Opinie o Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j. w Radzionków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j. w Radzionków

Oszukany

Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)Chamskie kierownictwo. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Okradają z pieniędzy etatowych. Nakładają na pracowników którzy mieli odwagę się postawić i zawalczyć o swoje karne przeniesienia na obiekty oddalone od miejsca zamieszkania o 50km. Do tego nakładają bezprawnie pseudo zakazy wstępu na obiekty na których pracowali. Ta pseudo koordynatorka Agnieszka prowadzi jawny mobbing i stalkuje każdego pracownika zastraszając ich oraz śledząc na kamerach monitoringów jak i wypytując wszystkich do około z kim kto rozmawia i się zadaje. Do tego rozpowiada kłamstwa o każdym pracowniku który się postawilł

nkt

Jak tak czytam to , to zastanawiam się czemu nikt nie zgłosił tego do pipu ? Ale fakt faktem co do płacy to lipa , kasa na czas ale szkoda mówić o kwotach , za niedziele święta brak zapłaty lub dnia wolnego który by zmiejszył godziny pracy . brak przezczegania norm godzinowych dla umiarkowanego stopnia . Brak dodatków takich ja naprzykład , za leki itp.

Magiera

Pracowałam na umowę zlecenie na terenie Remondis. Miałam umowę do 31.12.2021,zadzwoniłam do firmy czy od 01.01.2022 mam nadal pracować,pani powiedziała że umowa została wysłana pocztą,3 tygodnie bez umowy pracowałam i niestety ani umowy ani wynagrodzenia nie otrzymałam więc zrezygnowałam. Komunikacja z jedną panią praktycznie zerowa,doprosić o środki czystości masakra. Nie polecam

Robot
@Magiera

To sprawę do sądu pracy

@Robot

I co, myślisz, że została złożona? :/

Jarek Nowy wpis
@Magiera

Gdzie ten obiekt jest Remondis

W krs widziałam, że firma zajmuje się też profesjonalnym sprzątaniem. Może szukacie dodatkowych osób do sprzątania, niestety nigdzie nie widziałam żadnych ofert? Mam doświadczenie w podobnej pracy, więc nie musiałabym się dużo uczyć. Pytanie tylko; czy całą chemie ogarnia firma?

@Oszukany

Z tym całym wypytywaniem to jak to konkretnie wygląda? Bo zastanawiam się po co jej w ogóle te wszystkie informacje jak już

Potwierdzam.... Brak słów na nią

Erich
@Oszukany

Najlepiej sprawę oddać do sądu pracy.Nie mozna tak ludzi niepełnosprawnych i starszych tak traktować .To jest moralnie nie dopuszczane żeby ludzie z tytułem magistra w ten sposób obchodzili się z pracownikiem ktory dla nich pracuje.. Dlatego jeżeli się nie zmienicie zostaniecie zgłoszeni do PiP a potem do sądu.Magistry przemyślcie zmieńcie swoje podejście do pracownika.Bo zostaniecie z tego rozliczeni.

Grażyna
@Erich

Czyli potwierdzasz wszystko co było napisane przez autora komentarza, na który odpowiadasz? W jaki sposób ta koordynatorka traktuje pracowników? Możesz powiedzieć na jakich umowach w ogóle pracujecie?

@Oszukany

Masz rację wysane z palca pomówienia aroganckie zachowania sprawa nadaje się do sądu pracy naprawdę bo tego jest za dużo traktowanie ludzi chorych jak (usunięte przez administratora) rowniez miałem doczynienia z pożal się Boże koordynatorka Agnieszka po drugie już wszyscy znają co to jest Puls omijaja dużym łukiem i wszystko co piszesz jest prawda naprawdę sprawa nadaje się do sądu nie dosyć że jestem chory to nie potrzebne stresy co odbiło mi się na zdrowiu

nkt Nowy wpis

Larysa Nowy wpis

Po trzech miesiącach już wiadomo czy był ktoś potrzebny czy też nie? widzę, że jedna Pani wtedy podobnie jak ja teraz pracą się ciekawiła, lecz bez odzewu. Trudno mi było także znaleźć ofertę w internecie. Wiecie może gdzie ich szukać? Jeszcze w kwietniu padła opinia o kasie na czas i uczciwej pracy, chce być na bieżąco

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
frelka

Witam czy opinie nadal sa tak zle nadal sie nic nie zmienilo? poszukuja teraz kogos do pracy?

Grażyna

Polecam. Pieniądze na czas, płaca uczciwie za uczciwa prace !

Tadek
@Grażyna

Możesz się pochwalić, jaką masz stawkę godzinową netto? Rok temu wymieniono tu kwotę 10 zł na rękę za godzinę. Napisz też trochę o podejściu do pracownika oraz relacjach jakie tu panują między zatrudnionymi osobami? Twój przedmówca odniósł się do piszących wcześniej osób per nieroby. Czy w pracy tutaj można usłyszeć podobne słowa pod swoim adresem?

Dzień dobry wszystkim. Szukam aktualnych pracowników których można zapytać w sprawie warunków pracy . Czy w firmie narzucony jest ustalony ubiór? Bardzo dziękuje za pomoc.

Oszukany

Nie polecam. Banda oszustów. Jak można płacić 10 zł za godzinę netto.

Oszukany

Ja już jestem szczęśliwy że tam nie pracuje. Złodzieje oszuści i stalkeży prowadzący jawny mobing.

Dokładnie tak...

Ludzie skończcie narzekać, nie chce się robić to na socjalach w domach siedzieć i na zwolnieniach lekarskich oczywiscie nieroby. Takie czasy ze nic nie można wymagać od pracownika bo od razu sądem i pipem straszy. (usunięte przez administratora) się w głowach

Czy w Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie.

Sylwia

Pracuje w firmie na stanowisku Sprzątaczki od 01.01.2022r. i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie jest zawsze na czas a współpraca z kierownictwem układa się bardzo dobrze, w szczególności z Panią Kingą, która jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

@Sylwia

A jeśli chodzi o samą pracę to wszystko robisz sama czy masz koleżanki do pomocy? Jak to jest zorganizowane?

Sylwia
@Dorota

Mam swój rejon i o niego dbam :)

@Sylwia

Aa czyli na kontakty ze współpracownikami nie ma tu za bardzo co liczyć? To atmosferę pewnie trudno jakkolwiek określić. Bywają dni, że jest faktycznie ciężko?

Bazgier369
@Sylwia

A w jakim mieście pracujesz?na jakim obiekcie?

Anna 1956

Pracowałam w firmie Puls 2 lata niestety ze względu na przeprowadzke za granice musiałam zrezygnować z pracy. Wypłata zawsze do 10 każdego miesiąca. Firma uczciwie płaci za robotę. Godna polecenia.

Firma godna polecenia ! Wypłata zawsze na czas. Kierownictwo na najwyższym poziomie. Pracuje już kilka lat i każdemu polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j. - Radzionków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j.
  • Ks. Dr. Józefa Knosały 115
    41-922 Radzionków

Agencja Ochrony Osób I Mienia Puls Leszek i Katarzyna Pyka sp.j.