Opinie o Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak w Rumia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy pracownicy Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Piotr Nowy wpis

Jestem klientem od 20 lat i nie zdarzyło mi się aby w biurze było brak profesjonalizmu.Niestety najgorsi są ci którzy kompletnie nie znają się na księgowości a mają najwięcej dopowiedzenia.Miła i rzetelna obsługa.

Sylwia Kubala Nowy wpis

Jestem klientką pani Beaty od 23 lat czyli od samego początku i uważam że współpraca układa nam się bardzo. Miałam nie jedną kontrolę i zawsze było wszystko ok. Nigdy nie zostały zgubione żadne dokumenty ,więc przypuszczam że wystawiona opinia podyktowana jest raczej niechęcią do Pani Beaty niż ocena jej pracy.

Jedyne co mogę napisać to masakra pod każdym możliwym względem

Ewelina
@Marek

A może jednak nie takie jedyne? Bo po takiej opinii serio nie wiadomo co myśleć. Chyba, że odnosisz się do poprzednich opinii z tym, sam w ogóle korzystałeś z usług?

@Ewelina

Niestety korzystałem. Tak złej obsługi nie miałem nigdzie. O niczym nie informują, robią co chcą, a na koniec zostawiają z problemami. Na szczęście już rok prowadzi mnie bardzo uczciwa księgowość a nie to co oferuje to pseudo biuro rachunkowe....

Ewelina
@Marek

Aha, czyli dopiero po roku postanowiłeś tu wpaść i wydać swoją opinię? Czemu nagle teraz?

Beata Zawadzak
@Ewelina

Pani Ewelino biuro prowadzę od 23 lat i cieszę się zaufaniem mich klientów, którzy są ze mną od początku swojej działalności. To co przeczytałam to mnie zszokowało. Mam 2 klientów o imieniu Marek i jeden z nich jest moim klientem od 16 lat a drugi od 13 lat. Nie wiem na czyje zlecenie ten wpis umieścił jakiś pan Marek. A pani Agnieszka użyła obrzydliwego hejtu. Zgłosiłam to już do administratora. Aż trudno uwierzyć, że ludzie mogą być tak okrutni i zawistni. Beata Zawadzak

Gabriela
@Beata Zawadzak

Naprawdę był to hejt czy po prostu opinia, która się nie spodobała? Jak to odróżnić?

Beata Zawadzak
@Gabriela

Proszę pomyśleć, czy prowadziłabym biuro przez 23 lata gdyby było prawdą co pisze pani Agnieszka. Proszę zwrócić uwagę jakiej obraźliwej narracji używa. Ta pani kompletnie nie rozumie księgowości, trudno było jej cokolwiek wytłumaczyć dlatego piszę wyssane z palca bzdury. Chciała na mojej pracownicy wymusić prowadzenie tzw. kreatywnej księgowości a w moim biurze tego się nie praktykuje.

Ryszard Nowy wpis
@Beata Zawadzak

Witam. Czy możliwe jest zatrudnienie w ramach praktyk, aby nabrać doświadczenia? Bo nikt nie pisał nic o tym w wątku. Może od Pani bezpośrednio się dowiem.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agnieszka

