Opinie o Agnes Agnieszka Duk w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agnes Agnieszka Duk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Agnes Agnieszka Duk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnes Agnieszka Duk w Bytom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Agnes Agnieszka Duk zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

XXXX

Ta firma obecnie nie zajmuje się żadną segregacją śmieci.To są błędne opinie. Sprawdziłem to osobiście

@XXXX

Może osobiście wystarczy się przedstawić, kultura tego wymaga

@Agnes

Opinie każdy wystawia taką jakie ma zdanie ,demokracja . Zbytnio nie ma co się przejmować . Za to ja uważam że miałem najładniejszą szefową.

@-pracownik-

Dziekuje . Czytając te opinie ręce opadają.

Jankos Nowy wpis
@XXXX

Niby nie prowadzą działalności takiej a na wysypie widać małe auto i kierowcę z tej firmy .

Agnes Nowy wpis
@Jankos

Detektyw się znalazł co was interesuje tak moja firma . Chce ktoś coś wiedzieć proszę zadzwonić i napisać a nie wypisywać te z (usunięte przez administratora) wiadomości. Rzygac się chce czytając te wasze wypociny ????????????

Tomasz

@Ja23 a oprócz tej słabej organizacji to jak reszta spraw ?

@Tomasz

Reszta ,teraz juz nie wiem ale na pewno nic się nie zmieniło ! Ogólnie myślę jednak że tak mikro firmy które zajmują się odbiorem odpadów na rejonach to porażka . Co innego koszenie trawy itd ,można ogarnąć ale odpady segregowane nie mając dużego sprzętu to kompletna klapa. Jeśli nie mialbym noża na gardle to za nic bym tam nie poszedł . Na szczęście juz tam nie pracuje ale mogę za to powiedzieć co nieco .

@Ja23

Proponuje założyć własną firmę i potem się odzywać. A były pracownik nie ma odwagi się przedstawić tylko używać Nicka. Jakie to słabe ..... Opinie pisać, ale już strach się przedstawić. Wstyd

Postronny obserwator
@Agnes

Tak tylko wtrące , a może zamiast pisać Agnes tez się przedstawić skoro ma być aż tak uczciwie i jawnie .

Agnes Nowy wpis
@Postronny obserwator

To proszę się przedstawić. Bo opinie widmo mnie nie interesują.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agnes Agnieszka Duk?

Agnes

A co byś chciał wiedzieć. Bo pytanie wydaje się być śmieszne

@Agnes

Czemu pytanie śmieszne ?! Normalne ! Kto chciałby mieć za szefa kogoś kto traktuje pracownika jak (usunięte przez administratora)?! Pracownik udostępnia swój czas i umiejętności pracodawcy a nie sprzedaje mu się ! Czasem szef nie rozumie że to ktoś dla jego firmy te pieniądze zarabia . Podobno mamy się szanować ,wiec pytanie nie jest ani trochę śmieszne ,odpowiedz może być tylko śmieszna albo (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam.

@-pracownik-

Komentarz zbędny.Pozdrawiam

Racja , zbędny !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Agnes Agnieszka Duk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Marcelina

@pan X czyli jest dużo roboty, tak?

@Marcelina

Organizacja w tej firmie leży i kwiczy ! Odbiór odpadów na rejonach takimi autkami to pomyłka roku tym bardziej że szybko zapycha się workami a śmietnisko daleko. Chęci szefostwo ma ale sprzętu sensownego ani trochę ! Można worki równie dobrze wozić kombikiem ,smieciarka którą się chwalą ........bez komentarza bo jej brak .

@Ja23

Tak myślę, myślę i nie przypominam sobie żadnej Marceliny.... Kolejny były pracownik i to jeszcze w wersji damskiej... No ciekawe rzeczy tu można się dowiedzieć. Opinia na poziomie dzieciaka, no ale czego się można spodziewać po Marcelinie w wersji męskiej haha i ja to zostawię bez komentarza. Anonimowo bo strach w gaciach został .....

Pan X

Jak dla mnie firma jest słaba to oczywiście moje zdanie narobisz się jak wół za małe pieniądze. Ludzie spoko szefuncio też nie najgorszy ale robota nie na te pieniądze. Ale jak zależy ci na robocie zawsze możesz iść do robić bo pieniądze zawsze są na czas a to dziś wielki plus jest.

Jasiek

Czy firma w ogóle ma jakąś ofertę pracy? Warto starać się o pracę, może ktoś coś podpowie?

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię ale jak czytam to niezbyt dobrze piszecie a mnie interesuje praca.

@Zainteresowany

Firma ciężko powiedzieć że dobra ! Na stronie piszą że mają własne śmieciarki a nikt ich na oczy nie widział . Bo nie mają ! Więc .....no firma solidna

Doktor koziello

Ciężka śmierdząca praca robi się całe dnie za marne pieniądze o ciuchach roboczych można sobie pomarzyć no chyba że samemu sobie je kupisz po takiej pracy fajnie było by skorzystać z prysznicu by nie jeździć taki śmierdzący do domu ale oczywiście takiego nie posiadają ciągła gonitwa i wypłata na którą musisz w pierwszym miesiącu czekać 1.5miecha ale jeśli ktoś nie ma żadnych kwalifikacji jest bez wykształcenia to zawsze może tam spróbować na pewno go przyjmą.

Nicolas

Firma Agnes , praca ciężka bez limitu godzin . Wykorzystywanie człowieka na maxa, oczywiście właściciel mówi że czas pracy nienormowany i bywa że długo się pracuje ale codziennie ponad 10 godz fizycznej pracy to norma. Ktoś powie że jak się pracować nie chce to wszystko przeszkadza ale....wychodząc do pracy na 6 nie wiesz kiedy wrócisz a walczyć fizycznie bardzo ciężko trzeba. Pieniądze? No cóż! Śmiechu warte za cały wysiłek. Zresztą, jesli lubisz takie warunki sam sprawdź.

Czas pracy nienormowany , jesteś o tym informowany ale....pensja w stosunku do wykonywanej pracy nieadekwatna. Praca bardzo ciężka, worki ze śmieciami to nie tylko plastik ale i bio-trawa,zgnile owoce (sezon letni ) w ogromnych ilościach. W międzyczasie wykonywania swoich rejonów wyskok w inne miejsce by po wykonaniu zadania kontynuować rejon. Nie da się skończyć np o 14 pracując od 6 ! A jeśli nawet to bardzo , bardzo rzadko. Podsumowując, jesli lubisz ciężko pracować, nie boisz się dużego wysiłku, lubisz przebywać w pracy do późna, być mega wykończony za w sumie niewielkie pieniądze to jest praca dla Ciebie! Nie zwlekaj ,zatrudnij się!

Zostaw merytoryczną opinię o Agnes Agnieszka Duk - Bytom

• Jak się pracuje w Agnes Agnieszka Duk?

Zobacz opinie na temat firmy Agnes Agnieszka Duk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agnes Agnieszka Duk
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Katowicka 49 lok. 6
    41-902 Bytom