brak logo

Time Work S.A.s.k.

Szczecin

Opinie o Time Work S.A.s.k.

cokolwiek 2014-07-04 13:23
żenada, pani będąca 'klawiaturą' puszy się i uważa za nie wiadomo kogo, zerowe poczucie humoru, przerost ego niesamowity, ciężko cokolwiek załatwić
Adam 2015-02-27 17:51
Nie dosc nie mila obsluga , wysylaja dl sklepow gdzie jest masakra , to jeszcze na pieniadze czeka sie ponad 30 dni po prostu porazka. Nikomu nie polecam aby pracowal za posrednictwem tego biura.
Mirek 2016-04-28 11:01
Mam wrażenie, że niektórzy nadal nie czytają umów, tylko z miejsca je podpisują, a potem są zdziwieni, że coś wygląda inaczej, niż sobie wyobrażali. Jeśli faktycznie to tyle trwa - rozumiem, że może być to frustrujące, ale z drugiej strony na pewno mogłes wcześniej się zorientować w sytuacji.
1
Nastka 2017-02-05 21:29
Polecam agencje, pracownicy bardzo pomocni, mili. Prace znaleźli mi tego samo dnia co przyszłam. A jako że była to moja pierwsza praca w życiu od razu po ukończeniu 18 lat, zatroszczyli się dzwoniąc i pytając jak mi w niej poszło itp. Pieniądze wypłacane były w terminie zawartej tak jak na umowie, wszystko się zgadzało nie było żadnych niedomówień . Jeżeli były jakieś oferty pracy które mogłyby mnie interesować dzwonili od razu i informowali. Ogólnie miło wspominam i polecam tą agencje w Szczecinie :)
1
Zostaw swoją opinię o Time Work S.A.s.k. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time Work S.A.s.k.