Dramat !!! Biuro rachnkowe Pani Beaty Z. prowadziło mojej firmie (na szczęście) rachunkowość i kadry tylko przez rok!!! Problemy zaczęły się kiedy zauważyłam nieprawidłowości i zaczęłam dopytywać. Panie nie potrafią odróżnić FV od FV marża! Dopytując o swoje dokumenty, które były wydawane nieterminowo najczęściej słyszałam: ale Pani Agnieszko ja pracuję na 1/3 etatu! Skandal !!! Największe jaja zaczęły się jak powiedziałam, że skaładam wypowiedzenie i przechodzę do niezależej księgowej. Niesamowite poruszenie i oburzenie Pań w biurze sprawiło, żę do tej pory ciężko wyprostować księgowość z roku poprzedniego. Panie w ogóle nie prowadziły tabeli amortyzacyjnej zakupionych przez moją firmę maszyn. Za to w amortyzacji znalazła się maszyna w leasingu, której w ogóle tam nie wolno było umieszczać!!! Przy sprzedaży auta ,które było firmowe Panie kazały mi wystawić FV marżę!!! Kiedy zapytałam dlaczego Fv marżę po około tygodniu dostałam odpowiedź ,że muszę zrobić korektę do tej faktury bo się Panienki pomyliły! Przez cały okres współpracy wiele zaniedbań ze strony biura. Brak czasu na rozmowę z klientem i sprostowanie zawalonych rzeczy. Beszczelność i perfidność w działaniach.Zwalanie odpowiedzialności na pracowników biura, którzy -jak się później okazało-nie mieli nic wspólnego z księgowością. Przy odbiorze dokumentów zagubione 3 listy płac i zarzut w moim kierunku że ich nie dostarczyłam! Od stycznia księgowość prowadzi mi niezależna księgowa i od stycznia jest prośba aby biuro Millennium skontaktowało się z nią w celu sprostowania WIELU SPRAW , które mają status ARCHIWUM X, ponieważ normalnej osobie prowadzącej księgowość w głowie sie nie mieści to, co biuro Pani Beaty Z. zrobiło z dokumentami mojej firmy. Oczywiście słyszałam od Pani Beaty Z.: zajmę sę tym po weekendzie po czym po weekendzie była kolejna wymówka typu leżę z gorączką! Pełen profesjonalizm jednym słowem. Wczoraj po trzech miesiącach od obietnic w/w biura usłyszałam, że nie mam zapłacone za styczeń 2021 :) dlatego one nic nie będą wyjaśniać...dodam tylko,iż na koniec roku byłam rozliczona za cały rok 2020 chociaż do tej pory nie wiem za co tym oszustkom i partaczkom płaciłam! Także drodzy klienci PSEUDO BIURA i każdy kto się zastanawia nad podjęciem współparacy z MILLENNIUM ,jeżeli nie chcecie mieć problemów z ZUS-EM , US-EM itp. znajdźcie inne biuro do rozliczania firmy albo księgową, która ma pojęcie co to podatki, fv, itp. a Paniom z w/w biura radzę otworzyć budkę z lodami... może z rachunkami 4+4 dadzą radę! Chociaż to też bardzo wątpliwe! Jeżeli ktoś z czytajacych będzie uważał opinie za wyssaną z palca to posiadam dokumentację mailową z Biurem Millennium, która świadczy o ich profesjonaliźmie...niestety niezbyt wysokim a nawet powiedziałabym, że mniejszym niż 0!

....
@Agnieszka

Kończę współpracę z biurem i okazało się że mam zaległości w Zus i bóg wie gdzie jeszcze z powodu błędnych wyliczenie przez biuro.

Damian
@....

Od Twojej opinii minął prawie miesiąc. Jak to się skończyło? Udało się Tobie wyjaśnić tę sprawę? W ogóle czy są tu jeszcze jakieś inne osoby, które miały podobną sytuacje jak Twoja i Twojej poprzedniczki?

Iwona

(usunięte przez administratora)Prawda jest taka, ze mniej ważni klienci jej nie interesują. Przestaje odbierać telefony, nie odpowiada na maile lub robi to z kilkudniowym opóźnieniem. Nie dba o klientów i nie informuje ich o najważniejszych sprawach.

Agnieszka
@Iwona

Pani Iwonko ona nie odbiera telefonów i nie informuje bo żadna z niej księgowa ;) Nie ma pojęcia o prowadzeniu księgowości. Pani jako przedsiębiorca ma większą wiedzę niż ktokolwiek z tego biura. Od siedmiu miesięcy prostuję dokumenty, którymi zajmowało się biuro Pani Beaty. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak - Rumia

Biuro Rachunkowe Millennium Beata Zawadzak