściwe miejsce - natomiast potrącenia tej kwoty z pensji niesłusznie dokonał. Więc proszę nie mówić o pomówieniach a uczciwie się rozliczyć.

niezadowolony

Uwaga! Bystry gość. W sazonie zatrudnia ludzi na zlecenie. Potem nie wypłaca części wynagrodzenia, dokonując niesłusznych potrąceń. Umowy zawierane niezgodnie z prawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Trans Tom Adrian Tomczyk - Straszyn

• Jak się pracuje w Phu Trans Tom Adrian Tomczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Trans Tom Adrian Tomczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Trans Tom Adrian Tomczyk?

Phu Trans Tom Adrian Tomczyk
  • Inż. A. Hoffmanna 2 lok. 10