Fargotex Sp. z o .o.

Opinie o Fargotex Sp. z o .o.

Serdecznie polecam

tomrk

hej! a co powiecie na prace jako Dyrektor dz. Dekoracji Wnętrz? bo są spore premie jak widze ale nie ma żadnego słowa na temat benefitów, a mówicie, ze zdarzają się w firmie?

heniek

widzę , że zdążyli zmodyfikować te oferte pracy o której piszesz @3232. W tej chwili to już nie manager ds dekoracji wnętrz ale już postać dyrektora...

prezes
@heniek

Dyrektor pracował 3 miesiące :-)

DobryZnajomy
@prezes

Standard

jonsi

Horeca to inna bajka. Pewnie nie mogą nikogo znaleźć, bo w kontraktach liczą się układy i handlowcy z doświadczeniem trzymają się jednej firmy. Nawet za dużą kasę mało kto by chciał zmienić firmę, w której długo pracuje. A słaby się nie przebije do decyzyjnych osób w kontraktach.

dobek

Handlowy to tam był chyba długo. Przynajmniej chyba ponad rok temu szukali jego asystentki, więc musiał tam sporo pracować.

rekrutowany

nie polecam

Ela

Czy ktoś może wie jak wygląda bezpośrednia współpraca z Prezesem na stanowisku Asystentki? Czy jest to człowiek wymagający, ale jednocześnie nie Despota?

mam pracę

mam pracę ale przeglądam ogłoszenia różnych firm. Tej nie polecam gdyż co jakiś czas (parę miesięcy) szukają nowych ludzi na te same stanowiska(usunięte przez administratora)

Benia

Patrząc na jakość kształcenia oferowaną przez wyższe uczelnie w Łomży, nie dziwię się, że na poważniejsze stanowiska łomżyńskie firmy muszą dłuuuuuuugo szukać. Pytanie ile z was zna angielski na tyle, aby móc porozmawiać z osobą z zagranicy? O dobrej znajomości offica nie wspomnę...

Grześ

Na pewno warto wysłać email. Nie każdego stanowiska dotyczy bowiem ten książkowy mobbing. Być może będziesz miał szczęście

Jurek

Żenująco duża rotacja uniemożliwia zatrzymanie kompetencji i rozwój firmy. Szef zdaje się nie dostrzegać jak beznadziejnie szkodliwy wpływ wywiera duża rotacja, że na rozwój potrzeba czasu i planu działania, że trzeba czasem wysłuchać kompetentnych pracowników, którzy pracują na pierwszej linii z klientem. Jeżeli nic się nie zmieni w podejściu firma skazana jest na przegraną.

ka

Tak, jak powyzej - jak ktos sie nie sprawdza, to nie jest trzymany na siłę. Ktoś zasłuży to awansuje. Firma chce się rowijać, więc wymaga, a nie wszyscy chcą/potrafią rowijać się w równym tempie.

kasia

Witam czy warto w Tej Firmie zostać Asystentką Prezesa zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy proszę dajcie znać

daria

jak się pracuje w tej firmie, teraz szukają do marketingu, jakie są zarobki, atmosfera?

magda

Hej Czy możecie konkretnie napisać czy te negatywne komentarze tyczą się jakiś konkretnych działów czy ogólnie całej firmy, bo mam duże wątpliwości czy iść do nich na rozmowę kwalifikacyjną czy też nie?

Kurczę a miałam ochotę wysłać papiery do Fargotexu... ale patrze ze nieciekawe opinie są...

Zostaw merytoryczną opinię o Fargotex Sp. z o .o. - Łomża

• Jak się pracuje w Fargotex Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fargotex Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fargotex Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fargotex Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Fargotex Sp. z o .o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fargotex Sp. z o .o.