Fargotex Sp. z o .o.

Opinie o Fargotex Sp. z o .o.

Kam

Otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna. Przed wyjazdem postanowiłem poczytać opinie o firmie . W tym wątku znalazłem dużo negatywnych słów na temat procesu rekrutacji , pomyślałem sobie , to pewnie przypadek . Szanowni, szczerze z całego serca przestrzegam, ostrzegam, odradzam - omijajcie proszę tych niepoważnych ludzi. (usunięte przez administratora) Do Warszawy podróż w jedna stronę w moim przypadku to 180km. Jakie było moje zdziwienie kiedy na miejscu zostałem poinformowany, ze dyrektor wyjechał i na rozmowie go nie będzie , sama rozmowa trwała 30 min , niestety nic nie wniosła do samego procesu rekrutacyjnego , Pani nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania . W związku z zaistniała sytuacja Pani wpadła na pomysł, ze Dyrektor przeprowadzi ze mną rozmowę przez skype , do dnia dzisiejszego żadnego kontaktu. Czy tak trudno rano przed rozmowa zadzwonić i powiedzieć, ze trzeba przesunąć termin ? Widocznie w tej firmie tak . Szanujcie Swój Czas .

Agnieszka

Firma Fargotex 26 stycznia 2019 roku odebrała Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Podczas oficjalnej gali Business Centre Club jedna z organizacji przedsiębiorców w kraju przyznała statuetki najlepszym firmom, które w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia przedsiębiorstwa. Czy Waszym zdaniem firma zasłużyła na to wyróżnienie?

sylo

„etyka prowadzenia przedsiębiorstwa”????????

Dziewczyno super , ze to wszytsko napisalas ! Ja tez tam pracowałam i mam dokładnie takie same doświadczenia i tez sama zrezygnowałam! Cyrk na kółkach! (usunięte przez administratora) dziewczyny , z recepcji maja chyba najgorzej(usunięte przez administratora)

Patrycja Błażejczyk

Nic dodać, nic ująć ???? jak jest w Łomży nie wiem, ale jeśli chodzi o to co zobaczyłam przez 3 mies w Warszawie... nadal zastanawiam się jak to się dzieje, że fajni, mądrzy, inteligentni ludzie tam pracują i tak dają się traktować. Od listopada do lutego kilka osób nie wytrzymało i rzuciło papierami.

roxi

Zgadzam się w 100% z opiniami , wszystkie prawdziwe.Dwukrotnie byłam na rozmowie rekrutacyjnej.Specjalnie sama zaczęłam temat informowania o wynikach rekrutacji.Usłyszałam: w ciągu tygodnia - no to pierwszy taki tydzień, który ma juz ponad 60 dni . Samo przywitanie miłe, początek rozmowy- bardzo obiecujący, rozmówcy wykazywali zainteresowanie.......przez chwilę, usiadłam we wskazanym miejscu i czar prysł.Lekceważący stosunek do kandydata, czułam się tam jakbym przeszkadzała. Zero zainteresowania .Musimy przeprowadzac rozmowy, no zrozum, gadaj coś, my pogadamy, czas minie i się rozejdziemy.SZOK.Bardzo duże nadzieje wiązałam z pracą w firmie, ponieważ posiadam doświadczenie, które jak zauważono podobno już podczas weryfikacji aplikacji, byłoby dużym krokiem do przodu i dla firmy i dla mnie. WOW. No cóż, może i dobrze, choć ciężko było mi pogodzić się z brakiem jakiejkolwiek informacji. Życzę większej uwagi i trochę więcej zaangażowania w prowadzenie procesów rekrutacyjnych.Początek wskazuje na bardzo profesjonalne podejście, niestety bardzo razi brak uwagi podczas spotkań.

Pimina
@roxi

Niestety mam takie same doświadczenia i opinię

Zanim aplikowałam do tej firmy, weszłam miedzy innymi na tę stronę. Szukałam wiadomości o firmie w której chciałabym pracować. Opinie były raczej nieprzychylne. Pomyślałam, że wynikają one z naszej narodowej skłonności do narzekania i tego, że wolimy mówić o "niefajnych" sprawach. Niestety jestem rozczarowana. I przychylam sie do opini na tym forum. Byłam na rozmowie. Zapytałam na rekrutacji czy brak odpowiedzi to też odpowiedź. Dostałam zapewnienie, że w przyszłym tygodniu ( minęło pewnie 3) dostanę odpowiedź, niezależnie od wyniku. Tymczasem znajoma, osoba nie pracującą w danej firmie poinformowała mnie że nie przeszłam do kolejnego etapu. Jej znajoma była jednym z rekrutujacych. Naprawdę inne osobie mają czas poinformować, a mnie nie? Może to idobrze, bo nie chciałabym pracować w takim razie z takimi ludźmi Świadczy to o nich, nie muszę dodawać, że nie najlepiej :(

