Opinie o Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz w Gliwice

Jadzia Nowy wpis

Czy ta pani nie szuka może recepcjonistki? Rozglądam się po okolicy za pracą ale póki co bez skutku, nie wiem co tak ciężko… najlepiej jeszcze żeby było coś na cały etat, jak tutaj wygląda sytuacja?

Karolina Nowy wpis

Postanowiłam napisać pani doktor opinię bo po przeczytaniu większości tutaj byłam przerażona idąc na dzisiejszą wizytę. Syn był pacjentem na NFZ w centrum chorób serca w Zabrzu. Pani doktor bardzo dokładnie pokazała nam skąd szmery (u nas na szczęście tylko potwierdziła że są przygodne i niegroźne, ale jako pierwsza pokazała mi ich przyczynę), bardzo dobre podejście do dziecka, zagadywała go w trakcie badania, syn (4 lata) wyszedł uśmiechnięty i przybił pani "piątkę" przy wyjsciu ????

xxxa Nowy wpis

Najgorszy lekarz na świecie. Myśli, że jest królową świata, chociaż gdy powiedziałam jej, że serce kurczy się podwójnie (skurcz przedsionków i skurcz komór), to mnie wyśmiała i powiedziała, że wcale tak nie jest, bo "serce kurczy się tylko raz"XD Totalnie tego nie rozumiem, brakuje jej najbardziej podstawowej wiedzy? Czy chciała po prostu poczuć się lepsza od 18-latki? W takim razie współczuję samooceny.

Fscc

Brak podejścia do dziecka, brak komputera, brak wytłumaczenia na temat choroby dziecka wypisane na kartce odręcznie nic złego się nie dzieje jak narazie gdyby się pogorszył stan dziecka zaraz wracać No i pewnie kolejne 300zl zapłacić. Nie polecam

Ilona
@Fscc

Co rozumiesz przez brak podejścia do dziecka? Poza oczywiście brakiem wytłumaczenia tego co trzeba? Byli jacyś nieuprzejmi czy jak? Wyjaśnisz?

####
@Ilona

Dziecko zbadane w ciągu 5 min ? , 10 min pisania na kartce ?! Nic złego się nie dzieje ? W razie pogorszenia spowrotem mamy wracać to już wolę szpital wybrać, holter odczytany tak se a nic tam takiego nie ma... ekg wogole nie potrzebne proszę schować.. i 300zl za co? Lekarz mąż Pani na zwykłej gdzieś kartce napisał imię nazwisko pesel ?

#### Nowy wpis
@Ilona

Pozatym moje dziecko znowu się źle czuje jak to zakaz biegania, zakaz siłowni zwolnienie z wf magne b6 i to na tyle ?? Boże Święty nawet lekarz Pediatra stwierdził dziś na ekg bardzo duże nieprawidłowości.. Brak mi słów szkoda pieniędzy i dowiem się w czwartek jaka diagnoza także podważę diagnozę Pani oto że Doktor skoro będzie inna od innego kardiologa prywatnego.. dziecko miało brać przepisane leki brało poprawy nie ma ekg złe... Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Rodzice.

Wjtam. Ta kobieta to wielkie nieporozumienie Praca którą wykonuje jest chyba dla niej karą. W kierunku do dziecka jak i również do rodziców jest niedostępna i opryskliwa totalnie. Absolutnie nie polecam !

@Rodzice.

To o czym Państwo piszą zdaje się niepokojące. Można mimo wszystko poznać jakiekolwiek szczegóły współpracy? O jakie zachowania w kierunku dziecka tutaj niby chodzi?

MamaPacjenta

Okropna osoba, zarowno ta Pani jak i jej mąż są dla mnie zaprzeczeniem zawodu, jaki wykonują. Jak dla mnie mineli sie z powołaniem. nigdy nie spotkalam sie z tak opryskliwym i lekceważacym podejściem do pacjenta. Zachwuje sie, jakby pracowala za karę. W porownaniu z innymi, ktorzy pracuja z dziećmi, dramat. Ogromnie zaluje, ze zostala nam "odgórnie" przypisana. Kazda wizyta to zło konieczne.

@MamaPacjenta

O co chodzi z tym odgórnym przypisywaniem? Wyjaśnisz?

Ilona
@MamaPacjenta

Co takiego robi konkretnie? Co Ci powiedziała, że tak uważasz?

Oburzony rodzic

Pani dr.Frycz przyjmuje dzieci za karę, bardzo opryskliwa w stosunku do dzieci i rodziców.

MAMA
@Oburzony rodzic

Zgadzam się w pełni z tą opinią bardzo nieprzyjemna. Miałam już dwie wizyty z dzieckiem i obie przebiegły bardzo niemiło. Nie polecam!

Xen
@MAMA

Dziś byłam pierwszy raz synem.. tragedia. Wredna, zero udzielenia jakichkolwiek informacji… powinna dawno przestać leczyć z takimi humorami..

Mama
@MAMA

Popieram w 100% tą opinię. Nie polecam nikomu tej kobiety. Wchodząc do gabinetu siedzi tyłem i nie spojrzy na pacjenta lekceważąc go. Jest zbyt opryskliwa o czym świadczy jej zachowanie. Pomyliła się z zawodem!!!

@Mama

Dziwna sprawa. Bo zastanawiam się, że jeśli to co piszecie o jej nastawieniu to prawda, to jakim cudem wciąż i tak ma pacjentów? Przecież to chyba każdy dawno raczej by uciekł, gdyby było aż tak okropnie? :/

Jagoda
@Mama

Dalej jest taka wredna. Byliśmy u niej na konsultacji w Zabrzu. Okropna kobieta. Córka po wizycie płakała przez godzinę.

@Jagoda

Wow. To co, chyba więcej już tam nie pójdziesz?

Wanda
@Paweł

Czemu płakała?

@Wanda

Może atmosfera się jej nie spodobała zbytnio? Zastanawiające to trochę skoro to sama konsultacja tylko była, może nie lubi lekarzy?

Halina

Moja córka myślała o praktykach tam, ale jak pacjenci maja tak negatywne opnie to pracownicy i praktykanci chyba tam nie mogą mieć zbyt ciekawie ?

Zadowolony rodzic

Chodzimy do Pani doktor 3.5 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni.. konkretnie od początku mówiła co może dziać się z dzieckiem na co zwracać uwagę.. udziela informacji córka jest 3 lata po operacji nadal chodzimy.na kontrolę do poradni dziecięcej w Zabrzu. Uważam że jest bardzo dobra lekarka.

Bartek

Bardzo niesympatyczna lekarka,brak podejścia i też mam wrażenie,że pracuje za karę.Szkoda słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz - Gliwice

• Jak się pracuje w Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz?

Zobacz opinie na temat firmy Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz?

Żyła-Frycz Maria Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr.N.Med.Maria Żyła-Frycz
  • Białostocka 16