Opinie o Precursor Centrum Języków Obcych Magdalena Krajnik-Młotkowska w Grudziądz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Precursor Centrum Języków Obcych Magdalena Krajnik-Młotkowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Precursor Centrum Języków Obcych Magdalena Krajnik-Młotkowska o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Precursor Centrum Języków Obcych Magdalena Krajnik-Młotkowska w Grudziądz

Jarek Nowy wpis

Nie polecam!!! Syn był na dwóch zajęciach wpłaciłem 190 zł a tu przychodzi rozliczenie kursu Uwaga! Nieprawidłowe wypowiedzenie Wypowiedzenie utrata zniżki DOPŁATA 360 Dwa zajęcia 550 zł Radzę uważać

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH PRECURS Nowy wpis
@Jarek

Szanowny Panie, Pana zrozumienie nadal jest niewłaściwe, mimo wyjaśnień w oparciu o fakty. To co Pan przedstawia opinii publicznej jest nieprawda. Powtórzyć tutaj i przypomnieć kolejno czy jednak we właściwym miejscu rozstrzygania prawdy? Proszę zaprzestać szkalowania na social mediach, uprzednio szantażując "opisywaniem"! Zachęcamy do większej atencji dając dziecku odpowiedni przykład. Proszę brać odpowiedzialność za brak zainteresowania jako rodzica. Słuchanie i czytanie ze zrozumieniem nie jest Pana najmocniejsza strona.

Sylwia Nowy wpis

jak podniesli ceny kursów to moze i kwoty wynagrodzenia poszly w gore, ktos cos wie ?

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH PRECURS Nowy wpis
@Sylwia

Szanowna Pani "Sylwio", Zapraszany do kontaktu. Wyjaśnimy Pani skąd wszechobecny wzrost cen. Być może Pani nie orientuje się w rzeczywistości. Jeśli chcialaby Pani dołączyć do naszej kadry, prosimy o nadesłanie CV lub kontakt osobisty. Z poważaniem,

NIE POLECAM OBSŁUGA I WSPÓŁPRACA NA NAJNIŻSZYM POZIOMIE

PRECURSOR Centrum Języków
@Kasia

Szanowna Pani Katarzyno, proszę zaprzestać rozpowszechniania nieprawdziwych wiadomości, szantaży i wywierania presji wobec Pani irracjonalnych żądań.

Krystyna
@Kasia

To co tam się takiego dzieje że na najniższym poziomie?

@Krystyna

Podniesienie ceny kursu niestety! Kasiu, zgadzam się z Tobą. :)

Właścicielka traktuje kursantów jakby to ona robiła im łaskę ze się u niej uczą. Na konstruktywne uwagi reaguje obrażając się i wypisywac obraźliwe wiadomości. Jest dobrze dopóki każdy się z nią zgadza.

PRECURSOR Centrum Języków
@Tomek

Szanowny Panie Tomaszu, zachęcamy Pana do kontaktu bezpośredniego celem wyjaśnienia Pana opinii. Nie przypominamy sobie, aby Pana sytuacja miała miejsce. Jeśli jest Pan pomocnikiem Pani Katarzyny w rozpowszechnianiu nieprawdziwych zarzutów, szkalowania wizerunku, pragniemy przypomnieć, ze taki proceder jest niestosowny prawnie, a to kolejne i ostatnie ostrzeżenie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Precursor Centrum Języków Obcych Magdalena Krajnik-Młotkowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o Precursor Centrum Języków Obcych Magdalena Krajnik-Młotkowska - Grudziądz

Precursor Centrum Języków Obcych Magdalena Krajnik-Młotkowska
  • Dworcowa 51/53