Opinie o Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki w Łapy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki w Łapy

Czy w Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nick Nowy wpis

Jeżeli w pracy jest ok to pracownicy nie odchodzą nagminnie . Tak samo było w Pss czy w Łapiance. Pracowały tam kobiety po 15, 20 lat a od roku , może 1,5 każdy stamtąd ucieka więc jest coś na rzeczy. Więc te opinie nawet nie mają sensu. Jak pracownik jest szanowany i panuje fajna atmosfera w zespole to nikt się nie zwalnia i nie odchodzi z pracy. A tutaj cały czas poszukują nowych osób.

Iza

Jakie teraz macie zarobki na sortowni? Warto się tu zatrudnić? Ktoś tu pisał że z atmosferą w dziale było kiepsko. Coś się poprawiło? Czy to były jakieś wyolbrzymione opinie?

Xx
@Iza

Dziewczyno szukaj pracy gdzie indziej, omijaj sortownię!! właściciel szuka juz pracownikow poprzez Urząd Pracy bo przewaliło się tam mnóstwo ludzi i wszyscy uciekają, nie ma chętnych. Pracują tam tylko jedynie pupile właścicieli, którzy donoszą i kłamią na nowe osoby, nie wiem po co , z jakiejś chorej zawiści, czy z obawy ze ktoś zostanie na ich miejsce. Nie wiem ... Panuje tam zawiść, podłość i zakłamanie!! Sama myślałam, że to tylko plotki , ale poszłam i przekonałam się na własnej skorze. Szkoda nerwów!

Teresa
@Xx

tylko, że te opinie na forum z maja to do Ciebie są, tak? czyli w zasadzie nie masz pojęcia jak wygląda aktualna sytuacja? ktoś ze znajomych może jeszcze się zatrudnia by napisał wprost co i jak? docelowo ile powinno ich być na sortowni, żeby praca zgrywała się jak należy? i co z innymi stanowiskami, jakie jeszcze są?

Miska Nowy wpis
@Iza

Praca ciężka, zarobki niskie, nadgodziny robisz za free.

Xx Nowy wpis
@Teresa

Wątpię, że przez 4 miesiące coś się zmieniło

Xxx

Nie polecam nikomu pracy w sortowni. Omijać szerokim łukiem !!Właściciele to ludzie bez żadnej klasy!. Pan Grodzki ( nawet nie zasługuje na per Pan) to człowiek, który uwielbia plotki i konflikty w zespole. Krytykuje pracowników, a co najgorsze upokarza publicznie posługując się kłamstwem i manipulacją !

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko SORTOWACZ.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Xxx

Zapomniałam jeszcze dodać, że polecam zmienić branżę na aktorstwo. Właściciele potrafią zrobić dobre przedstawienie :-), a to, że pełne zakłamania i obłudy to już inny temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki - Łapy

• Jak się pracuje w Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki?

Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki

Firma Wielobranżowa Mek Dariusz Grodzki