Opinie o Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska w Białystok

Roszczeniowa Pacjentka Nowy wpis

Będąc w ciąży, mając crp 22 usłyszałam, że nie jest ono podwyższone przy objawach zapalenie zatok. Prosiłam o antybiotyk. Usłyszałam, że jest roszczeniowa. Ten lekarz jest porażką.

Eryk Nowy wpis

Chciałem dopytać w imieniu żony o prace. W tym gabinecie lekarskim prócz pani doktor pracują też inne osoby np. pielęgniarka? Mam na myśli część etatu bo chce dorobić w prywatnej palcówce. Potrzeba dodatkowego pracownika z wykształcenie medycznym?

Gosia Nowy wpis

Bardzo nie polecam Pani Doktor. Nie dowiedziałam się niczego więcej niż z poprzednich badaniach i opisach. Mimo zapalenienia pluc nie dostałam antybiotyku mimo że w dni temu mailami badanie osłuchowe że szmerami i rtg z opisem prawopodobnistwa zapalenia prawego płuca. CRP na poziomie 70. Nie trzeba być lekarzem żeby wiedzodc że antybiotyk niezbędny na zapalenie bakteryjne. Omijać szerokim łukiem!!!!

Czy Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Pacjent

Pani doktor bardzo miła jednak na każde moje dolegliwości miała swoje regułki i „ze to jest normalne”!!!! Człowiek przychodzi do przycjodni aby sie dokładnie przebadać i sprawdzic czy jest wszystko ok w ona z wielka laska daje morfologię!!! Na moje pytanie o badanie na pasożyty stwierdziła ze nie wypisze takiego skierowania bo nie ma objawów, zapytałam jakie to objawy to odpowiedziała „bol brzucha”!!! Śmiech na sali!!!! I oczywiście ze włosy bardzo obficie wypadają to tez normalne… jak nie ma łysienia to jest super i nie ma sie czym martwić…. Niestety żywność jest bardzo przetworzona i warto oczyszczać organizm oraz sprawdzac co siedzi w naszych jelitach. Wiecej razy nie pojde do tej doktor!!! A tak sie dziwiłam ze od rana nie ma żadnego pacjenta, jednak teraz juz wiem!!!

Inia

Widzę, że ktoś w wątku pytał czy zatrudniani są pracownicy, szkoda, że nikt na takie pytanie nie umie odpowiedzieć. Szukam córce miejsca gdzie będzie mogła odbyć staż po szkole np jako rejestratorka medyczna. Jest możliwość zatrudnienia w firmie na takich warunkach? Jakie wynagrodzeniu oferuje firma na stażu?

pacjent

okropna! podczas wizyty z 8-latkiem stwierdziła, (Przy dziecku) - ze dziecko długo nie pożyje bo nie regularnie przyjmuje leki!!! Jak tak można??? Nie odpuszczę tej pani i skieruję skargę w odpowiednie miejsca!!!

Jerzy

Może zamiast pisać opinie o swoich perypetiach na linii pacjent - lekarz, wyjaśnił by ktoś wreszcie, czy ta lekarka zatrudnia pracowników do pomocy w obsłudze pacjentów? Córka chce podjąć tego typu pracę, a nigdzie z wyjątkiem KRS nie ma informacji.

Joanna

Przyszłam do Doktor Perłowskiej, by prosić o skierowanie na podstawowe badania, gdyż miałam mieć za tydzień zabieg pod narkozą. Pani Doktor stwierdziła, że jest to niezgodne z prawem i odesłała mnie do innego lekarza. Polskie prawo mówi, ze może mi nie wystawić skierowania gdy jest to niekonieczne. Więc uznała, że szpital, który będzie wykonywał zabieg powinien zrobić mi również te badania, a w szpitalu powiedzieli że jest to obowiązek lekarza rodzinnego. Rozumiem- uznała to za "niekonieczne" i ma takie prawo ;) Nie jest to pierwsza taka sytuacja. Chodziłam miesiac chora z gorączką- pani doktor nie wdrożyła żadnego szczególnego leczenia oraz nie dostałam zwolnienia lekarskiego- również musiałam iść do innego lekarza, który stwierdził, że ledwo żyje i przepisał antybiotyk wraz z zwolnieniem. Tak samo gdy poprosiłam o zrobienie podstawowych badań, bo mam wizytę u gastrologa, stwierdziła, że nic mi nie jest i niepotrzebna jest mi wizyta u specjalisty. Wystarczy czasami trochę więcej empatii, a jeśli, to co Pani Doktor robi w swoim życiu nie jest z powołania, to bardzo współczuje męczenia się w tej pracy.

