Opinie o Centrum Produkcji Reklamowej S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Produkcji Reklamowej S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Produkcji Reklamowej S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Produkcji Reklamowej S.A. w Wrocław

PAULA Nowy wpis

Pracowałam kiedyś w tej firmie I rzeczywiście kolorowo nie było. Jak jest teraz? Niby dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ale.. kto wie..

Jak dużo osób pracuje w Centrum Produkcji Reklamowej S.A.?

Zajkoski Nowy wpis

Przepracowałam w tej firmie na produkcji kilka ładnych lat i to były fajne czasy :))) Pozdrawiam niedobitki starej gwardii i dziewczyny z biura. Zajkoskiii

Buli88 Nowy wpis

To jak Janek jest już w końcu tym Dyrektorem czy dalej produkuje. Pozdrawiam i polecam CPR

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Centrum Produkcji Reklamowej S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Operator ploterów frezujących, tnąco-bigujących oraz drukarek wielkoformatowych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Franek

Może nie jest idealnie ale zawsze można zmienić pracę bo może to nie dla nas?

Miky

Były pracownik. Bardzo złe doswoadczenie. Atmosfera fatalna. Każdy sobie wilkiem. Ciągła presja i szukanie winnych przy każdym błędzie człowiek się stresował i po nocach nie spał. Ciagle się bal co się stanie jak się jakoś noga powinie. Zastraszenie ciagle. Prezes niedojrzały i bez inteligencji .

Ziuzia

Mobbing i żadnego szacunku. Łysy tylko liże... Prezesowi. Jak coś się stanie to wszyscy winni tylko nie on. Po trupach i do celu. Gorąco nie polecam!!!!!!

Edyta

Co powiecie o Centrum Produkcji Reklamowej? Polecacie tego pracodawcę? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla naszych użytkowników, którzy aktualnie szukają zatrudnienia w tej firmie. Jaka panuje atmosfera u tego pracodawcy?

Wiktor

Czy ta cisza od dawna jest znakiem, że dobrze się tu pracuje?

Robson
@Wiktor

Wręcz przeciwnie

Cyryl

@Edyta a ja jestem byłym pracownikiem CPR i jest to do dziś, a mam już niemal 40 lat najbardziej traumatyczny czas w moim życiu zawodowym. Tak zostałem wprowadzony w błąd podczas rozmów kwalifikacyjnych, tak bardzo jak odbijałem się od niebywałego nepotyzmu i kolesiostwa w tej firmie, że nie zdarzyło mi to się jeszcze nigdy przedtem ani później po moim odejściu. Porozumienia, dotyczące chociażby zakresu obowiązków, osiągnięte podczas końcowej rozmowy kwalifikacyjnej, a rzeczywistością były zgoła odmienne! @Edyta rzucasz pytanie o szkolenia, które mogą być istotne dla ewentualnych pracowników - odpowiadam: nie ma kompletnie żadnych, ponieważ przejście się w kilkanaście minut po "halce" produkcyjnej, to żadne szkolenie, kilka zdań wypowiedzianych, w tak zwanym między czasie, przez pracowników dwóch pokoików też nie uważam za szkolenia... Podsumowując, bardzo, ale to bardzo odradzam aplikowania do tej firmy, to jest dla mnie najbardziej wstydliwe doświadczanie w moim CV.

Robert

@Edyta, mam się przyznać na jakim stanowisku obecnie pracuję i narazić się prezesowi i prezeskom!? Udajesz, czy nie znasz "zasad' panujących w tej firmie!?

Edyta

@Robert dlaczego chcesz jak najszybciej uciec? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w firmie Centrum Produkcji Reklamowej S.A.? Na jakim stanowisku pracujesz? Te informacje są ważne dla osób chcących zatrudnić się w tej firmie.

Robert

Tak pracuje... i jak najszybciej próbuje uciec :(

Felixy

Czy firma jeszcze funkcjonuje, bo słyszałem bardzo niepokojące informacje, ze to już kwestia tygodni, gdy utrzyma się na rynku? W sumie trudno się dziwić, opinia jako dostawcy fatalna, usługi mierne, a zarząd z kompetencjami dziecka z podstawówki (klas 1-3). No ale tak się dzieje, gdy przekłada się prywatę, nad prawidłowe funkcjonowanie firmy…

Nicki

Miejsce do pracy po prostu naprawdę złe, buta i arogancja "prezesa" nie zna granic, rządzą znajomości i układy rodzinno - towarzyskie. Pozostali są po prostu traktowani jak bydło, bez szacunku... Szkoda słów...

kköl

2w3 to moze byc zwiazane z tym, ze zwykle stawki sa ustalane na podstawie efektow swojej pracy. zastanawiam sie, na jaki okres podpisywane sa te umowy i czy mozna miec pewnosc jakiegos awansu u nich? dajcie mi znac, to zloze aplikacje chyba

Rudoff

Co to za opinia? CPR fajna firma? Ignorować układy i intrygi? Pogodzić się z faktem, że twoje zatrudnienie nie jest uzależnione od tego jak pracujesz, tylko kto cie "lubi" lub nie? Wstyd...

migosh

Wszystkie informacje o prezesie są niestety prawdziwe. Podchodził kilka i wciąż pytał o to samo, za każdym razem coraz cięższym tonem. Ogólnie bardzo nieprzyjemny człowiek, czego nie można powiedzieć o jego kobiecie (ciepłej i zainteresowanej innymi). Moje doświadczenia w tej firmie skończyły się na szczęście raz na zawsze, ale jeśli dodam, że była to moja pierwsza praca (nie mogę dodać poważna) to wszędzie gdzie byłam dalej, było mi lepiej. Najgorzej prowadzona, o jakości nie wspomnę.

walczę... ale już krótko
@migosh

opinię o prezesiku potwierdzam, ale i jego panienka nie jest bez skazy, udaje sympatyczną, wyciąga wszystko na "lunczykach", a nadaje za plecami na wszystkich r. Ja szukam pracy baaardzo intensywnie i wiem, że koledzy też, więc jeszcze chwila i sela vie...

rób_to

Gorszej firmy nie znam, to już chyba w Amazonie na Bielanach traktuje się lepiej ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Produkcji Reklamowej S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum Produkcji Reklamowej S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Produkcji Reklamowej S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Produkcji Reklamowej S.A.
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Fabryczna 19
    53-609 Wrocław
  • NIP: 8942819810 KRS: 0000401066

Centrum Produkcji Reklamowej S.A.