Fargotex Sp. z o .o.

Opinie o Fargotex Sp. z o .o.

Gregor

Idealnych firm nie ma. Ale na siłę nikogo tu nie trzymają!!

Dariusz

Tak rzadko piszecie więc wydaje się, że dobrze wam się pracuje.

Mira

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę w pracy?

@Mira

Atmosfera jest zła - masz prace to sie jej trzymaj bo gorzej niz w Fargotexie juz chyba byc nie moze:)

Agnieszka

Wcześniej też wiele osób pisało o rotacji i dopytywałam z czego to wynika @wszystko prawda, piszesz, że zero profesjonalizmu i zrozumienia jest ze strony Fargotex ale czym to się przejawia w codziennej pracy, co tak naprawdę z warunków pracy wam nie odpowiada?

Leon
@Agnieszka

Ten facet nie rozumie błędów jakie popełnia i nie wyciaga wnioskow.

Pati

Dobry pracownik poradzi sobie ze wszystkim. Gorzej z ludźmi, którzy są na bakier z pracą, tylko psują atmosferę w firmie!!

DsZ

no ale przecież, "tymi ręcami" sam nie zbudował tego swojego imperium, musiał mieć do tego ludzi, na serio nie ma tam nikogo kto wytrzymał ze trzy lata?

You!
@DsZ

Są tacy co wytrzymali dłużej niż 3 lata- wszyscy z Łomży :P

Starszy kolega Wojtek
@DsZ

Jest wielu

Roberto

Byłem pracownikiem Fargotex-u i wiem jak to wyglądało od środka. Szkoda, że firma nie broni się przed hejtem jaki spływa na nią na forum. Mnie jest tu dobrze.

Marian

Fargotex Sp. z o .o. to spoko firma, [pracuję tu już długo i wiem co piszę. Maruderzy i lenie lepiej niech idą do innej firmy!!

Model

Zastanawiam się czy ludzie wchodzą na forum żeby pisać opinie czy po to żeby liczyć ile było napisanych? Jeśli mają zwierać ciągle wulgaryzmy to bardzo dobrze, że są usuwane ponieważ nie mam ochoty czytać tego!!

Koperek
@Model

Jeśli nie masz ochoty, to nie wchodź na stronę i nie czytaj, proste. Opinie nie zawieraly wulgaryzmów (administratorzy nie pozwalają na nie), a były pomocne osobom szukającym pracy w tej firmie. Wiele osób pragnie poznać swego przyszłego pracodawcę lub zasięgnąć opinii o firmie jeszcze przed złożeniem aplikacji. Nie rozumiem Twego oburzenia poprzednim postem?(usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Zosia opisujesz swoją sytuacje, która generalizujesz na wszystkich pracowników, czy faktycznie to regularna praktyka? Ogłoszeń jest sporo, ale w zasadzie to może wynikać z wielości lokalizacji. Ilu handlowców przygoda na jeden region?

Marian

Takie duże potrzeby kadrowe są prawdopodobnie konsekwencja braku rąk do pracy wszędzie. Przecież o tym sie mówi od dawna?

Agnieszka

@Mariusz w rekrutacji na jakie stanowisko wziąłeś udział? Jest ich aktualnie naprawdę sporo - czy można wyróżnić w procesie rekrutacyjnym Fargotex jakiś wspólny schemat? Jest on jedno czy wieloetapowy?

Mariusz

Fargotex to bardzo dobry pracodawca a dowiedziałem się o nich jak szukałem dobrej firmy. Już aplikowałem

Mirosławiec

Fargotex dla mnie jest sprawdzonym pracodawcą, nie zmienię go.

Agnieszka

@Antonii a z czego wynika ten strsch pracowników przed prezesem? Możesz opowiedzieć, czy ktokolwiek próbował faktycznie podsunąć swoje własne pomysły na organizacje pracy? Czasami samo stanowisko wywołuje strach, człowiek które je obejmuje może być całkiem życzliwy. Jak to dokładniej wygląda?

Loluś

Jeśli ktoś widzi problemy w firmie to może warto powiedzieć o tym zwierzchnikom? Sądzę, że ważniejsze jest utrzymanie miejsc pracy poprzez dbanie o firmę niż jest niszczenie. Chyba, że ktoś już tu nie pracuje?

Bartosz

Jak widzę Fargotex potrzebuje sporo pracowników. Czym to jest spowodowane? Czy to jakieś nowe rynki zbytu? Może warto aplikować? Gdyby ktoś mógł napisać kilka słów byłbym bardzo wdzięczny. Opinie widzę są pisane przez osoby bardzo negatywnie nastawione!

Nobodywhoyouknow
@Bartosz

Nie idz tam! Nie popełniaj tego błędu.

Jeśli już ktoś nie pracuje w firmie i tak bardzo źle ją ocenia to mógłby dla uwierzytelnienia podać swoje dane .?

Modelka

Fargotex to świetna firma i jak już ktoś wcześniej napisał cały czas rozwija się bardzo. Czy sądzicie, że bez dyscypliny pozycja firmy na rynku byłaby tak wysoka? Z pewnością zawdzięcza to sile swojego szefa a ludzie mają świetną pracę, dobrze płatną i z perspektywami na przyszłość.

Exportowiec

A czy tam mają jakąś własną produkcję czy tylko hurtownia jak tylko to drugie to nie ma sobie co głowy zawracać w hurtowniach takie rotacje jak piszecie powyżej to NORMA tam się pracuje po parę miesięcy a w fabrykach spokojnie po parę lat. Tak było jest i będzie zawsze i wszędzie. A pytam bo wisi coś na necie jakaś oferta "export manager"

Zostaw merytoryczną opinię o Fargotex Sp. z o .o. - Łomża

• Jak się pracuje w Fargotex Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fargotex Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fargotex Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fargotex Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Fargotex Sp. z o .o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fargotex Sp. z o .o.