Opinie o Keyo Logistics Natalia Haring w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Keyo Logistics Natalia Haring. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keyo Logistics Natalia Haring o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keyo Logistics Natalia Haring w Legnica

Tomasz

Omijać z daleka wspópracę z tą firmą. Nie wywiązują się z płatność. Nie ma kontaktu z firmą. Negatywne opinie i referencje usuwają. Faktury nieopłacone grubo po terminie. Zgłoszeni do windykacji. Firma Patryk Haring Transporte - to samo.

Spedycja działa bez zarzutu , ale właściciele nie wywiązują się z płtności. Nie można doprosić sie pieniędzy , które uczciwie się zarobiło. Płatnik okropny.

Przewoźnik drogowy Nowy wpis

Zgodność z użytkownikiem " Tomasz" . Również zgłoszone do windykacji . Nie polecam, omijać szeroko, nie nawiązywać współpracy. Firma Patryk Haring Transporte to samo. Sprawy braku należności zgłoszone również na giełdy transportowe, polecam wszystkim poszkodowanym o zgłoszenie spraw do Windykacji i innych instytucji .

Czy firma Keyo Logistics Natalia Haring kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

przewoźnik Nowy wpis

Nie polecam firmy Keyo Logistics, nie płacą za wykonaną usługę. Nie odbierają telefonu oraz blokują numer. NIE POLECAM !!!!!

Tomasz Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Keyo Logistics Natalia Haring się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
poltrans

Faktury z marca 2023 : kwota około 13 tysięcy złotych... nadal nieopłacone. Ciężko się z kimkolwiek skontaktować , cokolwiek ustalić, ignorują, śmieją się do słuchawki, blokują numery. Żenada, prośby maile wysyłane od maja nie odnoszą żadnego skutku , jest to tylko strata czasu.

Czy pracownicy Keyo Logistics Natalia Haring mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Keyo Logistics Natalia Haring? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Czy jest możliwość pracy w Keyo Logistics Natalia Haring na część etatu?

Kazimierz

A czy jest pracować w firmie która nie płaci swoim kontrahentom, poczytaj opinie w necie, omijać szerokim łukiem, dziś nie płacą za faktury, jutro nie zapłacą wynagrodzenia za prace dla pracownika

SigusB

Doesnt pay for transportation services provided. Payment late more than 150 days. Every day says that making payment today, but never does. With lot of talking and reminding to pay, payd 2 invoices of 10... Now ignores.

A możesz tak dla jasności doprecyzować kim ten "dłużnik" był? Bo nie wiem czy odnosisz to do tej firmy, o której jest to forum czy do kogo?

Serdecznie polecam panią Natalię

Klient

Polecam panią Natalię, odpowiednia osoba na stanowisku.

Polecam serdecznie !!!

Polecam,wszystko bez zastrzeżeń.

Marecki

Jak najbardziej polecam !

Aneta
@Marecki

Jak tak bardzo polecasz, to powiedz dlaczego tak najbardziej polecasz ? Co ma to miejsce czego nie ma konkurencja ?

Klient

Gorąco polecam, perfekcyjne podejście do klienta !!!

Aleksandra

No ale to jak naprawdę się pracuje? Poważnie warto się tu zatrudnić? Jakie są zalety że aż tyle polecających opinii?

Dominika

Wszyscy tak mocno polecacie to miejsce, a powiecie dlaczego?

No bo
@Dominika

No bo zobacz na date i czas , sami sobie piszemy te pozytywy liczac na to ze ktos sie nabierze :)

Miecu

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Keyo Logistics Natalia Haring - Legnica

• Jak się pracuje w Keyo Logistics Natalia Haring?

Zobacz opinie na temat firmy Keyo Logistics Natalia Haring tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keyo Logistics Natalia Haring?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Keyo Logistics Natalia Haring
3.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Czesława Miłosza 28
    59-220 Legnica