Opinie o Transport Michał Wójcik w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Transport Michał Wójcik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Transport Michał Wójcik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Michał Wójcik w Wrocław

Życzliwy

Dlaczego pracownik waszej firmy ładowacz Jacek mądry mówi że można kraść paliwo na konto szefa .i kierowca Michał z olawy tylko gra na telefonie że można pić w czasie pracy bo i tak nic nie robią oraz palić ziółko po co trzymacie tego pracownika skoro każdemu obmawia (usunięte przez administratora) wszyscy wszystko wiedzą co dzieje się w pracy

Mariusz

Te opinie pisze chyba konkurencja. Kto zasuwa i pracuje dostaje często premie ponad wynagrodzenie. Stawki są najlepsze w branzy komunalnej. Firma działa w całej Polsce wiec zawsze trafia sie wpisy osob które liczyły na duży zysk minimalnym kosztem pracy własnej.

@Mariusz

może tak ,ale nie wspomniałeś na ile jest umowa- najczęściej jakiś % od minimalnej -jak wpływa wypłata-zazwyczaj gotówka . czyli totaln e wałki na zusie i fiskusie hahaha

Wałek

Płacenie pod stołem i tyranie pracowników.. bez badań lekarskich i takich rzeczy. Warto jeśli masz komornika

@Maria

badania lekarskie pracodawca Ci załatwi ,bez wizyty u lekarza z Wrocka nieważne gdzie mieszkasz ,czy pracujesz

tomasz

Jeśli chcesz zarabiać to musisz pracować. Warunki zostały mi przedstawione jasno, tj. praca na rejony, a nie na godziny. Jeśli chce Ci się pracować to uwijasz się robisz swoje i idziesz do domu. Najbardziej marudzą te osoby, które chcą zarabiać dobry hajs za 5 godzin pracy z uwzględnieniem przerwy. Ja potrafię zrobić swoje w 7-8 godzin a zarobić tyle ile na etacie nie miałbym szans. Ogólnie polecam.

Swarzędz

(usunięte przez administratora) Uważać na tego człowieka! Zatrudnia na 1/2 etatu na najniższą krajową a resztę na lewo daje. Obcina z wypłaty a pracownik nie ma podstaw żeby się o coś ubiegać bo na papierku masz niecałe 2 tysiące. 500zł zabiera i mówi że jakieś kary dostał od miasta. Jeden pracownik uszkodził auto musi teraz po tysiąc złoty z każdej wypłaty oddawać bo musi 10 tysięcy oddać. Michał to totalny gbur który traktuje swoich pracowników jak ludzi gorszego sortu. Nic tylko uciekać i trzymać się jak najdalej.

Swarzędz Nowy wpis
@Swarzędz

Zgadzam się z kolegą uciekać gdzie (usunięte przez administratora) rośnie to totalny oszołom i (usunięte przez administratora)

Max Nowy wpis

Witam. Pracuje w tej złej firmie jak większość ją tak zwie już jakiś czas ,może nawet dłużej i nie stwierdzilem żeby było tak źle. Jeżeli każdy zajmie się sobą a (usunięte przez administratora)wziętymi czasami z trzeciej ręki i będzie wykonywał co do niego należy to napewno nie będzie narażony na jakieś źle konsekwencje. Polecam

tomasz Nowy wpis

@paweł. Nowy wpis

Czytam te różne opinie i zastanawiam się kto to pisz ja osobiście pracuję w firmie Michała Wójcika już 5 lat i mogę powiedzieć że ja sobie chwalę współpracę z nim wypłata zawsze na czas o pracowników moim zdaniem dba jeżeli pracownik wykonuje swoją pracę rzetelnie i uczciwie to niema żadnych problemów i nawet dostanie premię. Ale wiadomo że jak ktoś nie szanuje sprzętu mu powierzonego to wiadomo że trzeba go ukarać albo jak ma do wykonania swoią pracę (rejon) to jest proste że Michał go karze osobiście kilka razy poprawiałem rejon po innych pracownikach. I niech mi nikt nie pisze że głupoty gadam większość ludzi którzy tu pracowali to myśleli że będą pracować po 3 godziny a zarabiać miliony od siebie to nic nie dać potrafią tylko narzekać. Ja osobiście nie mam zamiaru zmieniać pracodawcy do puki będę mugł fizycznie pracować to będę złego zdania nie mogę o Michale powiedzieć a starz mam wielki bo 5 letni

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Transport Michał Wójcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Eko-Probud Sp. z o.o.
Wałek

Maria
@Wałek

To na jakiej umowie się tu pracuje skoro nie ma badań lekarskich? Umowa zlecenie czy w ogóle bez?

