Opinie o Juko Trans Beata Winiarska w Regimin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Juko Trans Beata Winiarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Juko Trans Beata Winiarska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Juko Trans Beata Winiarska w Regimin

Bartosz Nowy wpis

Kolega Ladysz chyba zawistny pracownik. i nie wie jak czasami trzeba szukać roboty dla kierowców. Jeżdziłem dwa lata Właściciel spoko też jezdzi prawa ze kurierka ale nawet jak się stało i czekało na robote to nigdy nie było marudzenia ze stoimy. co do kasy to płacone na czas indywidualne podejście do płacenia ja miałem 3 razy w mc i zawsze kasa umówiona była nawet i wiecej czasami. jak sie potrzebowało wcześniej zawsze nie robili problemu co do płacenia za myto to też nie prawda ze własnymi pieniędzmi poprostu właściciel przelewał kasę na konto prywatne zawsze ja miałem konto w tym samym banku co firma i nawet w nocy jak był telefon ze potrzeba na opłaty zawsze kasa odrazu. Auta jak auta starsze ale dawały rade wolałem jeżdzić starszym dafem niż tymi nowymi zestawami. zawsze nie było problemu jak potrzeba było wziąść wolne wtedy właściciel wsiadał i jechał. POLECAM.

Irek

Miałem przyjemność pracować w tej firmie. Ale ze względów osobistych musiałem zmienić pracę. Firma naprawdę godna polecenia. Właściciel totalnie bezproblemowy człowiek, nigdy nie było "szybko szybko musisz zdążyć, gdzie Ty jesteś.... itp". Tabor jak tabor na krajowke jest ok, sukcesywnie jest odświeżany. No i najważniejsze że pieniądze jakie były umówione zawsze trafiały na konto w wyznaczonym czasie. Nawet po odejściu z firmy wszystko rozliczone na czas i z drobną nawiązką.

Ladysz Nowy wpis
@Irek

Kolega Irek chyba się rozminol z prawdą pieniądze nigdy w czasie kierowca opłaca swoimi pieniędzmi autostrady myto na Czechy czekanie na pieniądze do ok swych tygodni Auta stare zajezdzone jazda pod spedycją Schenker kurierka większość jazdy po ladowkach potem gadanie że paliwo mu bierzesz a to że ciagasz 24tony to i tak powinien oszczędzać nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Juko Trans Beata Winiarska - Regimin

• Jak się pracuje w Juko Trans Beata Winiarska?

Zobacz opinie na temat firmy Juko Trans Beata Winiarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Juko Trans Beata Winiarska?

Juko Trans Beata Winiarska
  • Michała Bojanowskiego 26