Opinie o Firma Em-Trans Emil Graszka w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Em-Trans Emil Graszka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Em-Trans Emil Graszka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Em-Trans Emil Graszka w Sochaczew

Świadczyłam usługę spedytorską dla tej firmy. Pan Emil podejmując ze mną współpracę powiedział 16 tys km 0.6 euro za km. Powiedziałam: nie ma sprawy dam radę. Robię takie wyniki innym i nie ma problemu. Em-trans ma dobry sprzęt, dobrych kierowców. nie byłam wykonać stawki ponieważ firma jest zablokowana w wielu dobrych spedycjach. W związku z tym byłam w stanie dotrzymać stawki około 0.5 i taka była przez firmę akceptowana oraz wynagrodzenie wypłacane od marca tego roku. Tydzień temu został mi zablokowany trans i wystawione noty na wyrównanie stawki do 0.6. firma nabrała wody w usta, pieniądze które były mi należne nie zostały mi wypłacone, nawet te które zostały do wypłaty po potrąceniach. Szukam innych spedytorów którzy zostali potraktowani w ten sam sposób.

Agnieszka
@Karolina

Pani Szpakowska (Karolina Kaczmarczyk i jeszcze pare innych ma pseudonimów) (usunięte przez administratora) cały czas szuka nowych przewoźników. a jak komuś zaniży stawkę to stosuje tanie chwyty i go w ten sposób szantażuje obsmarowując gdzie się da.

Inia Nowy wpis

Witam was, widziałam, że oferta dla mechanika została dodana, po przejrzeniu ostatnich komentarzy nie widzę byście pisali o tym stanowisku a może mój chłopak by się zatrudnił, bo będzie pracy szukać. jak to jest teraz z tymi autami, dużo ich będzie do naprawy czy czasami będzie miał spokojniejsze dni?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy urlop w Firma Em-Trans Emil Graszka jest płatny 100%?

Koordynator spedycji to od razu ma umowę na czas nieokreślony? Bo tak jest w ogłoszeniu podane, ale powiem szczerze, nigdy się nie spotkałem, żeby od początku samego dawał pracodawca i tak ufał pracownikowi, no ciekawe w sumie. Fajnie by było xD

Emil
@Karolina

Pani Aniu szpakowska vel blauspeed dlaczego pisze Pani pod pseudonimem Karolina Kaczmarczyk… Informuje, że nie mam żadnych zobowiązań względem corona logistic w której teraz urzęduje Pani AnioKarolina na których to radzę uważać zanim kogoś puszczą z torbami swoją działalnością

Agnieszka
@Karolina

Pani Ania Szpakowska nawet nie pisze pod swoim nazwiskiem, tylko werbuje jako Karolina Kaczmarczyk, żeby nie było wiadomo jaką firmę poprzednio reprezentowałą, która naciągnęła podwykonawców i im nie popłaciła. Wynajdywanie powodów dla których nie zrobiło się umówionej stawki, kierowcy zawsze nadrabiający kilometry ale tylko u nich, u żadnego innego spedytora nie dostali, Pani Ania siedzi ciągle na internecie i pisze oczerniające komentarze tym którzy nie dają jej się robić w (usunięte przez administratora) podpisując się jako Karolina albo jej inne alter ego. Poszukajcie Państwo opinii o BlauSped, dowiecie się co to za ananas.

Agnieszka Nowy wpis
@Karolina

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Em-Trans Emil Graszka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Dawid

normalna firma, dużo wymagają, płacą zgodnie z umową

Ewelina
@Dawid

Tata mi nie pozwalał nie było warunków na to wiec do sąsiadów chodziłam :)

Halina

Branża firmy to profesjonalne usługi z zakresu transportu samochodowego. Jakie wynagrodzenia dla kierowców kategorii c+e? Na stronie firmy podana jest informacja, że posiadają bogatą flotę samochodow. Jak oceniacie ich stan? Zatrudnienie jest na umowę o pracę?

Możesz napisać coś więcej? Jesteś klientem czy pracownikiem? Jak to się stało, że straciłeś pieniądze? Nie zapłacili?

Tomasz
@Ewa

Nikt nie stracił pieniędzy Komentarz pisze osoba podstawiona

690 009 574 faktury

Proszę o kontakt komu zalega ta firma Odzyskane sprawy 690 009 574

Olga

Nie polecamy

Wiktoria
@Olga

Możesz powiedzieć dlaczego?

Wanda

Witam, czy był już u Państwa ktoś w konkretnej sprawie związanej właśnie z tą firmą?

przewoźnik

pojechałem, termin minął platnosci nie zrobili, dopiero windykacja odzyskała

Nikita
@przewoźnik

jaka windykacja ci odzyskala? sam mam ten problem co ty miales

Grzegorz
@przewoźnik

Sporo osób pisze na ten temat. Dużo ci byli winni? Nie mogłeś się dogadać polubownie tylko aż trzeba było oddać sprawę do windykacji?

Nie płaci. Termin zapłaty minął 80dni temu. Zakładam że z kierowcami jest podobnie !! Zdecydowanie odradzam. Mało zostało już takich januszy biznesu jak Emil!!

Renata
@Marcin

Za co konkretnie nie zapłacił? Jesteś pracownikiem czy współpracowałeś jakoś z tą firmą?

Jak to sami???? Skąd Ty to wiesz??

Biuro

Odzyskane środki z tytułu faktur//69..0//00.9//574//

Halina

Czy ktoś z Forumowiczów dowiadywał się może w ostatnim czasie czy jest szansa na zatrudnienie w Em-Transie? Szukałam ofert pracy ale niestety nic nie znalazłam.. Dlatego super by było gdyby ktoś podzielił się informacjami na ten temat jeśli je posiada :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Em-Trans Emil Graszka - Sochaczew

• Jak się pracuje w Firma Em-Trans Emil Graszka?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Em-Trans Emil Graszka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Em-Trans Emil Graszka?

Firma Em-Trans Emil Graszka
  • Szkolna 5