Uczestnik

Miałam wątpliwą przyjemnośc uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.Zarówno rozmowy telefoniczne jak i spotkanie nieprofesjonalne, brak szacunku dla czasu i zaangazowania kandydata, brak merytorycznej dyskusji. W ramach procesu w 3 dni do opracowania case ktory normalnie zajmuje kilka tyg i ma swoją stawkę na rynku. Nie polecam, szkoda czasu i energii.

Agnieszka

Cieszę się, że mimo nie za dobrych doświadczeń, postanowiłaś podzielić się innymi użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami. Skoro firma Fargotex nie udzieliła Ci odpowiedzi, to może powinnaś była udać się osobiście do ich siedziby firmy i po prostu zapytać o wynik rekrutacji. Może jeszcze nie jest za późno - jak myślisz?

Zszokowana
@Agnieszka

Czy te odpowiedzi pisze małpa robot?

Agnieszka

Staram się zrozumieć, że pewne działania Prezesa firmy Fargotex mogą Ci nie do końca odpowiadać, ale jednak powinnaś zawsze odnosić się do niego z szacunkiem. Skupiłaś się w swoim poście tylko na jednym aspekcie, a przecież chętnie poznalibyśmy chociaż niektóre z warunków pracy, na jakie mogą liczyć tam pracownicy. Dostajecie może jakieś fajne dodatki pozapłacowe?

Byłam na rozmowie niedawno. Zero odpowiedzi. Nieprofesjonalne podejście. Brak szacunku widać od samego początku. BYLE DALEKO OD TEJ FIRMY

@Kandydat

Myślę, że jednak powinnaś zachować spokój. Sama przecież nadmieniasz, że na rozmowie kwalifikacyjnej byłaś dosyć niedawno. Może proces rekrutacyjny jeszcze tam trwa i dopiero jak się skończy, będą informować kandydatów o jego wyniku. A o jakie stanowisko ubiegałaś się w firmie Fargotex?

Agnieszka

Dziękuję Ci za ten wpis. To ważne, by dzielić się tu również i takimi doświadczeniami. Może w takim razie, skoro próbowałeś już do nich dzwonić, powinieneś był złożyć osobistą wizytę w siedzibie firmy Fargotex. A o jakie stanowisko się ubiegałeś?

Mona

@Gość Nic dodać, nic ująć. Jaka rekrutacja taka potem jakość pracowników w firmie.

@Mona

Chyba nie można do końca się z Tobą zgodzić. To, jak wygląda rekrutacja, wcale nie musi wpływać na "jakość" pracowników w firmie - wszystko zależy bowiem od indywidualnego przypadku. Sama byłaś kiedykolwiek zatrudniona w firmie Fargotex?

Ile średnio trwa proces rekrutacji w firmie Fargotex na stanowiska handlowców, kierowników / promotorów marki Almi Decor. W czerwcu byłem na rozmowie w warszawskim biurowcu Fargotexu. Po półtoragodzinnym wywiadzie z młodziutkimi paniami otrzymałem informację o dalszych etapach procesu. Nie sądziłem jednak, że firma nie odezwie się przez przeszło 4 miesiące z jakąkolwiek - choćby odmowną - informacją. Napisanie maila, że proces rekrutacji się właśnie zakończył, że stanowisko objął ktoś inny lub nie wyłoniono kandydata bo żaden nie spełniał wymogów czy też, że proces rekrutacji wciąż trwa naprawdę zajmie (usunięte przez administratora)kilka minut. Nie musicie się przemęczać i rezygnować z przerwy na lunch. Żeby się nie rozdrabniać można użyć kopiuj / wklej i wysłać wiadomość do kilku osób jednocześnie. Dojazd do Warszawy był czasochłonny. Spodziewałbym się bardziej poważnego podejścia do sprawy i minimalnego poszanowania dla mojego czasu. Brak jakiejkolwiek informacji z Państwa strony przez tak długi czas odczytuję jako nieprofesjonalne podejście do wykonywania obowiązków. Mamy 21 wiek a niektóre firmy, jak widać wciąż tkwią w latach 90-tych.

