Opinie o Inter-Med Olkusz Sp. z o.o. w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Inter-Med Olkusz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter-Med Olkusz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Med Olkusz Sp. z o.o. w Katowice będzin

baner wywiady
Ja Nowy wpis
Klient

Nie polecam Inter-Med Olkusz, przyjechałem z 1,5 roczna wnuczką, miała córka z wnuczką na dzisiaj termin na 12,20. Ale dzień wcześniej dzwoni recepcjonistka do córki z zapytaniem czy nie mogła by przyjechać wcześniej bo pani doktor nie będzie czekać do tej godziny, że zwolniło się miejsce, czy może być na 10. Przyjeżdżamy wcześniej przed 10 okazuje się że znaleźli kogoś nie powiadamiając pacjenta, czekamy z dzieckiem, przed nami osoba że starszym dzieckiem około 11 nie przepuszczą. Weszliśmy 11,40, mam dość wnuczka spłakana, zmęczona, nigdy więcej! Nie polecam.

Chcę zapytać o wasze przeświadczenia w kwestii szczegółów pracy. Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się z domu? Czy kierownictwo buduje sprzyjające warunki pracy w firmie? Czy firma daje "wczasy pod gruszą"? Dziękuje bardzo za podpowiedź.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Med Olkusz Sp. z o.o. - Katowice będzin

Inter-Med Olkusz Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ignacego Krasickiego 14
    42-500 Katowice będzin
  • NIP: 6252456091 REGON: 363439476 KRS: 0000595771

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

3. olx.pl - praca 3 255 228
Inter-Med Olkusz Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii