Opinie o SMS Olga Podgórska w Łochów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMS Olga Podgórska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SMS Olga Podgórska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMS Olga Podgórska w Łochów

Chce się dowiedzieć czy do dziś firma dysponuje dwoma lorami, czy może jednak nastąpił dalszy rozwój? niedługo będę szukał zatrudnienia jako kierowca, zastanawiam się na ile warto zahaczyć o biuro. Jakieś opinie się znajdą?

Iza Nowy wpis

czy z opinii wynika, że coś z jednym autem się podziało? jak temat do dziś się wyjaśnił i co wiecie o obecnych warunkach zatrudnienia? Że kierowcy są na forum to widzę a co ze spedytorami? Czy do biura są przyjęcia? Jeśli tak to podacie wstępne warunki? Jaka umowa na start?

Saw3r Nowy wpis
@Iza

Nie prowadzą spedycji tylko wstawiają samochody do większych firm jak Adampol. Zatrudniają tylko kierowców i na chwile obecną nie poszukują nowych. Zaznaczę że jest to niewielka firma z 2 lorami na chwile obecną.

Jan

Firma jeszcze działa? Żadnych nowych wpisów? Zbesztany, za co Cię zbesztali? Kto z pracujących powie, jakie warunki pracy są lub były?

Zbesztany Nowy wpis
@Jan

Historia długa. M.in. bezprawnie bez zgody na piśmie pobrali moje chorobowe. Wystawili PIT-11, żeby Państwo pobrało podatek od zajumanej wypłaty. W I instancji wygrałem w Sądzie Pracy. W drugiej jeszcze nie wiem bo się odwołal8.Obłęd.

Zbesztany

Odradzam podejmowania pracy w tej(usunięte przez administratora). Brak kultury, skrajny egoizm, wymuszanie, próby zastraszania, manipulacja i zero możliwości porozumienia się w jakiejkolwiek kwestii. Wstrzymywanie dokumentów i rozliczeń. Każdy problem jest z Twojego powodu. Bardzo krótka i nieprzyjemna współpraca.

MAREK
@Zbesztany

Napisz czemu tak się stało... Pomijam ze byłeś pijany w Słubicach (trzeba było 500 km jechać po Pana kierowcę brak słow)zero kontaktu auto po wypadku zgubione 3 komplety kluczyków z twojej strony itp itd

Zbesztany
@MAREK

Po te auto POWINIENEŚ jechać 850km. Rama złamana i przegięta o PÓŁ metra bo typ mi w tył wjechał i zrobił karambol gdzie ucierpiało więcej 12 aut. 360km dojechałem do Polski rozdu@#%%nym autem, żebyś nie bulił na paliwo i lawetę. Podzięka to PIT-11 bez zapłaty, obrazy i chamstwo. Za to był Sąd Pracy. Ogarnij się

BOLO
@Zbesztany

Człeku a czego się spodziewać innego ;) hahaha po ci to było !!’

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SMS Olga Podgórska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

O co chodzi z tym wysyłaniem dokumentów do sądu? Chodzi o jakieś zadłużenia? Szukam pracy dla kierowcy, więc pytanie czy tu mają własnych czy zlecają innym firmom, no i czy na czas jest płacone :3

@Karolina

Płacone w dniu przyjazdu.

A mogę do dyrektora wysłać ze mnie nie ma i 5 sekretarek !!!!!!

Możesz
@Piotr

Do sądu wysłałem dokumenty. Możesz

Zostaw merytoryczną opinię o SMS Olga Podgórska - Łochów

SMS Olga Podgórska
  • Sosnowa 33