Pacjentka

Lekarz odmówiła przyjęcia ze względu na przedstawione zwolnienie z noszenia maseczki, obrzuciła wyzwiskami "oszustka" i " psychiczna". Zachowanie skandaliczne, na pewno nie służące zdrowiu pacjenta. Skarga wniesiona do NFZ oraz do przychodni

córka pacjentki

Niekompetentna, niemiła, bez jakiejkolwiek empatii dla pacjenta. Wstyd i hańba! Odmówiła starszej osobie z wysokim ciśnieniem i złym samopoczuciem pomiaru ciśnienia!!!! Odmówiła zrobienia badania ekg! Odmówiła wypisania skierowania do kardiologa! DLA MNIE TO JEST SKANDAL TAKI LEKARZ I TAKIE PODEJŚCIE DO LECZENIA!

Bardzo niekompetentna lekarz , nie umie odczytać wyników .Inni lekarze brali się za głowę ,gdy powiedziałam co zdjagnozowala.Z góry traktuje pacjenta, dziwię się że na Bema w przychodni ja zatrudnili.

Antoni

Czy ktoś coś zrobi w sprawie tej Pani?Przeciez ona leczy ludzi.Czy jakas instytucja może zająć się skargami które tutaj są?Przecież to osoba publiczna,z prawem do wykonywania zawodu.Do jakiej instytucji zgłosić tą Panią?

Odpowiadający
@Antoni

Zarządca przychodni

Sopli

Kobieta tragedia, nie miła, zarozumiała.Ludzie ona nie powinna leczyć!!!Czemu jej nie zwolnią!!!

Sofi

BARDZO ZAROZUMIALA ,NIESYMPATYCZNA,BRAK PODEJSCIA DO PACJENTA,NIGDY WIECEJ DO TEJ PANI.PRZYJMUJE W PRZYCHODNI NA BEMA

Adrian Ś

Ludzie, zróbcie mi jedną przysługe i nigdy więcej nie przychodźcie do tej baby. Nie ma za grosz szacunku do człowieka; nie słucha w ogóle pacjenta; wręcz zamiast pomóc to go dręczy. Zaraziłem się anginą od dziewczyny a ta doktor zamiast mi wypisać leki skierowała mnie na wymaz mimo, że ją poinformowałem że robiłem już test w aptece i był negatywny (!) Poszedłem do innego doktora który powiedział że to 100% angina a TA BABA nie chciała mi cofnąć skierowania na wymaz i musiałem z anginą latać jeszcze sie wymazać bo inaczej dostałbym kwarantanne. Świetnie ktoś tam niżej napisał że tacy ludzie jak ona to prędzej w prosektorium powinni pracować.

Dr
@Adrian Ś

Adrian zapomniałeś dodać, ze chciałeś zbadać gardło na teleporadzie? oraz że nie zgłosiłeś się na umówiona wizytę? Adrian nazwij lekarkę ta baba raz jeszcze a będziesz odszczekiwał to na komendzie, ponieważ obraziłeś funkcjonariusza publicznego.

Honorata
@Dr

Ale atmosferka tutaj. To co można a czego nie na teleporadzie? Mi się podoba taka forma

Mama

Nie polecam. Pani bardzo niemiła, z góry traktująca pacjenta. Sposób bycia pozostawia wiele do życzenia.

Honorata
@Mama

Mila czy niemiła, a skuteczna przynajmniej?

@Honorata

Niestety z diagnozą nie trafiła. A później wielce zdziwiona.

Iwona
@Mama

Jak to nie trafiła?xd I co dalej po tym wielkim zdziwieniu? Ta pomyłka jakoś zaszkodziła czy na szczęście nic takiego się nie stało? Przeprosiła później chociaż lub przyznała się do błędu?

DD

Jeszcze nigdy nie spotkałem tak niesympatycznej lekarki. Strasznie niemiła. Wyniosła.

Iwona
@DD

A coś więcej o tej wyniosłości? Z jakim problemem do niej przyszedłeś jeśli można wiedzieć? I jak to się stało, że akurat do niej trafiłeś? Ktoś Ci polecił?

Porażka. Wyjątkowo antypatyczna i niemiła. Odradzam, jak najdalej od tej pani.....

Mama

Zdecydowanie odradzam! Ta pani chyba pomyliła się z zawodem. Nie powinna leczyć ludzi, nie potrafi rozmawiać. Bardzo niemiła, wywyższająca się, obrażająca pacjentów. Nigdy więcej do niej się nie zgłoszę. Mam nadzieję, że więcej nie trafię na taką osobę jak ta pani.

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska - Białystok

• Jak się pracuje w Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska?

Prywatna Praktyka Lekarska Joanna Perłowska
  • Krasnoludków 57