Opinie o Fachbud Konrad Witulski w Siedlin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fachbud Konrad Witulski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fachbud Konrad Witulski o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fachbud Konrad Witulski w Siedlin

Zolmen Niemcy Nowy wpis

Wynajalem mu mieszkanie w Niemczech gdzie tam pracował .Nie zapłacił za czynsz, ciągle kręcił, ściemniał i (usunięte przez administratora). Niby dobrze zarabiał, ale wszędzie pożyczał . Sprawa poszła do adwokata.

Jakie są warunki zatrudnienia w Fachbud Konrad Witulski?

Płońsk

Jak złapie konrada witulskiego to po przetracam rece I nogi jeszxzeę kaze mu wziąść mego przyjaciela do buzi jeżeli to czytasz konradzie to wiedz że nie długo się spotkamy

Sylwia
@Płońsk

Chętnie się przylacze

@Płońsk

konrad.biuro04@gmail.com

Aleksander Nowy wpis
@0000

No i po co ten adres? Sądzę że właściciel wszystko tu czyta ;)

- Nowy wpis
@Aleksander

Ehe na bank tak jest

Dawid

Czy umowa jest na 3 miesiące ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fachbud Konrad Witulski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Wiesiek

Uwaga (usunięte przez administratora) omijajcie tą firmę z daleka. Zleciłem p. K. Witulskiemu budowę trzech budynków mieszkalnych od 04.03.19 do 06.06.19 miał wybydować jeden budynek. Przez trzy miesiące wyszedł z ziemi, prace porzucił zabierając wpłaconą zaliczkę dodatkowo na moje konto nabrał narzędzi w hurtowni i zniknoł nie odbiera telefonów. Dodatkowo co ważne wystawia lewe faktury ja nie mogę odliczyć vatu. Inny ma adres w CIDG inny wystawia na fakturach. Zatrudnia ludzi i nie płaci teraz do mnie zgłaszają się o pomoc.Ja już sprawę zgłosiłem do urzędu skarbowego i szykuje dokumenty do sądu. Jeżeli są jakieś osoby poszkodowane jak ja czekam na kontakt 501195403

Sylwia 40
@Wiesiek

Zgadzam sie mam fotki na jego partactwo i sciemy chetnie udostępnienie

Sylwia 40
@Wiesiek

Chętnie dołączę

Romek

A jak z zasadami bezpieczeństwa pracy? przestrzegane?

Ramirez

@Michał Ale to jest forum pracownicze, czyżby konkurencja zaczęła inspirować?

Nie polecam - wziął zaliczkę. Miał ją zwrócić, bo nie wykonał pracy. Nie odbiera telefonów. Sprawa zgłaszana do prokuratury. Nie polecam

jan

Pan konrad witulski modernizowal u mnie budynek mieszkalny w Wołominie jestem bardzo zadowolony z jego pracy ponadto potrafi dobrze doradzić i dobrze wykonać swoją pracę oprócz tego że prace przyciągnęły się ok jednego miesiąca było wszystko ok. Polecam i pozdrawiam firmę fachbud

Wynajmujący Płońsk

Wynajmowalem mu lokal typowy (usunięte przez administratora) od początku nie płacił. Zdemolowal lokal posługuje się zamieszkaniem Sochocin oraz siedlin.

Zostaw merytoryczną opinię o Fachbud Konrad Witulski - Siedlin

• Jak się pracuje w Fachbud Konrad Witulski?

Zobacz opinie na temat firmy Fachbud Konrad Witulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fachbud Konrad Witulski?

Fachbud Konrad Witulski

Fachbud Konrad Witulski