Agnieszka

@Jan To przykre, że masz takie odczucia jeśli chodzi o proces rekrutacji w firmie Fargotex, ale każdy może mieć gorszy dzień - nie wolno zatem generalizować. Skoro już jakiś czas czekałeś na wynik rekrutacji i nie dostałeś odpowiedzi, to może trzeba było złożyć osobistą wizytę w siedzibie firmy i dopytać. A o jakie stanowisko się ubiegałeś?

Agnieszka

@daria Super, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w firmie Fargotex. A już w ogólne aplikowałaś, czy czekasz, aż uzbierasz informacje o tym pracodawcy? Pamiętaj, żeby pisać nam na bieżąco swoich decyzjach. Powodzenia!

daria

jak się pracuje w tej firmie, teraz szukają do marketingu, jakie są zarobki, atmosfera?

T
@daria

T

Agnieszka

@Łomżyńsko Wyjaśnienie tych kwestii z całą pewnością pomoże osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do Fargotex - zatem bardzo Ci za to dziękuję. A jakie stanowisko Ty obejmowałeś? Opisałeś nam system wynagrodzenia - a jak wygląda sprawa dodatków pozapłacowych - można tam na takie liczyć, czy niekoniecznie?

Agnieszka

@Widzący Jak widać - posiadasz sporę wiedzę na temat Fargotex. Jesteś tam zatrudniony, czy już postanowiłeś stamtąd odejść? Bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni, jakbyś opisał nam aktualne warunki pracy w tej firmie. Czy oprócz normalnej pensji można oczekiwać jakichś premii? I na jaką formę umowę należy liczyć na samym początku zatrudnienia?

Łomżyńsko
@Agnieszka

Na cale szczęście od pół roku już tam nie pracuję. Co do premii wszystko zalezy od dzialu: magazyn czy próbki - to ponad 75% wypłaty to premia. Podstawa jest głodowa (usunięte przez administratora) zł, raz jak nie dostałem.dodatku to nie było co do gara włożyć. Co do Administracji, slrzedazy nie wiem. Generalnie u nas w Łomży mówi się: przez pierwsze 3msc jie ucz się nazwisk dyrechtorów w Fargotex, nie warto ???? chyba 1 w ostatnich 4 latach byl.dłuzej niz rok i moze z 3 pomiedzy 3 msc a rokiem

Agnieszka

@Marek Rozumiem twoje rozżalenie. Musisz jednak wiedzieć, że skoro zauważyłeś, iż niektórych wpisów nie ma, to musiały one w jakiś sposób naruszać regulamin serwisu Gowork. Jak długo pracowałeś w Fargotex? @Irek Od Twojego wpisu minął już pewien czas. Może jednak dalej jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Prowadzą tam aktualnie rekrutację. Zobacz tutaj http://fargotex.pl/o-nas/#kariera

Widzący

w 100% zgadzam się ze Zdzichem, gdyby portale rekrutacyjne podpowiadały historię rekrutacji na to samo stanowisko w tej samej firmie to Fargotex biłby rekordy ;-)

Agnieszka

Już jakiś czas panuje cisza na wątku dotyczącym firmy Fargotex. Z czego to może wynikać? Firma zdaje się funkcjonować w sposób normalny, bowiem ogłaszają nawet rekrutację http://fargotex.pl/kariera/ Poszukują między innymi managera ds. rozwoju sprzedaży, dyrektora ds. zarządzania produktami oraz sekretarki. Może ktoś z obecnych na forum byłby zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie?

Agnieszka

@Zdzichu Rozumiem, że jesteś zatrudniony w Fargotex. Może w związku z tym rozwinąłbyś swoją poprzednią myśl? Jak wygląda, Twoim zdaniem, atmosfera pracy w tej firmie? @Kamil Jeśli sam pracujesz u tego pracodawcy, to zachęcam Cię, żebyś sam wyraził swoją obiektywną opinię na jego temat. Warto, Twoim zdaniem, tam aplikować?

Kamil

Konkurencja tak mocno inspiruje do pisania? Już nie jest się pracownikiem ale jeszcze piszecie bzdury!!

Irek

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Może coś podpowiecie:?

Karol

Zastanawiająca jest cisza i mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fargotex Sp. z o .o. - Łomża

• Jak się pracuje w Fargotex Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fargotex Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fargotex Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fargotex Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Fargotex Sp. z o .o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fargotex Sp. z o .o.