Kabanos
@Maria

Bez problemu można być na L4 w innym zakładzie a tu pracować bez umowy. Tak to działa. Umowa zlecenie na 1/4 etatu też może być ale pracuje się po kilkanaście godzin. Czasem 8 dla pieniędzy a pozostałe dla przyjemności

@Kabanos

A co z jakimś ubezpieczeniem wtedy? Nie doszło jeszcze nigdy do żadnego wypadku ani nic? Pytam, bo ktoś już kiedyś to sygnalizował, firma wtedy nie odpowiada za to? Im to na rękę niby?

Mariusz

Donald
@Mariusz

Chyba sobie jaja robisz!? masz chociaż umowę na pełny etat czy zlecenie na 800zł!? Zachoruj głupcze to zobaczysz ile dostaniesz , albo nie daj Boże żebyś miał wypadek zobaczysz jak Cię wysteruje....

Sylwia
@Donald

No to kto ma tu w końcu rację? A może to od kierownictwa zalezy kto jakie ma warunki i jak się go traktuje?

Ładowacz
@Mariusz

Co ty.(usunięte przez administratora).najlepsze w branży człowieku ładowacz 3800 na rękę i (usunięte przez administratora)..ponad siły coraz więcej śmieci są rejony gdzie powinny być dwa auta a robi jedno także skończ pisać bzdety

@Mariusz

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Transport Michał Wójcik? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Życzliwy 2

Ostatnio Wójcik bezpostawnie zwolnił trzech pracowników którzy ze komo mieli wziasc pieniądze za zabranie komuś (usunięte przez administratora) i bez żadnych twardych dowodów i bez żadnych wyjaśnień ale dla Wójcika nie liczą się ludzie ktorzy pracują tylko liczy się dla Wójcika kasa i mało tego to jeszcze (usunięte przez administratora) ludzi z kasy przy wypłacie biorąc od każdego pracownika po 200 lub więcej to zależy od jego kaprysu Wójcik zachowuję się jak (usunięte przez administratora) nawet nie daje ludzia żadnej butelki wody jak jest gorąco Ani też ubrań roboczych Ani żadnej podwyżki podwyżka jest tylko na papierku a nie do ręki obiecuję on dużo a jeszcze więcej odbiera pracownika pieniądze ludzi w pracy on ma za nić zostało takich trzech kierowców którzy Wójcikowi liżą (usunięte przez administratora) i wchodzą jemu w (usunięte przez administratora) którzy kapuja na innych także ludzie nie wierzcie w to co piszę Wójcik na ogłoszeniach o pracę bo na początku wam da bez dwa miesiące obiecane pieniądze a po dwóch miesiącach będzie was (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Transport Michał Wójcik?

Życzliwy

Michał z tatoo na szyi

Tszeba selekcjonować ludzi na takich bez pszyszłości, wtedy zusu nie trzeba płacić. Mam melcedesa dlatego

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Transport Michał Wójcik?

Koliber

wszystko pod stolem podpisujesz kwitki ze niby chcesz wynagrodzenie do ręki na konto złotówka nie wpływa i jak dobrze pójdzie to dostaniesz umowę na minimalna krajowa lub 1/2 czy 3/4

Jak długo trwa proces awansu w Transport Michał Wójcik?

Bartek

Jaki awans bajko pisarz dwa lata pracy zero szacunku brak (usunięte przez administratora)

@Bartek

Czemu brak urlopu? Na zlecenie tutaj robią?

@Paulina

Bo on ma swój regulamin w głowie na umowie masz z góry napisane że nie masz 26 dni tylko z góry masz napisane że tylko 20 dni a jak przychodzi lato to nagle nie ma ludzi i nie można iść na urlop całe szczęście że już tam nie robię nie polecam

FBŚciema

Wyłączcie tego bota.... 3 lata robiłem... awans?? Jak mu sie d*up*a pali to dorzuci pare złotych a tak stały tekst" kary mam"... co ty zawsze problem, nie mam ludzi, ja Ci dołożę cos (ale nie wiadomo kiedy), ludzie się zmieniają kilka razy w ciągu dnia, na rozmowie kokosy a przy wypłacie "obciążenia", można by książkę z jego bajek pisać. Bracia Grim przy nim to mały pikuś.

FB serwis
@FBŚciema

Sama prawda też tam robiłem dwa lata odział Poznań i jest jak piszesz jedna wielka ściema

@Bartek

Aha? A to Ty jako pierwszy nie możesz być jednym z tych urlopujących? Bo rozumiem, że zastoje i te sprawy ale chyba kto pierwszy ten lepszy?

Michal

Umowy i wynagrodzenia inne niż na rozmowach o prace....

@Michal

A długo u tego pana pracujesz. Pytam bo ja pracuję od nie dawna i mnie to zmartwiło co napisałeś.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Michał Wójcik - Wrocław

• Jak się pracuje w Transport Michał Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Michał Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transport Michał Wójcik?

Transport Michał Wójcik
  • Icchaka Lejba Pereca 31 lok. 10